Murat Yancı

Murat Yancı

Son dakika murat yancı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan murat yancı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan murat yancı haber sayfamızda...

Murat Yancı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 117 murat yancı haberi bulunmuştur.
Hande Fırat’ın ‘DEVRİAMBER’ sergisi açıldı
Hande Fırat’ın ‘DEVRİAMBER’ sergisi açıldı Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi ve CNN Türk Program Yapımcısı Hande Fırat’ın uzun süreli çalışmalarını içeren ‘DEVRİAMBER’ sergisi açıldı. Başkentte Cumhuriyet Müzesi olarak kullanılan İkinci Meclis’te bulunan Sığınak’taki sergi, 25 Mayıs’a kadar ziyaret edilecek.
26.04.2024 Kültür Sanat
Hande Fırat’ın 'DEVRİAMBER' sergisi açıldı
Hande Fırat’ın 'DEVRİAMBER' sergisi açıldı CNN TÜRK’te Gece Görüşü programının moderatörü ve Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat'ın resim, heykel, yerleştirmeler ve dijital eserlerden oluşan 'Devriamber' sergisi açıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gönderdiği mesajda gazeteci Fırat’ı tebrik ederek, “Başarılı gazeteci kimliğinin yanı sıra sergi vesilesi ile sanatçı yönünü de tanıma fırsatı bulduğumuz Hande Fırat'ı tebrik ediyor kendisine meslek ve sanat hayatında da muvaffakiyetler diliyorum” dedi.
25.04.2024 Haberler
Hande Fırat’ın 'DEVRİAMBER' sergisi açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan tebrik mesajı
Hande Fırat’ın 'DEVRİAMBER' sergisi açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan tebrik mesajı CNN TÜRK’te Gece Görüşü programının moderatörü ve Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat'ın resim, heykel, yerleştirmeler ve dijital eserlerden oluşan 'Devriamber' sergisi açıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gönderdiği mesajda gazeteci Fırat’ı tebrik ederek, “Başarılı gazeteci kimliğinin yanı sıra sergi vesilesi ile sanatçı yönünü de tanıma fırsatı bulduğumuz Hande Fırat'ı tebrik ediyor kendisine meslek ve sanat hayatında da muvaffakiyetler diliyorum” dedi.
25.04.2024 Gündem
‘İnci Taneleri’ dünyaya açılıyor
‘İnci Taneleri’ dünyaya açılıyor Kanal D’nin fenomen dizisi ‘İnci Taneleri’, yakında Makedonya’da yayınlanmaya başlayacak. Projenin başka ülkelerden de talep gördüğü öğrenildi.
13.04.2024 Cadde
Balkanlar'da 'İnci Taneleri' rüzgarı!
Balkanlar'da 'İnci Taneleri' rüzgarı! Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı 'İnci Taneleri'nin Kanal D ekranındaki başarısı sınırları aştı, Balkanlar’a ulaştı. Yayına başladığı günden bu yana reyting listeleri ve sosyal medyada zirvede yer alan dizi, çok yakında Makedonya’da yayına başlayacak.
12.04.2024 Cadde
İçerik fabrikası Türkiye! 'Bunun adı dizi diplomasisi'
İçerik fabrikası Türkiye! 'Bunun adı dizi diplomasisi' Türkiye’nin ciddi anlamda bir içerik fabrikasına dönüştüğünü söyleyen Demirören Medya TV Grup Başkanı Murat Yancı, “Türk dizileri de en az savunma sanayi ürünleri kadar stratejik bir yapıya sahip oldu. Devletimizin Türk dizileriyle ilgili bir strateji oluşturması gerekiyor,” diyor.
7.04.2024 Pazar
‘Senden Önce’ izleyenleri şaşırttı!
‘Senden Önce’ izleyenleri şaşırttı! Sinem Ünsal, Alp Navruz ile Nilperi Şahinkaya’nın başrolünü paylaştığı ‘Senden Önce’ dizisinin ilk bölümünün final sahnesi izleyenleri şaşkınlığa uğrattı.
15.02.2024 Cadde
'Senden Önce' izleyicileri şaşkınlığa uğrattı! Aldatma değil, büyük bir oyun çıktı
'Senden Önce' izleyicileri şaşkınlığa uğrattı! Aldatma değil, büyük bir oyun çıktı Kanal D’nin yeni dizisi 'Senden Önce', ilk bölümüyle büyük ses getirdi. Entrika ve ihanetin gölgesinde şekillenen heyecan dolu bir hikayeyi içerisinde barındıran dizi, daha ilk bölümünde ters köşe yaparak izleyenleri ekrana kilitledi. Merve ile Sahra arasındaki sır perdesi aralanırken, Hakan’ın iki kadın tarafından nasıl bir tuzağa çekildiğine dair ipuçları verildi.
14.02.2024 Cadde
'Senden Önce'nin yayın tarihi belli oldu! Hakan, Merve ve Sahra ile tanışmaya hazır mısınız?
'Senden Önce'nin yayın tarihi belli oldu! Hakan, Merve ve Sahra ile tanışmaya hazır mısınız? Aşk, sadakat ve ihanet üçgeninde geçen, D Media imzalı yeni dizi 'Senden Önce'nin yayın tarihi belli oldu. Ekrana gelen tanıtımları ve yayınlanan afişleri ile büyük merak uyandıran dizi, 13 Şubat Salı akşamı yayın hayatına başlıyor.
8.02.2024 Cadde
Salı akşamı izleyiciyle buluşacak
Salı akşamı izleyiciyle buluşacak Kanal D’de, tanıtımlarıyla büyük merak uyandıran ‘Senden Önce’nin, yayın tarihi belli oldu.
8.02.2024 Cadde
Senden Önce 1. Bölüm 2. Fragman
Senden Önce 1. Bölüm 2. Fragman Aşk, sadakat ve ihanet üçgeninde geçen, D Media imzalı yeni dizi 'Senden Önce'nin yayın tarihi belli oldu. Ekrana gelen tanıtımları ve yayınlanan afişleri ile büyük merak uyandıran dizi, 13 Şubat Salı akşamı yayın hayatına başlıyor.
7.02.2024 Magazin
Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya saunaya girdi! Geri sayım başladı
Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya saunaya girdi! Geri sayım başladı Aşk, sadakat ve ihanet üçgeninde geçen, D Media imzalı Senden Önce için geri sayım başladı. Yayın tarihi çok yakında belirlenecek olan dizinin oyuncuları Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’nın otel sahnelerinin çekildiği setten paylaştıkları ‘sauna’ fotoğrafı gündem oldu.
5.02.2024 Cadde
'Senden Önce' için geri sayım başladı!
'Senden Önce' için geri sayım başladı! Aşk, sadakat ve ihanet üçgeninde geçen, izleyen herkesi ters köşe yapmaya hazırlanan D Media imzalı dizi 'Senden Önce' için geri sayım başladı. Yayın tarihi çok yakında belirlenecek olan dizinin oyuncuları Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’nın, otel sahnelerinin çekildiği setten paylaştıkları ‘sauna’ fotoğrafı gündem oldu.
5.02.2024 Televizyon
‘İnci Taneleri’ ekrana damga vurdu
‘İnci Taneleri’ ekrana damga vurdu Yılmaz Erdoğan’ın 20 yıl sonra ekrana döndüğü ve fragmanlarıyla haftalardır konuşulan ‘İnci Taneleri’ dizisinin ilk bölümü reytingleriyle geceye damga vurdu. Rekor reytinglerle başlangıç yapan proje, sosyal medyada da gündem oldu.
27.01.2024 Cadde
Türkiye, 'İnci Taneleri'ni konuşuyor! Dört yeni dizi daha geliyor
Türkiye, 'İnci Taneleri'ni konuşuyor! Dört yeni dizi daha geliyor Günlerdir konuşulan, tanıtımları ile sosyal medyada paylaşım rekorları kıran Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem de başrolünde oynadığı 'İnci Taneleri’nin birinci bölümü yayınlandı. Kanal D'nin yeni dizisi, tanıtımı yapıldığı ilk günden bu yana kadın cinayetlerini romantize ettiği iddiasıyla eleştirenleri ters köşe yaptı. İnci Taneleri, ilk bölümü ile hem sosyal medya hem de reyting yarışında zirvede yer aldı.
26.01.2024 Televizyon
Türkiye, 'İnci Taneleri'ni konuşuyor! Dört yeni dizi daha geliyor
Türkiye, 'İnci Taneleri'ni konuşuyor! Dört yeni dizi daha geliyor Günlerdir konuşulan, tanıtımları ile sosyal medyada paylaşım rekorları kıran Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem de başrolünde oynadığı 'İnci Taneleri’nin birinci bölümü yayınlandı. Kanal D'nin yeni dizisi, tanıtımı yapıldığı ilk günden bu yana kadın cinayetlerini romantize ettiği iddiasıyla eleştirenleri ters köşe yaptı. İnci Taneleri, ilk bölümü ile hem sosyal medya hem de reyting yarışında zirvede yer aldı.
27.01.2024 Cadde
‘Gazze’de katliamın önüne geçeceğiz’
‘Gazze’de katliamın önüne geçeceğiz’ Türkiye’nin güçlendikçe dost ve kardeş ülkelerin de özgüvenlerinin arttığını belirten Erdoğan, “İslam alemi ve Türk dünyasında olumlu, cesur bir hava vardır. Gazze’deki katliamın önüne geçeceğimiz günler de Allah’ın izniyle yakındır” diye konuştu.
17.12.2023 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletin varlığı yetiştirdiği neslin donanımına bağlıdır
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletin varlığı yetiştirdiği neslin donanımına bağlıdır İlim Yayma Ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Törende büyük ödülün sahibini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıkladı. Törende açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Zalim İsrail yönetiminin sürdürdüğü Gazze'deki katliamların, Kudüs'teki mütecaviz eylemlerinin önüne geçeceğimiz günler Allah'ın izniyle yakındır." dedi.
16.12.2023 Gündem
Murat Yancı’ya ‘Yılın Televizyon Yöneticisi’ ödülü
Murat Yancı’ya ‘Yılın Televizyon Yöneticisi’ ödülü Uluslararası 4’üncü Sivas En’leri Aşık Veysel Ödülleri sahiplerini buldu.
4.12.2023 Cadde
Demirören Medya'ya bir ödül daha! TV Grup Başkanı Murat Yancı layık görüldü
Demirören Medya'ya bir ödül daha! TV Grup Başkanı Murat Yancı layık görüldü Bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Sivas’ın En'leri Ödülleri sahiplerini buldu. Sanat, basın, eğitim, spor gibi birçok alanda başarılarıyla öne çıkanlar ödüllendirildi. Yılın Televizyon Kanalı Yöneticisi Ödülü ise Demirören Medya TV Grup Başkanı Murat Yancı'ya verildi.
3.12.2023 Haberler
Demirören Medya'ya bir ödül daha! Demirören Medya TV Grup Başkanı Murat Yancı layık görüldü
Demirören Medya'ya bir ödül daha! Demirören Medya TV Grup Başkanı Murat Yancı layık görüldü Bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Sivas’ın En'leri Ödülleri sahiplerini buldu. Sanat, basın, eğitim, spor gibi birçok alanda başarılarıyla öne çıkanlar ödüllendirildi. Yılın Televizyon Kanalı Yöneticisi Ödülü ise Demirören Medya TV Grup Başkanı Murat Yancı'ya verildi.
3.12.2023 Gündem
Demirören Medya Lisesi’nde öğretmenlere vefa töreni
Demirören Medya Lisesi’nde öğretmenlere vefa töreni Demirören Medya ve Teknoloji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla vefa töreni düzenlendi.
25.11.2023 Gündem
Demirören Medya Lisesi 24 Kasım'da şehit edilen öğretmenleri unutmadı
Demirören Medya Lisesi 24 Kasım'da şehit edilen öğretmenleri unutmadı Demirören Medya ve Teknoloji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ‘vefa’ töreni düzenlendi. Öğretmenlere özverili çalışmaları için çeşitli hediyelerin takdim edildiği törende 2017 yılında Batman’da şehit edilen müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın ile yine aynı yıl Tunceli’de şehit edilen sınıf öğretmeni Necmettin Yılmaz unutulmadı.
24.11.2023 Haberler
Demirören Medya Lisesi 24 Kasım'da şehit edilen öğretmenleri unutmadı
Demirören Medya Lisesi 24 Kasım'da şehit edilen öğretmenleri unutmadı Demirören Medya ve Teknoloji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ‘vefa’ töreni düzenlendi. Öğretmenlere özverili çalışmaları için çeşitli hediyelerin takdim edildiği törende 2017 yılında Batman’da şehit edilen müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın ile yine aynı yıl Tunceli’de şehit edilen sınıf öğretmeni Necmettin Yılmaz unutulmadı.
24.11.2023 Gündem
‘Dram yaşanırken kutlama yapamazdık’
‘Dram yaşanırken kutlama yapamazdık’ Gazze’de yaşanan insanlık dramı nedeniyle Kanal D’nin 30’uncu kuruluş yıl dönümü etkinlikleri iptal edildi. Demirören Medya TV Grup Başkanı Murat Yancı, “İnsanlık dramı yaşanırken kutlama yapamazdık” dedi.
26.10.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Murat Yancı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.