Ozan Güven

Ozan Güven

1975 yılında Almanya'da doğan Ozan Güven Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümü'nden mezun oldu. İzmir Belediye Konservatuarı'nda oyunculuk dersleri aldı ve ardından Şahika Tekand Tiyatrosu'nda çalıştı.İkinci Bahar, Çiçeği Büyütmek, Koçum Benim, Aslı ile Kerem, Bir İstanbul Masalı ve Canım Ailem gibi televizyon dizilerinin yanı sıra G.O.R.A, A.R.O.G ve Yahşi Batı filmlerinde yakın arkadaşı olan Cem Yılmaz'la oynadı.   2005 yılında, İkinci Bahar dizisi sırasında tanıştığı yönetmen Türkan Derya ile evlendi. Ali Aziz isminde 1 çocukları var. 2010 yılında Türkan Derya ile boşandılar.   Diziler   Muhteşem Yüzyıl (Damat Rüstem Paşa) 2012 Koyu Kırmızı (Cemil Şenel) 2012 Canım Ailem (Ali) 2009 Hırsız Polis (Kibar Necmi) 2005 Bir İstanbul Masalı (Demir Arhan) 2003 Bana Abi De (Yiğit) 2002 Havada Bulut (Necip) 2002 Aslı ile Kerem (Kerem) 2002 Koçum Benim (Umut) 2002 Dünya Varmış (Çetin) 2001 İkinci Bahar (Ulaş) 1998 Çiçeği Büyütmek 1998   Filmler   Ejder Kapanı (2010) Yahşi Batı-Lemi Galip(2010) Anneannem-(Kısa Film) Bakkal (2010) A.R.O.G. -Taşo(2008) Yazı Tura - Asker (2004) G.O.R.A - Robot 216 (2004) 9 - Kaya (2002) Balalayka - Mehmet (2000) Yıldız Tepe (TV filmi) (2000)   Konuk Oyuncu   Güneydoğudan Öyküler Önce Vatan Erol (2010) Arka Sokaklar 5. Sezon (2010) Anlat İstanbul Takip Eden Adam (2004) Seslendirmeler[değiştir | kaynağı değiştir] Arthur: Maltazar'ın İntikamı (2009) Mavi Fil (2008) Garanti Bankası Reklamı   Reklamlar   Garanti Reklam (2013) Lipton Reklam (2013) Bonus Reklam (2011) Avea'dan Konuşma Aşkına serisi (2009) Petrol Ofisi Poman PO-97 (2006) Petrol Ofisi Poman EuropoDizel (2006) Ülker Sunny (2002) Rinso (2002) Turkcell (2001)   Ödülleri   22. SİYAD Türk Sineması Ödülleri, 2000 Umut Veren Genç Erkek Oyuncu - Balalayka 10. ÇASOD Oyuncu Ödülleri [1] Jüri Özel Ödülü - 9 (Aynı filmin oyuncuları Serra Yılmaz, Cezmi Baskın, Ali Poyrazoğlu, Fikret Kuşkan, Rafa Radomisli ve Esin Pervane ile birlikte)

Ozan Güven

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.068 ozan güven haberi bulunmuştur.
Taş Kağıt Makas'ta Süreyya açığa alındı! Rıza önemli bir detayı hatırladı
Taş Kağıt Makas'ta Süreyya açığa alındı! Rıza önemli bir detayı hatırladı Kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük ve Hüseyin Avni Danyal'ın yer aldığı 'Taş Kağıt Makas' 12'nci bölümüyle Kanal D izleyicilerini büyüledi. İşte detaylar...
22.05.2024 Cadde
Hesaplaşma başlıyor!
Hesaplaşma başlıyor! Her hafta heyecanlı ters köşe sahneleriyle gündem olan ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’nda hesaplaşmalar başlıyor.
22.05.2024 Cadde
Umut ihanete uğradı
Umut ihanete uğradı Sürükleyici hikâyesiyle dikkat çeken ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’na bu hafta; Alev’in kendi babasını kurtarmak için Umut’a ihanet ettiği anlar damga vurdu.
17.05.2024 Cadde
'Taş Kağıt Makas'ta Alev'in tercihi her şeyi değiştirdi! Rıza için ümitler tükeniyor
'Taş Kağıt Makas'ta Alev'in tercihi her şeyi değiştirdi! Rıza için ümitler tükeniyor Kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük ve Hüseyin Avni Danyal'ın yer aldığı 'Taş Kağıt Makas' 11'inci bölümüyle Kanal D izleyicilerini büyüledi. İşte detaylar...
16.05.2024 Cadde
Taş Kağıt Makas 11. Bölüm 2. Fragmanı
Taş Kağıt Makas 11. Bölüm 2. Fragmanı Kanal D’nin, çarpıcı hikayesiyle adından söz ettiren dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu', yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Diziden yayınlanan ikinci fragman, heyecan dolu sahneleriyle merak uyandırdı.
15.05.2024 Televizyon
'Taş Kağıt Makas'ta silahlar çekiliyor! Gözü kararan Fecir, herkesi yok etmeye geliyor
'Taş Kağıt Makas'ta silahlar çekiliyor! Gözü kararan Fecir, herkesi yok etmeye geliyor Kanal D’nin, çarpıcı hikayesiyle adından söz ettiren dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu', yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Diziden yayınlanan ikinci fragman, heyecan dolu sahneleriyle merak uyandırdı.
15.05.2024 Cadde
Büyük kavuşma gerçekleşecek mi?
Büyük kavuşma gerçekleşecek mi? ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’nda Umut’un (Ekin Koç) babasını adım adım cezaevinden kurtarmaya yaklaşması, ‘Bu sefer başarabilecek mi?’ sorusunu akıllara getirdi.
15.05.2024 Cadde
'Taş Kağıt Makas'ta büyük kavuşma gerçekleşecek mi? 'O gün geldi babam, beş senelik karanlık bitiyor'
'Taş Kağıt Makas'ta büyük kavuşma gerçekleşecek mi? 'O gün geldi babam, beş senelik karanlık bitiyor' 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu', çarşamba akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Dizinin yeni bölümünden tanıtım izleyicile buluştu. Umut’un babasını adım adım cezaevinden kurtarmaya yaklaşması, “Bu sefer başarabilecek mi?” sorusunu akıllara getirdi.
14.05.2024 Cadde
İpler Umut’un elinde
İpler Umut’un elinde Umut, ipleri eline aldığı bu bölümde babasının yeniden yargılanmasını sağladı. Baba-oğulun kucaklaşması izleyicilerin yüreklerini ısıttı.
10.05.2024 Cadde
'Taş Kağıt Makas' yine nefes kesti! Umut zafere adım adım yaklaşıyor
'Taş Kağıt Makas' yine nefes kesti! Umut zafere adım adım yaklaşıyor Kanal D’nin sevilen dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu', temposu yüksek bir bölümle ekrana geldi. Ters köşe hikayesi ile izleyicileri şaşırtmaya devam eden diziye bu hafta; Fecir’in Harun Yakar’ı kovması ve Rüya’nın gerçekleri öğrenmesi damga vurdu.
9.05.2024 Cadde
Taş Kağıt Makas'ta Alev gördüklerine, Rüya duyduklarına inanamadı! Rıza tekrardan yargılanacak
Taş Kağıt Makas'ta Alev gördüklerine, Rüya duyduklarına inanamadı! Rıza tekrardan yargılanacak Kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük ve Hüseyin Avni Danyal'ın yer aldığı 'Taş Kağıt Makas' onuncu bölümüyle Kanal D izleyicilerini büyüledi. İşte detaylar...
9.05.2024 Cadde
Taş Kağıt Makas 10. Bölüm 2. Fragmanı
Taş Kağıt Makas 10. Bölüm 2. Fragmanı Kanal D’nin çarşamba akşamları ekrana gelen dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'nun yeni bölümünden heyecan dolu bir tanıtım yayınlandı. Değişen dengelerin herkesin hayatına yansıdığı tanıtım, seyri yüksek bir bölümün sinyalini verdi.
8.05.2024 Televizyon
'Taş Kağıt Makas'ta Umut dönemi!  Yeni bölümden yeni tanıtım
'Taş Kağıt Makas'ta Umut dönemi! Yeni bölümden yeni tanıtım Kanal D’nin çarşamba akşamları ekrana gelen dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'nun yeni bölümünden heyecan dolu bir tanıtım yayınlandı. Değişen dengelerin herkesin hayatına yansıdığı tanıtım, seyri yüksek bir bölümün sinyalini verdi.
8.05.2024 Cadde
'Taş Kağıt Makas'ın Fecir'i Burak Yörük: Hayatımda çok şey değişti!
'Taş Kağıt Makas'ın Fecir'i Burak Yörük: Hayatımda çok şey değişti! Kanal D’nin iddialı dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'nda canlandırdığı karakter ile gündemden düşmeyen Burak Yörük, Fecir’den sonra hayatının değiştiğini söyledi. Yörük, "Fecir’i canlandırdıktan sonra kendi değerimi anladım" dedi.
6.05.2024 Televizyon
'Taş Kağıt Makas'ın Fecir'i Burak Yörük: Hayatımda çok şey değişti!
'Taş Kağıt Makas'ın Fecir'i Burak Yörük: Hayatımda çok şey değişti! Kanal D’nin iddialı dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'nda canlandırdığı karakter ile gündemden düşmeyen Burak Yörük, Fecir’den sonra hayatının değiştiğini söyledi. Yörük, "Fecir’i canlandırdıktan sonra kendi değerimi anladım" dedi.
6.05.2024 Cadde
'Taş Kağıt Makas'ta kartlar yeniden dağıtıldı!
'Taş Kağıt Makas'ta kartlar yeniden dağıtıldı! Kanal D’nin her çarşamba akşamı ekrana gelen dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'nda kartlar yeniden dağıtıldı. Ters köşe sahneleri ile şaşırtmaya devam eden dizide Umut’un, Fecir’in doğum günü partisinde Büşra Korkmaz’ın yorumladığı 'Hep Sonradan' şarkısını hediye etmesi ve Rüya’nın bir anda şüpheli durumuna düşmesi gecenin en çok konuşulan konusu oldu.
2.05.2024 Cadde
Taş Kağıt Makas'ta Rüya şüpheli! Umut, Fecir'i kurtarmaya çalışıyor
Taş Kağıt Makas'ta Rüya şüpheli! Umut, Fecir'i kurtarmaya çalışıyor Kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük ve Hüseyin Avni Danyal'ın yer aldığı 'Taş Kağıt Makas' dokuzuncu bölümüyle Kanal D izleyicilerini büyüledi. İşte detaylar...
2.05.2024 Cadde
İpler Umut'un elinde
İpler Umut'un elinde Her hafta heyecan kesen bölümle ekrana gelen ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’nun bu bölümünde ipler Umut’un elinde olacak.
1.05.2024 Cadde
Taş Kağıt Makas 9. Bölüm Fragmanı
Taş Kağıt Makas 9. Bölüm Fragmanı Kanal D’nin çarşamba akşamları ekrana gelen dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'ndan heyecan dolu bir tanıtım yayınlandı. Fecir’in cezaevine girdiği sahnelerin ekrana geldiği tanıtım, dizinin yeni bölümüne dair merakı iyice artırdı.
30.04.2024 Televizyon
'Taş Kağıt Makas'ta zarlar bu kez Umut'un elinde!
'Taş Kağıt Makas'ta zarlar bu kez Umut'un elinde! Kanal D’nin çarşamba akşamları ekrana gelen dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'ndan heyecan dolu bir tanıtım yayınlandı. Fecir’in cezaevine girdiği sahnelerin ekrana geldiği tanıtım, dizinin yeni bölümüne dair merakı iyice artırdı.
30.04.2024 Cadde
Taş Kağıt Makas'ta doktorun söyledikleri Umut'u yıktı
Taş Kağıt Makas'ta doktorun söyledikleri Umut'u yıktı Kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük ve Hüseyin Avni Danyal'ın yer aldığı 'Taş Kağıt Makas' sekizinci bölümüyle Kanal D izleyicilerini büyüledi. İşte detaylar...
25.04.2024 Cadde
'Taş Kağıt Makas'ta heyecan dorukta! 'Artık sıra gerçek suçluların hak ettikleri cezayı almalarında'
'Taş Kağıt Makas'ta heyecan dorukta! 'Artık sıra gerçek suçluların hak ettikleri cezayı almalarında' 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu', yeni bölümü ile ekrana geliyor. Dizinin bu akşam yayınlanacak 8’inci bölümünde, Umut’un Harun Yakar ve Kadri Palaz’ı köşeye sıkıştırdığı anlar izleyiciyle buluşacak.
24.04.2024 Televizyon
'Taş Kağıt Makas'ta heyecan dorukta! 'Artık sıra gerçek suçluların hak ettikleri cezayı almalarında'
'Taş Kağıt Makas'ta heyecan dorukta! 'Artık sıra gerçek suçluların hak ettikleri cezayı almalarında' 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu', yeni bölümü ile ekrana geliyor. Dizinin bu akşam yayınlanacak 8’inci bölümünde, Umut’un Harun Yakar ve Kadri Palaz’ı köşeye sıkıştırdığı anlar izleyiciyle buluşacak.
24.04.2024 Cadde
Ekin Koç: 'Taş Kağıt Makas' gibi içinde başkaldırı olan hikayeleri severim!
Ekin Koç: 'Taş Kağıt Makas' gibi içinde başkaldırı olan hikayeleri severim! Hikayesi ve oyuncu kadrosuyla gündemden düşmeyen 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu' dizisinin başrol oyuncularından Ekin Koç, "Kendimi tekrar etmekten kaçınmaya çalışırım" diyerek, karakteri Umut ve oyunculuk serüveni hakkında samimi açıklamalar yaptı.
23.04.2024 Cadde
Taş Kağıt Makas 8. Bölüm Fragman
Taş Kağıt Makas 8. Bölüm Fragman Kanal D’nin çarşamba akşamları yeni bölümleri ile ekrana gelen dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'ndan yeni bir tanıtım filmi yayınlandı. Umut’un yanı sıra Harun Yakar ve Kadri Palaz’ın da başının belada olduğunun ekrana geldiği tanıtım yeni bölüme dair merakı arttırdı.
22.04.2024 Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

Ozan Güven ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.