Özlem Öz

Özlem Öz

Son dakika özlem öz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan özlem öz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan özlem öz haber sayfamızda...

Özlem Öz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 427 özlem öz haberi bulunmuştur.
Özlem ve Tayyar Öz çiftinin şirketine atanan kayyum intihar etti
Özlem ve Tayyar Öz çiftinin şirketine atanan kayyum intihar etti Özlem ve Tayyar Öz çiftinin şirketlerinde kayyum olarak atanan Bünyamin Ergün, Başakşehir'de bulunan evinin 9. katından aşağı atlayarak hayatına son verdi.
20.03.2024 Gündem
506 hakim ve savcının görev yeri değişti
506 hakim ve savcının görev yeri değişti Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) 1. Dairesi’nin, 2023 adli ve idari yargıda mazerete dayalı güz kararnamesi kapsamında, 506 hakim ve savcının görev yeri değişti.
22.12.2023 Gündem
3 büyük soruşturmayı yürüten savcının görev yeri değiştirildi
3 büyük soruşturmayı yürüten savcının görev yeri değiştirildi Dilan-Engin Polat, sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezleri sahibi Öz çiftinin soruşturması ve Tuzlaspor Başkanı hakkındaki yasa dışı bahis soruşturmalarını yürüten Cumhuriyet Savcısı Gökalp Kökçü'nün görev yeri değiştirildi. Savcı Gökalp Kökçü Erzurum Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet savcılığı görevine atandı.
21.12.2023 Gündem
Şampiyonlar ligi olarak adlandırılan sosyal medya fenomenleri ile ilgili yeni gelişme
Şampiyonlar ligi olarak adlandırılan sosyal medya fenomenleri ile ilgili yeni gelişme Dilan Polat'ın paylaştığı fotoğraftaki Şampiyonlar Ligi olarak adlandırılan sosyal medya fenomenlerinin hepsinin hesaplarına ve mal varlıklarına el konulmuştu. Fenomenler ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Fotoğrafta bulunan fenomenlere ait 12 şirkete kayyım atandı. İşte detaylar...
4.12.2023 Gündem
Fenomenlere kötü haber! Şampiyonlar Ligi denilen fotoğraftaki herkesin malvarlıklarına el konuldu
Fenomenlere kötü haber! Şampiyonlar Ligi denilen fotoğraftaki herkesin malvarlıklarına el konuldu Dilan Polat'ın Şampiyonlar ligi diye paylaştığı fotoğraftaki fenomenlerin malvarlığına el konuldu. Dilan Polat'ın 2019 yılında paylaştığı ve sosyal medyanın 'şampiyonlar ligi' olarak isimlendirdiği fotoğrafta bulunan 12 kişinin tüm mal varlıklarına el konuldu. Öte yandan sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi olan Tayyar Taylan Öz ile eşi Özlem Öz soruşturmasına flaş bir gelişme yaşandı.
1.12.2023 Gündem
'Şampiyonlar ligi'ne bir kötü haber daha! Tüm mal varlıklarına el konuldu
'Şampiyonlar ligi'ne bir kötü haber daha! Tüm mal varlıklarına el konuldu Dilan Polat'ın 2019 yılında paylaştığı ve sosyal medyanın 'şampiyonlar ligi' olarak isimlendirdiği fotoğrafta bulunan 12 kişinin tüm mal varlıklarına el konuldu. Öte yandan sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi olan Tayyar Taylan Öz ile eşi Özlem Öz soruşturmasına flaş bir gelişme yaşandı.
2.12.2023 Gündem
Son dakika... Dilan Polat bu kareyle paylaşmıştı! Hepsine yurt dışı yasağı uygulandı
Son dakika... Dilan Polat bu kareyle paylaşmıştı! Hepsine yurt dışı yasağı uygulandı Dilan Polat'ın 2019 yılında 'şampiyonlar ligi' olarak fotoğrafta bulunanlar hakkında yurt dışı yasağı uygulandı.Dün haklarında soruşturma başlatılan Özlem Altınok Öz ve Tayyar Taylan Öz çiftine de kendi soruşturmalarından yurt dışı çıkış yasağı uygulandı. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...
29.11.2023 Gündem
‘Şampiyonlar Ligi’ için çıkış yasağı!
‘Şampiyonlar Ligi’ için çıkış yasağı! Dilan Polat’ın ‘Şampiyonlar Ligi’ adıyla paylaştığı fotoğraftaki fenomenler de soruşturmaya dahil edildi ve haklarında yurt dışı yasağı istendi.
29.11.2023 Gündem
TAYYAR ÖZ-ÖZLEM LİNA ÖZ KİMDİR? Özlem Öz-Tayyar Öz çifti ne işle uğraşıyor, ne ile suçlanıyorlar?
TAYYAR ÖZ-ÖZLEM LİNA ÖZ KİMDİR? Özlem Öz-Tayyar Öz çifti ne işle uğraşıyor, ne ile suçlanıyorlar? Dilan-Engin Polat çiftinin gözaltına alınmasının ardından bir diğer sosyal medya fenomeni olan Özlem Öz ve Tayyar Öz hakkında da soruşturma başlatıldı. Bu gelişme sonrasında Özlem Öz-Tayyar Öz çifti kimdir, meslekleri nedir, ne iş yapıyorlar soruları gündeme geldi. İşte Özlem Öz ve Tayyar Öz hakkında merak edilenler...
28.11.2023 Bilgi Rehberi
Fenomenler Özlem ve Tayyar Öz'e soruşturma başlatıldı
Fenomenler Özlem ve Tayyar Öz'e soruşturma başlatıldı Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahipleri Tayyar Öz ile eşi Özlem Öz hakkında soruşturma başlatıldı. Soruşturmaya ilişkin detaylar da belli oldu.
28.11.2023 Haberler
Fenomenler Özlem ve Tayyar Öz'e soruşturma başlatıldı
Fenomenler Özlem ve Tayyar Öz'e soruşturma başlatıldı Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahipleri Tayyar Öz ile eşi Özlem Öz hakkında soruşturma başlatıldı. Soruşturmaya ilişkin detaylar da belli oldu.
29.11.2023 Gündem
Ünlü sosyal medya fenomeni uyuşturucu taşırken yakalandı
Ünlü sosyal medya fenomeni uyuşturucu taşırken yakalandı Motosikletiyle birbirinden tehlikeli videolar çekip sosyal medyada paylaşan ve fenomen olan ünlü Youtuber, uyuşturucu taşırken yakalandı.
24.11.2023 Haberler
Ünlü sosyal medya fenomeni uyuşturucu taşırken yakalandı
Ünlü sosyal medya fenomeni uyuşturucu taşırken yakalandı Motosikletiyle birbirinden tehlikeli videolar çekip sosyal medyada paylaşan ve fenomen olan ünlü Youtuber, uyuşturucu taşırken yakalandı.
24.11.2023 Gündem
Türkiye onları izliyor
Türkiye onları izliyor Kara para aklama ve çeşitli suçlamalarla gündeme gelen sosyal medya fenomenlerinin takipçi sayısı gün geçtikçe artıyor. ‘Influencer’ olma hayalini süsleyen yaklaşık 600 sosyal medya fenomeni inceleme altına alındı.
23.11.2023 Cadde
Villadan yer sofrasına! Soruşturma korkusu fenomenleri fakirleştirdi
Villadan yer sofrasına! Soruşturma korkusu fenomenleri fakirleştirdi Dilan-Engin Polat çiftinin tutuklanmasının ardından lüks yaşantılarıyla göz çarpan fenomenlerin paylaşımları da bir anda değişti. Fenomenler soruşturma korkusuyla bir anda fakirleştiler. Bazıları köyde soba yaktı, bazısı köy sofrasında yerde yemek yerken fotoğraf paylaştı. İşte fenomenlerin Polat ailesi tutuklandıktan sonra sosyal medyada bir anda değişen hayatları...
22.11.2023 Gündem
Villandan yer sofrasına! Soruşturma korkusu fenomenleri fakirleştirdi
Villandan yer sofrasına! Soruşturma korkusu fenomenleri fakirleştirdi Dilan-Engin Polat çiftinin tutuklanmasının ardından lüks yaşantılarıyla göz çarpan fenomenlerin paylaşımları da bir anda değişti. Fenomenler soruşturma korkusuyla bir anda fakirleştiler. Bazıları köyde soba yaktı, bazısı köy sofrasında yerde yemek yerken fotoğraf paylaştı. İşte fenomenlerin Polat ailesi tutuklandıktan sonra sosyal medyada bir anda değişen hayatları...
22.11.2023 Televizyon
Özlem Öz, Tayyar Öz çifti kimdir, kaç yaşında? Özlem Öz, Tayyar Öz nereli, ne iş yapıyor?
Özlem Öz, Tayyar Öz çifti kimdir, kaç yaşında? Özlem Öz, Tayyar Öz nereli, ne iş yapıyor? Özlem Öz ile ilgili araştırmalar başladı. Sosyal medya fenomeni olan Özlem kimdir, kaç yaşında ve nereli merak edildi. Aynı zamanda lüks yaşamıyla ilgili paylaşımlar yapan Özlem Öz'ün ne iş yaptığı da merak konusu oldu. İşte Özlem Öz hakkında merak edilenler...
9.11.2023 Bilgi Rehberi
Fenomenlerin korkusu, tek tek siliyorlar! Şule Kayatürk, Selin Ciğerci ve  Özlem Lina Öz ve eşi Tayyar Öz....
Fenomenlerin korkusu, tek tek siliyorlar! Şule Kayatürk, Selin Ciğerci ve Özlem Lina Öz ve eşi Tayyar Öz.... Dilan Polat ve Eşi Engin Polat’ın gösteriş merakının cezaevinde bitmesinin ardından diğer sosyal medya fenomenlerini korku saldı. Bazı fenomenlerin paylaşım sayıları azalırken, bazılarının geçmiş paylaşımlarını sildikleri dikkat çekiyor.
9.11.2023 Gündem
Beykoz'daki feci kazada ölen üniversiteli toprağa verildi
Beykoz'daki feci kazada ölen üniversiteli toprağa verildi Beykoz, Kuzey Marmara Otoyolu'nda dün beton blok  yüklü kamyonun, kullandığı otomobilin üzerine devrilmesi sonucu hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Ozman Baran Öz, Çekmeköy'de düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.
15.10.2021 Gündem
Üç şehit daha son yolculuğa çıktı
Üç şehit daha son yolculuğa çıktı Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde önceki akşam Bağlar Köyü Boğazköy Köprüsü yakınlarında çıkan çatışmada şehit olan Sivaslı Jandarma Er Çetin Doğan ile Malatyalı Uzman Çavuş Güner Erdem’ın cenazeleri Hakkari’deki Dağ ve Komando Tugay Komutanlığı’nda düzenlenen törenin ardından memleketlerine uğurlandı. Yaralanan 7 askerin tedavileri askeri hastanelerde devam ediyor.
10.09.2012 Gündem
Buz gladyatörleri
Buz gladyatörleri Buz hokeyini izlemek ve oynamak heyecan vericidir. Özel kıyafetleriyle arenaya çıkmış gladyatörleri andıran sporcular, hızlı düşünen, hareket eden ve bedenlerini kontrol edebilen birer strateji uzmanıdır
21.01.2011 Skorer
Akademik onurumuz çiğnendi!
Akademik onurumuz çiğnendi! Başbakan Erdoğan'ın Boğaziçi Üniversitesi ziyaretini protesto etmek isteyen öğrencilerin polis müdahalesiyle karşılaşmasına 212 öğretim üyesi yayımladıkları bildiriyle sert tepki gösterdi
12.11.2010 Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Özlem Öz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.