Matematik Öğretmeni

Matematik Öğretmeni

Son dakika matematik öğretmeni haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan matematik öğretmeni gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan matematik öğretmeni haber sayfamızda...

Matematik Öğretmeni

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 854 matematik öğretmeni haberi bulunmuştur.
Son dakika! Aksaray'da öğrencisine şiddet uygulayan öğretmen görevden alındı
Son dakika! Aksaray'da öğrencisine şiddet uygulayan öğretmen görevden alındıGelen son dakika bilgisine göre, Aksaray'ın Ortaköy ilçesinde öğrenciye şiddet uygulayan öğretmen görevden alındı. Öğretmenlik mesleğine son verilen Ali Rıza Y.'nin genel hizmetler idari memuru olarak görev yapacağı belirtildi.
29.12.2021Gündem
Öğrencisini döven öğretmen hakkında idari soruşturma tamamlandı
Öğrencisini döven öğretmen hakkında idari soruşturma tamamlandıAksaray Valisi Hamza Aydoğdu, öğrencisi T.K.'yi (10) darbedip, boğazını sıktığı gerekçesiyle hakkında 1,5 yıla kadar hapis cezası istenen öğretmen Ali Rıza Y. (40) hakkında idari soruşturma kapsamında müfettişin raporunu hazırladığını ve karar için dosyanın Milli Eğitim Bakanlığı'na gönderildiğini açıkladı.
28.12.2021Gündem
Öğrencisini döven öğretmenle ilgili yeni iddia! 'Masa altına sokup çoraplarını koklatırdı'
Öğrencisini döven öğretmenle ilgili yeni iddia! 'Masa altına sokup çoraplarını koklatırdı'Aksaray’da öğrencisi T.K.'yi (10) darbedip, boğazını sıktığı gerekçesiyle hakkında 1,5 yıla kadar hapis cezası istenen öğretmen Ali Rıza Y.'nin (40), 2004 ile 2007 yılları arasında görev yaptığı Sakarya'da da öğrencilere şiddet uyguladığı öne sürüldü. CİMER'e yapılan şikayetlerde; Ali Rıza Y.'nin lise öğrencilerine soru sorup bilmeyenlere şiddet uyguladığı, öğrencileri masa altına sokup çoraplarını koklattığı ve 'sen bir çöpsün' diyerek çöp kutusunun üzerine oturttuğu iddia edildi.
27.12.2021Gündem
LGS, 5 Haziran’da
LGS, 5 Haziran’daMilli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında 8. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen merkezi sınavın bu yıl ne zaman yapılacağı merak konusuydu.
27.12.2021Eğitim
Son dakika!  Bakan Özer duyurdu: LGS 5 Haziran 2022'de
Son dakika! Bakan Özer duyurdu: LGS 5 Haziran 2022'deGelen son dakika bilgisine göre; Milli Eğitim Bakanı Özer, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında 8. sınıf öğrencilerine yönelik merkezi sınavın 5 Haziran 2022'de düzenleneceğini açıkladı.
26.12.2021Gündem
Öğrenciyi darbeden öğretmenden akılalmaz savunma: Okul yönetimi ile aramı bozdu
Öğrenciyi darbeden öğretmenden akılalmaz savunma: Okul yönetimi ile aramı bozduAksaray’da, öğrencisi T.K.'nin (10) boğazını sıkıp, darbeden ve hakkında 1,5 yıla kadar hapis cezası istenen matematik öğretmeni Ali Rıza Y.'nin (40) ifadesi ortaya çıktı. Ali Rıza Y.'nin, iddianamede yer alan ifadesinde, "T.K. hakkımda sınıfta sigara içtiğim ve öğrencilere küfrettiğim yönünde söylentiler çıkardı. Bu nedenle okul yönetimi ile aram bozuldu" dediği öğrenildi.
24.12.2021Gündem
Aksaray'da öğretmenin dövdüğü öğrenci ve ailesine psikolojik destek
Aksaray'da öğretmenin dövdüğü öğrenci ve ailesine psikolojik destekAksaray'da. bir ortaokulda matematik öğretmeni Ali Rıza Y'nin koridora çıkardığı öğrencisi T.K.'ya (11) tokat ve yumruk atıp dövüp, boğazını sıktığı olayla ilgili idari soruşturma başlatıldını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, ''Hızlı bir şekilde süren soruşturmamız öğretmenlik mesleğini sürdüremeyeceği ve mesleğine son verilip, memuriyetini geri hizmetlerde yapabileceği yönünde ilerliyor. Öğrencimiz ve ailesine de psikolojik rehberlik hizmete verilmeyi başlandı'' dedi.
23.12.2021Gündem
Öğrencisine tokat ve yumrukla saldırdı! Akılalmaz görüntüler
Öğrencisine tokat ve yumrukla saldırdı! Akılalmaz görüntülerAksaray'da, bir ortaokulda matematik öğretmeni Ali Rıza Y., koridora çıkardığı öğrencisi T.K.'ya tokat ve yumruk atıp dövdü, boğazını sıktı. Gürültüyü duyan başka sınıftaki öğretmen Gülcan Ünlü, müdahale edip öğrenci T.K.'yı, Ali Rıza Y.'nin elinden kurtardı. O anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı. Oğlunun uğradığı şiddet sonucu 10 gün iş göremez raporu verildiğini belirten baba Duran K., ''Başka bir öğrenci, öğretmen Ali Rıza Y.'ye gidip, ''T.K. size küfretti' demiş. O da oğlumu sınıftan çıkarıp tekme tokat dövmüş. Öğretmen hakkında suç duyurusunda bulunduk'' dedi. Ali Rıza Y. hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı.
23.12.2021Gündem
Öğretmenden, öğrenciye tokat ve yumruklu dayak kamerada
Öğretmenden, öğrenciye tokat ve yumruklu dayak kameradaAksaray'da, bir ortaokulda matematik öğretmeni Ali Rıza Y., koridora çıkardığı öğrencisi T.K.'ya tokat ve yumruk atıp dövdü, boğazını sıktı. Gürültüyü duyan başka sınıftaki öğretmen Gülcan Ünlü, müdahale edip öğrenci T.K.'yı, Ali Rıza Y.'nin elinden kurtardı. O anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.
22.12.2021Haberler
1 çocuk annesi Derya öğretmenden kahreden haber!
1 çocuk annesi Derya öğretmenden kahreden haber!Samsun’da 36 yaşındaki matematik öğretmeni, 1 çocuk annesi genç kadın bir süredir tedavi gördüğü hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti.
16.12.2021Gündem
Yunanistan'a kaçmak isteyen 4 FETÖ şüphelisi tutuklandı
Yunanistan'a kaçmak isteyen 4 FETÖ şüphelisi tutuklandıEdirne’nin Keşan ilçesinde, Yunanistan’a kaçış hazırlığındayken saklandıkları evde yakalanan 4 FETÖ şüphelisi, tutuklandı.
8.12.2021Gündem
9. Sınıf Matematik Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022
9. Sınıf Matematik Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022Eğitim öğretim hayatında öğrencilerin en çok karşısına çıkan derslerden birisi de matematiktir. İlkokul döneminde başlayan matematik dersleri üniversite dönemine kadar sürmektedir. Özellikle LGS, YKS oturumları TYT-AYT ve memur sınavları gibi KPSS'de öğrencilerin ihtiyaç duyduğu alanlardan bir tanesidir. Matematik ders konuları MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. 9. sınıf matematik ders kitabında öğrencilerin kendisini geliştirmesi için çeşitli örnekler ve etkinlikler yer almaktadır. 2021-2022 yılında 9. sınıf matematik ders kitabı cevapları MEB yayınlarını öğrenmek istiyorsanız içeriğimize göz atabilirsiniz.
7.12.2021Eğitim
Gözyaşlarını tutamadı...
Gözyaşlarını tutamadı...Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde matematik öğretmeni Safiye Erdoğmuş’u görüntülü aradı.
26.11.2021Ege
Gelişim ve eğitim bu akademide
Gelişim ve eğitim bu akademideTürkiye’nin üretici ve girişimci kadınlarına pazar desteği sağlamak amacı ile yola çıkan Shopsa.com.tr, üretimin kalite, standart ve sürdürülebilirliğini sağlamak için yerel dinamiklerle işbirliği sağlayarak hayata geçirdiği “Shopsa Kadın Gelişim Eğitim ve İletişim Akademisi”nin ilk ayağını Nevşehir’de gerçekleştirdi.
22.11.2021Ekonomi
Tahir Karapınar: "Bunu çok kişi bilmiyor, Emre Belözoğlu ile protokol yaptık"
Tahir Karapınar: "Bunu çok kişi bilmiyor, Emre Belözoğlu ile protokol yaptık"Fenerbahçe Futbol Akademisi Genel Koordinatörü Tahir Karapınar, Fenerbahçe TV’ye alt yaş gruplarındaki çalışmalarla ilgili önemli bilgiler aktardı. Muhammed Gümüşkaya için Karapınar, “Muhammed Gümüşkaya’yı biz Boluspor’a kiralamıştık. Nasıl kiralamıştık? Bunu çok kişi bilmiyor. Emre Belözoğlu ile beraber protokol yaptık" dedi.
19.11.2021Fenerbahçe
Ali'yi öldürüp, çuvalla kanala atan anne-babası dahil 4 kişi tutuklandı
Ali'yi öldürüp, çuvalla kanala atan anne-babası dahil 4 kişi tutuklandıAdana’da, Ali Ertan'ı (21) boğazından bıçaklayıp, öldüren babası Mehmet Ertan ve cesedin kanala atılmasına yardım eden annesi Adle Ertan ile Mehmet Ertan'ın aynı evde nikahsız yaşadığı Rukiye Aslan ve damadı Mustafa Öztürk tutuklandı.
13.11.2021Gündem
Cesedi ayaklarına taş bağlanıp kanala atılan genci, babası öldürmüş!
Cesedi ayaklarına taş bağlanıp kanala atılan genci, babası öldürmüş!Adana’da, ayaklarına taş bağlanıp sulama kanalına atılan, boğazında kesi izi bulunan cansız bedenin, Ali Ertan’a (21) ait olduğu tespit edildi. Uyuşturucu bağımlısı olduğu belirtilen Ertan'ı, özel okulda matematik öğretmeni olan babası Mehmet Ertan'ın tartışma sonucu bıçaklayarak öldürdüğü ortaya çıktı. Mehmet Ertan ile kendisine yardım eden eşi Adle Ertan, aynı evde nikahsız yaşadığı Rukiye A. ve ablasının kocası gözaltına alındı.
12.11.2021Gündem
Öğretmene isimsiz gül buketleri gönderen temizlik görevlisine 'taciz' davası
Öğretmene isimsiz gül buketleri gönderen temizlik görevlisine 'taciz' davasıAnkara'da, özel okulda görev yapan, matematik öğretmeni evli F.G.M. (30), 1,5 ay arayla kendisine aşk şiiri notuyla gönderilen 2 gül buketinin izini sürdü. Çiçekçinin güvenlik kamerası görüntülerinden buketlerin, aynı okulda görevli, evli temizlik görevlisi B.Ş. (42) tarafından gönderildiğini tespit eden F.G.M., suç duyurusunda bulundu. B.Ş. hakkında 'cinsel taciz'den 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
12.11.2021Haberler
Öğretmene isimsiz gül buketleri gönderen temizlik görevlisine 'taciz' davası
Öğretmene isimsiz gül buketleri gönderen temizlik görevlisine 'taciz' davasıAnkara’da, özel okulda görev yapan, matematik öğretmeni evli F.G.M. (30), 1,5 ay arayla kendisine aşk şiiri notuyla gönderilen 2 gül buketinin izini sürdü. Çiçekçinin güvenlik kamerası görüntülerinden buketlerin, aynı okulda görevli, evli temizlik görevlisi B.Ş. (42) tarafından gönderildiğini tespit eden F.G.M., suç duyurusunda bulundu. B.Ş. hakkında 'cinsel taciz'den 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
12.11.2021Gündem
Atatürk'ün hayatı | Mustafa Kemal Atatürk'ün ilkeleri, başarıları ve fotoğrafları...
Atatürk'ün hayatı | Mustafa Kemal Atatürk'ün ilkeleri, başarıları ve fotoğrafları...Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 83. yıl dönümü! 10 Kasım 1938 tarihinde yakalandığı hastalık nedeniyle Dolmabahçe'de hayata gözlerini kapadı. Peki, Atatürk'ün naaşı ne zaman Anıtkabir'e taşındı? İşte, Mustafa Kemal Atatürk'ün yaşamı, devrimleri...
9.11.2021Gündem
Kanada'daki matematik yarışmasında Bursalı iki kardeş dünya şampiyonu oldu
Kanada'daki matematik yarışmasında Bursalı iki kardeş dünya şampiyonu olduKanada’da 18 bin 346 öğrencinin katılımıyla düzenlenen 'Caribou Matematik Yarışması'na Bursa'dan katılan iki kardeş, dünya birincisi oldu. Jüri üyeleri tarafından iki kardeşe sertifika verildi. Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü de, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak öğrencileri tebrik etti.
27.10.2021Gündem
Aşı olmayan öğretmen, koronavirüsten hayatını kaybetti
Aşı olmayan öğretmen, koronavirüsten hayatını kaybettiZonguldak'ın Ereğli ilçesinde aşı olmayan Murat Eken koronavirüsten yaşamını yitirdi. Eken’in cenazesi Elmatepe Mahallesi’nde bulunan Yarma Camii'nde kılınan cenaze namazı sonrası şehir mezarlığında toprağa verildi.
26.10.2021Gündem
Market çalışanına zarflı taciz! Dövülüp polise teslim edildi
Market çalışanına zarflı taciz! Dövülüp polise teslim edildiİstanbul Maltepe’de özel bir kurumda matematik öğretmenliği yapan kişi iddialara göre market çalışanı kadına zarfın içinde üzerinde sperm kalıntıları bulunan cinsel içerikli bir not yolladı. Şüpheli yaklaşık 15 gün sonra geldiği markette çalışanlar tarafından dayak atıldıktan sonra polise teslim edildi. Mahkemeye sevk edilen şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
10.10.2021Gündem
Hibe ekinezyada ilk hasat mutluluğu
Hibe ekinezyada ilk hasat mutluluğuSoma’da yaşayan çiftçi Nurşen Sevben Karakaş (46) ile matematik öğretmeni Kübra Yeşil (28), bir süre önce Manisa İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yürütülen tıbbi aromatik bitkiler projesine başvurdu.
6.09.2021Ege
Göçmen geçişleri geceye döndü
Göçmen geçişleri geceye döndüAfganistan’dan gelen göçmenlerin kaçak yollarla Türkiye’ye girişine tepkiler sürerken, sınır hatlarında güvenlik önlemleri artırıldı. Ancak artırılan önlemler de geçişleri durduramadı. Göçmenler şimdi gündüzleri uyuyup geceleri sınırdan Türkiye’ye giriş yapıyor.
14.08.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Matematik Öğretmeni ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.