Metin Büyükşen

Metin Büyükşen

Son dakika Metin Büyükşen haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Metin Büyükşen gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Metin Büyükşen haber sayfamızda...

Metin Büyükşen

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 40 metin buyuksen haberi bulunmuştur.
Büyükşen cinayeti son dakika Müge Anlı: Necla-Metin Büyükşen çiftinin katili kim?
Büyükşen cinayeti son dakika Müge Anlı: Necla-Metin Büyükşen çiftinin katili kim?Müge Anlı yeni sezonu ile devam ediyor. Konya'da üç yıl önce işlenen Necla-Metin Büyükşen cinayetinin ayrıntıları programda yeniden masaya yatırıldı. Peki, Büyükşen cinayetinde akıllardaki soru işaretlerinin yanıtı belli oldu mu? Büyükşen çiftinin katili kim?
2.09.2021Gündem
Büyükşen cinayetinde şoke eden ölüm araştırılıyor! Çarpıcı iddia...
Büyükşen cinayetinde şoke eden ölüm araştırılıyor! Çarpıcı iddia...Konya'da, Metin ve Necla Büyükşen çiftinin 3 yıl önce maskeli bir kişi tarafından av tüfeğiyle öldürülmesine ilişkin, "cinayete yardım ve yataklık" suçlamasıyla tutuklanan Mustafa Okşen, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Ön otopsi raporunda Okşen'in ölüm nedeninin kalp krizi olduğu ortaya çıktı. Raporla ilgili konuşan CNN Türk İstihbarat Şefi Nihat Uludağ, Okşen'in ölümünde dışarıdan bir müdahalenin olup olmadığının araştırıldığını söyledi. Uludağ, "Kalp krizini neden geçirdiği, dış bir etkenin olup olmadığı adli tıp raporunda ortaya çıkacaktır." şeklinde konuştu.
19.08.2021Gündem
Büyükşen cinayetinde şoke eden ölümün nedeni belli oldu! İşte ön otopsi raporu...
Büyükşen cinayetinde şoke eden ölümün nedeni belli oldu! İşte ön otopsi raporu...Konya'da, Metin ve Necla Büyükşen çiftinin 3 yıl önce maskeli bir kişi tarafından av tüfeğiyle öldürülmesine ilişkin, "cinayete yardım ve yataklık" suçlamasıyla tutuklanan Mustafa Okşen, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Ön otopsi raporunda Okşen'in ölüm nedeni belli oldu. Ayrıntıları CNN Türk İstihbarat Şefi Nihat Uludağ aktardı.
19.08.2021Haberler
Büyükşen çifti cinayeti! Tutuklu Mustafa Okşen'in ölüm nedeni belli oldu
Büyükşen çifti cinayeti! Tutuklu Mustafa Okşen'in ölüm nedeni belli olduKonya'nın Karatay ilçesinde 3 yıl önce evlerinde cinayete kurban giden Necla (54) ve Metin Büyükşen (55) çiftini, kiralık katilin yanlış adres sonucu öldürdüğü olayda yeni gelişme yaşandı. Gelen son dakika haberine göre; ‘kasten öldürmeye yardım etme’ suçundan tutuklanan, cezaevinde fenalaşıp, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Mustafa Okşen’in (39) otopsi sonucu belli oldu. İşte haberin ayrıntıları...
19.08.2021Gündem
Büyükşen cinayetinde flaş detay! Azmettiricisi sevgilisine 'Canını sıkanları öldürttüm' demiş
Büyükşen cinayetinde flaş detay! Azmettiricisi sevgilisine 'Canını sıkanları öldürttüm' demişKonya’da 3 yıl önce evlerinde cinayete kurban giden Necla (54) ve Metin Büyükşen (55) çiftini, kiralık katilin yanlış adres sonucu öldürdüğünün belirlenmesinin ardından olayın azmettiricisi olduğu iddiasıyla tutuklanan Abdullah Başdemir'in (46), sevgilisi Esra Taş'a (28), piknikte ''Senin canını sıkanları hallettirdim. Onları öldürttüm'' dediği ortaya çıktı.
28.07.2021Haberler
Büyükşen çifti cinayeti azmettiricisi 'Canını sıkanları öldürttüm' demiş
Büyükşen çifti cinayeti azmettiricisi 'Canını sıkanları öldürttüm' demişGelen bir son dakika haberine göre, Konya’da 3 yıl önce evlerinde cinayete kurban giden Necla (54) ve Metin Büyükşen (55) çiftini, kiralık katilin yanlış adres sonucu öldürdüğünün belirlenmesinin ardından olayın azmettiricisi olduğu iddiasıyla tutuklanan Abdullah Başdemir'in (46), sevgilisi Esra Taş'a (28), piknikte ''Senin canını sıkanları hallettirdim. Onları öldürttüm'' dediği ortaya çıktı.
28.07.2021Gündem
Son dakika... Büyükşen cinayetinde flaş detay! Azmettiricisi sevgilisine 'Canını sıkanları öldürttüm' demiş
Son dakika... Büyükşen cinayetinde flaş detay! Azmettiricisi sevgilisine 'Canını sıkanları öldürttüm' demişGelen bir son dakika haberine göre, Konya’da 3 yıl önce evlerinde cinayete kurban giden Necla (54) ve Metin Büyükşen (55) çiftini, kiralık katilin yanlış adres sonucu öldürdüğünün belirlenmesinin ardından olayın azmettiricisi olduğu iddiasıyla tutuklanan Abdullah Başdemir'in (46), sevgilisi Esra Taş'a (28), piknikte ''Senin canını sıkanları hallettirdim. Onları öldürttüm'' dediği ortaya çıktı.
28.07.2021Gündem
Son dakika haberi: Kiralık katilin asıl hedefindeki Hüseyin K. ilk kez konuştu!
Son dakika haberi: Kiralık katilin asıl hedefindeki Hüseyin K. ilk kez konuştu!Gelen bir son dakika haberine göre, Konya'da 3 yıl önce Metin ve Nejla Büyükşen çiftini öldüren kiralık katilin asıl hedefindeki Hüseyin K. sessizliğini bozdu. Azmettirici Esra Taş ile kısa süreli bir ilişkisinin olduğunu onun dışında bir şey yaşamadıklarını belirten Hüseyin K., "Olay gecesi benim evimde de ailemden 5 kişi vardı. Bende ailemi kaybedebilirdim. Metin amca ve Nejla teyze için çok üzgünüm." dedi.
24.07.2021Gündem
Büyükşen çifti cinayetini işlediği öne sürülen Afgan uyruklu şahış tutuklandı
Büyükşen çifti cinayetini işlediği öne sürülen Afgan uyruklu şahış tutuklandıKonya'nın Karatay ilçesinde 3 yıl önce öldürülen Necla ve Metin Büyükşen çifti cinayetiyle ilgili 3 gün önce Ankarada çobanlık yaparken yakalanan Afganistan uyruklu Abdulhamid Uzbek, ifadesinin ardından sevk edildiği adliyede tutuklanarak cezaevine gönderildi.
22.07.2021Haberler
Son dakika: Türkiye'nin konuştuğu Büyükşen cinayetinde flaş gelişme
Son dakika: Türkiye'nin konuştuğu Büyükşen cinayetinde flaş gelişmeKonya'nın Karatay ilçesinde 3 yıl önce öldürülen Necla ve Metin Büyükşen çifti cinayetiyle ilgili 3 gün önce Ankarada çobanlık yaparken yakalanan Afganistan uyruklu Abdulhamid Uzbek, ifadesinin ardından sevk edildiği adliyede tutuklanarak cezaevine gönderildi.
22.07.2021Gündem
Büyükşen cinayetini azmettiren Esra, hamileyim yalanıyla adres öğrenmiş
Büyükşen cinayetini azmettiren Esra, hamileyim yalanıyla adres öğrenmişGelen bir son dakika haberine göre, Büyükşen çiftinin, adresi karıştıran kiralık katil tarafından vurulduklarının ortaya çıkmasının ardından 'kasten öldürmeye azmettirme' suçundan tutuklanan Esra Taş'ın, hamileyim yalanıyla adres öğrendiği ortaya çıktı. Esra Taş'ın, olaydan önce eski sevgilisinin evinin adresini öğrenmek için aynı mahallede oturan Zekeriya Okşen'i telefonla arayıp, ''Ben Hüseyin'den hamileyim. Ailesi benimle görüşmesine izin vermiyor. Telefonlarımı açmıyor. Adresini bana verebilir misin?'' dediği, Okşen'in de adresi tarif ettiği belirlendi. Öte yandan Büyükşen ailesinin gelini için yasak aşk iddiaları ortaya atılmıştı. Katillerin bulunmasının ardından ilk kez konuşan gelin Betül Büyükşen, "Bizden bu yükümlülük kalktı. Osman ağabeyim iyi ki de bırakmadı olayın peşini. Hepimizi hedefe koydu ama hepimiz ayrı şeyleri söyledik katil yaptı, her türlü şeyler oldu." dedi.
19.07.2021Gündem
Son dakika... Büyükşen çifti cinayetinde bir şok daha! Esra hamileyim yalanıyla adres öğrenmiş
Son dakika... Büyükşen çifti cinayetinde bir şok daha! Esra hamileyim yalanıyla adres öğrenmişGelen bir son dakika haberine göre, Büyükşen çiftinin, adresi karıştıran kiralık katil tarafından vurulduklarının ortaya çıkmasının ardından 'kasten öldürmeye azmettirme' suçundan tutuklanan Esra Taş'ın, hamileyim yalanıyla adres öğrendiği ortaya çıktı. Esra Taş'ın, olaydan önce eski sevgilisinin evinin adresini öğrenmek için aynı mahallede oturan Zekeriya Okşen'i telefonla arayıp, ''Ben Hüseyin'den hamileyim. Ailesi benimle görüşmesine izin vermiyor. Telefonlarımı açmıyor. Adresini bana verebilir misin?'' dediği, Okşen'in de adresi tarif ettiği belirlendi. Öte yandan Büyükşen ailesinin gelini için yasak aşk iddiaları ortaya atılmıştı. Katillerin bulunmasının ardından ilk kez konuşan gelin Betül Büyükşen, "Bizden bu yükümlülük kalktı. Osman ağabeyim iyi ki de bırakmadı olayın peşini. Hepimizi hedefe koydu ama hepimiz ayrı şeyleri söyledik katil yaptı, her türlü şeyler oldu." dedi.
19.07.2021Gündem
Son dakika: Türkiye'nin konuştuğu Büşra konuştu! Kimseye hakkımı helal etmiyorum
Son dakika: Türkiye'nin konuştuğu Büşra konuştu! Kimseye hakkımı helal etmiyorumGelen bir son dakika haberine göre, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen Metin-Necla Büyükşen çifti cinayeti Türkiye'yi sarsmıştı. Necla Büyükşen ve eşi Metin Büyükşen çiftinin, adresi karıştıran kiralık katil tarafından vuruldukları ortaya çıktı. Yaşanan olayın ardından, saldırıdan sağ kurtulan Büşra Büyükşen (24) ilk kez konuştu. 3 yılın kendisi için zor geçtiğini belirten Büyükşen, ''Bırak artık bu hikayeyi gerçekleri anlat diyen oldu. Televizyona çıktıktan sonra hadsizce yanıma gelip, 'konuş' diyen insanlar oldu. Keşke sen de ölseydin diyenler oldu. İntihara sürükleyenler oldu. Çok şey yaşadım ve sabrettim. Allah yüzümüze güldü ve elhamdülillah çözüldü'' dedi.
18.07.2021Gündem
Büyükşen cinayeti çözüldü! Osman ve Büşra ilk kez konuştu
Büyükşen cinayeti çözüldü! Osman ve Büşra ilk kez konuştuMüge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen Metin-Necla Büyükşen çifti cinayeti Türkiye'yi sarsmıştı. Necla Büyükşen ve eşi Metin Büyükşen çiftinin, adresi karıştıran kiralık katil tarafından vuruldukları ortaya çıktı. Sır perdesi, JASAT Tim'lerinin başarısı sayesinde aydınlanırken, olayın ayrıntıları ise dehşete düşürdü. Doktor Osman Büyükşen, 3 yıl önce öldürülen anne babasının katillerini bulan jandarmaya sarılıp gözyaşı döktü. Büyükşen, “Kardeşlerim zanlıydı. Katilin aileden çıkmaması mutlu etti” dedi.
18.07.2021Haberler
Son dakika: Büyükşen cinayetinde sır perdesi çözüldü! 'Kiralık katil...'
Son dakika: Büyükşen cinayetinde sır perdesi çözüldü! 'Kiralık katil...'Gelen bir son dakika haberine göre, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen Metin-Necla Büyükşen çifti cinayeti Türkiye'nin gündemine bomba gibi düştü. Necla Büyükşen ve eşi Metin Büyükşen çiftinin, adresi karıştıran kiralık katil tarafından vuruldukları ortaya çıktı. Sır perdesi, JASAT Tim'lerinin başarısı sayesinde aydınlanırken, olayın ayrıntıları ise dehşete düşürdü.
18.07.2021Gündem
Büyükşen cinayetinde sır perdesi aralandı! Detaylar inanılmaz
Büyükşen cinayetinde sır perdesi aralandı! Detaylar inanılmazMüge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen Metin-Necla Büyükşen çifti cinayeti Türkiye'nin gündemine bomba gibi düştü. Necla Büyükşen ve eşi Metin Büyükşen çiftinin, adresi karıştıran kiralık katil tarafından vuruldukları ortaya çıktı. Sır perdesi, JASAT Tim'lerinin başarısı sayesinde aydınlanırken, olayın ayrıntıları ise dehşete düşürdü.
17.07.2021Haberler
Büyükşen cinayetinde son dakika gelişmesi: Necla-Metin Büyükşen yanlışlıkla mı öldürüldü?
Büyükşen cinayetinde son dakika gelişmesi: Necla-Metin Büyükşen yanlışlıkla mı öldürüldü?Müge Anlı ile Tatlı Sert programında katilleri aranan Necla-Metin Büyükşen cinayetinde son dakika gelişmeleri gelmeye devam ediyor. 25 kişinin gözaltına alındığını Büyükşen cinayetiyle ilgili itiraf geldi. Peki Büyükşen çiftinin katili kim?
17.07.2021Gündem
Osman Büyükşen, jandarmaya sarılarak ağladı
Osman Büyükşen, jandarmaya sarılarak ağladıKonya'nın Karatay ilçesi İsmil Mahallesi'nde 3 yıl önce evlerinde öldürülen Necla ve Metin Büyükşen çiftinin oğlu Osman Büyükşen, anne ve babasının cinayet şüphelilerinin bulunması için sosyal medya ve bazı televizyon programlarından yaptığı çağrıların sonucunu aldı.
17.07.2021Haberler
Büyükşen çiftini, kiralık katillerin yanlış eve girip öldürdüğü ortaya çıktı
Büyükşen çiftini, kiralık katillerin yanlış eve girip öldürdüğü ortaya çıktıKonya'nın Karatay ilçesinde 3 yıl önce evlerinde öldürülen Necla Büyükşen (54) ve eşi Metin Büyükşen (55) çiftinin, adresi karıştıran kiralık katil tarafından vuruldukları ortaya çıktı. Cinayeti azmettirdiği öne sürülen Abdullah Başdemir ve sevgilisi Esra Taş ile cinayete yardım ettikleri belirtilen ve Büyükşen çiftiyle aynı mahallede oturan Zeki Okşen ile kuzeni Mustafa Okşen tutuklandı. Olayla ilgili kiralık katil olduğu öne sürülen 2 kişi aranıyor.
17.07.2021Haberler
Büyükşen cinayetinde kritik gelişme! Tutuklandılar...
Büyükşen cinayetinde kritik gelişme! Tutuklandılar...Konya’nın Karatay ilçesinde 3 yıl önce evlerinde öldürülen Necla Büyükşen (54) ve eşi Metin Büyükşen (55) çiftinin, adresi karıştıran kiralık katil tarafından vuruldukları ortaya çıktı. Cinayeti azmettirdiği öne sürülen Abdullah B. ve sevgilisi Esra T. ile cinayete yardım ettikleri belirtilen ve Büyükşen çiftiyle aynı mahallede oturan Zeki O. ile kuzeni Mustafa O. tutuklandı. Olayla ilgili kiralık katil olduğu öne sürülen 2 kişi aranıyor.
17.07.2021Gündem
Son dakika: Büyükşen çifti cinayetinde yeni gelişme!
Son dakika: Büyükşen çifti cinayetinde yeni gelişme!Konya'nın Karatay ilçesinde 3 yıl önce Necla Büyükşen (54) ve eşi Metin Büyükşen'in (55) evlerinde pompalı tüfekle öldürüldüğü olayla ilgili yeniden başlatılan soruşturmada çiftin, adresi karıştıran kiralık katil tarafından yanlışla vuruldukları ortaya çıktı. Gözaltına alınan ve ifadelerinde cinayeti azmettirdiklerini itiraf eden Abdullah B. ve Esra T., ise adliyeye sevk edildi. Katillerin ise arandığı öğrenildi.
16.07.2021Gündem
Büyükşen cinayeti çözüldü mü, katil kim? Son dakika: Kelepçelenerek götürüldü...
Büyükşen cinayeti çözüldü mü, katil kim? Son dakika: Kelepçelenerek götürüldü...Müge Anlı ile Tatlı Sert'te çözüme kavuşturulmaya çalışılan Büyükşen cinayeti ile ilgili gelişmeler yakından takip ediliyor. Necla - Metin Büyükşen Konya'daki evlerinde öldürülmüştü. Çiftin küçük oğulları Osman Büyükşen Müge Anlı'da cinayetin aydınlatılması için sesini duyurmaya çalıştı. Kurulan özel ekip operasyon düzenledi. Cinayette 24 kişi gözaltına alınmıştı...
16.07.2021Gündem
Büyükşen çifti cinayetinde yeni gelişme! HTS ve WhatsApp yazışmaları inceleniyor
Büyükşen çifti cinayetinde yeni gelişme! HTS ve WhatsApp yazışmaları inceleniyorKonya’nın Karatay ilçesinde, Necla Büyükşen (54) ve Metin Büyükşen'in (55) 3 yıl önce evlerinde pompalı tüfekle öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan 24 şüphelinin jandarmadaki sorguları sürüyor. Şüphelilerin HTS (iletişim) kayıtları ile WhatsApp yazışmalarının dökümlerine ulaşılıp, sorgulamalar yapılırken, adreslerde ele geçirilen av tüfekleri ise incelemeye alındı.
14.07.2021Gündem
Son dakika haber... Türkiye'nin konuştuğu Büyükşen cinayetinde flaş gelişme! Büşra Büyükşen dahil 24 gözaltı
Son dakika haber... Türkiye'nin konuştuğu Büyükşen cinayetinde flaş gelişme! Büşra Büyükşen dahil 24 gözaltıMüge Anlı ile Tatlı Sert'te masaya yatırılan Büyükşen cinayeti günlerce konuşuldu. Bugün bir son dakika gelişmesi yaşandı. Konya'nın Karatay ilçesi İsmil Mahallesi'nde 3 yıl önce evlerinde pompalı tüfekle öldürülen Necla Büyükşen (54) ve Metin Büyükşen (55) çiftinin öldürülmesi olayıyla ilgili gözaltına alınan 24 kişinin sorgusu sürüyor. Büyükşen çiftinin öldürüldüğü sırada evde bulunan ve iddiasına göre saldırganın tüfeğin dipçiğiyle başına vurmasında sonra ölmüş gibi davranıp, yatak odasının penceresinden atlayıp, yoldan geçen komşularına ait otomobille jandarma haber veren kızları Büşra Büyükşen de sorgulama kapsamında, keşif için olayın meydana geldiği eve getirildi.
13.07.2021Gündem
Müge Anlı Büyükşen cinayeti çözüldü mü, katil kim? Büşra Büyükşen'e hipnoz edilecek...
Müge Anlı Büyükşen cinayeti çözüldü mü, katil kim? Büşra Büyükşen'e hipnoz edilecek...Müge Anlı sezon finali yaptı. Üç yıl önce programda işlenen ve yeniden gündeme gelen Necla-Büyükşen cinayeti ile ilgili özel ekibin kurulması ile birlikte cinayetin aydınlatılması için ipuçları toplanmaya devam ediyor. Çiftin küçük oğlu Osman Büyükşen ailesinin katilini bulmak için Müge Anlı'da. Şüpheler ise çiftin kızı Büşra, büyük oğulları Uğur ve gelinleri Betül üzerinde yoğunlaşıyor. Müge Anlı sezon finalinde ise Büşra Büyükşen'in hipnoz ile konuşturulmaya çalışacağı üzerinde duruldu.
4.07.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

cinayetmüge anlınecla büyükşenMetin Büyükşenkonya

Metin Büyükşen ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.