Microsoft

Microsoft

Son dakika microsoft haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan microsoft gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan microsoft haber sayfamızda...

Microsoft

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.824 microsoft haberi bulunmuştur.
Hotmail Giriş Yap 2021: Hotmail Hesap ve Oturum Açma İşlemi
Hotmail Giriş Yap 2021: Hotmail Hesap ve Oturum Açma İşlemiMicrosoft'un ürünü olan Hotmail adından anlaşılabileceği gibi e-mail hizmetidir. Şimdiki adı Outlook olan Hotmailin dünya genlinde milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Hotmail sistemine kaydolan kullanıcılar e-mail sisteminin yanı sıra birçok ücretsiz depolama özelliğine de sahiptirler. Ayrıca Skype uygulamasına direkt olarak giriş yapabilirler. Hotmail sevisini aktif kullanabilmek için hesaba ihtiyaç vardır. Hesabı olmayan kişiler PC veya akıllı cihazlarında yeni hesap açarak Hotmaile giriş yapıp aktif olarak kullanmaya başlayabilirler. Hesap açma ve giriş yapma işlemi birkaç basit adımdan oluşuyor. Hotmail hesap ve oturum açma işlemi ile ilgili detaylı bilgi almak için "Hotmail Giriş Yap 2021" içeriğimize göz atabilirsiniz.
21.09.2021Teknoloji
Bill Gates'ten yeni 'koronavirüs salgını' uyarısı
Bill Gates'ten yeni 'koronavirüs salgını' uyarısıMicrosoft’un kurucusu ve dünyanın en zengin insanları arasında yer alan Bill Gates'ten, yeni bir küresel salgın hakkında uyarı geldi. Gerçekleşebilecek yeni bir pandemiye hazır olmadığımızı ve bu sebeple tehlike çanlarının çaldığını söyledi. Düşük ve yüksek gelirli ülkeler arasındaki aşı eşitsizliklerini "derin bir ahlaki öfkeye" dönüştüğünü söyleyen Gates, salgın hazırlıklarına gösterilen ilginin düşük olmasından dolayı 'endişeliyim' dedi.
14.09.2021Dünya
‘Veri’ petrolden altından değerli
‘Veri’ petrolden altından değerliVeri merkezi açılışlarını sürdüren Turkcell, bu alana 2.5 milyar TL yatırım yaptı. Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, “Milli meselemiz olarak gördüğümüz veri, petrolden, altından bile daha değerli” diye konuştu
14.09.2021Ekonomi
Age Of Empires 2 Hileleri: Age Of Empires Hileleri Nasıl Yapılır?
Age Of Empires 2 Hileleri: Age Of Empires Hileleri Nasıl Yapılır?Microsoft tarafından 1999 yılında piyasaya sürülen ve günümüzde hala severek oynanan Age Of Empires 2 strateji oyunudur. Orta Çağ baz alınarak geliştirilen oyunda birçok uygarlık yer alıyor. Oyunda sırasıyla çağ atlayarak güçlenmek, ordu oluşturmak ve savaşa girmek amaçlanıyor. Ancak oyun içerisinde güçlenmek için temeli sağlam bir ekonomiye sahip olmak şart. Bu şartların sağlanması oldukça zor. Age Of Empires 2 hileleri oyunda zorlu görevleri tamamlamaya ve güçlenmeye yardımcı oluyor. Age Of Empires hileleri nasıl yapılır? Age Of Empires 2 Hileleri içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
4.09.2021Oyun
Skandal hata! Yapay zeka siyahi kişileri "maymun" olarak algıladı
Skandal hata! Yapay zeka siyahi kişileri "maymun" olarak algıladıFacebook'un yapay zeka destekli algoritması, Birleşik Krallık merkezli tabloid The Daily Mail gazetesinde 27 Haziran 2020'de yayımlanan ve bir grup siyahi kişinin polis memurlarıyla yaşadığı tartışmanın yer aldığı videoyu izleyenlere "Primatlarla(maymun) ilgili videoları görmeye devam edin" önerisinde bulundu.
4.09.2021Teknoloji
Asus yeni cihazlarını ve ProArt çözümlerini tanıttı!
Asus yeni cihazlarını ve ProArt çözümlerini tanıttı!ASUS, Create the Uncreated adını verdiği etkinlikte içerik üreticilerine yönelik cihaz ekosistemini, yeni ProArt çözümleri ve her tür içerik üreticisine yönelik OLED ekranlı dizüstü bilgisayarlar ile genişlettiğini duyurdu. Dial ve OLED ekranıyla ProArt StudioBook 16 dikkat çekiyor işte bütün detaylar...
3.09.2021Teknoloji
AB'de en fazla lobi harcamalarını teknoloji şirketleri yapıyor
AB'de en fazla lobi harcamalarını teknoloji şirketleri yapıyorAvrupa Birliği (AB) kurumlarına yönelik lobicilik faaliyetlerine en fazla harcamayı Google, Facebook, Microsoft ve Apple gibi teknoloji firmaları gerçekleştirdi.
31.08.2021Uzmanpara
ABD'de en fazla lobi harcamasını teknoloji şirketleri gerçekleştiriyor
ABD'de en fazla lobi harcamasını teknoloji şirketleri gerçekleştiriyorAvrupa Birliği (AB) kurumlarına yönelik lobicilik faaliyetlerine en fazla harcamayı Google, Facebook, Microsoft ve Apple gibi teknoloji firmaları gerçekleştirdi.
31.08.2021Teknoloji
AB'de en fazla lobi harcamalarını teknoloji şirketleri yapıyor
AB'de en fazla lobi harcamalarını teknoloji şirketleri yapıyorAvrupa Birliği (AB) kurumlarına yönelik lobicilik faaliyetlerine en fazla harcamayı Google, Facebook, Microsoft ve Apple gibi teknoloji firmaları gerçekleştirdi.
31.08.2021Ekonomi
Havayolu şirketi aşı yaptırmayan çalışanlarından ayda 200 dolar alacak
Havayolu şirketi aşı yaptırmayan çalışanlarından ayda 200 dolar alacakABD'nin en büyük üçüncü havayolu şirketi Delta, 1 Kasım'dan itibaren Covid-19 aşısı olmayan çalışanlarından ayda 200 dolar ek sağlık sigortası primi alınacağını açıkladı.
26.08.2021Dünya
Bilgisayarlar okul yolunda
Bilgisayarlar okul yolundaYüz yüze eğitim için geri sayım sürerken, okula dönüşte bilgisayarlar yine gündemde. Pandemi döneminin kurtarıcıları olan bu cihazların önemi yüz yüze eğitimde de devam edecek. Ödevler, araştırmalar ve tabii ki oyun, bilgisayarsız düşünülemez.
22.08.2021Ekonomi
Hayalini yaşıyor
Hayalini yaşıyorYaşar Üniversitesi mezunu Merve Yıldız, Microsoft’un Almanya merkezi Münih’te Proje Müdürü olarak çalışıyor
16.08.2021Ege
ABD’de işte zorunlu aşı
ABD’de işte zorunlu aşıABD’de iş dünyası koronavirüs salgınına karşı aşı seferberliği için kolları sıvadı.
5.08.2021Ekonomi
Herkese para Zoom’layacak
Herkese para Zoom’layacakABD’de açılan bir davada mahremiyet ihlali iddialarıyla karşı karşıya kalan online toplantı platformu Zoom 85 milyon dolar ödeyerek ‘anlaşma’ kararı aldı. ABD’de Zoom kullanan herkes bu paradan pay alabilecek. Abonelerin payına yaklaşık 34 - 35 dolar, bedava kullananlara ise 11 - 12 dolar düşmesi bekleniyor
4.08.2021Ekonomi
Bill Gates'in 80 bin TL'lik Bodrum menüsü merak konusu oldu
Bill Gates'in 80 bin TL'lik Bodrum menüsü merak konusu oldu Teknoloji devi Microsoft’un kurucusu Bill Gates, geçtiğimiz hafta teknesiyle Bodrum'a gelmişti. 27 yıllık evliliği resmen biten ABD'li iş insanı, arkadaşlarıyla yemek yediği lüks bir restorana ödediği dudak uçuklatan hesap ile gündeme gelmişti. Bu haberlerin ardından "Altı kişi 80 bin TL'lik ne yemiş olabilir?" sorusu akıllara geldi.
4.08.2021Cadde
Bill Gates’ten iklim senaryoları!
Bill Gates’ten iklim senaryoları!Microsoft'un kurucusu Bill Gates, eşiyle kurduğu Bill&Melinda Gates Vakfı aracılığıyla yaptığı iklim değişikliğine yönelik tespit ve çözüm önerilerini "İklim Krizini Nasıl Önleriz" kitabında anlattı.
Hint oteline Microsoft yatırımı mı?
Hint oteline Microsoft yatırımı mı?Hindistan’ın en büyük ve en hızlı gelişen otel zinciri OYO Amerikalı teknoloji devi Microsoft’un ilgisini çekti.
31.07.2021Ekonomi
'Bill Gates tavuk döner mi yeseydi?'
'Bill Gates tavuk döner mi yeseydi?'27 yıllık eşi Melinda Gates ile boşanma sürecinde olan, 146 milyar dolar servete sahip ABD'li iş insanı Bill Gates, teknesiyle Bodrum'a geldi. Arkadaşlarıyla lüks bir restoranda yemek yiyen teknoloji devi Microsoft’un kurucusu, ödediği hesap ile konuşulmaya devam ediyor.
30.07.2021Cadde
New York borsası yükselişle açıldı
New York borsası yükselişle açıldıNew York borsası, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) toplantısından çıkacak kararlar öncesi güne hafif yükselişle başladı. Açılışta Dow Jones endeksi, yüzde 0,04 artışla 35.073,24 puana yükseldi.
28.07.2021Ekonomi
New York borsası yükselişle açıldı
New York borsası yükselişle açıldıNew York borsası, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) toplantısından çıkacak kararlar öncesi güne hafif yükselişle başladı.
28.07.2021Uzmanpara
Bill Gates'in Bodrum tatili! Ödediği hesap dudak uçuklattı
Bill Gates'in Bodrum tatili! Ödediği hesap dudak uçuklattıMicrosoft’un kurucusu Bill Gates, geçtiğimiz günlerde süper lüks yatıyla tatile çıktı. 146 milyar dolar serveti olan Amerikalı iş insanı Bill Gates’in arkadaşlarıyla çıktığı tekne turunda son durağı Bodrum oldu. Lüks restoranda yemek yiyen Bill Gates ve arkadaşlarının ödediği hesap ise dudak uçuklattı.
29.07.2021Cadde
Piyasalar Fed'e odaklandı
Piyasalar Fed'e odaklandıKüresel piyasalar negatif bir seyir izlerken, gözler bu akşam açıklanacak ABD Merkez Bankası'nın (Fed) kararları ve Fed Başkanı Jerome Powell'ın basın toplantısına çevrildi.
28.07.2021Uzmanpara
ABD'li teknoloji şirketleri kar ve gelirlerini artırdı
ABD'li teknoloji şirketleri kar ve gelirlerini artırdıABD'li teknoloji devlerinden Apple, Microsoft ve Google'ın ana kuruluşu Alphabet, bu yılın nisan-haziran döneminde net kar ve gelirinin arttığını duyurdu.
28.07.2021Uzmanpara
ABD'li teknoloji şirketleri net kar ve gelirlerini artırdı
ABD'li teknoloji şirketleri net kar ve gelirlerini artırdıABD'li teknoloji devlerinden Apple, Microsoft ve Google'ın ana kuruluşu Alphabet, bu yılın nisan-haziran döneminde net kar ve gelirinin arttığını duyurdu.
27.07.2021Ekonomi
New York borsası düşüşle kapandı
New York borsası düşüşle kapandıNew York borsası, günü düşüşle tamamladı. Kapanışta Dow Jones endeksi, yüzde 0,24 azalarak 35.058,52 puana geriledi.
27.07.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

bill gatesABDAsusBodrumMicrosoft

Microsoft ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.