Pasaport

Pasaport

Son dakika pasaport haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan pasaport gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan pasaport haber sayfamızda...

Pasaport

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.026 pasaport haberi bulunmuştur.
ÖZEL | Fenerbahçe eski yöneticisi Hakan Bilal Kutlualp, başkanlık seçiminin favorisini açıkladı! 'Aziz Yıldırım'ı sarılıp öperim'
ÖZEL | Fenerbahçe eski yöneticisi Hakan Bilal Kutlualp, başkanlık seçiminin favorisini açıkladı! 'Aziz Yıldırım'ı sarılıp öperim' Anelka, Appiah, Pierre van Hooijdonk ve Alex de Souza gibi Fenerbahçe tarihinde ses getiren transferlerde ön plana çıkan sarı-lacivertlilerin eski yöneticisi Hakan Bilal Kutlualp, Skorer'e çok özel açıklamalarda bulundu. Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un demeçlerinden şampiyonluk yarışına kadar birçok konuya değinen Kutlualp, başkanlık seçimi için favorisini de belirtti.
17.05.2024 Fenerbahçe
4 milyon asker sahaya inecek! NATO-Rusya savaşını yazdılar: Kuzeyden saldıracaklar
4 milyon asker sahaya inecek! NATO-Rusya savaşını yazdılar: Kuzeyden saldıracaklar İngiliz medyası olası Rusya-NATO savaşını yazdı. Milyonlarca askerin devreye gireceği savaşın konumu ise söz konusu haberde belirtildi.
16.05.2024 Dünya
‘Tasarruf paketi 3 yıllık değil’
‘Tasarruf paketi 3 yıllık değil’ ASLIHAN ALTAY KARATAŞ/ANKARA- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TOBB ikiz kulelerinde düzenlenen TOBB Genel Kurulu’ndaki konuşmasında özetle şunları söyledi: REZERV 127 MİLYAR DOLAR: Ülkemizin risk primi giderek düşüyor...
16.05.2024 Gündem
Cevdet Yılmaz: Bir üst lige çıkmamız gerekiyor
Cevdet Yılmaz: Bir üst lige çıkmamız gerekiyor Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Cari dengelerimizi geçen yıldan bu yana neredeyse yarı yarıya iyileştirdik” dedi.
15.05.2024 Gündem
Erdoğan'dan kamuda tasarruf çağrısı: Tüm personel uymak zorunda
Erdoğan'dan kamuda tasarruf çağrısı: Tüm personel uymak zorunda Geçtiğimiz gün açıklanan tasarruf paketiyle ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kamu çalışanlarına çağrıda bulundu.
15.05.2024 Gündem
3 ilde Mahzen operasyonu! Metin Singer yakalandı
3 ilde Mahzen operasyonu! Metin Singer yakalandı Edirne merkezli 3 ilde düzenlenen “MAHZEN-44” operasyonlarında elebaşılığını Metin Singer’in yaptığı organize suç örgütü çökertildi. Operasyona ait detayları İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya paylaştı
14.05.2024 Haberler
Son dakika! Mahzen operasyonlarında 2 organize suç örgütü çökertildi
Son dakika! Mahzen operasyonlarında 2 organize suç örgütü çökertildi Edirne merkezli 3 ilde düzenlenen “MAHZEN-44” operasyonlarında elebaşılığını Metin Singer’in yaptığı organize suç örgütü çökertildi. Tekirdağ merkezli 4 ilde ise Jandarma tarafından düzenlenen “MAHZEN-45” operasyonlarında elebaşılığını Hakan Uslu’nun yaptığı organize suç örgütü çökertildi. Operasyona ait detayları İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya paylaştı
14.05.2024 Gündem
'Engelli vatandaşların tüm ulaşım ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz'
'Engelli vatandaşların tüm ulaşım ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz' Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 'Herkes İçin Hareketlilik' adıyla bir mobil uygulamayı tamamlamak üzere olduklarını belirterek, "Bu yıl hayata geçirilmesi planlanan bu uygulamamızla; refakatçi modülünden engelli taşıma hizmetleri modülüne, ulaşım sisteminin erişilebilirliğini iyileştirmeye yönelik geri bildirim modülünden işaret dili çağrı merkezi desteğine kadar engelli vatandaşlarımızın ulaşım sürecine ilişkin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz" dedi.
13.05.2024 Ekonomi
Herkes İçin Hareketlilik uygulaması bu yıl hayata geçiyor
Herkes İçin Hareketlilik uygulaması bu yıl hayata geçiyor Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Türkiye’de engellilerin temel hak ve özgürlüklerden faydalanmasını teşvik edecek ve toplumsal hayata diğer bireylerde eşit şartlarda katılımını sağlamak amaçlı ilk kanunun 2005 yılında imzalandığını belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde her alanda fırsat eşitliğini ön planda tutan hükümetlerimiz, engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmaya, umut ve özlemlerini gerçekleştirmeye gayret etmiştir.” dedi.
13.05.2024 Ekonomi
Son dakika...Alanya'da içinde 190 kişi bulunan uçağın inişte ön tekeri patladı!
Son dakika...Alanya'da içinde 190 kişi bulunan uçağın inişte ön tekeri patladı! Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, "Köln- Gazipaşa uçuşunu gerçekleştiren B738 tipindeki uçağın, piste inişi sırasında lastiği patlamış, ön dikmesi hasar almıştır. Pistte kalan uçaktaki 184 yolcu 6 mürettebattan oluşan toplam 190 kişinin tahliyesi tamamlanmıştır" dedi.
9.05.2024 Gündem
“İsrail’le ihracat ve ithalat işlemlerini durdurulmasını doğru buluyorum”
“İsrail’le ihracat ve ithalat işlemlerini durdurulmasını doğru buluyorum” Ankara Sanayi Odası (ASO) Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Ardıç, İsrail’le ticari ilişkilerin durdurulmasına ilişkin, “Ticaret Bakanlığımızın aldığı bu kararın son derece yerinde olduğunu belirtmek istiyorum. Ancak bu doğru karar iyi bir planlama ile alınmalıydı. En azından açıklandığı tarihten itibaren 15 gün, 20 gün, bir ay bir süre verilseydi” dedi.
9.05.2024 Ekonomi
Deprem bombasını ateşlediler! Mart ayında duyuruldu iki ay sonra vurdu
Deprem bombasını ateşlediler! Mart ayında duyuruldu iki ay sonra vurdu ABD ve Rus basını, Moskova'nın deprem bombası adı verilen FAB-1500 füzelerini kullanmaya başladığını duyurdu. Mart ayında tanıtılan füze iki ay sonra ilk hedefini vurdu, Harkov'daki mahalle tuzla buz oldu.
7.05.2024 Dünya
Kupon ile nutuk kampanyası aydınlatma metni
Kupon ile nutuk kampanyası aydınlatma metni Milliyet Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş. (Bundan sonra “Milliyet” veya “Şirket” olarak anılacaktır.) olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK” ya da “Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında Kupon ile Nutuk Kampanyasına katılımınız doğrultusunda kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili sizlere bilgi vermek amacıyla işbu aydınlatma metnini hazırladık.
6.05.2024 Vitrin
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İsrail mesajı: Baskının dozunu yükseltiyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İsrail mesajı: Baskının dozunu yükseltiyoruz İsrail ile ticareti durdurduklarını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'İyice canileşen İsrail yönetimini ateşkese zorlamak maksadıyla diplomasi ve ticaret boyutunda baskının dozunu sürekli yükseltiyoruz' dedi.
6.05.2024 Gündem
Antalya'nın su kaynaklarına kaçak sondaj darbesi!
Antalya'nın su kaynaklarına kaçak sondaj darbesi! Küresel iklim krizinin etkilerinden olan su azlığı, Antalya'da daha da hissedilir oldu.
6.05.2024 Gündem
11 bin kilometreden savaşmak için geldiler! Resmi belgeler sızdırıldı: Yüksek maaş ve pasaport için kan dökecekler
11 bin kilometreden savaşmak için geldiler! Resmi belgeler sızdırıldı: Yüksek maaş ve pasaport için kan dökecekler Aylık 25 dolar kazanan Güney Amerika ülkesindeki erkeklerin yüksek maaş ve daha iyi bir pasaport için 11 bin kilometre ötedeki savaşa katıldıkları ortaya çıktı.
6.05.2024 Dünya
İzmir - Midilli arası seferler başladı
İzmir - Midilli arası seferler başladı İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin deniz turizmini canlandırmak için İZDENİZ konforuyla sürdürdüğü İzmir-Midilli seferlerinin 2024 yaz programı başladı. Kapı vizesinin de devreye girmesiyle ilginin arttığı seferler 27 Eylül'e kadar iki gemiyle devam edecek.
3.05.2024 Ekonomi
İstanbul’da sahte pasaport, kimlik ve vize şebekesine operasyon
İstanbul’da sahte pasaport, kimlik ve vize şebekesine operasyon İstanbul’da düzenlenen operasyonda, Türkiye'deki yabancı uyruklulara ve yurt dışında firari olarak aranan kişilere para karşılığı sahte pasaport ve kimlik belgesi düzenleyip satan şebeke çökertildi.
3.05.2024 Gündem
İsrailli organ şebekesi deşifre oldu! Türkiye, İsrail, Suriye üçgeni
İsrailli organ şebekesi deşifre oldu! Türkiye, İsrail, Suriye üçgeni Adana’da polisin sahte pasaport üzerine yaptığı incelemede Türkiye, İsrail ve Suriye üçgenindeki ‘organ ticareti’ şebekesi ortaya çıkarıldı.
3.05.2024 Gündem
Çinli kadınlar para biriktirmek için neden yabancılarla eşleşiyor?
Çinli kadınlar para biriktirmek için neden yabancılarla eşleşiyor? Çin'de ekonomik belirsizlik tasarruf oranlarının artmasına neden olurken, kadınlar internette başka kadınlarla eşleşerek para biriktirmeye çalışıyor.
1.05.2024 Dünya
Oturma izni biten Kenyalı kadın soyunarak polise direndi
Oturma izni biten Kenyalı kadın soyunarak polise direndi Mecidiyeköy'de polisin pasaport kontrolü yapmak istediği oturma izni biten Kenyalı kadın polise soyunarak direndi.
29.04.2024 Haberler
Oturma izni biten Kenyalı kadın soyunarak polise direndi
Oturma izni biten Kenyalı kadın soyunarak polise direndi Mecidiyeköy'de polisin pasaport kontrolü yapmak istediği oturma izni biten Kenyalı kadın polise soyunarak direndi.
29.04.2024 Gündem
Hizmet ihracatçıları “strateji” belirledi
Hizmet ihracatçıları “strateji” belirledi Hizmet İhracatçılar Birliği, 19-21 Nisan tarihlerinde Sapanca’da düzenlediği Hizmet İhracatı Strateji Toplantısı ile sektörün sorunlarını ve çözüm önerilerini masaya yatırdı.
20.04.2024 Ekonomi
DAEŞ iddianamesinden detaylar: Askeri tesislere ve Meclis’e saldıracaklardı
DAEŞ iddianamesinden detaylar: Askeri tesislere ve Meclis’e saldıracaklardı İstanbul'da Santa Maria kilisesine saldırı düzenleyen DEAŞ terör örgütünün hücresiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.
16.04.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Pasaport ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.