Öykü Karayel Kimdir

Öykü Karayel Kimdir

Öykü Karayel (d. 20 Ağustos 1990, İstanbul), Türk oyuncudur. 1990 yılında İstanbul’da doğan Öykü Karayel, Çemberlitaş Kız Lisesi mezunudur. İkiz kardeşi vardır. Kenter Tiyatrosu’nda kısa bir eğitim aldıktan sonra, 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’ne girdi. Henüz konservatuvar öğrencisiyken, Tiyatro Krek’in Güzel Şeyler Bizim Tarafta adlı oyunu için yapılan seçmelere katıldı ve 30 aday arasından Ayşe rolünü oynamaya hak kazandı. İlk profesyonel deneyimi olan; Güzel Şeyler Bizim Tarafta adlı tiyatro oyunundaki Ayşe rolüyle, 16. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri’nde, Efes Özel Ödülü’nü ve Tiyatro Eleştirmenleri Birliği Genç Yetenek Ödülü’nü almayı başardı. Performansıyla önce senarist Ece Yörenç'in ardından da yapımcı Kerem Çatay'ın ilgisini çekip 20 yaşında oyuncu olmuştur. Kuzey Güney adlı tv dizisinde, Cemre Çayak karakterini canlandırmıştır. 2014 yılındaki ilk oyunu Moda Sahnesinde Katil Joe ile seyircilerin karşısına çıkıyor. Kara Para Aşk adlı tv dizisine 30. bölüm ile dahil olmuş ve dizide İpek karakterini oynamaktadır.

Öykü Karayel Kimdir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 560 öykü karayel kimdir haberi bulunmuştur.
Can Bonomo'nun oğlu babasına 'Can' demişti! Ünlü şarkıcı eleştirilerden sonra konuya açıklık getirdi
Can Bonomo'nun oğlu babasına 'Can' demişti! Ünlü şarkıcı eleştirilerden sonra konuya açıklık getirdi Öykü Karayel ile mutlu birlikteliğini 2018'de evlilikle taçlandıran Can Bonomo, 2021'de oğulları Roman'ı kucağına almıştı. Bonomo, geçtiğimiz günlerde bir video paylaştı. Gönderide oğlunun kendisine 'Can' diye hitap etmesi eleştiri almıştı. Şarkıcı verdiği yanıtla gündeme geldi.
26.05.2024 Magazin
Can Bonomo'nun oğlu babasına 'Can' demişti! Ünlü şarkıcı eleştirilerden sonra konuya açıklık getirdi
Can Bonomo'nun oğlu babasına 'Can' demişti! Ünlü şarkıcı eleştirilerden sonra konuya açıklık getirdi Öykü Karayel ile mutlu birlikteliğini 2018'de evlilikle taçlandıran Can Bonomo, 2021'de oğulları Roman'ı kucağına almıştı. Bonomo, geçtiğimiz günlerde bir video paylaştı. Gönderide oğlunun kendisine 'Can' diye hitap etmesi eleştiri almıştı. Şarkıcı verdiği yanıtla gündeme geldi.
27.05.2024 Cadde
Ümit Ünal,  ‘Evcilik’e hazır
Ümit Ünal, ‘Evcilik’e hazır Ümit Ünal sosyal medya hesabından 10. filmi “Evcilik”in çekimlerine başlayacağını duyurdu.
20.05.2024 Kültür Sanat
Öykü Karayel, Can Bonomo'nun doğum günü kutladı: Bol bol öpüştüğümüz bir sene olsun!
Öykü Karayel, Can Bonomo'nun doğum günü kutladı: Bol bol öpüştüğümüz bir sene olsun! Öykü Karayel ile mutlu birlikteliğini 2018'de evlilikle taçlandıran Can Bonomo, 2021'de oğulları Roman'ı kucağına almıştı. Mutlu evliliklerini sürdüren çiftten Karayel, sosyal medya sayfasından yaptığı romantik bir paylaşımla eşinin doğum gününü kutladı.
18.05.2024 Cadde
İlker Kaleli'ye sürpriz doğum günü partisi!
İlker Kaleli'ye sürpriz doğum günü partisi! İlker Kaleli, 40'ıncı yaş gününü Nişantaşı'nda bir mekanda gerçekleşen sürpriz partiyle kutladı. Ünlü oyuncu, sevgilisi Sıla Gençoğlu ile geldiği mekanda ailesi ve arkadaşlarının sürpriziyle karşılaştı.
15.05.2024 Cadde
Can Bonomo ve Öykü Karayel’den aşk pozu!
Can Bonomo ve Öykü Karayel’den aşk pozu! Oyuncu Öykü Karayel ile mutlu birlikteliğini 2018'de evlilikle taçlandıran Can Bonomo, 2021'de oğulları Roman'ı kucağına almıştı. Mutlu evliliklerini sürdüren çiftten Can Bonomo, yeni paylaşımıyla ilgi topladı.
6.03.2024 Cadde
Can Bonomo: Bu kadar aşık olacağımı tahmin etmezdim!
Can Bonomo: Bu kadar aşık olacağımı tahmin etmezdim! Oyuncu Öykü Karayel ile mutlu birlikteliğini 2018'de evlilikle taçlandıran Can Bonomo, 2021'de oğulları Roman'ı kucağına almıştı. Her fırsatta Roman'a olan sevgisini dile getiren ünlü şarkıcı, "Oğlum inanılmaz bir şey" dedi.
28.02.2024 Cadde
KARA DİZİSİ final mi yapıyor, final bölümü ne zaman? Kara dizisi neden bitiyor?
KARA DİZİSİ final mi yapıyor, final bölümü ne zaman? Kara dizisi neden bitiyor? Show TV ekranında Arak adı ile yayın hayatına başlayan sonrasında Kara olarak adı değiştirilen başrollerinde İlker Kaleli ve Öykü Karayel'in yer aldığı Kara dizisinden üzen haber geldi. Final kararı alan dizi ekranlara veda edecek. Peki Kara dizisi final bölümü ne zaman?
1.02.2024 Bilgi Rehberi
Didem Soydan'dan takipçisine cevap! 'Marka parasını veriyor, ben de giyiniyorum'
Didem Soydan'dan takipçisine cevap! 'Marka parasını veriyor, ben de giyiniyorum' "Evli ve çocuklu eski sevgilime aşığım" açıklamasıyla magazin gündemini karıştıran Didem Soydan, sosyal medya hesabından yeni bir videosunu paylaştı. Bir takipçisinden gelen yoruma kayıtsız kalamayan Soydan, kıyafetleriyle ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.
16.12.2023 Cadde
Didem Soydan: 52 bin kişiyi engelledim, gitsinler diye üstüne para vereceğim neredeyse!
Didem Soydan: 52 bin kişiyi engelledim, gitsinler diye üstüne para vereceğim neredeyse! "Evli ve çocuklu eski sevgilime aşığım" açıklamasıyla magazin gündemini karıştıran Didem Soydan, sosyal medya hesabından yeni bir videosunu paylaştı. Bir takipçisinden gelen yoruma kayıtsız kalamayan Soydan, Instagram sayfasıyla ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.
30.11.2023 Cadde
İlker Kaleli'den Sıla'ya destek: İşlerimizin gereği bu!
İlker Kaleli'den Sıla'ya destek: İşlerimizin gereği bu! Son olarak İspanyol kanalı için çekilen 'La Passion Turca' (Türk Tutkusu) dizisinde rol alan İlker Kaleli (39), 2.5 yıldır birlikte olduğu şarkıcı Sıla Gençoğlu'yla (43) bir süre görüşemeyeceklerini söylerken, aşkına destek vermeyi ihmal etmedi.
5.11.2023 Cadde
Didem Soydan'dan takipçisine cevap: İnsanlar yeteri kadar kötü oyunculuğa maruz kalıyor!
Didem Soydan'dan takipçisine cevap: İnsanlar yeteri kadar kötü oyunculuğa maruz kalıyor! "Evli ve çocuklu eski sevgilime aşığım" açıklamasıyla magazin gündemini karıştıran Didem Soydan, sosyal medya hesabından yeni pozlarını paylaştı. Bir takipçisinden gelen 'oyunculuk' yorumuna kayıtsız kalamayan model, dikkat çeken bir açıklamada bulundu.
4.11.2023 Cadde
Can Bonomo: Hayatımda çok şey değişti
Can Bonomo: Hayatımda çok şey değişti İstanbul Aydın Üniversitesi'nin her yıl geleneksel olarak verdiği İAÜ İletişim Ödülleri dün sahiplerini buldu. Bu yıl 16'ncısı düzenlenen ve 40 bin öğrencinin katıldığı oylama sonucu yılın enleri belirlendi. Oyuncu Öykü Karayel ile mutlu bir evlilik sürdüren Can Bonomo da ödüle layık görüldü.
3.11.2023 Cadde
İddialı pozlarıyla çok konuşulan Didem Soydan: Yorumlara alıştım!
İddialı pozlarıyla çok konuşulan Didem Soydan: Yorumlara alıştım! "Evli ve çocuklu eski sevgilime aşığım" açıklamasıyla magazin gündemini karıştıran Didem Soydan, geçtiğimiz gün Kıvanç Tatlıtuğ'un doğum günü partisine katıldı. Mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü manken, sosyal medyada paylaştığı iddialı fotoğrafları hakkında konuştu.
29.10.2023 Cadde
Can Bonomo: Babalığıma 10 üzerinden 9 buçuk veririm!
Can Bonomo: Babalığıma 10 üzerinden 9 buçuk veririm! Yaklaşık dört yıl önce oyuncu Öykü Karayel ile nikâh masasına oturan şarkıcı Can Bonomo, 2021 yılında oğlu Roman'ın doğumuyla ilk kez baba olmuştu. Bonomo, önceki gün katıldığı bir programda babalığını puanladı.
29.09.2023 Cadde
Can Bonomo'suz tatil! Öykü Karayel oğlu Roman ile denize girdi
Can Bonomo'suz tatil! Öykü Karayel oğlu Roman ile denize girdi Oyuncu Öykü Karayel, yaz döneminde yoğun konser maratonu geçiren şarkıcı eşi Can Bonomo ile kolay kolay bir araya gelemiyor. Bonomo'nun eski sevgilisi Didem Soydan'ın açıklamaları sonrası magazin gündemine gelen ünlü çiftten Karayel, önceki gün iki yaşındaki oğlu Roman ile Çeşme'de objektiflere takıldı.
29.08.2023 Cadde
Can Bonomo'ya Didem Soydan sorusu!
Can Bonomo'ya Didem Soydan sorusu! Didem Soydan geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir Youtube programında eski aşklarından birini unutamadığını ve o kişinin evli ve çocuklu olduğunu söyleyerek magazin gündemine oturmuştu. Ünlü modelin unutamadığı kişi olduğu iddia edilen Can Bonomo, dün akşam konser verdi. Sahneye çıkmadan önce gazetecilerle konuşan şarkıcı, eski sevgilisiyle ilgili soru sorulmasından kaçamadı.
27.08.2023 Cadde
Can Bonomo, Öykü Karayel ile Çeşme tatilinde! Denize girmesiyle çıkması bir oldu
Can Bonomo, Öykü Karayel ile Çeşme tatilinde! Denize girmesiyle çıkması bir oldu Şarkıcı Can Bonomo, her sene olduğu gibi bu yaz da tatil için Çeşme'yi tercih etti. Oyuncu eşi Öykü Karayel ile birlikte plaja inen müzisyenin, denize girmesiyle çıkması sadece iki dakika sürdü.
13.08.2023 Cadde
Didem Soydan: Yanlış yorumladınız, kimseye rahatsızlık vermeyin!
Didem Soydan: Yanlış yorumladınız, kimseye rahatsızlık vermeyin! Didem Soydan, katıldığı bir Youtube programında, eski aşklarından birini unutamadığını ve o kişinin evli ve çocuklu olduğunu söyleyerek magazin gündemine oturdu. O kişinin Can Bonomo olduğu iddia edilince, model Instagram sayfasından yayınladığı bir açıklamayla sosyal medya kullanıcılarına seslendi.
8.08.2023 Cadde
Didem Soydan'ın unutamadığı aşkı Can Bonomo mu? Açıklama geldi
Didem Soydan'ın unutamadığı aşkı Can Bonomo mu? Açıklama geldi Didem Soydan, katıldığı bir Youtube programında, eski aşklarından birini unutamadığını ve o kişinin evli ve çocuklu olduğunu söyleyerek magazin gündemine oturdu. Sosyal medya kullanıcıları o kişinin Can Bonomo olduğunu iddia edince, Soydan'dan açıklama geldi.
8.08.2023 Cadde
Öykü Karayel, Çeşme tatilinde! Roman'ın deniz keyfi
Öykü Karayel, Çeşme tatilinde! Roman'ın deniz keyfi Şarkıcı Can Bonomo ile mutlu bir evlilik sürdüren Öykü Karayel, her sene yaz sezonunu İzmir Çeşme’de geçiriyor. Ünlü oyuncu, iki yaşındaki oğlu Roman'ı yüzmeye alıştırırken objektiflere takıldı.
11.07.2023 Cadde
Öykü Karayel'in ikiz kardeşi Ezgi Karayel ile paylaşımına yorum yağdı!
Öykü Karayel'in ikiz kardeşi Ezgi Karayel ile paylaşımına yorum yağdı! Ünlü oyuncu Öykü Karayel, sık sık kendisiyle karıştırılan ikiz kardeşi Ezgi Karayel ile birlikte poz verdi. Güzel oyuncunun takipçilerinin beğenisine sunduğu kareye, yüzlerce yorum yapıldı.
6.07.2023 Cadde
Yaz sezonunu açtı! Ege Kökenli'den bikinili tatil pozları
Yaz sezonunu açtı! Ege Kökenli'den bikinili tatil pozları Geçen yıl 28 Temmuz'da uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Lior Ahituv ile evlenen Ege Kökenli, yaz sezonunu açtı. Eşiyle tatile çıkan güzel oyuncu, Instagram hesabından paylaştığı bikinili pozlarıyla bir kez daha kendine hayran bıraktı.
21.06.2023 Cadde
Can Bonomo-Öykü Karayel çiftinin oğlu Roman iki yaşında!
Can Bonomo-Öykü Karayel çiftinin oğlu Roman iki yaşında! Yaklaşık dört yıl önce oyuncu Öykü Karayel ile nikâh masasına oturan şarkıcı Can Bonomo, 2021 yılında oğlu Roman'ın doğumuyla ilk kez baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Şimdilerde babalığın keyfini çıkaran ve sık sık oğluyla karelerini Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan ünlü şarkıcı, son olarak oğlunun doğum günün kutladı.
18.04.2023 Cadde
'O fotoğrafları silin! Yoksa işinizden olursunuz'
'O fotoğrafları silin! Yoksa işinizden olursunuz' İrlanda ve Amerika ortak yapımı 'Kin' dizisinde rol alan Öykü Karayel'in ikiz kardeşi Ezgi Karayel, önceki gün Cihangir'de objektiflere yansıdı. Karayel, "Hemen sil o fotoğrafları. Artık bizi annem bile karıştırıyor" diyerek tepki gösterdi. Ezgi'nin yanında bulunan erkek arkadaşı ise basın mensuplarına yönelik tehditkâr sözleriyle dikkat çekti.
12.04.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Öykü Karayel Kimdir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.