Lojman

Lojman

Son dakika lojman haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan lojman gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan lojman haber sayfamızda...

Lojman

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.326 lojman haberi bulunmuştur.
Abdullah Avcı: "Rize ile Trabzon arasında köprüyü oluşturacağım"
Abdullah Avcı: "Rize ile Trabzon arasında köprüyü oluşturacağım"Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, "Ben bir Rizeli olarak Trabzon'a gelirken destek veren de vardı, gitme diyen de vardı. Ben de şu ifadeyi kullandım, 'Ben Rize ile Trabzon arasındaki köprüyü oluşturacağım, onun için gidiyorum.' dedim. 72 kilometreyi daha da yakınlaştırmaya çalışıyorum." dedi.
27.10.2021Trabzonspor
TOKİ, 2022'de 50 bin sosyal konut yapmayı hedefliyor
TOKİ, 2022'de 50 bin sosyal konut yapmayı hedefliyorToplu Konut İdaresi Başkanlığınca (TOKİ), 2021 sonuna kadar 80 bin konut üretilmesi hedeflenirken, 2022'de 50 bin sosyal konut inşası öngörüldü.
26.10.2021Emlak
Milyonları ilgilendiren teklif Meclis'te! Bugün başlıyor
Milyonları ilgilendiren teklif Meclis'te! Bugün başlıyorMeclis’e gelen bütçe teklifine göre gelecek yıl lojman, arsa ve araziler başta olmak üzere taşınmaz satışından 3.3 milyar lira gelir bekleniyor. Vergi gelirlerinde ise bu yıla kıyasla yüzde 19.4’lük artış öngörülüyor. İşte detaylar...
20.10.2021Ekonomi
'Vergi geliri artacak lojmanlar satılacak'
'Vergi geliri artacak lojmanlar satılacak'Meclis’e gelen bütçe teklifine göre gelecek yıl lojman, arsa ve araziler başta olmak üzere taşınmaz satışından 3.3 milyar lira gelir bekleniyor. Vergi gelirlerinde ise bu yıla kıyasla yüzde 19.4’lük artış öngörülüyor.
20.10.2021Ekonomi
Bodrum'da otel lojmanında çıkan yangın güçlükle söndürüldü
Bodrum'da otel lojmanında çıkan yangın güçlükle söndürüldüMuğla'nın Bodrum ilçesinde, bir otelin lojmanında çıkan yangın itfaiye ekiplerinin yoğun çalışmasıyla söndürüldü.
4.10.2021Haberler
Bodrum'da otel lojmanında çıkan yangın güçlükle söndürüldü
Bodrum'da otel lojmanında çıkan yangın güçlükle söndürüldüMuğla'nın Bodrum ilçesinde, bir otelin lojmanında çıkan yangın itfaiye ekiplerinin yoğun çalışmasıyla söndürüldü.
4.10.2021Gündem
Kamu yatırımlarında öncelikler belli oldu
Kamu yatırımlarında öncelikler belli olduTürkiye'de kamu kaynaklarının gelecek 3 yıllık dönemde kullanılacağı öncelikli sektör ve projeler belirlendi.
11.09.2021Uzmanpara
Türkiye'nin kamu yatırımlarında öncelikleri belli oldu
Türkiye'nin kamu yatırımlarında öncelikleri belli olduTürkiye'de kamu kaynaklarının gelecek 3 yıllık dönemde kullanılacağı öncelikli sektör ve projeler belirlendi.
11.09.2021Ekonomi
İşçilerin yarısı kirada oturuyor
İşçilerin yarısı kirada oturuyorSendikaların yaptığı araştırmalara göre, işçilerin yarıdan fazlası kirada oturuyor. Çalışanlar özellikle son dönemdeki fahiş kira artışlarıyla gelirlerinin çoğuyla kira ödediklerini belirtirken memurlar konut yardımı istiyor.
3.09.2021Ekonomi
Bina inşaatı yaptırılacak
Bina inşaatı yaptırılacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre bina inşaatı yaptırılacak.
27.08.2021Ekonomi
Antik kent Patara'da ziyaretçi rekoru
Antik kent Patara'da ziyaretçi rekoruLikya Birliği'nin uzun yıllar başkentliğini yapan Antalya'nın Kaş ilçesindeki Patara Antik Kenti'ni temmuz ayında 120 bin 31 kişi ziyaret etti. Bu yılın ilk 7 ayındaki toplam ziyaretçi sayısı ise 185 bin 320 olurken, 2019 yılının toplamındaki 176 bin 743 rakamını geçti. Patara Kazı Başkanı Prof. Dr. Havva İşkan Işık, koronavirüse rağmen antik kentteki kazı çalışmalarına ara vermediklerini söyledi.
18.08.2021Tatil
Oturduğu ayakta yaptığı yerle bir
Oturduğu ayakta yaptığı yerle birBozkurt’taki sel felaketinde yerle bir olan Ölçer Apartmanı’nı yapan müteahhit Mehmet Özkan’ın hemen yan tarafta yıkılmayan ve yaşı daha eski olan binada oturduğu ortaya çıktı
17.08.2021Gündem
Mardin'de kamu lojmanı satışı
Mardin'de kamu lojmanı satışıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Mardin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü, Artuklu ilçesinde bulunan 36 adet kamu lojmanını satışa çıkardı.
12.08.2021Ekonomi
Yangının yaralarını sarmak için seferber oldular
Yangının yaralarını sarmak için seferber oldularÜniversiteler, art arda çıkan yangınlarda kül olan ormanları yeşertmek ve bölge insanının yaralarını sarmak için seferber oldu.
9.08.2021Eğitim
Saat başı denetim! 4 ilin gözü burada
Saat başı denetim! 4 ilin gözü buradaAnkara ile Çankırı sınırında bulunan Kızılcahamam ilçesindeki Işıkdağı Yangın Gözetleme Kulesi'nde, bu iki ilin yanında Kırşehir ve Kırıkkale ormanları da yangınlara karşı denetleniyor. 4 il ve 11 orman işletme müdürlüğünün bağlı olduğu kuleye, saat başı denetimlere ilişkin bilgi veriliyor.
8.08.2021Gündem
Yeni bina ve araç alımı durduruldu
Yeni bina ve araç alımı durdurulduResmi Gazete’de yayımlanan genelgeye göre kamu kuruluşları tarafından yurt içi ve dışında hiçbir şekilde hizmet binası alınmayacak, yeni inşaata başlanmayacak... Zorunlu haller dışında yeni taşıt alınmayacak, taşıt sayıları 2023 sonuna kadar en az yüzde 20 azaltılacak, yöneticilere cep telefonu ile görüşme limiti getirilecek...
1.07.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'tasarruf tedbirleri' genelgesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'tasarruf tedbirleri' genelgesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kamu kurum ve kuruluşlarının harcamalarında tasarruf sağlanması, bürokratik işlemlerin azaltılması ve kamu kaynaklarının etkili, ekonomik ve verimli kullanımına ilişkin "tasarruf tedbirleri" genelgesi yayımladı.
30.06.2021Siyaset
444 0 632 Nerenin Numarası? 4440632 Nolu Telefon Numarası Kime Aittir Ve Neden Arar?
444 0 632 Nerenin Numarası? 4440632 Nolu Telefon Numarası Kime Aittir Ve Neden Arar?Bakanlıkların vatandaşlara yönelik sağlamış olduğu bir takım müşteri hizmetleri mobil hattı bulunmaktadır. Bu hat üzerinden vatandaşlara bilgi ve hizmet verilmektedir. Bu numaralar arasında 444 0 632 numarası da bulunmaktadır. Peki, 444 0 632 numarası hangi bakanlığın hizmet verdiği bir numaradır? Bu numara ile ne tür hizmetler verilmektedir? İşte, 444 0 632 numaralı hat ile ilgili merak edilen detaylar.
9.06.2021Gündem
Göçmen gözaltı merkezinin altında tünel çıktı
Göçmen gözaltı merkezinin altında tünel çıktıAvustralya’da göçmen gözaltı merkezinin altında 20 metre uzunluğunda tünel tespit edildi.
11.05.2021Dünya
L İle Başlayan Kelimeler Nelerdir? L Harfiyle Başlayan En Çok Kullanılan Kelimeler
L İle Başlayan Kelimeler Nelerdir? L Harfiyle Başlayan En Çok Kullanılan KelimelerDerslerde ve bazı yapılan etkinliklerde harf harf başlayan kelimelere ihtiyaç duyulmaktadır. Son zamanlarda oynanmakta olan kelime oyunlarının da buna katkısı büyük olmuştur. Bu bağlamda bir takım harfler ile başlayan kelimeler merak edilir durumdadır. Bunlardan bir tanesi de L harfidir. L harfi ile başlamakta olan kelimeler nelerdir? Bu kelimelerden kaç tane bulunmaktadır? İşte L harfi ile başlayan ve Türkçe de kullanılmakta olan kelimeler.
1.05.2021Eğitim
Hollanda'da devletin sosyal konutlarını kiralamak isteyenlerin 7 yıl beklemesi gerekiyor
Hollanda'da devletin sosyal konutlarını kiralamak isteyenlerin 7 yıl beklemesi gerekiyorHollanda'da yapılan bir araştırmada, devletten sosyal konut kiralamak isteyen düşük gelirli kişilere ortalama 7 yıl sonra sıranın geldiği belirtildi.
24.04.2021Emlak
Bildiriye karşı yaptırım stratejisi! Diplomatik pasaport ve lojman hakkına kısıtlama
Bildiriye karşı yaptırım stratejisi! Diplomatik pasaport ve lojman hakkına kısıtlama104 emekli amiralin yayımladığı Montrö Bildirisinin ardından AK Parti, benzeri girişimlerin engellenmesi amacıyla bir yaptırım formülü arayışına girdi.
7.04.2021Siyaset
Emekli amiraller gözaltına alındı
Emekli amiraller gözaltına alındıBildiriyi hazırlayan isimler olduğu iddia edilen 10 emekli amiral gözaltına alınırken, dört emekli amirale üç gün içinde emniyete gitmeleri için tebligat yapıldı. Gözaltıların artabileceği ifade edildi. İmzacıların lojman ve koruma hakları iptal edildi.
6.04.2021Gündem
Son dakika haberi: İlk karar verildi! Darbe imalı bildiriyi imzalayan amiraller...
Son dakika haberi: İlk karar verildi! Darbe imalı bildiriyi imzalayan amiraller...Son dakika haberlere göre; gece yarısı yayımlanan darbe imalı bildiriyi imzalayan emekli amirallerin lojman hakları ve koruma hakları iptal edildi.
5.04.2021Gündem
Maden işçisi, silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi
Maden işçisi, silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdiZonguldak'ın Kilimli ilçesinde, maden işçisi Yalçın Karadöngel (43), evinin önünde uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitirdi. Olayla ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı. Yalçın Karadöngel'i oğlu E.K.'nın (20) öldürdüğü ortaya çıktı. Olayın ardından polis ekipleri, anne H.K., oğlu E.K. ve G.K.'yı gözaltına aldı.
11.03.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Lojman ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.