Nihat Altınkaya

Nihat Altınkaya

Profesyonel sporculuk yapmış Türk manken, foto model ve oyuncudur. 2005 yılında Fear Factor programına katılıp ilk turda elenmiş olan Altınkaya, 2012 Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışma programının birincisi olmuştur.   Biyografisi Nihat Altınkaya, 28 Eylül 1979 da Karabük’te doğmuştur. Rizeli bir ailenin ortanca çocuğu olan Altınkaya, ilk, orta ve lise eğitimini Karabük’te almıştır. İki kız kardeşi vardır. Annesi banka memuresidir, babası ise demir çelik işiyle uğraşmıştır. Karabük Demir Çelik Lisesi'nde ve Ankara Emlak Bankası Spor Kulübü'nde iki sene profesyonel voleybol oynamıştır. On yedi yaşındayken sakatlandığı için voleybolu bırakmış, Ayvalık'ta bir gece kulübünde güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Daha sonra İstanbul'a taşındığında buradaki gece kulüplerinde çalışırken boks eğitimi almış Fenerbahçe Boks Kulübü'nde yer almıştır. Yolda yürürken keşfedilmiş ve önce modellik sonra oyunculuk yapmaya başlamıştır. İstanbul’da yaşamaktadır. Evlidir ve iki kız çocuğu babasıdır.   Oyunculuk kariyeri İstiklal Caddesi’nde yürürken tanıştığı kast ajansı sahibi “Gökçe Doruk Erten” sayesinde Funda Arar’ın ‘Özledim’ şarkısının klibinde oynadıktan sonra iki kez mankenlik, iki kez de modellik yapmıştır. Daha sonra oyunculuk kariyeri başlayan Altınkaya, Belçika ortak yapımı Turkuaz filmi dahil üç sinema filminde başrolde, çeşitli televizyon dizilerinde yardımcı karakter olarak yer almıştır. Sanatçı “Ekol Drama Sanat Evi”'nde Ayla Algan ve İpek Bilgin gibi eğitmenlerden tiyatro sanatı eğitimi almıştır. Kağan Erturan’ın ilk uzun metraj filmi olan “En Mutlu Olduğum Yer” filminde Ezgi Asaroğlu ile baş rolü paylaşmıştır.   Özel hayatı Sevgililerinin pijamalarını ve rozet koleksiyonu yapan Altınkaya'nın gelecek için hayali güzel bir sahil kasabasında köhne bir rakı-balık restoranının olmasıdır. Yaprak Dökümü dizisindeki rol arkadaşı Deniz Çakır ile bir süre ilişki yaşayan Altınkaya, Aralık 2010'da İmre Altınkaya ile evlenmiştir.[28][29] İmre hanımla Melek ve "Ayşe" adında iki kız çocukları vardır. R&B müzik türünü ve ritimli şarkıları dinlemeyi seven Altınkaya'nın en beğendiği aktörler Cüneyt Arkın ve Kadir İnanır'dır

Nihat Altınkaya

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 244 nihat altınkaya haberi bulunmuştur.
Survivor Atakan'ın oğlu Aslan'ın gözyaşları: Üzülüyorum babamın kaybetmesine!
Survivor Atakan'ın oğlu Aslan'ın gözyaşları: Üzülüyorum babamın kaybetmesine! Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde yaptığı acil durum konseyinde Survivor'a dahil olacak üç ismi açıklamıştı. İsimler arasında 2024 Survivor şampiyonu Avatar Atakan da yer aldı. Yarışmacının oğlu Aslan babasını ekranda görünce ağladığı görüntüler izleyenleri duygulandırdı.
13.02.2024 Magazin
Survivor Atakan'ın oğlu Aslan'ın gözyaşları: Babamın kaybetmesine üzülüyorum!
Survivor Atakan'ın oğlu Aslan'ın gözyaşları: Babamın kaybetmesine üzülüyorum! Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde yaptığı acil durum konseyinde Survivor'a dahil olacak üç yarışmacuyu açıklamıştı. Yeni isimler arasında 2016 Survivor şampiyonu, 'Avatar' lakaplı sporcu Çağan Atakan Arslan da yer aldı. Avatar'ın oğlu Aslan'ın, babasını ekranda görünce ağladığı görüntüler izleyenleri duygulandırdı.
13.02.2024 Cadde
Çılgına dönüp sandalye fırlatmıştı! Olaylı Survivor konseyi sonrası Acun Ilıcalı'dan ilk açıklama
Çılgına dönüp sandalye fırlatmıştı! Olaylı Survivor konseyi sonrası Acun Ilıcalı'dan ilk açıklama 'All Star' formatında ekranlarda olan Survivor'ın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı'nın, sinirlenip sandalye fırlattığı ve ada konseyi terk ettiği anlar gündem olmuştu. Sert sözleri ve sinirli halleri sosyal medyada viral olan ünlü televizyoncu, canlı yayında olaylı konseyi anlattı.
10.02.2024 Cadde
SURVİVOR ALL STAR TURABİ VE NİHAT ALTINAKAYA NEDEN YOK, diskalifiye mi oldu, elendi mi? Turabi ve Nihat Altınkaya Survivor'a veda mı ettiler?
SURVİVOR ALL STAR TURABİ VE NİHAT ALTINAKAYA NEDEN YOK, diskalifiye mi oldu, elendi mi? Turabi ve Nihat Altınkaya Survivor'a veda mı ettiler? Survivor 2024 All Star kadrosunda Kırmızı takımda mücadele eden Turabi Çamkıran ve Nihat Altınkaya sakatlıkları nedeniyle bir süredir oyunlarda yer almadılar. uzun süredir oyuna girmesi beklenen Nihat Altınkaya ise daha ilk oyunda sakatlık geçirmişti. Yapılan son konseyde iki yarışmacı için karar çıktı. Survivor takipçileri "Turabi Çamkıran ve Nihat Altınkaya neden yok, sakatlandı mı, diskalifiye mi oldu?" sorularına yanıt aramaya başladı. O sorunun yanıtı belli oldu. İşte çıkan karar...
8.02.2024 Bilgi Rehberi
Turabi Survivor'dan ayrılır ayrılmaz paylaştı: Hiç kimsenin baskısı altında kalmadan
Turabi Survivor'dan ayrılır ayrılmaz paylaştı: Hiç kimsenin baskısı altında kalmadan Survivor All Star'ın en iddialı yarışmacılarından Turabi Çamkıran geçirdiği sakatlık nedeniyle bir süredir yarışlarda yer alamıyordu. Acil durum konseyi düzenleyen Acun Ilıcalı, Turabi'nin Survivor'a veda etmek zorunda kaldığını açıklarken, Turabi'den konu hakkında ilk açıklama geldi.
9.02.2024 Cadde
Nihat Altınkaya'nın sağlık durumu! 'Survivor All Star' akıbeti oldu
Nihat Altınkaya'nın sağlık durumu! 'Survivor All Star' akıbeti oldu Acun Ilıcalı'nın çok izlenen yarışması Survivor'ın 2012'de düzenlenen sezonunda şampiyonluk ipini göğüsleyen Nihat Altınkaya, 12 yıl aradan sonra yeniden parkurlarda mücadele edeceğinin açıklanmasıyla hayranlarını heyecanladırmıştı. Aşil tendonu kopmasına rağmen büyük özveriyle All Star'a katılan oyuncu, çıktığı ilk oyunda yeniden sakatlık geçirdi. Türkiye'ye dönen Survivor Nihat, hastane odasında MR sonucunu açıkladı.
6.02.2024 Magazin
Nihat Altınkaya'nın sağlık durumu! 'Survivor All Star' akıbeti belli oldu
Nihat Altınkaya'nın sağlık durumu! 'Survivor All Star' akıbeti belli oldu Acun Ilıcalı'nın çok izlenen yarışması 'Survivor'ın 2012'de düzenlenen sezonunda şampiyonluk ipini göğüsleyen Nihat Altınkaya, 12 yıl aradan sonra yeniden parkurlarda mücadele edeceğinin açıklanmasıyla hayranlarını heyecanladırmıştı. Aşil tendonu kopmasına rağmen büyük özveriyle All Star'a katılan oyuncu, çıktığı ilk oyunda yeniden sakatlık geçirdi. Tedavi için Türkiye'ye dönen Survivor Nihat, hastane odasında MR sonucunu açıkladı.
6.02.2024 Cadde
SURVİVOR NİHAT'A NE OLDU 2024, tekrar sakatlandı mı? Nihat Altınkaya sakatlık mı geçirdi, diskalifiye mi oldu?
SURVİVOR NİHAT'A NE OLDU 2024, tekrar sakatlandı mı? Nihat Altınkaya sakatlık mı geçirdi, diskalifiye mi oldu? Nihat Altınkaya, Survivor All Star 2024 yarışması kadrosunda yer alırken aşil tendonunda yaşadığı sakatlık nedeniyle başlangıçta mücadeleye katılamamıştı. Survivor Nihat, 24. bölümde All Star'a dahil oldu ve ilk çıktığı oyun parkurunda yaşadığı talihsizlik sevenlerini merakta bıraktı. Peki, Survivor Nihat sakatlandı mı, Survivor'dan ayrılacak mı, diskalifiye mi oluyor?
5.02.2024 Bilgi Rehberi
BU HAFTA SURVİVOR ALL STAR ELEME ADAYI kim oldu? Survivor All Star dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı? Survivor eleme adayları
BU HAFTA SURVİVOR ALL STAR ELEME ADAYI kim oldu? Survivor All Star dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı? Survivor eleme adayları Survivor haftaya yarışmacı değişikliği ile başladı. Haftalardır merakla beklenen Nihat Altınkaya 24. Bölümünde mavi takımdan yarışmaya katıldı. İlk oyununda sakatlık yaşayan Nihat'ın sağlık durumu ise hem yarışmacıları hem de izleyenleri üzdü. Survivor All Star'da pazar akşamı ikinci dokunulmazlık oyununun ardından erkek yarışmacılardan eleme adayı belirlendi. Yarışmaya Yunus Emre ve Poyraz'ın sert kavgası damga vurdu. Peki, 4 Şubat Survivor'da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı?
5.02.2024 Bilgi Rehberi
Survivor'da eleme adayı belli oldu! İşte dokunulmazlığı kazanan takım! Nihat yeniden sakatlandı
Survivor'da eleme adayı belli oldu! İşte dokunulmazlığı kazanan takım! Nihat yeniden sakatlandı Survivor'da heyecan tam gaz devam ediyor. Dominik'te bu gece Acil Durum Konseyi gerçekleştirildi. Güç dengesi nedeniyle takımlarda yer değişikliği yapıldı. Bu haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Survivor'a yeniden gelen Nihat daha ilk oyununda feci bir sakatlık yaşadı. Nihat acil olarak İstanbul'a götürüldü. İşte detaylar...
3.02.2024 Cadde
NİHAT ALTINKAYA SURVİVOR'A KATILDI MI, ne zaman gelecek? Survivor All Star 2024 Nihat Altınkaya neden yok?
NİHAT ALTINKAYA SURVİVOR'A KATILDI MI, ne zaman gelecek? Survivor All Star 2024 Nihat Altınkaya neden yok? Survivor Nihat Altınkaya neden yok, ne zaman gelecek? soruları yarışmaya yedeklerden katılan iki yarışmacının ardından yeniden gündeme geldi. 1 Ocak Pazartesi günü başlayan 2024 Survivor All Star kadrosunda buluna Nihat Altınkaya henüz dahil olmadı. Yarışmanın takipçileri ise sevilen yarışmacının ne zaman katılacağını merak ediyor.
29.01.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR NİHAT ALTINKAYA NEDEN YOK, nerede? 📺 Nihat Altınkaya Survivor All Star'a ne zaman katılacak?
SURVİVOR NİHAT ALTINKAYA NEDEN YOK, nerede? 📺 Nihat Altınkaya Survivor All Star'a ne zaman katılacak? Survivor All Star yarışmasında rekabet nefes kesiyor. Kırmızı ve mavi takım mücadeleleri göz doldururken kadroda Nihat Altınkaya'nın olmadığı dikkatlerden kaçmadı. Nihat Altınkaya Survivor 2024'te neden yok, katılacak mı? soruları peş peşe gelirken Acun Ilıcalı konu hakkında açıklamada bulundu.
29.01.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR NİHAT neden yok? Survivor 2024 Nihat Altınkaya ayrıldı mı, ne zaman gelecek?
SURVİVOR NİHAT neden yok? Survivor 2024 Nihat Altınkaya ayrıldı mı, ne zaman gelecek? Survivor All Star 2024 yarışmasında kırmızı takımla mücadele eden ''Nihat Altınkaya neden ayrıldı?'' sorusu yarışma takipçilerinin gündemindeki soru oldu. Survivor All Star ekrana gelmeye başladı ve Nihat Altınkaya'nın yer almadığı dikkatlerden kaçmadı. Peki, Survivor 2024 Nihat elendi mi, ayrıldı mı, neden yok?
6.01.2024 Bilgi Rehberi
YENİ SURVIVOR 2024 KADROSU (MAVİ-KIRMIZI TAKIM🔵🔴) Survivor yarışmacıları kimler? Survivor hangi gün?
YENİ SURVIVOR 2024 KADROSU (MAVİ-KIRMIZI TAKIM🔵🔴) Survivor yarışmacıları kimler? Survivor hangi gün? Survivor All Star heyecanının başlamasına kısa bir süre kaldı. 2024 Survivor kadrosu netleşti ve mavi ile kırmızı takım kadroları belli oldu. 2024 Survivor All Star'ın başlayacağı tarih açıklandı. Peki 2024 Survivor yarışmacıları kimler ve ne zaman başlayacak?
2.01.2024 Bilgi Rehberi
NİHAT ALTINKAYA kimdir, kaç yaşında? SURVİVOR Nihat Altınkaya aslen nereli, mesleği nedir?
NİHAT ALTINKAYA kimdir, kaç yaşında? SURVİVOR Nihat Altınkaya aslen nereli, mesleği nedir? Survivor 2024 All Star kadrosunda yer alan Nihat Altınkaya hayatı ve kariyerine ilişkin bilgiler merak ediliyor. Daha önce katıldığı Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında birincilik başarısı elde eden Nihat Altınkaya'nın bu sezon nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu!
2.01.2024 Bilgi Rehberi
Acun Ilıcalı, Survivor'ın bir yıllık maliyetini açıkladı!
Acun Ilıcalı, Survivor'ın bir yıllık maliyetini açıkladı! 'SMS ile eleme' yerine 'düello' sisteminin uygulanacağı Survivor All Star 2024, 1 Ocak Pazartesi akşamı ilk bölümüyle yayınlanacak. Fenomen yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, "Survivor neden bu kadar uzun sürüyor?" sorusuna cevap verdi.
30.12.2023 Cadde
SURVİVOR TAKIMLARI 2024  (mavi ve kırmızı): Survivor ne zaman başlayacak? Survivor All Star yarışmacıları kimler? İşte Survivor 2024 kadrosu...
SURVİVOR TAKIMLARI 2024  (mavi ve kırmızı): Survivor ne zaman başlayacak? Survivor All Star yarışmacıları kimler? İşte Survivor 2024 kadrosu... Survivor All Star takımları geçtiğimiz günlerde yapılan yayında duyuruldu. Acun Ilıcalı, mavi ve kırmızı takım yarışmacılarını açıkladı. İzleyiciler Survivor takımlarını ve başlayacağı tarihi merak ediyorlar. Peki 2024 Survivor ne zaman başlayacak? Survivor yarışmacıları kimler?
12.12.2023 Bilgi Rehberi
Nagihan Karadere, Survivor öncesi kına yaktı! 'Kıskanılan kraliçe Dominik'i sallasın'
Nagihan Karadere, Survivor öncesi kına yaktı! 'Kıskanılan kraliçe Dominik'i sallasın' Daha önce üç kez Survivor'a katılan ve programın yeni sezonunda da yer alacak olan Nagihan Karadere, 1 Ocak'ta başlaması beklenen yarışma öncesi ellerine kına yaktığı anları sosyal medya hesabından paylaştı. "Kınamızı yaktık, şimdi sıra Dominik’te!" diyen Nagihan'a, takipçilerinden beğeni ve yorum yağdı.
12.12.2023 Cadde
Acun Ilıcalı söylenen sözleri unutmadı! 'Mağdur Nagihan'ın dönemi bitti'
Acun Ilıcalı söylenen sözleri unutmadı! 'Mağdur Nagihan'ın dönemi bitti' Daha önce üç kez Survivor'a katılan ve programın yeni sezonunda da yer alacak olan Nagihan Karadere, geçtiğimiz sene SMS oylaması sonucu elenmesinin ardından "Emeklerimin karşılığını alamadım, bir daha asla Survivor’a katılmam!" sözleriyle çok konuşulmuştu. Dün akşam yeni sezon yarışmacılarıyla yayın yapan Ilıcalı; bu sözleri unutmayarak Nagihan'a karşı olay olan ifadeler kullandı.
12.12.2023 Cadde
Survivor All Star 2024 takımları belli oldu! Acun Ilıcalı duyurdu: İşte yeni kadro
Survivor All Star 2024 takımları belli oldu! Acun Ilıcalı duyurdu: İşte yeni kadro Survivor 2024 All Star için geri sayım devam ediyor. 1 Ocak'ta başlayacak yarışmadaki takımların kadrolarını Acun Ilıcalı açıkladı. İşte detaylar...
11.12.2023 Cadde
Acun Ilıcalı'dan Survivor 2024 All Star paylaşımı! Turabi sürprizi
Acun Ilıcalı'dan Survivor 2024 All Star paylaşımı! Turabi sürprizi Survivor 2024 All Star için geri sayım devam ediyor. Survivor All Star'a bu sezon katılacak isimlerin başında yer alan Turabi Çamkıran ilerleyen süreçte sağlık sorunları nedeniyle yarışmaya katılamayacağını açıklamıştı. Acun Ilıcalı'nın son paylaşımı Turabi, Survivor'a katılacak mı sorusunu yeniden akıllara getirdi.
8.12.2023 Cadde
SURVİVOR 2024 TARİHİ 🏝 Survivor All Star 2024 kadrosu tamamı...
SURVİVOR 2024 TARİHİ 🏝 Survivor All Star 2024 kadrosu tamamı... Survivor All Star için geri sayım! All Star kadrosunda yer alacak yarışmacılar ise tek tek Acun Ilıcalı tarafından açıklanıyor. Önceki sezonlara damga vuran yarışmacılardan oluşacak Survivor All star 2024 ne zaman başlıyor?
26.11.2023 Cadde
Survivor'a katılacak yeni isim belli oldu! 'Turabi olmadan bir yanım eksik kalacak'
Survivor'a katılacak yeni isim belli oldu! 'Turabi olmadan bir yanım eksik kalacak' Survivor All Star yarışması için geri sayım sürüyor. Birbirinden güçlü isimlerin bulunduğu yarışmada Acun Ilıcalı; sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla önceki yıllarda da yarışmada yer almış, şimdi All Star kadrosuna dahil olan sürpriz bir ismi duyurdu.
26.11.2023 Cadde
Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024'te yarışacak sürpriz ismi açıkladı!
Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024'te yarışacak sürpriz ismi açıkladı! Survivor All Star yarışması için geri sayım sürüyor. Birbirinden güçlü isimlerin bulunduğu yarışmada Acun Ilıcalı; sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla önceki yıllarda da yarışmada yer almış, şimdi All Star kadrosuna dahil olan sürpriz bir ismi duyurdu.
23.11.2023 Cadde
2024 SURVIVOR YARIŞMACILARI KİMLER? Survivor ne zaman başlayacak? İşte 2024 Survivor All Star kadrosunda yer alan isimler...
2024 SURVIVOR YARIŞMACILARI KİMLER? Survivor ne zaman başlayacak? İşte 2024 Survivor All Star kadrosunda yer alan isimler... Survivor yarışmacıları ve yayın tarihi merak edilen konular arasında bulunuyor. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, 2024 Survivor All Star kadrosunda yer alacak bazı isimleri açıklandı. Peki 2024 Survivor yarışmacıları kimler? Survivor ne zaman başlayacak?
5.11.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Nihat Altınkaya ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.