Meydan Dayağı

Meydan Dayağı

Son dakika meydan dayağı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan meydan dayağı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan meydan dayağı haber sayfamızda...

Meydan Dayağı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 378 meydan dayagi haberi bulunmuştur.
Adli Tıp 'sigara basma' dedi! Babadan 'rutubet' savunması
Adli Tıp 'sigara basma' dedi! Babadan 'rutubet' savunmasıŞişli'de 2 yaşındaki çocuğu Seyfcan'ın vücudunda sigara söndürerek işkence yaptığı gerekçesiyle hakkında 12 yıl 6 aya kadar hapis cezası isteğiyle dava açılan Suriyeli Delil İbrahim, hakim karşısına çıktı. Delil İbrahim, çocuğun vücudundaki yaraların evdeki rutubetten kaynaklandığını iddia etti. Sanık, "Suçlamaları kabul etmiyorum. Beraatime karar verilmesini talep ederim" dedi.
4.09.2021Gündem
Cani baba! Adli Tıp raporu dehşeti ortaya çıkardı
Cani baba! Adli Tıp raporu dehşeti ortaya çıkardıŞişli'de 2 yaşındaki oğlunun vücuduna sigara basarak ve döverek eziyet ettiği iddiasıyla tutuklanan Suriyeli baba Delil İbrahim ve birlikte yaşadığı Asmaa Serhane hakkında "Eziyet" ve "Yaralama" suçlarından 12 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi. Adli Tıp Kurumu raporu ise dehşete düşürdü.
14.08.2021Gündem
1,5 yaşındaki bebeğine işkence yapan babaya meydan dayağı!
1,5 yaşındaki bebeğine işkence yapan babaya meydan dayağı!İstanbul Şişli'de bir apartmanın bodrum katında Suriyeli babasıyla yaşayan Seyf isimli bebeğin ağlama seslerine inen komşuları, bebeğin vücudunun yaraları gördü. Seyf bebek hastanede tedavi altına alınırken, baba evinin önünde mahalleli tarafından darbedildi.
29.07.2021Haberler
1,5 yaşındaki bebeğine işkence yapan babaya meydan dayağı!
1,5 yaşındaki bebeğine işkence yapan babaya meydan dayağı!Gelen bir son dakika haberine göre, İstanbul Şişli'de bir apartmanın bodrum katında Suriyeli babasıyla yaşayan Seyf isimli bebeğin ağlama seslerine inen komşuları, bebeğin vücudunun yaraları gördü. Seyf bebek hastanede tedavi altına alınırken, baba evinin önünde mahalleli tarafından darbedildi. Bebeğin hastanedeki tedavisinin ardından, Bahçelievler Çocuk Esirgeme Kurumu'na yerleştirildiği öğrenildi.
29.07.2021Gündem
İstanbul'da tacizciye meydan dayağı
İstanbul'da tacizciye meydan dayağıBağcılar Yıldıztepe Mahallesi'nde çocukları taciz ettiği iddia edilen kişiye çocukların ailesi ve sokak sakinleri tarafından meydan dayağı atıldı. Linç edilmekten son anda kurtulan şüpheli, polis ekiplerine teslim edildi.
17.07.2021Haberler
İstanbul'da tacizciye meydan dayağı
İstanbul'da tacizciye meydan dayağıBağcılar Yıldıztepe Mahallesi'nde çocukları taciz ettiği iddia edilen kişiye çocukların ailesi ve sokak sakinleri tarafından meydan dayağı atıldı. Linç edilmekten son anda kurtulan şüpheli, polis ekiplerine teslim edildi.
17.07.2021Gündem
Hırsıza meydan dayağı kamerada "Beni polise teslim edin" diye yalvardı
Hırsıza meydan dayağı kamerada "Beni polise teslim edin" diye yalvardıArnavutköy'de bir kadının çantasından telefon çaldığı iddia edilen kişi, kadının akrabaları tarafından yakalanarak önce dövüldü sonra otomobile bindirilmek istenince "beni polise teslim edin" diyerek yalvardı. O anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
6.07.2021Haberler
Hırsıza meydan dayağı kamerada "Beni polise teslim edin" diye yalvardı
Hırsıza meydan dayağı kamerada "Beni polise teslim edin" diye yalvardıArnavutköy'de bir kadının çantasından telefon çaldığı iddia edilen kişi, kadının akrabaları tarafından yakalanarak önce dövüldü sonra otomobile bindirilmek istenince "beni polise teslim edin" diyerek yalvardı. O anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
6.07.2021Gündem
Taciz iddiasına meydan dayağı! Polis gelmeden kaçtılar
Taciz iddiasına meydan dayağı! Polis gelmeden kaçtılarSon dakika haberlere göre, Kocaeli'nde 14 yaşındaki çocukların tacize uğradığı iddiası mahalleliyi ayağa kaldırdı. Toplanan kalabalık tacizle suçlanan 2 zanlıyı yakalayıp dövmeye başladı. 2 zanlı polis gelmeden kalabalığın elinden kaçmayı başardı. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...
16.06.2021Gündem
Taciz iddiasına meydan dayağı! Polis gelmeden kaçtılar
Taciz iddiasına meydan dayağı! Polis gelmeden kaçtılarKocaeli'nde 14 yaşındaki çocukların tacize uğradığı iddiası mahalleliyi ayağa kaldırdı. Toplanan kalabalık tacizle suçlanan 2 zanlıyı yakalayıp dövmeye başladı. 2 zanlı polis gelmeden kalabalığın elinden kaçmayı başardı.
16.06.2021Haberler
Kısıtlamada meydan dayağı
Kısıtlamada meydan dayağıADANA'da sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen sokağa çıkan ve caddede karşılaştığı grupla tartışan Metin Demir (20), tekme, tokat ve yumruklarla darbedildi. Caddedeki bir banka şubesine sığınan Metin Demir, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polis, her yerde genci darbeden grubu arıyor.
12.05.2021Haberler
2 kız kardeşe iğrenç hareket! Fark edenler meydan dayağı attı
2 kız kardeşe iğrenç hareket! Fark edenler meydan dayağı attıİstanbul'un Sultangazi ilçesinde iki kız kardeşe sözlü tacizde bulunduğu iddia edilen 2 kişi, kardeşlerin akrabaları ve çevredekiler tarafından feci şekilde dövüldü. O anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.
23.03.2021Haberler
Son dakika! 2 kız kardeşe iğrenç hareket! Fark edenler meydan dayağı attı
Son dakika! 2 kız kardeşe iğrenç hareket! Fark edenler meydan dayağı attıGelen bir son dakika haberine göre; İstanbul'un Sultangazi ilçesinde iki kız kardeşe sözlü tacizde bulunduğu iddia edilen 2 kişi, kardeşlerin akrabaları ve çevredekiler tarafından feci şekilde dövüldü. O anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.
23.03.2021Gündem
Huzurevinde kadın bakım görevlisine taciz iddiasına soruşturma!
Huzurevinde kadın bakım görevlisine taciz iddiasına soruşturma!İzmir’de huzurevinde görev yapan müdür yardımcısı Murat P., çalışan Ümmü Y.'yi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde taciz ettiği iddiasıyla açığa alındı. Torbalı Kaymakamlığı tarafından hakkında soruşturma başlatılan Murat P.'nin suçlamaları kabul etmediği açıklandı.
11.03.2021Gündem
Son dakika... 15 kişi kovaladı, yakalayınca dövdü! Şok görüntüler...
Son dakika... 15 kişi kovaladı, yakalayınca dövdü! Şok görüntüler...Gelen son dakika haberine göre; Şanlıurfa’da 15 kişilik grup, ellerinde demir boru, sopa, bıçak ve kemerle kovaladıkları kişiyi yakalayıp dövdü. Cep telefonu kameralarına yansıyan olayın ardından, dövülen kişi ve saldırgan grup polis gelmeden kaçtı.
10.03.2021Gündem
Şanlıurfa'da meydan dayağı kamerada
Şanlıurfa'da meydan dayağı kameradaŞanlıurfa’da 15 kişilik grup, ellerinde demir boru, sopa, bıçak ve kemerle kovaladıkları kişiyi yakalayıp dövdü. Cep telefonu kameralarına yansıyan olayın ardından, dövülen kişi ve saldırgan grup polis gelmeden kaçtı.
10.03.2021Gündem
İğrenç olay! Üvey ağabeyinin istismarına uğradı, evde doğuma zorlandı!
İğrenç olay! Üvey ağabeyinin istismarına uğradı, evde doğuma zorlandı!Zonguldak’ta ağabeyi G.K.'nın (28) cinsel istismarına uğrayan S.K. (17) hamile kaldı. Olay, anne H.K.'nın ilk evliliğinden olan oğlu G.K. ile birlikte evde doğum yaptırdığı S.K.'nın kanaması durmayınca kaldırıldığı hastanede ortaya çıktı. Pedagog eşliğinde ifadesi alınan S.K., iki ağabeyinin de kendisine defalarca cinsel istismarda bulunduğunu anlattı. “Evde sancım tutunca G.K. makasla karnımı kesmeye çalıştı" dedi.
9.03.2021Gündem
Bursa'da iğrenç olay! Küçük kızı taciz eden şüpheliye meydan dayağı
Bursa'da iğrenç olay! Küçük kızı taciz eden şüpheliye meydan dayağıBursa’da 10 yaşındaki kız çocuğunu taciz ettiği öne sürülen H.H.Ü kendisini yakalayan kişiler tarafından darbedildi. Gözaltına alınan taciz şüphelisi, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Darp anları ise kameralara saniye saniye yansıdı.
7.03.2021Gündem
Bursa'da iğrenç olay! Küçük kızı taciz eden şüpheliye meydan dayağı
Bursa'da iğrenç olay! Küçük kızı taciz eden şüpheliye meydan dayağıBURSA'da 10 yaşındaki kız çocuğunu taciz ettiği öne sürülen H.H.Ü kendisini yakalayan kişilerce darbedildi. Gözaltına alınan taciz şüphelisi, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanıp cezaevine gönderildi. Darp anları ise cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
7.03.2021Haberler
Kız çocuğuna yaptığı iğrençliği görenler meydan dayağı attı! Cezası ise...
Kız çocuğuna yaptığı iğrençliği görenler meydan dayağı attı! Cezası ise...Burdur'da yaşanan mide bulandırıcı olayda mahkeme kararını verdi. Bir kız çocuğuna cinsel organını gösterdiği iddiasıyla tutuklu yargılanan Osman Karaçoban (48), 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.
29.01.2021Haberler
İstanbul'da ayakkabı çalan hırsıza esnaftan meydan dayağı
İstanbul'da ayakkabı çalan hırsıza esnaftan meydan dayağıİstanbul Beyazıt'ta mağazadan 2 koli ayakkabı çalan hırsız, esnafa yakalanınca darp edildi. Hırsızın yakalanarak darp edildiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
28.01.2021Gündem
İstanbul’da kundakçıya meydan dayağı kamerada
İstanbul’da kundakçıya meydan dayağı kameradaKağıthane’de park halindeki bir araca zarar verdiği iddia edilen “Tinerci Ümit” lakaplı kundakçı şahsın, mahallenin gençleri tarafından tekme, yumruk ve sopalarla dövüldüğü anların görüntüleri ortaya çıktı. Kadınların çığlık çığlığa kaldığı o meydan dayağı ise cep telefonu kamerasına yansıdı.
23.01.2021Haberler
İstanbul’un göbeğinde meydan dayağı!
İstanbul’un göbeğinde meydan dayağı!İstanbul Çağlayan’da önceden aralarında husumet bulunan iki grup arasında başlayan sözlü tartışma dubalı, bıçaklı ve sopalı kavgaya dönüştü. Yumruk ve tekmelerinde havada uçuştuğu meydan kavgası kameralara yansırken, bıçak ve sopa darbeleriyle ağır yaralanan 2 kişi hastaneye kaldırıldı. Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, kavgaya karışan ve kaçan 3 şüpheliyi olaydan 4 saat sonra kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı.
25.12.2020Gündem
Kapkaççıya meydan dayağı kamerada
Kapkaççıya meydan dayağı kameradaŞişli’de genç bir kızın cep telefonunu kapkaç yaparak kaçan şahsı, mahalleli ve motosikletli kuryeler sokak sokak kovaladı. Nefes kesen kovalamacada dakikalar sonra sokakta yakalayan motosikletli kuryeler, şahsa meydan dayağı attı. Şahıs polise teslim edilirken, yaşananlar ise güvenlik kameralarına yansıdı.
21.11.2020Haberler
Hırsıza esnaftan meydan dayağı! Kimse ellerinden alamadı
Hırsıza esnaftan meydan dayağı! Kimse ellerinden alamadıBursa’da bir iş yeri önünden motosikleti çalıp kaçmak isteyen hırsız, iş yeri çalışanı tarafından yakalandı. İş yeri çalışanı hırsıza meydan dayağı atarken, diğer esnaflarda olayı izledi. Hırsızın gözcülük yapması ve hırsızlık anı da güvenlik kamerasına yansıdı.
18.11.2020Haberler

Benzer Haber Etiketleri

dayaktacizdarpmeydan dayağıtacizci

Meydan Dayağı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.