Pasaport

Pasaport

Son dakika pasaport haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan pasaport gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan pasaport haber sayfamızda...

Pasaport

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.134 pasaport haberi bulunmuştur.
Son dakika... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Kılıçdaroğlu'na 'Sedat Peker' yanıtı
Son dakika... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Kılıçdaroğlu'na 'Sedat Peker' yanıtıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddialarıyla ilgili açıklamalarına cevap verdi. Soylu, "Mafya konusunda tek yapamadığımız, her seçim kaybeden siyaset mafyasının, Türk siyaseti'ne musallatlığına çaresiz kalmaktır." dedi.
9.05.2021Gündem
İstanbul Esenyurt’ta Ugandalıları Ugandalı soydu
İstanbul Esenyurt’ta Ugandalıları Ugandalı soyduEsenyurt'ta yaşayan Uganda uyruklu iki kadının kaldığı daireye giren sahte polisler, kadınların pasaportlarını ve bin 500 lirasını alarak evden kaçtı. Şüpheliler kısa sürede yakalanırken, hırsızlık olayını organize eden kişinin Uganda uyruklu Monica N. olduğu ortaya çıktı.
7.05.2021Haberler
İstanbul'da VIP hizmetli kaçakçılık
İstanbul'da VIP hizmetli kaçakçılık'VIP Hizmet' formülüyle bazı göçmenleri Avrupa ülkelerine kaçıran şebekenin ameliyat kamuflajı İstanbul Havalimanı pasaport polisine takıldı. Türkiye'ye giriş izni olmayanları yasa dışı yollarla yurda sokup buradan Avrupa'ya ameliyat oldu bahanesiyle yüzleri sarılı bir şeklide sahte pasaportlara kaçıran insan kaçakçılarını polisin dikkati sayesinde yakalandı.
5.05.2021Haberler
İstanbul'da inanılmaz olay! Maske düştü gerçek ortaya çıktı
İstanbul'da inanılmaz olay! Maske düştü gerçek ortaya çıktı'VIP Hizmet' formülüyle bazı göçmenleri Avrupa ülkelerine kaçıran şebekenin ameliyat kamuflajı İstanbul Havalimanı pasaport polisine takıldı.Türkiye'ye giriş izni olmayanları yasa dışı yollarla yurda sokup buradan Avrupa'ya ameliyat oldu bahanesiyle yüzleri sarılı bir şeklide sahte pasaportlara kaçıran insan kaçakçılarını polisin dikkati sayesinde yakalandı.
5.05.2021Haberler
İstanbul'da inanılmaz olay! Maske düştü gerçek ortaya çıktı
İstanbul'da inanılmaz olay! Maske düştü gerçek ortaya çıktı'VIP Hizmet' formülüyle bazı göçmenleri Avrupa ülkelerine kaçıran şebekenin ameliyat kamuflajı İstanbul Havalimanı pasaport polisine takıldı.Türkiye'ye giriş izni olmayanları yasa dışı yollarla yurda sokup buradan Avrupa'ya ameliyat oldu bahanesiyle yüzleri sarılı bir şeklide sahte pasaportlara kaçıran insan kaçakçılarını polisin dikkati sayesinde yakalandı.
5.05.2021Gündem
Son dakika... İstanbul'da VIP hizmetli kaçakçılık! Maske inince ortaya çıktı
Son dakika... İstanbul'da VIP hizmetli kaçakçılık! Maske inince ortaya çıktı'VIP Hizmet' formülüyle bazı göçmenleri Avrupa ülkelerine kaçıran şebekenin ameliyat kamuflajı İstanbul Havalimanı pasaport polisine takıldı.Türkiye'ye giriş izni olmayanları yasa dışı yollarla yurda sokup buradan Avrupa'ya ameliyat oldu bahanesiyle yüzleri sarılı bir şeklide sahte pasaportlara kaçıran insan kaçakçılarını polisin dikkati sayesinde yakalandı.
5.05.2021Gündem
Kadın polise ahlaksız teklif! Yine olay çıkardı, yine gözaltında
Kadın polise ahlaksız teklif! Yine olay çıkardı, yine gözaltındaAntalya'da, maske takması konusunda kendisini uyaran polisin yanındaki kadın meslektaşını gösterip, 'Beğendim, bana göndersene' deyince gözaltına alınan, sevk edildiği adliyede hakimlik tarafından serbest bırakılan Letonya asıllı İngiliz turist Dmitrijs Solovjovs dün akşam saatlerinde maskesiz yakalandı. Maske takmasını isteyen polislere zorluk çıkaran Solovjovs, kelepçelenip maske takılarak polis merkezine götürüldü. Solovjovs'tan, 1'i kadın, 2 polis memuru şikayetçi oldu.
5.05.2021Haberler
Kadın polise ahlaksız teklif! Yine olay çıkardı, yine gözaltında
Kadın polise ahlaksız teklif! Yine olay çıkardı, yine gözaltındaAntalya'da, maske takması konusunda kendisini uyaran polisin yanındaki kadın meslektaşını gösterip, 'Beğendim, bana göndersene' deyince gözaltına alınan, sevk edildiği adliyede hakimlik tarafından serbest bırakılan Letonya asıllı İngiliz turist Dmitrijs Solovjovs dün akşam saatlerinde maskesiz yakalandı. Maske takmasını isteyen polislere zorluk çıkaran Solovjovs, kelepçelenip maske takılarak polis merkezine götürüldü. Solovjovs'tan, 1'i kadın, 2 polis memuru şikayetçi oldu.
5.05.2021Gündem
Yeşil Pasaport Kimler Alabilir, Kimlere Verilir? Yeşil Pasaport İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?
Yeşil Pasaport Kimler Alabilir, Kimlere Verilir? Yeşil Pasaport İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?Kişiler yurt dışına çıkabilmesi için pasaport çıkarması gerekiyor. Pasaportların birçok farklı çeşidi vardır. Bu çeşitlerden biri olan yeşil pasaport, kişilerin ilgilendiği bir pasaport çeşididir. Yeşil pasaportu kimlerin kullanacağı ve kimlerin alabileceği kişilerce merak edilerek araştırılıyor. Yeşil pasaport kimler alabilir, kimlere verilir? Yeşil pasaport için gerekli evraklar nelerdir? Yeşil pasaport hakkındaki tüm sorulara cevaplar derledik.
4.05.2021Eğitim
Tam kapanmada tam denetim
Tam kapanmada tam denetimPolis ekipleri İzmir’de bir eğlence mekanına yaptıkları baskında 29 kişiye işlem yaptı. Bursa’da da sokağa çıkma kısıtlamasında otomobille şehir turuna çıkan üç kişi, denetimler sırasında polise yakalandı. Kırklareli’nde ise mesire alanlarında piknik yapan kişiler, drone ile tespit edildi...
3.05.2021Gündem
Teşkilat 9. bölüm full izle! Teşkilat dizisi son bölüm tek parça...
Teşkilat 9. bölüm full izle! Teşkilat dizisi son bölüm tek parça...Teşkilat dizisi 9. son bölüm pazar akşamı yayımlandı. Serdar, Zehra ve Kasım'ın içinde olduğu uçağın arızalanması ile Yunanistan'a acil iniş yapan üçlü, gerçekleri öğrenir. İzleyenler ise Teşkilat 10. yeni bölüm fragmanını sorguluyor. İşte, Teşkilat 9. son bölümde yaşananlar...
2.05.2021Cadde
Konyaaltı Sahili turistlere kaldı
Konyaaltı Sahili turistlere kaldıANTALYA'nın Konyaaltı sahili tam kapanmanın 3'üncü gününde turistlere kaldı. Polisler, sahile gelen turistlerin pasaport kontrolünü yaptı.
2.05.2021Haberler
Yollarda denetim kuyruğu
Yollarda denetim kuyruğuYurt genelinde tam kapanmanın 2’nci günü sokaklar sessiz kaldı. Polis ekiplerince oluşturulan kontrol noktalarında ise sabah saatlerinde zaman zaman araç kuyrukları oluşurken, “Muafım ama belgem yok” bahanesi cezadan kurtaramadı
2.05.2021Gündem
Antalya'nın Konyaaltı Sahili'nde polis turistleri denetledi
Antalya'nın Konyaaltı Sahili'nde polis turistleri denetlediKısıtlama günlerinde sadece kente gelen turistlere açık olan Antalya'nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'nde, Antalya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri denetim yaptı. Ekipler, hava sıcaklığının 25, deniz suyu sıcaklığının 20 derece ve nem oranının ise yüzde 50 olduğu sahile gelenlerin tek tek kimlik ve pasaport kontrolünü yaptı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun tam kapanma öncesinde yerleşik yabancıların da Türk vatandaşları gibi kurallara uymakla mükellef olduğunu söyleyip, turistmiş gibi kısıtlamayı ihlal edemeyeceğini hatırlatması üzerine ekipler sahil boyunca yaya olarak devriye görev yaptı.
1.05.2021Haberler
Polis turistleri denetledi
Polis turistleri denetlediKısıtlama günlerinde sadece kente gelen turistlere açık olan Antalya'nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'nde, Antalya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri denetim yaptı.
1.05.2021Haberler
Konyaaltı Sahili, turistlere kaldı
Konyaaltı Sahili, turistlere kaldıAntalya'nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili, 17 günlük tam kapanmanın 2'nci gününde kısıtlamadan muaf turistlerle doldu. Plajda denetim yapan polisler, yerleşik yabancıların da Türk vatandaşları gibi kurallara uymakla mükellef olduğunu söyleyip, turistmiş gibi kısıtlamayı ihlal edemeyeceğini hatırlatması üzerine sahil boyunca yaya olarak devriye görevinde bulundu.
1.05.2021Gündem
Kapanmanın ilk gününde sıkı denetim
Kapanmanın ilk gününde sıkı denetim17 günlük tam kapanmanın ilk günü İstanbul’da, meydanlar, sokaklar ve sahiller sessizliğe büründü. Milliyet olarak tam kapanmanın ilk gününde İstanbul’un caddelerini ve meydanlarını dolaştık.
1.05.2021Gündem
Sahurda dehşet! Maskeli 3 kişi aileye kabusu yaşattı
Sahurda dehşet! Maskeli 3 kişi aileye kabusu yaşattıÇorum’da sahur vakti elektriğini kestikleri binada, dairenin zilini çalıp, kapıyı açan ev sahibi Irak uyruklu Asad Ahmad Hüseyin’i başına tabancanın kabzası ile vurarak yaralayan 3 kişi, aileyi tehdit edip 10 bin lira, pasaportlar ve cep telefonlarını alarak kaçtı.
30.04.2021Gündem
Yer: Bursa! Kurbanlarını ağaca bağlayıp kabusu yaşattılar
Yer: Bursa! Kurbanlarını ağaca bağlayıp kabusu yaşattılarBursa'nın Kestel ilçesinde, 5 kişiyi farklı tarihlerde zorla ağaca bağlayarak paralarını gasbettikleri iddiasıyla 3 kişi yakalandı.
30.04.2021Gündem
‘Almanya gri pasaporta vize uygulamayacak’
‘Almanya gri pasaporta vize uygulamayacak’Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, altı belediyenin kamu görevlisi olmayan kişilere gri (hizmet pasaport) vererek yurt dışına çıkışını sağlamaları ve ardından başlatılan soruşturmalarla ilgili muhatap ülkeleri “net ve şeffaf” şekilde bilgilendirdiklerini açıkladı. Başta Almanya olmak üzere muhatap ülke yönetimlerine, gri pasaportla gelenlerin iltica talepleri için “kesinlikle kabul etmeyin, bize iade edin” denildiğini belirten Kıran, Almanya’nın gri pasaporta vize uygulamasının sözkonusu olmadığını, bu bilginin kendilerine iletildiğini kaydetti.
30.04.2021Siyaset
Esenyurt'ta denetim! Tek tek kontrol edildi
Esenyurt'ta denetim! Tek tek kontrol edildiİstanbul Esenyurt'ta polis ekipleri tarafından yapılan denetimde oturma izinleri ve pasaportları bulunmayan yabancı uyruklu 50 kişi, sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresine sevk edildi.
29.04.2021Gündem
'Teşkilat'ın dokuzuncu bölümünde neler olacak?
'Teşkilat'ın dokuzuncu bölümünde neler olacak? TRT 1 dizisi 'Teşkilat', 2 Mayıs Pazar akşamı dokuzuncu bölümüyle ekranlara gelecek. Yeni bölümde; Fadi, Serdar ve Zehra’nın peşine düşüyor.
29.04.2021Cadde
İçişleri Bakanı Soylu’dan ‘alkol yasağı’ açıklaması: Kural aynı süre uzun
İçişleri Bakanı Soylu’dan ‘alkol yasağı’ açıklaması: Kural aynı süre uzunİçişleri Bakanı Soylu, tam kapanma döneminde uygulanacak içki satışı yasağıyla ilgili, “Geçen haftaki cumartesi-pazarın kısıtlamasından herhangi bir fark yok. Kural aynı, süre uzun” dedi. Soylu, dün akşam İstanbul’da otogarda bombalı eylem hazırlığındaki iki PKK’lının da gözaltına alındığını açıkladı.
29.04.2021Siyaset
Son dakika: Bakan Soylu'dan 'tam kapanma açıklaması':  E-başvuruyla izin alabilecekler
Son dakika: Bakan Soylu'dan 'tam kapanma açıklaması': E-başvuruyla izin alabileceklerGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. Soylu, "Uzun zamandır Türkiye'nin takip ettiği Diyarbakır Anneleri'nde yarın 25. buluşma gerçekleşecek." ifadelerini kullandı. Soylu, İstanbul otogarında PKK'lıların bir aracın altına yerleştirdiği 5 kilo patlayıcının ele geçirildiğini, 2 kişinin yakalandığını bildirdi. Tam kapanma ile ilgili bilgiler veren Soylu, "Çalışma izin belgesiyle ilgili arkadaşlarımız yarın akşam devreye koyacaklar. e-Devlet üzerinden SGK tuşuna basıp T.C. kimlik numaraları girilerek, çıktı alınacak. Bu kadar. Kurumların ayrıca bir yazı vermesine gerek kalmayacak." ifadelerini kullandı
29.04.2021Siyaset
Son dakika: Türk pasaportuna aşağılama! Cezaları belli oldu
Son dakika: Türk pasaportuna aşağılama! Cezaları belli olduSosyal medya hesaplarından Türk pasaportunu aşağılayıcı nitelikte paylaşım yaptıkları gerekçesiyle gözaltına alınan K.Ö. (23) ve N.Y. (23) hakkında 'Devletin egemenlik alametlerini aşağılama' suçundan yurt dışına çıkış yasağı ve imza şeklinde adli kontrol tedbirleri uygulandı.
28.04.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

antalyaturistpasaportİstanbul Havalimanıpolis

Pasaport ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.