Kurban Bayramı Tatili

Kurban Bayramı Tatili

Son dakika kurban bayramı tatili haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kurban bayramı tatili gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kurban bayramı tatili haber sayfamızda...

Kurban Bayramı Tatili

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.021 kurban bayramı tatili haberi bulunmuştur.
Bolu’daki turizm merkezleri bayramda 63 bin 845 ziyaretçiyi ağırladı
Bolu’daki turizm merkezleri bayramda 63 bin 845 ziyaretçiyi ağırladıBolu’nun gözde turizm merkezleri Kurban Bayramı tatili boyunca 63 bin 845 ziyaretçiyi ağırladı.
20.07.2022Ekonomi
Bodrum'un suyu 9 günlük tatilde yüzde 3 azaldı
Bodrum'un suyu 9 günlük tatilde yüzde 3 azaldıMuğla'nın Bodrum ilçesinde, nüfusunun 1 milyona ulaştığı 9 günlük Kurban Bayramı tatili döneminde barajlardaki doluluk oranında yüzde 3'lük azalma oldu. Bu süreçte Geyik Barajı'ndaki yüzde 84'lük doluluk oranı yüzde 81'e, Mumcular Barajı'ndaki doluluk oranı yüzde 66'dan yüzde 62'e düştü.
20.07.2022Gündem
Diyarbakır esnafı tatilde ciğer ve tatlıyla bayram etti
Diyarbakır esnafı tatilde ciğer ve tatlıyla bayram ettiDiyarbakır’da esnaf, bayram tatili süresince yoğun bir yerli ve yabancı turist ağırladı. Kenttin tescilli gıdaları olan ciğer, kadayıf ve baklava gibi tatlılardan toplamda yaklaşık 80 tonluk satış yapılarak bayram havası yaşandı.
20.07.2022Haberler
Diyarbakır’da bayram tatilinde 80 tona yakın tescilli ürünler ciğer ve tatlı satışı yapıldı
Diyarbakır’da bayram tatilinde 80 tona yakın tescilli ürünler ciğer ve tatlı satışı yapıldıDiyarbakır’da esnaf, bayram tatili süresince yoğun bir yerli ve yabancı turist ağırladı. Kenttin tescilli gıdaları olan ciğer, kadayıf ve baklava gibi tatlılardan toplamda yaklaşık 80 tonluk satış yapılarak bayram havası yaşandı.
20.07.2022Ekonomi
19 Mayıs Meydanı’nda internet ücretsiz
19 Mayıs Meydanı’nda internet ücretsizMarmaris Belediyesi, 19 Mayıs Gençlik Meydanı’nda ücretsiz internet hizmeti başlattı.
18.07.2022Ege
Tatilciler dönüş yolunda! İşte trafikte son durum
Tatilciler dönüş yolunda! İşte trafikte son durumKurban Bayramı tatilini şehir dışında geçiren ve tatilin son gününde dönüşe geçenlerin yollarda oluşturduğu yoğunluk devam ediyor. Ulaşımda 43 ilin geçiş güzergahı "kilit kavşak" Kırıkkale'de helikopterle havadan trafik denetimi yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Özellikle sürücülerimize bu son günde yine emniyet kemeri takmalarını buradan uyarıyoruz. Hız limitlerine uymalarını istiyoruz. Araç sürerken kesinlikle cep telefonu kullanmamaları, dikkatlerini dağıtmamaları gerektiğini ifade etmeye çalışıyoruz. Özellikle tır şoförlerine ve kamyon şoförlerine yol kenarlarında hemen şeritlerin yanında araç parkı yapıyorlar. Bu ölümcül bir hatadır" dedi.
17.07.2022Gündem
İstanbul-İzmir Otoyolu Bursa gişelerinde 'tatil dönüşü' yoğunluğu
İstanbul-İzmir Otoyolu Bursa gişelerinde 'tatil dönüşü' yoğunluğuİstanbul-İzmir Otoyolu Bursa Batı Gişeleri'nde Kurban Bayramı tatili dönüşü nedeniyle trafik yoğunluğu başladı.
17.07.2022Haberler
Otogarda bayram dönüşü yoğunluğu başladı
Otogarda bayram dönüşü yoğunluğu başladıKurban Bayramı tatilini İstanbul dışında geçirenler geri dönmeye başladı. 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda yoğunluk yaşandı.
17.07.2022Gündem
Konyaaltı Sahili, tatilin son gününde de tıklım tıklım
Konyaaltı Sahili, tatilin son gününde de tıklım tıklımKurban Bayramı tatilinin son gününde Antalya'da sahillerdeki yoğunluk göze çarptı. Konyaaltı Sahili'ne akın eden tatilcilerden kimi güneşlenmeyi tercih ederken kimi ise kendisini Akdeniz'in mavi sularına bırakarak keyifli dakikalar geçirdi.
17.07.2022Gündem
Yollarda dönüş trafiği yoğunluğu
Yollarda dönüş trafiği yoğunluğuKurban Bayramı nedeniyle 9.5 günlük tatilin sonu geldi, tatilciler dönüş yoluna geçti. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, son 10 yıldaki 9- 10 günlük bayram tatillerinde trafik kazalarında günlük 15 olan ölüm ortalamasının 2022 Kurban Bayramı’nda 7’ye düştüğünü belirterek, sürücüleri dönüş yolunda da kurallara uymaya çağırdı.
17.07.2022Gündem
"Kilit kavşak'ta trafik yoğunluğu arttı
"Kilit kavşak'ta trafik yoğunluğu arttıKurban Bayramı tatilinin son günlerinde yollara yeniden akın eden vatandaşlar, 43 ilin geçiş güzergahı "kilit kavşak" Kırıkkale'de, trafik yoğunluğu oluşturdu.
16.07.2022Haberler
Tatilciler dönüşe geçti! Kilometrelerce araç kuyruğu oluştu
Tatilciler dönüşe geçti! Kilometrelerce araç kuyruğu oluştuKurban Bayramı tatili için Muğla'nın turistlik bölgelerine gelen tatilcilerin dönüş yolculuğu başladı. Tatilciler, Muğla- Antalya kara yolunda yaklaşık 5 kilometrelik araç kuyruğu oluştu.
16.07.2022Gündem
Bodrum'da tatilciler dönüşe geçti, trafik çilesi başladı
Bodrum'da tatilciler dönüşe geçti, trafik çilesi başladıMuğla'nın Bodrum ilçesinde, 9 günlük Kurban Bayramı tatilinin bitimine 1 gün kala bazı tatilciler dönüşe geçti. Turgutreis'ten Milas yönüne kilometrelerce araç kuyruğu oluştu.
16.07.2022Haberler
Bodrum'dan tatil dönüşü trafik manzaraları
Bodrum'dan tatil dönüşü trafik manzaralarıMuğla'nın Bodrum ilçesinde, 9 günlük Kurban Bayramı tatilinin bitimine 1 gün kala bazı tatilciler dönüşe geçti. Turgutreis'ten Milas yönüne kilometrelerce araç kuyruğu oluştu.
16.07.2022Gündem
Bodrum'da tatilciler dönüşe geçti, trafik çilesi başladı
Bodrum'da tatilciler dönüşe geçti, trafik çilesi başladıMuğla'nın Bodrum ilçesinde, 9 günlük Kurban Bayramı tatilinin bitimine 1 gün kala bazı tatilciler dönüşe geçti. Turgutreis'ten Milas yönüne kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. Öte yandan Bolu ve Tekirdağ'dan da son trafik bilgileri gelirken İçişleri Bakanlığı SMS ile yola çıkacakları uyardı.
16.07.2022Gündem
Tatilcilerin bayram dönüş yolculuğu başladı! Bolu geçişi rahat
Tatilcilerin bayram dönüş yolculuğu başladı! Bolu geçişi rahatKurban Bayramı tatili dönüşünde TEM'in Bolu geçişinde ulaşımda herhangi bir yoğunluk yaşanmadı. Sürücülerin, Bolu Dağı’nda rahatça ilerlediği görüldü.
16.07.2022Haberler
Tatilcilerin bayram dönüş yolculuğu başladı! Bolu geçişi rahat
Tatilcilerin bayram dönüş yolculuğu başladı! Bolu geçişi rahatKurban Bayramı tatili dönüşünde TEM'in Bolu geçişinde ulaşımda herhangi bir yoğunluk yaşanmadı. Sürücülerin, Bolu Dağı’nda rahatça ilerlediği görüldü.
16.07.2022Gündem
İsmail Kahraman: 15 Temmuz darbe girişimi değil, Türkiye’nin işgal teşebbüsüdür
İsmail Kahraman: 15 Temmuz darbe girişimi değil, Türkiye’nin işgal teşebbüsüdürFetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016’daki darbe girişimi sırasında Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı olan İsmail Kahraman, o gece yaşananları anlattı. Kahraman, "15 Temmuz darbe girişimi değildir, Türkiye’nin işgal teşebbüsüdür" dedi.
15.07.2022Siyaset
BAYRAM TATİLİ NE ZAMAN BİTİYOR, Kurban Bayramı tatili bitti mi, kaç gün 2022? 9 gün tatil özel sektörü kapsıyor mu?
BAYRAM TATİLİ NE ZAMAN BİTİYOR, Kurban Bayramı tatili bitti mi, kaç gün 2022? 9 gün tatil özel sektörü kapsıyor mu?Bayram tatili süresi ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Kurban Bayramı tatili 9 Temmuz tarihinde başladı. Bayram tatili ve 15 Temmuz resmi tatili birleştirildi ve idari izin verildi. 9 günlük tatilinin özel sektörü kapsayıp kapsamadığı merak konusu. Peki bayram tatili ne zaman bitiyor 2022? Kurban Bayramı kaç gün, 9 günlük tatil özel sektörü kapsıyor mu?
14.07.2022Bilgi Rehberi
Kemer, bayramda nüfusunun 4 katını ağırladı
Kemer, bayramda nüfusunun 4 katını ağırladıAntalya'nın yaklaşık 45 bin nüfuslu Kemer ilçesi, Kurban Bayramı'nda neredeyse nüfusunun yaklaşık 4 katı yerli ve yabancı turisti ağırladı. Kemer Tanıtım Vakfı (KETAV) Başkanı turizmci Volkan Yorulmaz, "Yaklaşık 150 bin Kemer'de konaklayan ve beraberinde günübirlikçilerle beraber 170 bin civarında insan ağırlıyoruz. Bu da çok sevindirici tabii. Zor geçen birkaç yılın üzerine nefes oldu diyebiliriz" dedi.
14.07.2022Haberler
Üniversiteli Beste'nin ölümüne neden olan maganda tutuklandı
Üniversiteli Beste'nin ölümüne neden olan maganda tutuklandıAmasya'da sünnet düğününde ateşlenen tabancadan çıkan kurşunla ağır yaralanıp, hastanede hayatını kaybeden Beste Koçak'ın (19) ölümüne neden olduğu iddiasıyla gözaltına alınan Selahattin Aba (29), çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
14.07.2022Gündem
Plajda oluşan hortum panik oluşturdu! O anlar kamerada
Plajda oluşan hortum panik oluşturdu! O anlar kameradaBalıkesir'in Burhaniye ilçesinde Ören Plajı kumsalında meydana gelen hortum vatandaşları korkuttu, o anlar ise an be an kaydedildi.
14.07.2022Haberler
PTT açık mı, kapalı mı? 14 Temmuz PTT çalışıyor mu, tatil mi?
PTT açık mı, kapalı mı? 14 Temmuz PTT çalışıyor mu, tatil mi?Kurban Bayramı bugün sona eriyor. Vatandaşlar ise Kurban Bayramı sonrasında yarıda kalan işlemlerini tamamlamak istiyor. PTT ile işi olanlar yarın PTT açık mı, kapalı mı öğrenmek istiyor. 14 Temmuz PTT çalışıyor mu, tatil mi? İşte PTT çalışma günleri...
14.07.2022Bilgi Rehberi
BANKALAR AÇIK MI 2022 (13-14-15 Temmuz),  BUGÜN BANKALAR ÇALIŞIYOR MU 2022? || Bayram sonrasında bankalar ne zaman açılacak, EFT yapılıyor mu?
BANKALAR AÇIK MI 2022 (13-14-15 Temmuz), BUGÜN BANKALAR ÇALIŞIYOR MU 2022? || Bayram sonrasında bankalar ne zaman açılacak, EFT yapılıyor mu?Bankaların çalışma durumu ile ilgili detaylar gündemde merak ediliyor. Kurban Bayramı tatili ve 15 Temmuz resmi tatili birleştirildi. İdari izin açıklamasından sonra ise bankaların 13-14 Temmuz tarihinde yani bugün açık olup olmadığı ve EFT durumu merak ediliyor. Peki bankalar bugün açık mı, EFT yapılır mı 2022?
13.07.2022Bilgi Rehberi
Üniversiteli Beste, düğünde maganda kurşunuyla öldü
Üniversiteli Beste, düğünde maganda kurşunuyla öldüAmasya'da üniversite öğrenicisi Beste Koçak (19), katıldığı sünnet düğününde nereden ateşlendiği bilinmeyen tabancadan çıkan kurşunun kalbine isabet etmesi sonucu hayatını kaybetti. Olayla ilgili düğünde tabancası tutukluk yaptığı öne sürülen 1 kişi gözaltına alındı.
13.07.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Kurban Bayramı Tatili ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.