Marmaris Belediyesi

Marmaris Belediyesi

Son dakika Marmaris Belediyesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Marmaris Belediyesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Marmaris Belediyesi haber sayfamızda...

Marmaris Belediyesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 856 marmaris belediyesi haberi bulunmuştur.
‘Doğa kendini onaracak’
‘Doğa kendini onaracak’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yangından büyük zarar gören Marmaris’i ziyaret etti, geçmiş olsun dileğinde bulundu.
2.08.2021Ege
Marmaris’te işçiye üç bayram ikramiye
Marmaris’te işçiye üç bayram ikramiyeMarmaris Belediyesi ile Belediye İş Sendikası arasında imzalanan sözleşmeyle, 109 kadrolu işçiye, bir yıl için yüzde 14.55 oranında zam yapıldı.
16.07.2021Ege
Marmaris’e tıbbi bitkiler bahçesi
Marmaris’e tıbbi bitkiler bahçesiMuğla Büyükşehir ile Marmaris Belediyesi, Çamlı Mahallesi’nde yaklaşık 21 bin metrekare alanda ‘Tıbbi Bitkiler Bahçesi’ kurulması için protokol imzaladı.
14.07.2021Ege
‘Özel mülk’ yazısını söktü
‘Özel mülk’ yazısını söktüMuğla Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce Şahan Gökbakar’ın Marmaris’teki koyda satın aldığı dubleks villanın önüne izinsiz iskele yaptırıp, ‘Özel mülktür girilmez’ tabelası asmasıyla ilgili 8 Temmuz’da başlatılan inceleme tamamlandı.
14.07.2021Cadde
“Dünyadaki gezginler Marmaris’e gelmeli”
“Dünyadaki gezginler Marmaris’e gelmeli”Kazak bisikletçi Damir Kusheyev, Kazakistan’ın bağımsızlığının 30. yıldönümü nedeniyle Türkiye’de ‘Kazakistan-Büyük Şahsiyetlerin Atayurdu’ adı altında bir bisiklet turuna çıktı.
13.07.2021Ege
Şahan Gökbakar'ın villasıyla ilgili yeni gelişme! 'İskele kaldırılsın'
Şahan Gökbakar'ın villasıyla ilgili yeni gelişme! 'İskele kaldırılsın'Muğla Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'nce komedyen Şahan Gökbakar'ın Marmaris'teki koyda satın aldığı dubleks villanın önüne izinsiz iskele yaptırıp, 'özel mülktür' tabelası asmasıyla ilgili başlatılan inceleme tamamlandı. İskelenin kaldırılması ve alanın eski haline dönüştürülmesi için Marmaris Belediyesi'ne, tonozların kaldırılması için de Büyükşehir Belediyesi'ne tutanak gönderildiği belirtildi. Villanın yapı kullanım izni olup olmadığına dair resmi kurumlarla yazışmaların ise devam ettiği kaydedildi.
13.07.2021Magazin
Şahan Gökbakar'ın villasıyla ilgili yeni gelişme! 'İskele kaldırılsın'
Şahan Gökbakar'ın villasıyla ilgili yeni gelişme! 'İskele kaldırılsın'Muğla Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'nce komedyen Şahan Gökbakar'ın Marmaris'teki koyda satın aldığı dubleks villanın önüne izinsiz iskele yaptırıp, 'özel mülktür' tabelası asmasıyla ilgili başlatılan inceleme tamamlandı. İskelenin kaldırılması ve alanın eski haline dönüştürülmesi için Marmaris Belediyesi'ne, tonozların kaldırılması için de Büyükşehir Belediyesi'ne tutanak gönderildiği belirtildi. Villanın yapı kullanım izni olup olmadığına dair resmi kurumlarla yazışmaların ise devam ettiği kaydedildi.
13.07.2021Cadde
Şahan Gökbakar'ın villasının bulunduğu koya 'kaçak iskele' iddiasına inceleme
Şahan Gökbakar'ın villasının bulunduğu koya 'kaçak iskele' iddiasına incelemeMuğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri, komedyen Şahan Gökbakar'ın, Marmaris'teki bir koyda satın aldığı dubleks villanın önüne izinsiz iskele yaptırıp, 'Özel mülktür' tabelası astığı iddialarıyla ilgili olarak inceleme başlattı.
8.07.2021Haberler
Şahan Gökbakar'ın villasının bulunduğu koya 'kaçak iskele' iddiasına inceleme!
Şahan Gökbakar'ın villasının bulunduğu koya 'kaçak iskele' iddiasına inceleme!Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri, komedyen Şahan Gökbakar'ın, Marmaris'teki bir koyda satın aldığı dubleks villanın önüne izinsiz iskele yaptırıp, 'Özel mülktür' tabelası astığı iddialarıyla ilgili olarak inceleme başlattı.
8.07.2021Cadde
Parklar yenileniyor
Parklar yenileniyorMarmaris Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Sarıana Mahallesi’ndeki Ilıca Parkı’nı yenilemek için çalışmalara başladı.
6.07.2021Ege
Marmaris plajlarına Mavi Bayrak
Marmaris plajlarına Mavi BayrakMarmaris Belediyesi’nin iki halk plajı 2020 yılında çevre temizliği konusunda yaptığı çalışmalarla Türkiye Çevre Eğitim Vakfı’nın (TÜRÇEV) düzenlediği ‘Mavi Bayrak En İyi Çevre Eğitim ve Bilinçlendirme Etkinlikleri’ ödülüne layık görüldü.
1.07.2021Ege
Üreticiden Başkan Oktay’a teşekkür
Üreticiden Başkan Oktay’a teşekkürMarmaris Belediyesi, 17 günlük tam kapanma döneminde pazara çıkamayan üreticilere destek olmak için satın aldığı sebze meyveleri ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıttı.
28.06.2021Ege
Marmaris’te turizmcinin sorunlarına hızlı çözüm
Marmaris’te turizmcinin sorunlarına hızlı çözümTurizm kenti olan Marmaris’te, Turizm Üst Kurulu kurulması için ilk adım atıldı. Bu amaçla Marmaris Belediyesi Kültür, Sanat ve Turizm Komisyonu öncülüğünde gerçekleşen toplantıya turizm sektör temsilcileri katıldı.
22.06.2021Ege
Marmaris’i anlattı
Marmaris’i anlattıMarmaris Belediyesi, ilçenin tanıtımını yerinde yapmak üzere yabancı basın gruplarını ağırlamaya devam ediyor.
21.06.2021Ege
Fırın denetimlerinde sorun görülmedi
Fırın denetimlerinde sorun görülmediMarmaris Belediyesi zabıta ekipleri kapsamlı fırın denetimi başlattı.
16.06.2021Ege
Şarkılarla doğanın önemi vurgulandı
Şarkılarla doğanın önemi vurgulandıMarmaris Belediyesi işbirliğinde, Kalimerhaba Derneği organizasyonu ile düzenlenen, 6. Doğart Kültür, Sanat ve Çevre Festivali; çevreci, bilim insanı ve yazar, Prof. Dr. Orhan Kural anısına düzenlenen etkinliklerle son buldu.
16.06.2021Ege
Müzisyenlere konserli destek
Müzisyenlere konserli destekMarmaris Belediyesi, pandemi nedeniyle sıkıntılı günler geçiren müzisyenlere destek olmak amacıyla “Müzik Susmasın” projesi başlattı.
16.06.2021Ege
Turizm merkezi sezona hazır...
Turizm merkezi sezona hazır...26 mavi bayraklı plajıyla dünyanın sayılı turizm destinasyonlarından biri olan Marmaris, yeni sezona hazırlandı.
8.06.2021Ege
El ele verdiler, torba dolusu çöp topladılar
El ele verdiler, torba dolusu çöp topladılarMarmaris Belediyesi ve gönüllüler, Dünya Çevre Günü’nde bir farkındalık çalışması gerçekleştirdi.
7.06.2021Ege
TOPRAĞINIZI SATMAYIN!
TOPRAĞINIZI SATMAYIN!Belediyenin ürettiği yer fıstıklarını dağıtan Başkan Oktay, “Günü kurtarmak yerine üretip geleceğimizi kazanalım” dedi
31.05.2021Ege
Muğla sahilleri şimdiden doldu
Muğla sahilleri şimdiden dolduMuğla’nın turistik ilçeleri Marmaris, Fethiye, Bodrum ile Datça’da plajlarda hareketlilik yaşanıyor. Bodrum ilçesinin Paşatarlası, Kumbahçe Plajı ile marina caddesinde vatandaşlar ile turistler denize girip, güzel havanın keyfini çıkardı.
24.05.2021Ege
Türkiye’nin en güvenli plajları
Türkiye’nin en güvenli plajlarıTÜRÇEV tarafından verilen suyun kalitesi, deniz suyu temizliği, çevre eğitimi, can güvenliği gibi kriterlerin değerlendirildiği mavi bayraklı plajların sayısı artıyor
22.05.2021Ege
Muğla toprakları bereket saçıyor
Muğla toprakları bereket saçıyorMuğla Büyükşehir ve Marmaris belediyeleri, tarımsal üretime desteklerini sürdürüyor. Büyükşehir, Koku Vadisi projesi kapsamında bugüne kadar 97 bin 500 tıbbi aromatik bitki fidesi dağıttı.
22.05.2021Ege
Marmaris caddeleri marşlarla şenlendi
Marmaris caddeleri marşlarla şenlendiMarmaris Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102’nci yılı dolayısıyla özel olarak süslenen araçlarla ilçeyi dolaştı, yayınlanan marşlarla bayram coşkusu yaşattı.
21.05.2021Ege
Marmaris esnafına bin liralık destek
Marmaris esnafına bin liralık destek17 günlük tam kapanma döneminde iş yerini kapatmak zorunda kalan küçük esnafa destek olmak için 750 lira nakdi yardım yapma kararı alan Marmaris Belediyesi, mayıs ayı meclis toplantısında yardımın işletme başına 1000 liraya yükseltilmesine karar verdi.
19.05.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

egeizmirmarmarisşahan gökbakargazete

Marmaris Belediyesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.