Marmaray

Marmaray

Son dakika Marmaray haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Marmaray gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Marmaray haber sayfamızda...

Marmaray

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.547 marmaray haberi bulunmuştur.
TOPLU ULAŞIM HABERLERİ 🚌 19 Mayıs yarın toplu taşıma ücretsiz mi? İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde 19 Mayıs toplu taşıma (otobüs, metrobüs, metro, vapur, marmaray, başknetray, izban) ücretsiz mi?
TOPLU ULAŞIM HABERLERİ 🚌 19 Mayıs yarın toplu taşıma ücretsiz mi? İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde 19 Mayıs toplu taşıma (otobüs, metrobüs, metro, vapur, marmaray, başknetray, izban) ücretsiz mi? 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için heyecan dorukta. Her özel bayramda merak konusu olan toplu taşıma kararı bu bayramda da merak edildi. Peki 19 Mayıs toplu taşıma ücretsiz mi? İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde 19 Mayıs toplu taşıma ücretsiz mi? İşte son açıklamalar
18.05.2024 Bilgi Rehberi
Bakan Uraloğlu duyurdu! 19 Mayıs'ta trenler ücretsiz olacak
Bakan Uraloğlu duyurdu! 19 Mayıs'ta trenler ücretsiz olacak Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Marmaray, Başkentray, İZBAN, Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı ve Gayrettepe-İstanbul Havalimanı-Arnavutköy Metro Hattı’nın ücretsiz olarak hizmet vereceğini duyurdu.
18.05.2024 Ekonomi
Sirkeci-Kazlıçeşme Hattı dünya listesinde
Sirkeci-Kazlıçeşme Hattı dünya listesinde Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yenilenerek hizmete alınan Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı’na övgü. Hat dünyanın önde gelen gezi sitelerinden “loneyplanet.com” tarafından Avrupa’da gezilmesi gereken 6 demiryolu rotası arasında gösterildi.
16.05.2024 Ekonomi
Sabıkalı üst geçitte yine kaza! Uzun kuyruklar oluştu
Sabıkalı üst geçitte yine kaza! Uzun kuyruklar oluştu İstanbul Bakırköy’de TIR’ın dorsesinin otomobilin üzerine devrilmesi sonucu 4 kişi hayatını kaybetmişti. Aynı noktada üst geçide çarpan TIR bulunduğu yerde sıkıştı.
15.05.2024 Haberler
Sabıkalı üst geçitte yine kaza! Uzun kuyruklar oluştu
Sabıkalı üst geçitte yine kaza! Uzun kuyruklar oluştu İstanbul Bakırköy’de TIR’ın dorsesinin otomobilin üzerine devrilmesi sonucu 4 kişi hayatını kaybetmişti. Aynı noktada üst geçide çarpan TIR bulunduğu yerde sıkıştı.
15.05.2024 Gündem
İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak
İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak Yenikapı Miting alanında Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından düzenlenen 'Mevlidi Nebi' programı nedeniyle bazı yollar 09.00'dan itibaren trafiğe kapatılacak.
4.05.2024 Gündem
Hangi fay hatları tehlikeli? İşte Türkiye'de beklenen büyük depremler
Hangi fay hatları tehlikeli? İşte Türkiye'de beklenen büyük depremler CNN Türk canlı yayınına çıkan İstanbul Arel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Sinan Cansız Türkiye'deki beklenen büyük depremler ve İstanbul depremi ile ilgili önemli bilgiler verdi. Hangi fay hatları tehlikeli? Deprem olursa kaç büyüklüğünde olur? İşte merak edilenler...
4.05.2024 Gündem
İstanbul'da son durum: Bazı noktalardaki kısıtlamalar kaldırıldı
İstanbul'da son durum: Bazı noktalardaki kısıtlamalar kaldırıldı İstanbul Valiliği, 1 Mayıs Emek ve İşçi Bayramı tedbirleri çerçevesinde ulaşıma kapatılan bazı noktalardaki kısıtlamaların saat 16.00 itibarıyla kaldırıldığını açıkladı.
1.05.2024 Gündem
1 MAYIS'TA TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ Mİ 2024? 1 Mayıs İşçi Bayramı'nda (BUGÜN) otobüs, metrobüs, tramvay, metro, marmaray, başkentray, İZBAN bedava mı?
1 MAYIS'TA TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ Mİ 2024? 1 Mayıs İşçi Bayramı'nda (BUGÜN) otobüs, metrobüs, tramvay, metro, marmaray, başkentray, İZBAN bedava mı? 1 Mayıs İşçi Bayramı bu yıl çarşamba gününe denk geliyor. Birçok kurumun kapalı olacağı 1 Mayıs İşçi Bayramı ülke genelinde kutlanacak. İşçi Bayramı ülkemizde resmi tatil günleri arasında yer alırken toplu taşımanın ücretsiz olup olmayacağı gündeme geldi. Bu nedenle de "1 Mayıs toplu taşıma ücretsiz mi?" sorusu araştırılıyor. İşte ayrıntılar...
1.05.2024 Bilgi Rehberi
İstanbul Valiliği'nden 1 Mayıs kararı! Ulaşımda kısıtlama olacak
İstanbul Valiliği'nden 1 Mayıs kararı! Ulaşımda kısıtlama olacak İstanbul Valiliği 1 Mayıs'ta toplu ulaşıma kısıtlama getirildiğini açıkladı. Kapatılacak yollarda kısıtlama 04.00'te, deniz ve raylı sistem ulaşımındaki kısıtlamalar kısıtlamalar 05.30'ta başlayacak.
30.04.2024 Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmir için 1 Mayıs kararı! Raylı sistemde ulaşım ücretsiz olacak
İstanbul, Ankara ve İzmir için 1 Mayıs kararı! Raylı sistemde ulaşım ücretsiz olacak Son dakika gelen bilgilere göre 1 Mayıs ve 19 Mayıs'ta Ankara, İzmir ve İstanbul'da raylı sistemde ulaşım ücretsiz olacak. İşte detaylar...
30.04.2024 Gündem
23 Nisan 2024 Bugün toplu taşıma hizmeti ücretsiz mi? 23 Nisan bugün Otobüs, metrobüs, metro, marmaray, vapur bedava mı?
23 Nisan 2024 Bugün toplu taşıma hizmeti ücretsiz mi? 23 Nisan bugün Otobüs, metrobüs, metro, marmaray, vapur bedava mı? 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlanıyor. Böyle özel günlerde alınan kararlar arasında toplu taşıma ile ilgili açıklama da yapılıyor. Bugün de toplu taşıma hakkında meraklı arayış başladı. Peki 23 Nisan bugün toplu taşıma ücretsiz mi? 23 Nisan bugün Otobüs, metrobüs, metro, marmaray, vapur bedava mı?
23.04.2024 Bilgi Rehberi
BUGÜN OTOBÜSLER BEDAVA MI (İstanbul, Ankara, İzmir)? 23 Nisan'da toplu taşıma ücretsiz mi (metro, metrobüs, vapur, tramvay)?
BUGÜN OTOBÜSLER BEDAVA MI (İstanbul, Ankara, İzmir)? 23 Nisan'da toplu taşıma ücretsiz mi (metro, metrobüs, vapur, tramvay)? 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bu sene Salı gününe isabet ediyor. Resmi bayramlardan olan 23 Nisan günü tatil kabul ediliyor. 23 Nisan Salı günü bazı illerde toplu taşıma ücretsiz olarak hizmet verecek. Salı günü İstanbul'da otobüs, metrobüs, marmaray, metro, vapur ücretsiz mi? İşte, toplu taşıma ücretsiz olan iller...
23.04.2024 Bilgi Rehberi
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun! Meclis’te söz çocukların
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun! Meclis’te söz çocukların TBMM’nin 104. açılış yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Meclis’te ‘Çocuk Özel Oturumu’ düzenlendi. Meclis kürsüsüne ve vekil koltuklarına oturan çocuklar, Türkiye’nin uzay yolculuğunu ve gelecek umutlarını dile getirdi...
23.04.2024 Gündem
Bakan Uraloğlu açıkladı: 23 Nisan'da Ankara, İstanbul ve İzmir'de metro ücretsiz olacak
Bakan Uraloğlu açıkladı: 23 Nisan'da Ankara, İstanbul ve İzmir'de metro ücretsiz olacak Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na bağlı TCDD Taşımacılık AŞ tarafından işletilen Başkentray, İstanbul'da Marmaray, Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı-Arnavutköy-Metro hattı ve İzmir'de İZBAN'ın ücretsiz hizmet vereceğini duyurdu.
22.04.2024 Ekonomi
Kalkınma Yolu mesajı: 130 kilometre demiryolu yapacağız
Kalkınma Yolu mesajı: 130 kilometre demiryolu yapacağız Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Bulgaristan ile artan demiryolu potansiyelini dikkate alarak, ikinci bir demiryolu geçiş noktası kurulması konusunda Mutabakat Zaptı İmzaladıklarını bildirerek, “Bu ikinci demiryolu hattı ile doğu-batı yönlü yük taşıma kapasitesi artacak ve Orta Koridor’un demiryolu potansiyeline önemli ölçüde katkıda bulunacaktır. Kalkınma Yolu, Orta Doğu ülkeleri ile Orta Koridor ülkeleri arasındaki karşılıklı ticaretin çeşitlendirilmesi ve yeni pazarlara erişimi destekleyici ve tamamlayıcı bir girişim olması açısından önemli bir potansiyele sahiptir" dedi.
18.04.2024 Ekonomi
Toplu taşıma bedava mı? 13 - 14 Nisan 2024 toplu taşıma: Otobüs, metro, metrobüs, vapur, marmaray ücretsiz mi, ücretli mi?
Toplu taşıma bedava mı? 13 - 14 Nisan 2024 toplu taşıma: Otobüs, metro, metrobüs, vapur, marmaray ücretsiz mi, ücretli mi? Ramazan Bayramı sona erdi. Aile, akraba, arkadaş ziyaretleri bayram boyunca yapıldı. Bayram ziyaretlerinde toplu taşıma kullananlar ücretsiz toplu taşımadan yararlandı. 13 - 14 Nisan 2024 tarihlerinde toplu taşıma bedava mı sorusu tekrardan gündeme geldi. Bayramdaki ücretsiz ulaşım, bayram tatili sonuna kadar devam edecek mi? İşte son güncel durum
13.04.2024 Bilgi Rehberi
Tatilciler dönüş yolunda
Tatilciler dönüş yolunda Bayram tatilini memleketleri ya da tatil kentlerinde geçirenlerin bir kısmı yola çıkmaya başladı. İstanbul’a dönenlerin kullandığı Anadolu Otoyolu’nun Bolu kesiminde zaman zaman akıcı yoğunluk yaşandı. Sürücülere hız uyarısı yapıldı.
13.04.2024 Gündem
TOPLU TAŞIMA BAYRAMDA ÜCRETSİZ Mİ? Bayram tatilinde otobüs, metrobüs, metro, tramvay, marmaray ücretsiz mi, bedava mı olacak?
TOPLU TAŞIMA BAYRAMDA ÜCRETSİZ Mİ? Bayram tatilinde otobüs, metrobüs, metro, tramvay, marmaray ücretsiz mi, bedava mı olacak? 2024 Ramazan Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla birlikte bir takım uygulamalar da hayata geçirilmeye başlandı. Tatilde İstanbul'da şehir içi gezi planlayan vatandaşlar "Bayramda toplu taşıma ücretsiz mi olacak?" sorusuna yanıt arıyor. Bayram tatilinde otobüs, Metrobüs, metro, tramvay, Marmaray ücretsiz mi olacak? Bayram tatilinde köprü ve otoyollar ile ilgili açıklama gelirken gözler İBB'den gelecek açıklamaya çevrildi. İşte detaylar...
10.04.2024 Bilgi Rehberi
Bakan Uraloğlu duyurdu: 2024 yılında 4 metro hattı açıldı
Bakan Uraloğlu duyurdu: 2024 yılında 4 metro hattı açıldı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, bakanlık olarak İstanbul’u baştan başa metro ağları ile ördüklerini belirterek, en önemli metro hatlarından olan ve 8 Nisan 2023 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açılan Başakşehir-Çam ve Sakura Şehir Hastanesi-Kayaşehir Metro Hattını açıldığı günden bu yana 1 yıllık süre içerisinde toplam 5 milyon 200 bin yolcu taşındığını söyledi.
8.04.2024 Ekonomi
BAYRAM TATİLİNDE TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ Mİ, BEDAVA MI? Bayramda otobüs, metrobüs, metro, tramvay, marmaray ücretsiz olacak mı?
BAYRAM TATİLİNDE TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ Mİ, BEDAVA MI? Bayramda otobüs, metrobüs, metro, tramvay, marmaray ücretsiz olacak mı? Bayram tatili başlıyor. 2024 Ramazan Bayramı için tatil süresi 9 güne çıkarıldı. Tatilde İstanbul dışına çıkmayacak olan vatandaşlar toplu taşıma ücretli mi olacak sorusuna yanıt arıyor. Bayram tatilinde otobüs, Metrobüs, metro, tramvay, Marmaray ücretsiz olacak mı? Bayram tatilinde köprü ve otoyollar ile ilgili açıklama gelirken gözler İBB'den gelecek açıklamadaydı.
7.04.2024 Bilgi Rehberi
İstanbul ve Konya'ya yeni raylı sistem! 2 projeyi Ulaştırma Bakanlığı üstlendi
İstanbul ve Konya'ya yeni raylı sistem! 2 projeyi Ulaştırma Bakanlığı üstlendi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Türkiye’deki bütün şehirleri raylı sistemlerle donatmaya devam ettiklerini belirterek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile dün akşam yayınlanan resmi gazetede belirtildiği üzere Bosna Bulvarı-Bahçelievler-Kazım Karabekir Raylı Sistem Hattı ile Konya Şehir Hastanesi-Stadyum 2. Etap Tramvay Hattı’nın yapımının Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından üstlenildiğini söyledi.
6.04.2024 Ekonomi
Ulaşıma bayram kolaylığı
Ulaşıma bayram kolaylığı Yaklaşık 35 milyon kişinin seyahat edeceği öngörülen bayram tatilinde karayollarının yanı sıra havalimanları ve otogarlarda da yoğunluk yaşanırken, vatandaşların gidecekleri yerlere erişimini kolaylaştıracak uygulamalar duyuruldu. Bayram tatili nedeniyle İstanbul, Ankara ve İzmir’de bazı toplu taşıma araçlarından ücretsiz faydalanılmasına ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.
6.04.2024 Ekonomi
Bayram nedeniyle toplu taşıma araçları ücretsiz kullanım Resmi Gazete'de
Bayram nedeniyle toplu taşıma araçları ücretsiz kullanım Resmi Gazete'de Bayram tatili nedeniyle İstanbul, Ankara ve İzmir’de bazı toplu taşıma araçlarından ücretsiz faydalanılmasına ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.
5.04.2024 Gündem
Son dakika: Bakan Uraloğlu duyurdu! Bayram tatilinde köprü ve otoyollar 9 gün boyunca ücretsiz
Son dakika: Bakan Uraloğlu duyurdu! Bayram tatilinde köprü ve otoyollar 9 gün boyunca ücretsiz Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Karayolları Genel Müdürlüğü'ne ait köprü ve otoyolların 9 gün boyunca ücretsiz olacağını duyurdu.
5.04.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Marmaray ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.