Maden Ocağı

Maden Ocağı

Son dakika Maden ocağı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Maden ocağı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Maden ocağı haber sayfamızda...

Maden Ocağı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.032 maden ocağı haberi bulunmuştur.
Yanmış halde bulunmuştu! Korkunç iddia: Böbreği çalındı
Yanmış halde bulunmuştu! Korkunç iddia: Böbreği çalındı Adli Tıp İhtisas Kurulu, Zonguldak’ta yanmış halde cesedi bulunan, kaçak maden ocağının işçisi Afganistan uyruklu Vezir Mohammed Nourtani'nin (50) otopsi raporunda ‘İleri derece yanık nedeniyle mide, sol böbrek, pankreas ve bağırsaklar tefrik edilemedi’ ifadelerine yer verdi.
18.04.2024 Gündem
Üst üste yüzlerce otomobil var! 20 metre inince 50 yıl geriye gidiyorlar
Üst üste yüzlerce otomobil var! 20 metre inince 50 yıl geriye gidiyorlar Dünyada tuhaf özellikleriyle öne çıkan yerler arasında öyle bir tanesi var ki her detayıyla 'pes' dedirtiyor. Çürüyen demir, yağ, antifrizle dolu bu mağarada üst üste yüzlerce otomobil var. İşte yerin 20 metre altında çekilen fotoğrafın ardındaki acı gerçek.
6.04.2024 Yaşam
Madencinin ölümünde şoke eden detay ortaya çıktı! 700 lira için...
Madencinin ölümünde şoke eden detay ortaya çıktı! 700 lira için... Zonguldak’ta, maden ocağında, maden işçisi Soner Korkut'un (25) elektrik akımına kapılıp ölümüyle ilgili bilirkişi raporunda, şoke eden detay ortaya çıktı.
5.04.2024 Gündem
Ruhsatsız işletilen kömür ocağında iş kazası! 1 işçi hayatını kaybetti
Ruhsatsız işletilen kömür ocağında iş kazası! 1 işçi hayatını kaybetti Zonguldak’ın Kilimli ilçesinde ruhsatsız olarak işletilen kömür ocağında vagon ile vinç arasında sıkışan maden işçisi Muhammet Korkut (49) hayatını kaybetti.
26.03.2024 Gündem
Maden ocağı için cesedi yaktılar! Tüyler ürperten detaylar
Maden ocağı için cesedi yaktılar! Tüyler ürperten detaylar Zonguldak'ta kaçak maden ocağında çalışan Afganistan uyruklu Vezir Mohammed Nourtani'nin (50) ölümüne ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı.
22.03.2024 Gündem
3 ruhsatsız maden ocağı imha edildi
3 ruhsatsız maden ocağı imha edildi Zonguldak'ta ruhsatsız işletildiği tespit edilen 3 maden ocağı ekiplerce imha edildi.
17.03.2024 Gündem
İliç’teki maden ocağında toprak altında kalan pikaba ulaşıldı
İliç’teki maden ocağında toprak altında kalan pikaba ulaşıldı Erzincan’ın İliç ilçesindeki maden ocağında 13 şubat 2024 tarihinde meydana gelen toprak kayması olayı sonrasında toprak altında kalan 9 işçinin bulunması için çalışmalar sürdürülüyor. Olayın bugün 33 gününde toprak altında kalan pikaba ulaşıldı.
16.03.2024 Haberler
İliç’teki maden ocağında toprak altında kalan pikaba ulaşıldı
İliç’teki maden ocağında toprak altında kalan pikaba ulaşıldı Erzincan'ın İliç ilçesinde 9 işçinin toprak altında kaldığı maden sahasında devam eden çalışmalarda kamyonet bulundu.
16.03.2024 Gündem
Erzincan'daki toprak kaymasına ait yeni görüntü ortaya çıktı
Erzincan'daki toprak kaymasına ait yeni görüntü ortaya çıktı Erzincan'ın İliç ilçesindeki bir maden ocağında 13 Şubat 2024 tarihinde meydana gelen ve 9 işçinin toprak altında kaldığı heyelan anına ait yeni görüntü ortaya çıktı.
6.03.2024 Haberler
Erzincan'daki toprak kaymasına ait yeni görüntü ortaya çıktı
Erzincan'daki toprak kaymasına ait yeni görüntü ortaya çıktı Erzincan'ın İliç ilçesindeki bir maden ocağında 13 Şubat 2024 tarihinde meydana gelen ve 9 işçinin toprak altında kaldığı heyelan anına ait yeni görüntü ortaya çıktı.
6.03.2024 Gündem
Elazığ'da maden ocağında göçük!
Elazığ'da maden ocağında göçük! Elazığ’ın Palu ilçesinde bir maden ocağında göçük meydana geldi. Göçük altında kalan 4 işçi çalışmaların ardından kurtarıldı.
26.02.2024 Gündem
Türkiye'de ilk! Maden suçları soruşturma bürosu kuruldu
Türkiye'de ilk! Maden suçları soruşturma bürosu kuruldu Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, kaçak maden ocağı suçları, yaralanma ve ölümlerle sonuçlanan iş kazalarının sıklıkla yaşanması nedeniyle, olayların daha iyi soruşturulması amacıyla 'Maden Suçları Soruşturma Bürosu' kuruldu.
19.02.2024 Gündem
Erzincan'da son durum! 'Alanda 35 milyon metreküp toprak var'
Erzincan'da son durum! 'Alanda 35 milyon metreküp toprak var' İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Erzincan’da maden sahasında meydana gelen toprak kaymasıyla ilgili son durumu paylaştı.
18.02.2024 Haberler
Erzincan'da son durum! 'Alanda 35 milyon metreküp toprak var'
Erzincan'da son durum! 'Alanda 35 milyon metreküp toprak var' İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Erzincan’da maden sahasında meydana gelen toprak kaymasıyla ilgili son durumu paylaştı.
18.02.2024 Gündem
‘Herkese kapımızı gönlümüzü açtık’
‘Herkese kapımızı gönlümüzü açtık’ CHP’nin Turgutlu Belediye Başkan Adayı ve mevcut başkan Çetin Akın, seçim çalışmaları kapsamında Yunusdereli, Kabaçınarlı ve Karaköylü’de hemşehrileriyle bir araya geldi.
17.02.2024 Ege
Siirt'te yıldırım minarenin üzerine düştü! Park halindeki araçlar zarar gördü
Siirt'te yıldırım minarenin üzerine düştü! Park halindeki araçlar zarar gördü Siirt'te yoğun yağmur ve gök gürültüsü sonrası Bayraktepe köyünde minarenin üzerine yıldırım düştü. Kopan parçalar par halindeki araçların üzerine düştü.
17.02.2024 Gündem
Bakan Yerlikaya'dan Elazığ'da deprem konutları açıklaması
Bakan Yerlikaya'dan Elazığ'da deprem konutları açıklaması İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Elazığ deprem konutlarının tesliminde konuştu. Hak sahibi olan afetzedelere inşa edilen konutlar teslim edildi. Bakan Yerlikaya "Dünyanın en büyük konut seferberliğini gerçekleştiriyoruz" dedi.
17.02.2024 Gündem
Bakan Yerlikaya duyurdu! "200 bin konutu teslim edeceğiz"
Bakan Yerlikaya duyurdu! "200 bin konutu teslim edeceğiz" Kahramanmaraş depremlerinde ağır yara alan Malatya'da deprem konutlarından 6 bin 181’i Bakan Yerlikaya'nın katılımıyla hak sahiplerine verildi. Yerlikaya "Yıl sonuna kadar 200 bin konutu teslim edeceğiz" dedi.
17.02.2024 Gündem
Erzincan'daki maden ocağı ile ilgili açıklama geldi! İşte yeni görüntüler
Erzincan'daki maden ocağı ile ilgili açıklama geldi! İşte yeni görüntüler Erzincan İliç'teki maden ocağındaki facia sonrası AFAD'dan yeni bir açıklama geldi. Meydana gelen toprak kaymasında 9 vatandaşımızı kurtarma çalışmaları ile ilgili yeni görüntüler de paylaşıldı. İşte detaylar...
17.02.2024 Gündem
Yer: Diyarbakır! 8 yaşındaki çocuk Atatürk büstünü ıslak mendille sildi
Yer: Diyarbakır! 8 yaşındaki çocuk Atatürk büstünü ıslak mendille sildi Diyarbakır’da ailesi ile birlikte hastaneye giden 8 yaşındaki ismi öğrenilemeyen çocuk, çıktığı bahçede Atatürk büstünü otomobilden aldığı ıslak mendille sildi. O anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
17.02.2024 Gündem
Bakan Fidan, Karadağ Cumhurbaşkanı ile görüştü
Bakan Fidan, Karadağ Cumhurbaşkanı ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Münih’te Karadağ Cumhurbaşkanı Jakov Milatovic görüşme gerçekleştirdi.
17.02.2024 Dünya
9 işçi için zamanla yarış! Bakan Bayraktar'dan altın madenindeki heyelanla ilgili açıklama
9 işçi için zamanla yarış! Bakan Bayraktar'dan altın madenindeki heyelanla ilgili açıklama Erzincan'da kayıp işçileri arama kurtarma çalışmaları devam ederken Bakan Bayraktar bölgedeki son durumu açıkladı.
17.02.2024 Haberler
Üretim durdu, lisans iptal! Erzincan’daki maden ocağı hakkında yeni karar
Üretim durdu, lisans iptal! Erzincan’daki maden ocağı hakkında yeni karar Erzincan'da toprak kaymasının meydana geldiği maden ocağının çevre izin ve lisans belgesi iptal edildiği bildirildi. Bakan Bayraktar da bölgedeki arama kurtarma çalışmaları hakkında son durumu paylaştı.
17.02.2024 Gündem
9 işçi için zamanla yarış! Bakan Bayraktar'dan altın madenindeki heyelanla ilgili son dakika açıklaması
9 işçi için zamanla yarış! Bakan Bayraktar'dan altın madenindeki heyelanla ilgili son dakika açıklaması Erzincan'da kayıp işçileri arama kurtarma çalışmaları devam ederken Bakan Bayraktar bölgedeki son durumu açıkladı.
17.02.2024 Gündem
Erzincan'daki toprak kaymasında son durum! İşçilerin yeri tespit edildi
Erzincan'daki toprak kaymasında son durum! İşçilerin yeri tespit edildi İliç’te kayıp işçileri arama çalışmalarında dün bazı noktalarda metal yoğunluğu tespit edildi. Bakan Bayraktar “Kardeşlerimizin 3’ünün bir lokasyonda 6’sının diğer lokasyonda olduğunu tespit ettik” dedi. Soruşturma kapsamında Kanadalı yönetici dahil 6 kişi tutuklandı.
17.02.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Maden Ocağı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.