Mossad

Mossad

Son dakika mossad haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mossad gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mossad haber sayfamızda...

Mossad

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 566 mossad haberi bulunmuştur.
Mossad, Sudan'da darbeci askerlerle görüştü
Mossad, Sudan'da darbeci askerlerle görüştüİsrail dış istihbarat servisi Mossad üyelerinin de aralarında yer aldığı bir heyetin Sudan'a giderek darbe girişiminde bulunan askeri yetkililerle bir araya geldiği bildirildi.
2.11.2021Dünya
MİT'in yakaladığı MOSSAD ajanından 'yalan makinesi' itirafı
MİT'in yakaladığı MOSSAD ajanından 'yalan makinesi' itirafıİsrail gizli servisi MOSSAD’ın Türkiye’deki 15 kişilik şebekesine düzenlenen operasyonla örgütün çalışma sistemine ilişkin önemli ayrıntılar ortaya çıktı. MOSSAD’ın Avrupa ve Türkiye’de ajanlarını yalan makinesi testine tabi tuttuğu da belirlendi. Yakalanan casuslardan R.A.A. ifadesinde, 'Oda içinde oda vardı. Bana Türkiye’de hedef şahıslarla ilişki kurmam ve bilgi almam söylendi. 28 Haziran’da Türkiye’ye döndüm.' şeklinde konuştu.
25.10.2021Haberler
MİT'in yakaladığı MOSSAD ajanından 'yalan makinesi' itirafı
MİT'in yakaladığı MOSSAD ajanından 'yalan makinesi' itirafıİsrail gizli servisi MOSSAD’ın Türkiye’deki 15 kişilik şebekesine düzenlenen operasyonla örgütün çalışma sistemine ilişkin önemli ayrıntılar ortaya çıktı. MOSSAD’ın Avrupa ve Türkiye’de ajanlarını yalan makinesi testine tabi tuttuğu da belirlendi. Yakalanan casuslardan R.A.A. ifadesinde, 'Oda içinde oda vardı. Bana Türkiye’de hedef şahıslarla ilişki kurmam ve bilgi almam söylendi. 28 Haziran’da Türkiye’ye döndüm.' şeklinde konuştu.
25.10.2021Gündem
Son dakika! MİT'in MOSSAD operasyonunda ilk ifade
Son dakika! MİT'in MOSSAD operasyonunda ilk ifadeMİT'in, 15 kişilik MOSSAD şebekesini çökerttiği operasyona ilişkin ilk ifadeler ortaya çıktı. Operasyonda tutuklanan M.A.S isimli casusun ifadesinde, MOSSAD ajanları ile nasıl iletişim kurduğunu ve onlara nasıl bilgi sızdırdığını itiraf ettiği öğrenildi.
22.10.2021Haberler
Son dakika! MİT'in MOSSAD operasyonunda ilk ifade
Son dakika! MİT'in MOSSAD operasyonunda ilk ifadeMİT'in, 15 kişilik MOSSAD şebekesini çökerttiği operasyona ilişkin ilk ifadeler ortaya çıktı. Operasyonda tutuklanan M.A.S isimli casusun ifadesinde, MOSSAD ajanları ile nasıl iletişim kurduğunu ve onlara nasıl bilgi sızdırdığını itiraf ettiği öğrenildi.
22.10.2021Gündem
MOSSAD casuslarına MİT operasyonu
MOSSAD casuslarına MİT operasyonuMİT, casusluk amacıyla faaliyet gösteren üçer kişilik hücreler halinde örgütlenmiş 15 kişilik bir MOSSAD şebekesini çökertti. MİT'in 200 kişilik ekibi 15 kişilik casusluk şebekesini 1 yıl boyunca anbean izledi, bir gölge gibi onları takip etti.
21.10.2021Haberler
Son dakika! MOSSAD casuslarına MİT operasyonu
Son dakika! MOSSAD casuslarına MİT operasyonuMİT, casusluk amacıyla faaliyet gösteren üçer kişilik hücreler halinde örgütlenmiş 15 kişilik bir MOSSAD şebekesini çökertti. MİT'in 200 kişilik ekibi 15 kişilik casusluk şebekesini 1 yıl boyunca anbean izledi, bir gölge gibi onları takip etti.
21.10.2021Gündem
Eski Mossad Başkanı'ndan İran açıklaması
Eski Mossad Başkanı'ndan İran açıklamasıİsrail'in dış istihbarat servisi Mossad'ın eski başkanı Yossi Cohen, Tel Aviv hükümetinin iddiasının aksine İran'ın nükleer silah elde etmeye yakın olmadığını belirtti.
12.10.2021Dünya
‘İranlı nükleer fizikçi yapay zekalı tüfekle öldürüldü’
‘İranlı nükleer fizikçi yapay zekalı tüfekle öldürüldü’İran’ın nükleer programının kilit isimlerinden biri olan Muhsin Fahrizade suikastının, uydudan kontrol edilen ve “yapay zekaya” sahip bir makineli tüfekle gerçekleştirildiği öne sürüldü.
20.09.2021Dünya
CIA Direktörü Burns, İsrail'de İran'ı görüşüyor
CIA Direktörü Burns, İsrail'de İran'ı görüşüyorCIA Direktörü Burns, İsrail Başbakanı Bennet ile İran'ı görüştü.
11.08.2021Dünya
İran'dan bomba iddia: Suikast ve sabotajlar planlayan Mossad ajanları yakalandı!
İran'dan bomba iddia: Suikast ve sabotajlar planlayan Mossad ajanları yakalandı!Tutuklanan kişilerin, İran'a sokmak istedikleri silah ve mühimmatlarla ülkedeki gösterileri provoke etmeyi, suikast ve sabotajlar düzenlemeyi planladığı öne sürüldü
27.07.2021Dünya
Son dakika haberi: Dengeler geri dönülemeyecek şekilde değişiyor! Putin'den İsrail uçaklarını 'vur emri'!
Son dakika haberi: Dengeler geri dönülemeyecek şekilde değişiyor! Putin'den İsrail uçaklarını 'vur emri'!İlk kez hafta başında İsrail füzelerini düşüren Rus ordusunun yeni hamlesi fay hatlarını yerinden oynattı, Mossad'a yakınlığıyla bilinen bir internet sitesi Putin-Biden zirvesiyle dengelerin değiştiğini yazdı.
26.07.2021Dünya
Son dakika: Bomba itiraf! Mossad eski Başkanı Cohen açıkladı, yer yerinden oynar...
Son dakika: Bomba itiraf! Mossad eski Başkanı Cohen açıkladı, yer yerinden oynar...İsrail'in Dış İstihbarat Servisi Mossad'ın eski Başkanı Yossi Cohen, görevinin bitmesinden yalnızca bir hafta sonra, İsrail televizyonuna deprem etkisi yapan açıklamalarda bulundu. teşkilatın son yıllarda İran’ın nükleer programına yönelik gerçekleştirdiği operasyonlara ilişkin açıklamalarda bulundu.
12.06.2021Dünya
Son dakika... İsrail istihbarat servisi Mossad'ın yeni başkanı belli oldu!
Son dakika... İsrail istihbarat servisi Mossad'ın yeni başkanı belli oldu!İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Dış İstihbarat Servisi Mossad'ın başkanlığına David Barnea’nın getirildiğini duyurdu. Mossad’da 25 yıldır çalışan 56 yaşındaki Barnea, İsrail ordusuna bağlı özel Sayeret Matkal biriminde de görev yapmıştı.
24.05.2021Dünya
Son dakika... İsrail yönetimi, Hamas ile ateşkese varıldığını doğruladı!
Son dakika... İsrail yönetimi, Hamas ile ateşkese varıldığını doğruladı!İsrail yönetimi, 10 Mayıs'tan bu yana abluka altındaki Gazze Şeridi'ne düzenlenen ve 232 Filistinlinin hayatını kaybettiği saldırıları sonlandırmak için Hamas ile ateşkes anlaşmasına varıldığını teyit etti.
20.05.2021Dünya
Son dakika... Mossad Başkanı Cohen Bahreyn'i ziyaret etti
Son dakika... Mossad Başkanı Cohen Bahreyn'i ziyaret ettiBahreyn, İsrail İstihbarat Servisi (Mossad) Başkanı Yossi Cohen'in başkent Manama'yı ziyaret ettiğini ve yetkililerle iş birliğini güçlendirme konularını görüştüğünü açıkladı.
6.05.2021Dünya
Nükleer anlaşma kaygısı ABD’ye heyet yollatıyor!
Nükleer anlaşma kaygısı ABD’ye heyet yollatıyor!ABD’nin, İran’la nükleer anlaşmaya geri dönmesine ilişkin görüşmeler sürerken, İsrail, üst düzey diplomat ve savunma yetkililerinden oluşan bir heyeti, önümüzdeki hafta bu konudaki kaygıları ABD’li yetkilere iletmek üzere Washington’a göndermeyi kararlaştırdı. Kararın, Başbakan Binyamin Netanyahu’nun düzenlediği toplantıda alındığı kaydedilirken, heyetin askeri güvenlik ve stratejik siyasi olmak üzere iki ekipten oluşacağı vurgulanıyor.
24.04.2021Dünya
İsrail istihbaratı'ndan ABD iddiası! Anlaşma yakın...
İsrail istihbaratı'ndan ABD iddiası! Anlaşma yakın...İsrail istihbaratının, Viyana'da devam eden İran görüşmelerinin sonucunda ABD'nin İran'la nükleer anlaşmaya döneceğine inandığı iddia edildi.
19.04.2021Dünya
Nükleer tesise siber saldırı!
Nükleer tesise siber saldırı!İran’ın uranyum zenginleştirdiği nükleer tesisine yapılan saldırının İsrail dış istihbarat servisi ‘Mossad’ tarafından gerçekleştirilen bir siber saldırı olduğu ifade ediliyor.
13.04.2021Dünya
Son dakika... İsrail Yayın Kuruluşu: İran'da nükleer tesisteki kazanın arkasında Mossad var!
Son dakika... İsrail Yayın Kuruluşu: İran'da nükleer tesisteki kazanın arkasında Mossad var!İsrail Kamu Yayın Kuruluşu (KAN), İran'ın İsfahan eyaletindeki Natanz Nükleer Tesisi'nde meydana gelen kazanın arkasında İsrail istihbarat servisi Mossad'ın olduğunu iddia etti.
11.04.2021Dünya
‘8 ay suikastı planladılar’
‘8 ay suikastı planladılar’İranlı bilim insanı ve nükleer programın mimarlarından Muhsin Fahrizade suikastıyla ilgili çarpıcı bir haber yayımlandı.
12.02.2021Dünya
'Mossad İranlı nükleer bilimci Fahrizade'yi sekiz aylık planla öldürdü'
'Mossad İranlı nükleer bilimci Fahrizade'yi sekiz aylık planla öldürdü' The Jewish Chronicle adlı gazeteye göre, İsrail gizli servisi suikast silahını parça parça İran'a soktu, İran'ın nükleer programının mimarını villasına giderken öldürmeye karar verdi. Rotası, hızı, saati hatta kullandığı kapılar bilinen Fahrizade'nin güzergahı üzerine uzaktan kumandalı ve delillerin yok edilebilmesi için bomba entegre edilmiş bir silah yerleştirildi.
11.02.2021Dünya
Dengeleri sarsan iddia: Masaya oturdu!
Dengeleri sarsan iddia: Masaya oturdu!İsrail’le 1973’ten beri çatışmalı süreç yaşayan Suriye rejiminin, Deyrizor bölgesine yönelik hava saldırılarında büyük kayıp vermesinin ardından bu ülkeyle masaya oturmak zorunda kaldığı iddia edildi.
20.01.2021Dünya
Netanyahu Mossad'a yeni başkan atadı
Netanyahu Mossad'a yeni başkan atadıİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Dış İstihbarat Servisi Mossad'a mevcut Başkan Yossi Cohen'in yardımcısını atama kararı aldı. Öte yandan Netanyahu'nun, koalisyon ortağı Mavi-Beyaz İttifakı lideri ve Savunma Bakanı Benny Gantz'a haber vermeden Dış İstihbarat Servisi Mossad'a yeni başkan ataması iki lider arasında gerilime neden oldu.
15.12.2020Dünya
İran'da akılalmaz pankart! İsrail bayrağı ile 'Teşekkürler Mossad' yazısı asıldı
İran'da akılalmaz pankart! İsrail bayrağı ile 'Teşekkürler Mossad' yazısı asıldıİran'ın başkenti Tahran'daki bir üst geçide İsrail bayrağı ile "teşekkürler Mossad" yazısı asılarak nükleer bilimci Musin Fahrizade suikastına gönderme yapıldı.
8.12.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Mossad ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.