Müfettiş

Müfettiş

Son dakika Müfettiş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Müfettiş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Müfettiş haber sayfamızda...

Müfettiş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.612 mufettis haberi bulunmuştur.
Müfettiş yardımcısı alınacak
Müfettiş yardımcısı alınacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu müfettiş yardımcısı alacak.
29.07.2021Ekonomi
Uçak motorunun içinde sürpriz! 15 dakika içinde kurtuldular
Uçak motorunun içinde sürpriz! 15 dakika içinde kurtuldularBir jet geçen yılın ağustos ayından beri Bro Tathan West havaalanının pistinde çalışmadan duruyordu. Uzun bir sürenin ardından motorları kontrol eden iki mühendis karşılaştıkları manzarayla adeta ‘zamanında buradaymışız’ diyerek işe koyuldu.
28.07.2021Dünya
Son dakika: Bolu Belediye Başkanı Özcan'dan yeni açıklama! Sözleri tepki çekmişti
Son dakika: Bolu Belediye Başkanı Özcan'dan yeni açıklama! Sözleri tepki çekmiştiBolu'da yabancı uyruklu kişilerden su faturası ve katı atık vergisini 10 kat fazla alacaklarını açıklayan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, partisinin yaptığı açıklamalardan rahatsız olduğunu ifade ederek, "Açıklamalarımın bir kısmından rahatsız olduklarını ifade ettiler. Konuştuk ama ben tavrımı seçimden önce de ortaya koymuştum. Düşüncelerimin, dün söylediklerimin tamamının arkasındayım" dedi.
27.07.2021Gündem
Bülent İğdiroğlu: Kamerayı unutuyor, o anı yaşıyorduk
Bülent İğdiroğlu: Kamerayı unutuyor, o anı yaşıyordukYeşilçam'ın unutulmaz film serisi Hababam Sınıfı'ndaki "Kalem Şakir" rolüyle tanınan Bülent İğdiroğlu, kendisini "ölümsüz" kıldığına inandığı bir yapımla anılıyor olmanın gururunu yaşıyor.
26.07.2021Cadde
İş seyahati dönüşünde uçakta geçirdiği beyin kanaması iş kazası sayıldı
İş seyahati dönüşünde uçakta geçirdiği beyin kanaması iş kazası sayıldıAntalya'da 2008 yılında uçakla iş gezisinden döndüğü sırada beyin kanaması geçiren 48 yaşındaki Şener Kesen, 35 yaşındayken felç kaldı. Yıllarca tedavi gören Kesen, çevresindekilerin tavsiyelerinin ardından 2014 yılında dava açtı. 5 yıl süren dava sonucunda Yargıtay İş kazasıdır kararı vererek, Sosyal Güvenlik Kurumu'nca (SGK) Şener Kesen'e 1 milyon lira tazminat ödenmesine karar verdi.
23.07.2021Haberler
İş seyahati dönüşünde uçakta geçirdiği beyin kanaması iş kazası sayıldı
İş seyahati dönüşünde uçakta geçirdiği beyin kanaması iş kazası sayıldıAntalya'da 2008 yılında uçakla iş gezisinden döndüğü sırada beyin kanaması geçiren 48 yaşındaki Şener Kesen, 35 yaşındayken felç kaldı. Yıllarca tedavi gören Kesen, çevresindekilerin tavsiyelerinin ardından 2014 yılında dava açtı. 5 yıl süren dava sonucunda Yargıtay "İş kazasıdır" kararı vererek, Sosyal Güvenlik Kurumu'nca (SGK) Şener Kesen'e 1 milyon lira tazminat ödenmesine karar verdi.
23.07.2021Ekonomi
Polis müdürünün şehit edilmesiyle ilgili 2 başmüfettiş görevlendirildi
Polis müdürünün şehit edilmesiyle ilgili 2 başmüfettiş görevlendirildiHakkari İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Cevher'in şehit edilmesi ile ilgili Ankara'dan 2 polis başmüfettişi atandı.
21.07.2021Gündem
Son dakika: Turizm Teşvik Kanunu kabul edildi
Son dakika: Turizm Teşvik Kanunu kabul edildiTurizmi Teşvik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
18.07.2021Ekonomi
Son dakika haberleri: Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu görevden alındı
Son dakika haberleri: Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu görevden alındıGelen son dakika haberine göre; Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu, Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile görevden alındı.
15.07.2021Gündem
Son dakika - UEFA'dan EURO 2020 finaline soruşturma
Son dakika - UEFA'dan EURO 2020 finaline soruşturmaUEFA, normal süresi ve uzatmaları 1-1 sona ermesinin ardından İtalya'nın penaltılar sonucu İngiltere'yi 3-2 yenerek kupaya uzandığı 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) finaline ilişkin soruşturma başlattığını duyurdu.
13.07.2021Macaristan
İş Finansal Kiralama yönetimine atama
İş Finansal Kiralama yönetimine atamaİş Finansal Kiralama Genel Müdürü görevine U. Şafak Öğün atandı. İş Finansal Kiralama’dan yapılan açıklamaya göre, 1974 yılında Ankara’da doğan U. Şafak Öğün, 1995 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu.
10.07.2021Ekonomi
Atama kararları Resmi Gazete'de
Atama kararları Resmi Gazete'deBazı bakanlık, kurum ve büyükelçilikler ile Demiroğlu Bilim Üniversitesine ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
10.07.2021Gündem
TMSF’ye yeni başkan
TMSF’ye yeni başkanTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanlığı’na Fatin Rüştü Karakaş getirildi. Resmi Gazete’nin dünkü sayısında yayımlanan atama kararı ile Karakaş, Fon’un özerk yapıya kavuşmasından bu yana geçen yaklaşık 18 yıllık süreçteki dördüncü başkanı oldu.
9.07.2021Ekonomi
Karakaş, TMSF'nin dördüncü başkanı oldu
Karakaş, TMSF'nin dördüncü başkanı olduResmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan atama kararı ile Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanlığı'na getirilen Fatin Rüştü Karakaş, Fon'un özerk yapıya kavuşmasından bu yana geçen yaklaşık 18 yıllık süreçteki dördüncü başkanı oldu.
8.07.2021Ekonomi
Tosuncuk'un dosyasına gizlilik kararı
Tosuncuk'un dosyasına gizlilik kararı'Tosuncuk' olarak bilinen Çiftlik Bank kurucusu Mehmet Aydın'ın ifadesi sürerken dosyaya gizlilik kararı konulduğu öğrenildi.
6.07.2021Gündem
Eğitim müfettişi ve eğitim müfettiş yardımcısı kararı
Eğitim müfettişi ve eğitim müfettiş yardımcısı kararıİl milli eğitim müdürlüklerinde eğitim müfettişi ve eğitim müfettiş yardımcısı istihdam edilebilmesine ilişkin düzenleme Resmi Gazete'de yayımlandı.
6.07.2021Eğitim
Türkiye'nin gözü bu ifadede! 'Tosuncuk'a 60 sayfa soru hazırlandı
Türkiye'nin gözü bu ifadede! 'Tosuncuk'a 60 sayfa soru hazırlandı"Tosuncuk" olarak bilinen Çiftlik Bank kurucusu Mehmet Aydın'ın ifadesinin alınmasına bu gece başlanacağı ve 60 sayfa soru hazırlandığı öğrenildi. Aydın'ın yanında 300 sayfa evrak getirdiği kaydedildi.
5.07.2021Gündem
Son dakika haberi: Tosuncuk için hesap zamanı! İfadesi alınmaya başlandı
Son dakika haberi: Tosuncuk için hesap zamanı! İfadesi alınmaya başlandıÇiftlik Bank ile binlerce kişiyi dolandırıp yurt dışına kaçan Mehmet Aydın önceki gece Türkiye’ye getirildi. Tosuncuk’un Brezilya’da hakkında verilen ‘sınır dışı kararı’ üzerine teslim olmak zorunda kaldığı ortaya çıktı. Öte yandan "Tosuncuk" olarak bilinen Çiftlik Bank kurucusu Mehmet Aydın'ın ifadesinin alınmasına başlandı. Hazırlanan 60 sayfa sorudan soruların sorulduğu Mehmet Aydın'ın ifade işlemine 3 avukatın katıldığı öğrenildi. İşte tüm detaylar...
5.07.2021Gündem
TÜİK'in teşkilatı, işleyişi ve bütçesine ilişkin düzenleme yapıldı
TÜİK'in teşkilatı, işleyişi ve bütçesine ilişkin düzenleme yapıldıTürkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) bölge müdürlükleri, yapısı ve bütçesine ilişkin düzenlemeye gidildi.
30.06.2021Ekonomi
Askeri Ceza Kanunu Resmi Gazete'de yayımlandı
Askeri Ceza Kanunu Resmi Gazete'de yayımlandıAskeri Ceza Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
30.06.2021Siyaset
21 FETÖ şüphelisi hakkında yakalama kararı
21 FETÖ şüphelisi hakkında yakalama kararıEdirne merkezli 9 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "mahrem yapılanması"na yönelik soruşturma kapsamında 21 şüpheli hakkında yakalama kararı verildi.
25.06.2021Gündem
Son dakika: Askeri Ceza Kanunu teklifi Meclis'ten geçti
Son dakika: Askeri Ceza Kanunu teklifi Meclis'ten geçtiGelen son dakika haberine göre; Askeri Ceza Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
24.06.2021Siyaset
50 günde ceza yağdıran gönüllü fahri müfettiş görevinden alındı
50 günde ceza yağdıran gönüllü fahri müfettiş görevinden alındıTrabzon’un Akçaabat ilçesinde yoğun şikayet üzerine yapılan incelemede, Karadeniz Sahil Yolu’nda emniyet şeridi ihlali gerekçesiyle çok sayıda sürücüye usulsüz ceza yazdığı tespit edilen gönüllü fahri trafik müfettişi B.T.’nin görevine son verildi. B.T.’nin 50 günde bin 633 araç sürücüsüne 2 milyon 186 bin 587 lira ceza yazdığı belirtildi.
24.06.2021Gündem
Son dakika! İzmir Müze Müdürlüğü’nde yolsuzluk iddialarına inceleme
Son dakika! İzmir Müze Müdürlüğü’nde yolsuzluk iddialarına incelemeİzmir Müze Müdürlüğü'nde aralarında yöneticilerin de yer aldığı 5 kişi hakkında, arkeolojik kazılarda yolsuzluk yaptıkları yönündeki ihbar üzerine Kültür ve Turizm Bakanlığı müfettiş incelemesi başlattı. Geçen yıl Foça Antik Kenti'nde bilimsel arkeolojik kazı yapılmamasına rağmen, keşif bedellerinin çok üstünde fiyatlarla, ödeneklerin heba edildiği ileri sürüldü.
24.06.2021Gündem
3 bakanlığa ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de
3 bakanlığa ilişkin atama kararları Resmi Gazete'deÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yer aldı.
23.06.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

resmi gazeteçiftlik bankMüfettişiş kazasıgörevden

Müfettiş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.