Msü

Msü

Son dakika msü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan msü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan msü haber sayfamızda...

Msü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 555 msü haberi bulunmuştur.
16 yıl önce dağılan Kargo 10 konser için bir arada
16 yıl önce dağılan Kargo 10 konser için bir arada 16 yıllık aradan sonra ‘Son 10 konser’ için bir araya gelen Kargo’nun solisti Koray Candemir, aslında endüstri mühendisi. Kargo’nun solisti, oyunculuk ve sunuculuk da yaptığı için grubun en ünlüsü. Kargo’nun diğer üyeleri de farklı yetenekleri ve özellikleri olan müzisyenler…
18.05.2024 Pazar
MSÜ TERCİH SONUÇLARI açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? 2024 MSÜ tercih sonuçları nereden öğrenilir? İşte sorgulama ekranı!
MSÜ TERCİH SONUÇLARI açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? 2024 MSÜ tercih sonuçları nereden öğrenilir? İşte sorgulama ekranı! Millî Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (MSÜ) tercih işlemleri sona erdi. MSÜ tercihinde bulunan adaylar, sonuçları öğrenmek için sabırsızlanıyor. Peki MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? 2024 Milli Savunma Üniversitesi tercihleri hangi gün belli olacak?
13.05.2024 Bilgi Rehberi
MSÜ TERCİH EKRANI 👩‍💻2024 MSÜ tercih son gün ne zaman? Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) tercih sonuçları hangi tarihte açıklanacak?
MSÜ TERCİH EKRANI 👩‍💻2024 MSÜ tercih son gün ne zaman? Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) tercih sonuçları hangi tarihte açıklanacak? Millî Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (MSÜ) tercih işlemleri sürüyor. Adaylar MSÜ puan türüne göre sürece dahil oluyor. 2024 MSÜ tercihleri için son gün yaklaşıyor. Peki, MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?
4.05.2024 Bilgi Rehberi
MSÜ TERCİH YAPMA EKRANI 2024: MSÜ Hava, Kara, Deniz Harp Okulu tercihleri ne zaman ve nasıl yapılır? MSÜ tercih kılavuzu ÖSYM
MSÜ TERCİH YAPMA EKRANI 2024: MSÜ Hava, Kara, Deniz Harp Okulu tercihleri ne zaman ve nasıl yapılır? MSÜ tercih kılavuzu ÖSYM Milli Savunma Üniversitesi'nde eğitim almak isteyen adaylara yönelik yapılan sınavı sonuçlar belli oldu ve tercih işlemleri 3 Nisan Çarşamba itibarıyla başladı. Kara, Hava ve Deniz Harp Okulları'nda kadınlar ve erkekler için farklı taban puanları belirleyen Milli Savunma Üniversitesi'nin bünyesinde eğitim almak isteyen adaylar, tercihlerin nasıl yapılacağını merak ediyor. Peki, MSÜ Hava, Kara, Deniz Harp Okulu tercihleri nasıl yapılır? İşte MSÜ tercih ekranı ve ÖSYM 2024 MSÜ tercih kılavuzu...
1.05.2024 Bilgi Rehberi
MSÜ TERCİH 2024 EKRANI 👩‍💻 MSÜ tercihleri ne zaman, ayın kaçında bitiyor? MSÜ son tercih başvuru günü!
MSÜ TERCİH 2024 EKRANI 👩‍💻 MSÜ tercihleri ne zaman, ayın kaçında bitiyor? MSÜ son tercih başvuru günü! Milli Savunma Üniversitesi sınavına katılım sağlayan öğrenciler, tercih sürecine girmişti. 2024 MSÜ ÖSYM tarafından 3 Mart günü gerçekleştirildi. Sonuçlar ise 21 Mart günü erişmine açıldı. MSÜ tercih işlemlerini yapacak adaylar ''MSÜ tercihleri ne zaman, hangi gün bitiyor?'' sorularına yanıt arıyor.
18.04.2024 Bilgi Rehberi
MSÜ TERCİH KILAVUZU EKRANI 2024: MSÜ Milli Savunma Üniversitesi tercihleri başladı mı, ne zaman başlayacak? MSÜ tercih tarihleri ne?
MSÜ TERCİH KILAVUZU EKRANI 2024: MSÜ Milli Savunma Üniversitesi tercihleri başladı mı, ne zaman başlayacak? MSÜ tercih tarihleri ne? Milli Savunma Üniversitesi tercihleri ile ilgili aramalar sürüyor. ÖSYM tarafından 3 Mart tarihinde sonuçları açıklanan MSÜ sınavının ardından gözler tercih tarihlerinde. MSÜ tercihleri 2024 ne zaman, ayın kaçında başlayacak? MSÜ tercihi nasıl yapılır?
4.04.2024 Bilgi Rehberi
2024 MSÜ TERCİH KILAVUZU ÖSYM: MSÜ tercihleri ne zaman, başladı mı? Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) tercih tarihleri
2024 MSÜ TERCİH KILAVUZU ÖSYM: MSÜ tercihleri ne zaman, başladı mı? Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) tercih tarihleri Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) sınav sonuçları adaylarla paylaşıldı. Sınava katılan öğrenciler ise MSÜ tercih tarihlerine odaklandı. 2024 MSÜ tercih kılavuzu ile beraber adaylar tercih işlemlerini yürütecek. MSÜ tercihleri ne zaman?
30.03.2024 Bilgi Rehberi
MSÜ’de kadın aday sayısı erkekleri geçti
MSÜ’de kadın aday sayısı erkekleri geçti Milli Savunma Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Tuğamiral Zeki Aktürk, haftalık basın bilgilendirme toplantısında 3 Mart’ta gerçekleştirilen Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı’na 375 bin 409 kadın, 341 bin 113 erkek olmak üzere toplam 716 bin 522 adayın katıldığını, sınavda başarılı olan adayların okul tercihlerinin 3 Nisan-10 Mayıs tarihleri arasında alınacağını açıkladı...
29.03.2024 Gündem
2024 MSÜ TABAN PUANLARI: 📌 MSÜ Deniz, Hava Kara Harp Okulu tavan ve taban puanları! MSÜ kaç puanla alıyor? MSÜ puanları ve kontenjanları
2024 MSÜ TABAN PUANLARI: 📌 MSÜ Deniz, Hava Kara Harp Okulu tavan ve taban puanları! MSÜ kaç puanla alıyor? MSÜ puanları ve kontenjanları MSÜ taban puanları ile ilgili detaylar araştırılmaya başlandı. ÖSYM, Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Adaylar kadın ve erkek MSÜ Deniz, Hava Kara Harp Okulu taban puanları ile ilgili detayları merak ediyorlar. Peki 2024'te MSÜ kaç puanla alıyor?
23.03.2024 Bilgi Rehberi
MSÜ sınavının  sonuçları açıklandı
MSÜ sınavının sonuçları açıklandı Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), 3 Mart’ta gerçekleştirilen Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı’nın sonuçlarını dün açıkladı.
22.03.2024 Eğitim
Yeni müfredatın içeriği belli oluyor
Yeni müfredatın içeriği belli oluyor Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’le görüşen SODİMER Başkanı Prof. Dr. Levent Eraslan, yeni müfredatla ilgili ayrıntıları paylaştı. Derse aktif katılım sağlanacak; test mantığından uzak, açık uçlu, yorum odaklı uygulamalara ve güncel konulara yer verilecek.
22.03.2024 Eğitim
MSÜ sınavında 500 tam puan alarak Türkiye birincisi oldu
MSÜ sınavında 500 tam puan alarak Türkiye birincisi oldu Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı'nda Türkiye 1'ncisi Mersin'den çıktı. 12-F sınıfı öğrencisi Halil Akgül, sayısal puan türünde 500 tam puan aldı.
21.03.2024 Eğitim
MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ sınav sonuçları açıklandı! | MSÜ 2024 ÖSYM sınav sonuç sorgulama ekranı...
MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ sınav sonuçları açıklandı! | MSÜ 2024 ÖSYM sınav sonuç sorgulama ekranı... Millî Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı sonuçları açıklandı. 3 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilen MSÜ sınav sonuçları için adayların heyecanlı bekleyişi sona erdi. ÖSYM sınav sonuçlarını sonuc.osym.gov.tr adresi üzerinden erişime açtı. Peki MSÜ 2024 sınav sonuçları nasıl ve nereden sorgulanır?
21.03.2024 Bilgi Rehberi
Milli Savunma Üniversitesi sınav sonuçları açıklandı
Milli Savunma Üniversitesi sınav sonuçları açıklandı Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) Milli Savunma Üniversitesi sınav sonuçları açıklandığını duyurdu.
21.03.2024 Gündem
AÇIKLANDI! MSÜ SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI 2024 | MSÜ sonuçları nasıl sorgulanır?
AÇIKLANDI! MSÜ SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI 2024 | MSÜ sonuçları nasıl sorgulanır? Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı sonuçları için gözler ÖSYM'deydi. 2024 MSÜ sınav sonuçları erişime açıldı. Adaylar sonuçlarını ÖSYM AİS üzerinden sorgulayabilecek. Peki, MSÜ sınav sonuçları nasıl sorgulanır?
21.03.2024 Bilgi Rehberi
MSÜ SONUÇ SORGULAMA 2024 ÖSYM | MSÜ sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
MSÜ SONUÇ SORGULAMA 2024 ÖSYM | MSÜ sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) sınavı 3 Mart'ta ÖSYM tarafından gerçekleştirilmişti. Askeri öğrenci olabilmek için yıl boyunca hazırlanan ve sınava katılım sağlayan adaylar ise gözlerini ÖSYM'den gelecek açıklamaya çevirdi. Peki, 2024 MSÜ sonuçları ne zaman açıklanacak?
18.03.2024 Bilgi Rehberi
Kara Harp Okulu öğrencilerinden Anıtkabir'e ziyaret
Kara Harp Okulu öğrencilerinden Anıtkabir'e ziyaret Milli Savunma Üniversitesi Kara Harp Okulu öğrencileri Anıtkabir'i ziyaret etti.
13.03.2024 Gündem
MSÜ TABAN PUANLARI 2024 📌 MSÜ SONUÇLARI ne zaman açıklanacak? MSÜ sonuç sorgulama ÖSYM
MSÜ TABAN PUANLARI 2024 📌 MSÜ SONUÇLARI ne zaman açıklanacak? MSÜ sonuç sorgulama ÖSYM Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) sınavı ÖSYM tarafından düzenlendi. Sınava katılım sağlayan adaylar MSÜ sonuçlarının açıklanacağı tarihi araştırıyor. Harp okulları ve meslek yüksekokullarında eğitim görecek öğrenciler MSÜ taban puanlarını sorguluyor. Peki, 2024 MSÜ sonuçları ne zaman açıklanacak?
10.03.2024 Bilgi Rehberi
Türkiye'nin ilk kadın amirali Gökçen Fırat tecrübelerini anlattı
Türkiye'nin ilk kadın amirali Gökçen Fırat tecrübelerini anlattı  Türkiye'nin ilk kadın amirali Gökçen Fırat ve Milli Savunma Üniversitesi Deniz Harp Okulu mensubu kadın Harbiyeliler, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle 'TCG Nusret' gemisinde bir araya geldi. 'TCG Nusret' ile seyir faaliyetinde Tuğamiral Gökçen Fırat, Kilitbahir köyü dağında bulunan 'Dur Yolcu' yazısı önlerinde 109 yıl önceki Deniz Savaşları'nın gidişatını değiştiren mayın gemisi anısına denize çelenk bıraktı.
8.03.2024 Gündem
ABD'li komutandan skandal görüşme! MSB kaynakları: Terörle mücadele teröristlerle yapılmaz
ABD'li komutandan skandal görüşme! MSB kaynakları: Terörle mücadele teröristlerle yapılmaz Milli Savunma Bakanlığı kaynaklarından ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı’nın (CENTCOM), Suriye’de PKK/YPG terör örgütü ele başı ile görüşmesine ilişkin açıklama geldi.
7.03.2024 Gündem
MSÜ sınavında yanlış bulduğu soruyu CİMER'e şikayet etti
MSÜ sınavında yanlış bulduğu soruyu CİMER'e şikayet etti Samsun'da bir fizik öğretmeni, Milli Savunma Üniversitesi sınavında çıkan fizik sorusunu "termodinamik kanunlarına aykırı" olduğu gerekçesiyle Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi'ne şikayet etti.
6.03.2024 Eğitim
MSÜ SORU VE CEVAPLARI YAYIMLANDI! 💥 ÖSYM 2024 MSÜ soru kitapçığı ve cevap anahtarları erişime açıldı! TIKLA-GÖRÜNTÜLE
MSÜ SORU VE CEVAPLARI YAYIMLANDI! 💥 ÖSYM 2024 MSÜ soru kitapçığı ve cevap anahtarları erişime açıldı! TIKLA-GÖRÜNTÜLE Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı tamamlandı. 10:15'te başlayan sınavda adaylara 120 soru için 165 dakika süre verldi. 13:00'te sona eren sınavın ardından ÖSYM tarafından MSÜ sınav soru kitapçıkları ve cevap anahtarları erişime açıldı. Adaylar sınav soru kitapçıkları ve cevap anahtarlarının yayımlanmasının ardından TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak sınav soru ve cevaplarını görüntüleyebilecek. İşte ÖSYM sınav soru ve cevapları görüntüleme ekranı...
4.03.2024 Bilgi Rehberi
MSÜ SORU VE CEVAPLARI YAYIMLANDI! MSÜ 2024 soru kitapçığı ve cevap anahtarları erişime açıldı! ÖSYM görüntüleme ekranı
MSÜ SORU VE CEVAPLARI YAYIMLANDI! MSÜ 2024 soru kitapçığı ve cevap anahtarları erişime açıldı! ÖSYM görüntüleme ekranı MSÜ soruları ve cevapları sınav sonrasında adayların gündeminde yer alacak. Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı 3 Mart tarihinde yapıldı. Sınav 165 dakika sürerken sınav 13:00 itibariyle tamamlandı. Peki 2024 MSÜ sınav soruları ve cevap anahtarı yayımlandı mı?
3.03.2024 Bilgi Rehberi
MSÜ SINAVI KAÇTA BİTECEK? MSÜ sınavı saat kaçta başladı, kaç saat sürecek?
MSÜ SINAVI KAÇTA BİTECEK? MSÜ sınavı saat kaçta başladı, kaç saat sürecek? Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (MSÜ) ÖSYM tarafından düzenleniyor. Başvurularını yapan 736 bin 894 aday, sınavda 120 soru çözecek. MSÜ sınav süresi, başlangıç ve bitiş saatleri adayların akıllarındaki diğer soru işaretleri. 2024 MSÜ kaç dakika sürecek, kalem var mı?
3.03.2024 Bilgi Rehberi
ÖSYM'den MSÜ sınavına ilişkin açıklama
ÖSYM'den MSÜ sınavına ilişkin açıklama Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayanların Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) sınavına başvuru yapamayacaklarını açıkladı.
2.03.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Msü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.