Müstehcen

Müstehcen

Son dakika müstehcen haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan müstehcen gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan müstehcen haber sayfamızda...

Müstehcen

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.592 müstehcen haberi bulunmuştur.
Anneler, babalar çocuklar... Bu oyuna gelmeyin! Ebeveynlerin yeni dijital endişesi Weplay
Anneler, babalar çocuklar... Bu oyuna gelmeyin! Ebeveynlerin yeni dijital endişesi Weplay Katılımcıların online oyunlar oynayarak sohbet edebildiği WePlay uygulamasında çocuklar tuzağa düşürülerek istismar ediliyor. Küfür ve cinsel içerikli konuşmaların döndüğü sohbet odalarında istismardan, dolandırıcılığa, şantajdan tehdide birçok suç işleniyor...
24.05.2024 Gündem
Türkiye'nin konuştuğu vahşet! 'Sanıklar insanlık suçunu işlemiştir'
Türkiye'nin konuştuğu vahşet! 'Sanıklar insanlık suçunu işlemiştir' İzmir’in Bornova ilçesinde cesedi tandırda bulunan 5 yaşındaki Eymen Sadık Durak'ın öldürülmesine ilişkin davada ağırlaştırılmış müebbet ile 38 yıl hapis cezasına çarptırılan anne Mine Durak (29) ile sevgilisi Serkan Elçetin (40), bu kez 'müstehcen yayınların üretiminde çocukları kullanmak' suçundan hakim karşına çıktı. Eymen'in ağabeyi Önder Durak, "Sanıklar insanlık suç işlemiştir. En üst sınırdan cezalandırılmalarını istiyorum" dedi.
21.05.2024 Gündem
Trump’ın sağ kolundan şok itiraf! Trump’tan para çalmış
Trump’ın sağ kolundan şok itiraf! Trump’tan para çalmış Trump’ın eski avukatı ve sağ kolu olan Cohen'den şok bir itiraf geldi. Michael Cohen verdiği ifadede Trump'ın şirketinden para çaldığını söyledi. İşte merak edilen detaylar...
20.05.2024 Dünya
Oğlunu askere götürmek istedi! Gelen telefonla hayatının şokunu yaşadı
Oğlunu askere götürmek istedi! Gelen telefonla hayatının şokunu yaşadı Ankara’da Ali İhsan Karaağaç (45), oğlunu askerlik görevini yapacağı Hatay'a götürmek için internet üzerinden ulaştığı Rıdvan G.'ye araç kiralama bedeli olarak 5 bin lira gönderdi. Rıdvan G.'nin kasko ücreti olarak da 18 bin lira istemesi üzerine araç kiralamaktan vazgeçip, parasının geri verilmesini talep edince dolandırıldığını anlayan Ali İhsan K., suç duyurusunda bulundu.
19.05.2024 Gündem
Önce müstehcen fotoğraf gönderildi sonra 'babası' mesaj attı! 1 buçuk milyonluk şantaj
Önce müstehcen fotoğraf gönderildi sonra 'babası' mesaj attı! 1 buçuk milyonluk şantaj Adana merkezli 4 ilde, sosyal medya üzerinden tanıştığı kişilere müstehcen fotoğraflar gönderip, sonrasında bunların reşit olmayan kızlarına ait olduğunu söyleyerek 32 kişiyi yaklaşık 1 milyon 500 bin lira dolandırdığı saptanan şebeke çökertildi.
19.05.2024 Haberler
Önce müstehcen fotoğraf gönderildi sonra 'babası' mesaj attı! 1 buçuk milyonluk şantaj
Önce müstehcen fotoğraf gönderildi sonra 'babası' mesaj attı! 1 buçuk milyonluk şantaj Adana merkezli 4 ilde, sosyal medya üzerinden tanıştığı kişilere müstehcen fotoğraflar gönderip, sonrasında bunların reşit olmayan kızlarına ait olduğunu söyleyerek 32 kişiyi yaklaşık 1 milyon 500 bin lira dolandırdığı saptanan şebeke çökertildi.
19.05.2024 Gündem
20 ilde Sibergöz-39 operasyonu! 74 kişi yakalandı
20 ilde Sibergöz-39 operasyonu! 74 kişi yakalandı İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 20 ilde gerçekleştirilen Sibergöz-39 operasyonlarına ilişkin detayları paylaştı.
18.05.2024 Haberler
20 ilde Sibergöz-39 operasyonu! 74 kişi yakalandı
20 ilde Sibergöz-39 operasyonu! 74 kişi yakalandı İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 20 ilde gerçekleştirilen Sibergöz-39 operasyonlarına ilişkin detayları paylaştı.
18.05.2024 Gündem
Fenomen terapiste para cezası
Fenomen terapiste para cezası Sosyal medyada platformlarında “Psikolog Buse Aydın” ismiyle bilinen ve kendisini “cinsel terapist” olarak tanıtan Buse Aydın’a ceza verildi.
18.05.2024 Gündem
8 yaşındaki kızına müstehcen kelimeler kullanan anne gözaltına alındı
8 yaşındaki kızına müstehcen kelimeler kullanan anne gözaltına alındı Kayseri'de sosyal medya üzerinden canlı yayın yaptığı sırada 8 yaşındaki kızına müstehcen ifadeler kullanan kadın, yine canlı yayın yaptığı sırada polis tarafından gözaltına alındı.
17.05.2024 Haberler
8 yaşındaki kızına müstehcen kelimeler kullanan anne gözaltına alındı
8 yaşındaki kızına müstehcen kelimeler kullanan anne gözaltına alındı Kayseri'de sosyal medyadan yaptığı canlı yayında 8 yaşındaki kızı için müstehcen ifadeler kullandığı gerekçesiyle, yine yayın yaparken gözaltına alınan S.G. (35) isimli kadın, emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.
17.05.2024 Gündem
Trump'ın 'sus payı' davasında çapraz sorgu yapıldı! Ses kaydı dinletildi
Trump'ın 'sus payı' davasında çapraz sorgu yapıldı! Ses kaydı dinletildi Trump’ın eski avukatı ve sağ kolu olarak bilinen Michael Cohen, “sus payı” davasında ifade vermeyi sürdürdü. Trump’ın avukatı Todd Blanche, Cohen’i yetişkin film oyuncusu Stormy Daniels’a sus payı ödenmesi konusunda Trump ile yaptığını iddia ettiği bir telefon görüşmesi hakkında yalan söylemekle suçladı.
17.05.2024 Dünya
Kayseri'de canlı yayında 8 yaşındaki kızı için 'müstehcen' ifadeler kullanan kadına gözaltı
Kayseri'de canlı yayında 8 yaşındaki kızı için 'müstehcen' ifadeler kullanan kadına gözaltı Kayseri'de sosyal medya üzerinden canlı yayın yaptığı sırada 8 yaşındaki kızına müstehcen ifadeler kullanan kadın, yine canlı yayın yaptığı sırada polis tarafından gözaltına alındı.
16.05.2024 Gündem
Damadın arkadaşlarından geline şoke eden hareket! Bir garip 'gelenek'
Damadın arkadaşlarından geline şoke eden hareket! Bir garip 'gelenek' 'Davetsiz misafirler' aniden çiçeği burnunda gelin ve damadın odasında belirdi ve bir anda mutlu çiftin yorganını açtı. Bununla da sınırlı kalmayan misafirler daha sonra genç kadının iç çamaşırını çekiştirmeye başladı. Şaşırtan görüntülerin arkasından 'bir garip gelenek' çıktı...
15.05.2024 Dünya
Dünyanın konuştuğu dava sürüyor! 'Trump için ahlaki değerlerden taviz verdim'
Dünyanın konuştuğu dava sürüyor! 'Trump için ahlaki değerlerden taviz verdim' Eski ABD Başkanı Donald Trump’a yönelik “sus payı” davasında ifade vermeyi sürdüren Trump’ın eski avukatı Michael Cohen, "Trump için yalan söylemek, bir amaç uğruna insanlara zorbalık yapmak gibi yapmamam gereken şeyleri yaptığım için pişmanım” dedi.
15.05.2024 Dünya
Trump’ın eski avukatı Cohen'den şoke eden 'seçim' itirafı
Trump’ın eski avukatı Cohen'den şoke eden 'seçim' itirafı Michael Cohen, Eski ABD Başkanı Donald Trump’a yönelik “sus payı” davasında ifade verdi. Trump’ın eski avukatı Cohen, Trump’ın 2016 seçim kampanyasına zarar verebilecek olası skandalları örtbas etmek için ödemeler yaptığını doğruladı. Cohen, Trump'ın kendisine 'Seçimi atlatmaya bak. Kazanırsam bir önemi kalmayacak” dediğini açıkladı.
14.05.2024 Dünya
Trump'ın talepleri reddedildi! 4 yıla kadar hapis cezası alabilir
Trump'ın talepleri reddedildi! 4 yıla kadar hapis cezası alabilir Eski ABD Başkanı Donald Trump’ın “sus payı” davasında görevsizlik kararı verilmesi ve konuşma yasağında değişiklik yapılması yönündeki talepleri mahkeme tarafından reddedildi.
10.05.2024 Dünya
Hamilelik haberi okulu karıştırdı! Öğrenciyle uygunsuz ilişkinin detayları pes dedirtti
Hamilelik haberi okulu karıştırdı! Öğrenciyle uygunsuz ilişkinin detayları pes dedirtti Her şey 'güzel öğretmenin' öğrencisine, 11 haneli telefon numarasının 10 rakamını vermesiyle başladı. İkili arasındaki uygunsuz ilişki en sonunda ortaya döküldüğünde, skandalın sayısız detayları mahkemede peş peşe gün yüzüne çıktı. Buna göre kadın öğretmen, kefaletle serbest kaldığı sırada ikinci bir öğrenciyle daha yasak ilişki yaşayarak hamile kaldı...
9.05.2024 Dünya
Ses yalıtımlı odada istismar dehşeti! Sapık sucu hakim karşısına çıktı
Ses yalıtımlı odada istismar dehşeti! Sapık sucu hakim karşısına çıktı Bağcılar’da 2019 ve 2023 yılları arasında 4 çocuğa cinsel istismarda bulunan ve hakkında 331 yıl 6 aya kadar hapis cezası istenen su satıcısı Metin Şenay’ın yargılanmasına başlandı. asına ve izleyicilere kapalı şekilde yapılan duruşmaya giremeyen avukatlar mahkeme salonu önünde alkışlar ve sloganlarla tepki gösterdi. Su satıcısı Metin Şenay’ın yargılandığı davada ara karar açıklandı.
7.05.2024 Gündem
Trump’a 'sus payı' davasında yeni para cezası! Hapis yolu gözüktü...
Trump’a 'sus payı' davasında yeni para cezası! Hapis yolu gözüktü... Eski ABD Başkanı Donald Trump “sus payı” davası kapsamında konulan basına konuşma yasağını bir kez daha ihlal ettiği gerekçesiyle para cezasına çarptırıldı. Yasağı ihlal etmeyi sürdürmesi halinde Trump'a hapis cezası verileceği açıklandı.
7.05.2024 Dünya
Trump’a “sus payı” davasında para cezası kesildi
Trump’a “sus payı” davasında para cezası kesildi Eski ABD Başkanı Donald Trump'a "sus payı" davasında konuşma yasağını ihlal ettiği gerekçesiyle para cezası kesildi. İşte detaylar...
1.05.2024 Dünya
Cinsel saldırıyla suçlanan Gerard Depardieu mahkemeye çıkacak!
Cinsel saldırıyla suçlanan Gerard Depardieu mahkemeye çıkacak! Asteriks ve Oburiks'in yıldızı ünlü oyuncu Gerard Depardieu, 13 kadın tarafından cinsel taciz suçlamasıyla karşı karşıya kalmıştı. Söz konusu suçlamaları reddeden dünyaca ünlü aktörün gözaltına alındığı ve önümüzdeki aylarda mahkemeye çıkarılacağı belirtildi.
30.04.2024 Cadde
Trump’ın sus payı davası! Tanıklar ifade verdi, itiraf geldi
Trump’ın sus payı davası! Tanıklar ifade verdi, itiraf geldi Donald Trump'ın “sus payı” davasında ifade veren eski dergi yöneticisi David Pecker, 2016 başkanlık seçimlerinde Trump’a çıkar sağlamak için evlilik dışı ilişki iddiasıyla ilgili haberi kasıtlı olarak örtbas ettiğini itiraf etti.
27.04.2024 Dünya
Ali Yerlikaya duyurdu: 16 ilde Sibergöz operasyonları
Ali Yerlikaya duyurdu: 16 ilde Sibergöz operasyonları 16 ilde siber suçlulara karşı düzenlenen Sibergöz operasyonlarında çok sayıda şüpheli gözaltına alındı. Operasyonların detaylarını İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya paylaştı.
24.04.2024 Gündem
Sapık üvey baba tutuklandı! Kamera pelüş oyuncakların arasından çıktı
Sapık üvey baba tutuklandı! Kamera pelüş oyuncakların arasından çıktı Kardeşinden aldığı telefonla tüm dünyası adeta yıkıldı. Aile tabletinden çıkan mahrem görüntüleri duyan genç kadın gözyaşlarına boğuldu. Derhal olaya müdahale eden polis, pelüş oyuncaklarının içinden çıkan ve mide bulandıran bir keşif yaptı.
23.04.2024 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Müstehcen ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.