Rusya'nın Ukrayna'yı İşgali

Rusya'nın Ukrayna'yı İşgali

Son dakika Rusya'nın Ukrayna'yı işgali haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Rusya'nın Ukrayna'yı işgali gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Rusya'nın Ukrayna'yı işgali haber sayfamızda...

Rusya'nın Ukrayna'yı İşgali

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 757 rusya'nın ukrayna'yı işgali haberi bulunmuştur.
Putin saldırıyı özel olarak emretti! İHA ve füzeler aynı aynı anda vurdu, korkunç görüntüler
Putin saldırıyı özel olarak emretti! İHA ve füzeler aynı aynı anda vurdu, korkunç görüntüler Rusya, Ukrayna'nın başkenti Kiev'in 50 kilometre güneyindeki Tripilya Elektrik Santrali'ne saldırı düzenledi. Enerji tesisi, füzeler ve insansız hava araçlarıyla (İHA) vuruldu.
12.04.2024 Haberler
Putin saldırıyı özel olarak emretti! İHA ve füzeler aynı aynı anda vurdu, korkunç görüntüler
Putin saldırıyı özel olarak emretti! İHA ve füzeler aynı aynı anda vurdu, korkunç görüntüler Rusya, Ukrayna'nın başkenti Kiev'in 50 kilometre güneyindeki Tripilya Elektrik Santrali'ne saldırı düzenledi. Enerji tesisi, füzeler ve insansız hava araçlarıyla (İHA) vuruldu.
12.04.2024 Dünya
ABD kartellerden ordu kuruyor! Devlet medyası doğruladı, 10 bin kilometre öteden savaşmak için gelecekler
ABD kartellerden ordu kuruyor! Devlet medyası doğruladı, 10 bin kilometre öteden savaşmak için gelecekler Aylardır kilit durumda olan Ukrayna-Rusya arasındaki savaş için ABD yeni bir ordu kuruyor. Rus istihbaratı tarafından elde edilen ve resmi medya tarafından yayınlanan haberin detayları dünya basınında sansasyona yol açtı.
11.04.2024 Dünya
Rus savaş gemisi 'NATO Gölü'nde alev alev! Videoyla duyurdular
Rus savaş gemisi 'NATO Gölü'nde alev alev! Videoyla duyurdular Birçok Rus gemisinin Karadeniz'in soğuk sularına gömüldüğü savaşta ilk kez Baltık Denizi'nde bir saldırı gerçekleşti, Serpukhov füze gemisinin Kaliningrad'da yandığı bildiriliyor.
9.04.2024 Dünya
Nükleer santrale kamikaze dalış resmen doğrulandı! Avrupa'nın en büyüğünde şok anlar
Nükleer santrale kamikaze dalış resmen doğrulandı! Avrupa'nın en büyüğünde şok anlar Kıtanın en büyük nükleer santralinde kamikaze silahlı insansız hava aracı infilak etti, Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu'nun doğrulamasıyla gözler bir anda Dinyeper Nehri'ne çevrildi. İşgalci Ruslar saldırı nedeniyle Ukraynalıları suçluyor.
7.04.2024 Dünya
Savaşta son dakika... Rus hava üssü vuruldu! Sıra sıra dizilmiş jetler yok oldu, ağır darbe
Savaşta son dakika... Rus hava üssü vuruldu! Sıra sıra dizilmiş jetler yok oldu, ağır darbe Su-34 jetlerine ev sahipliği yapan stratejik hava üssü kamikaze silahlı insansız hava aracı yağmuruna tutuldu, şehirde yaşayanlar 60'tan fazla patlama sesi duydu. Rus ordusu için acı tablo, gün ağardıktan sonra ortaya çıktı.
5.04.2024 Dünya
Mermi kafasına saplandı! Telegram gruplarında yayıldı, kurşun dışarıda kaldı
Mermi kafasına saplandı! Telegram gruplarında yayıldı, kurşun dışarıda kaldı Ukrayna askerleri ile çatışmaya giren Rus askerinin kafasına mermi saplandı. Kafatasını delemeyen merminin yarısı kemiğin içine girerken diğer yarısı dışarıda kaldı, söz konusu fotoğraf dünyada ses getirdi.
4.04.2024 Dünya
Köprü havaya uçacak! Tarih vererek duyurdular: Savaşta bütün dengeler değişecek
Köprü havaya uçacak! Tarih vererek duyurdular: Savaşta bütün dengeler değişecek Ukrayna İHA ve insansız deniz araçları tarafından defalarca vurulan Kerç Köprüsü'nü yok edecekleri tarihi duyurdu. Haziran ayını işaret eden yetkililer Rusya ve Kırım arasındaki tek bağlantı noktasını çökertmek istiyor.
3.04.2024 Dünya
Dünyada son dakika... Rusya'da drone fabrikasına kamikaze saldırısı, korkunç görüntüler
Dünyada son dakika... Rusya'da drone fabrikasına kamikaze saldırısı, korkunç görüntüler Rusya'ya bağlı Tataristan'da Moskova yönetimi bir süredir İran tarafından sağlanan Shaded-135 kamikaze drone'larını üretiyordu. Sabah saatlerinde ise bir uçak söz konusu fabrikaya intihar saldırısında bulundu.
2.04.2024 Dünya
NATO-Rusya savaşı ufukta gözüktü! Finlandiyalı general: Gelirlerse katliam yaparız
NATO-Rusya savaşı ufukta gözüktü! Finlandiyalı general: Gelirlerse katliam yaparız NATO ile Rusya arasındaki gerilime şimdi de Finlandiya katıldı. Rusya ile devasa bir sınırı paylaşan ülkeden olası savaşa dair korkunç bir senaryo geldi.
1.04.2024 Dünya
1.5 tonluk termobarik füzesiyle vurdular! Savaşta eksen kırılması: Uyuyan dev sonunda uyandı
1.5 tonluk termobarik füzesiyle vurdular! Savaşta eksen kırılması: Uyuyan dev sonunda uyandı Rus ordusu Ukrayna'da savaşın başından beri ilk kez termobarik bir füze kullandı. Askeri uzmanlar ise bu durumun savaşta bir dönüm noktası olduğunu ifade ederek füzenin özelliklerine yer verdi.
31.03.2024 Dünya
Putin esti gürledi: F-16'ları nerede tespit edersek edelim imha edeceğiz
Putin esti gürledi: F-16'ları nerede tespit edersek edelim imha edeceğiz Polonya, Çekya ve diğer Baltık ülkelerinin korkutulduğunu savunan Rusya lideri, savaş alanına sürülecek F-16 jetlerini düşüreceklerini ilan ederek NATO'ya rest çekti.
28.03.2024 Dünya
ABD Türkiye'ye muhtaç kaldı! Üç ülkenin Ankara'ya karşı birleşmesi boşa gitti, dev ortaklık başlıyor
ABD Türkiye'ye muhtaç kaldı! Üç ülkenin Ankara'ya karşı birleşmesi boşa gitti, dev ortaklık başlıyor Bloomberg, Ukrayna'ya destek sağlamak isteyen ABD'nin Türkiye'nin kapısını çalmaya hazırlandığını duyurdu. Bu haber akıllara geçtiğimiz ay üç ülkenin Ankara'ya karşı birleşmesini tekrar gündeme getirdi.
28.03.2024 Dünya
Moskova'daki konser salonu saldırısında son dakika... Rusya'nın kahraman ilan ettiği İslam Halilov: En son ben koştum!
Moskova'daki konser salonu saldırısında son dakika... Rusya'nın kahraman ilan ettiği İslam Halilov: En son ben koştum! Rusya'nın başkentinden aynı gün arka arkaya gelen çıkışları Bloomber'in gündemi değiştiren haberi izledi, CNN Türk ekibi ise, saldırı sırasında yüzden fazla kişiyi kurtaran İslam Haliov'la röportaj yaptı.
27.03.2024 Dünya
Dünyada son dakika... Rus füzesi NATO hava sahasına girdi! Bitmek bilmeyen 39 saniye
Dünyada son dakika... Rus füzesi NATO hava sahasına girdi! Bitmek bilmeyen 39 saniye Kuzey Kutbu kıyısındaki Murmansk'tan havalanan stratejik bombardıman uçakları Tu-95'ler, Ukrayna'ya füze yağdırdı. Putin'in on yıl önce el koyduğu Kırım'ın başkenti Sivastopol'da da gece yarısı füze paniği yaşandı. NATO radarları Oserdow köyü semalarında ilerleyen bir füze tespit edince, ortalık karıştı.
24.03.2024 Dünya
'Bütün Fransız askerlerini öldüreceğiz!' Üçüncü Dünya Savaşı'nı başlatacak açıklamayı devlet medyası yayınladı
'Bütün Fransız askerlerini öldüreceğiz!' Üçüncü Dünya Savaşı'nı başlatacak açıklamayı devlet medyası yayınladı Askeri uzmanlar, analistler hatta devlet liderleri dahi Fransa'nın Ukrayna'ya asker göndermesinin küresel bir savaşa hatta küresel bir nükleer savaşa yol açacağını söylüyor. Konuyla ilgili gün içerisinde açıklamalarda bulunan Rus yetkili ise adeta ateşe benzin döktü. Moskova'dan gelen açıklama dünya medyasında yankı uyandırdı.
21.03.2024 Dünya
Her dakika 1 milyon ölü! NATO ve Rusya arasındaki olası nükleer savaş, dünyanın sonu
Her dakika 1 milyon ölü! NATO ve Rusya arasındaki olası nükleer savaş, dünyanın sonu ABD'li araştırmacılar NATO ve Rusya arasındaki olası bir nükleer savaşın simülasyonunu yayınladı. Milyonlarca kişinin öldüğü 'olası savaş' sonrası en güvenli yer ve yaşanacak zorluklar da belli oldu.
18.03.2024 Dünya
Amerikan tankları Dedeağaç'ta! Yunanistan'a devasa yığınağın fotoğraflarını resmi site yayınladı
Amerikan tankları Dedeağaç'ta! Yunanistan'a devasa yığınağın fotoğraflarını resmi site yayınladı Dokuz ay boyunca dönüşümlü konuşlandırılacak yeni birlikleri getiren dev gemiden, M1A2 Abrams tankları ve M2 Bradley zırhlı araçları indi. Yunan medyası ise, Atina yönetiminin Dedeağaç'la gurur duyduğunu belirtip limanın bir başarı hikayesi olduğunu yazdı.
15.03.2024 Dünya
Rus ajansı TASS haberi yayınlayıp sildi! Gizemli saldırının adresi belli oldu
Rus ajansı TASS haberi yayınlayıp sildi! Gizemli saldırının adresi belli oldu Ukrayna ve Rus şehirlerinde gece yarısından itibaren çok sayıda patlama duyuldu, sınıra 800 kilometre uzaklıktaki iki ayrı hedef kamikaze drone'larla vuruldu. Rus haber ajansının yayına verip sildiği haber ise, gözden kaçacak gibi değil.
13.03.2024 Dünya
Rusya'da Il-76 model nakliye uçağı düştü! Korkunç görüntüler
Rusya'da Il-76 model nakliye uçağı düştü! Korkunç görüntüler Sovyetler Birliği tarafından üretilen Il-76 model nakliye uçağı Rusya'nın Ivanovo şehri üzerinde düştü.
13.03.2024 Dünya
Dünyada son dakika... Fransız ordusuna savaş talimatı! 'Avrupa kıtası nükleer savaşla yok olacak'
Dünyada son dakika... Fransız ordusuna savaş talimatı! 'Avrupa kıtası nükleer savaşla yok olacak' Fransa lideri Macron, Rusya'nın Ukrayna'da iki şehri daha alması durumunda Fransa'nın Ukrayna'ya asker göndereceğini açıkladı.
8.03.2024 Dünya
İsveç kararının ardından ABD'den ilk hamle! Putin'i kızdıracak B-52 görüntüsü
İsveç kararının ardından ABD'den ilk hamle! Putin'i kızdıracak B-52 görüntüsü İsveç'in NATO'ya girmesinden hemen sonra ABD bombardıman uçakları bölgeye gitti. Konuyla ilgili hem ABD hem de Rus kanadından peş peşe açıklamalar geldi.
8.03.2024 Dünya
Rus savaş gemisi Sergey Kotov batırıldı! Gece yarısı gerçekleşen saldırı öğlen ortaya çıktı
Rus savaş gemisi Sergey Kotov batırıldı! Gece yarısı gerçekleşen saldırı öğlen ortaya çıktı Vladimir Putin'in en prestijli projesi Kerç Köprüsü gece trafiğe kapatıldı, sosyal medyada yayılan patlama haberlerinin perde arkası aralandı.
5.03.2024 Dünya
NATO'nun askeri sırları ortaya çıktı! Almanya'dan sızan kayıt yeni bir savaşı işaret etti: Kullanışlı bir aptal
NATO'nun askeri sırları ortaya çıktı! Almanya'dan sızan kayıt yeni bir savaşı işaret etti: Kullanışlı bir aptal Vladimir Putin'in en prestijli projesinin Taurus füzeleriyle yok edilmesi planı Rus istihbaratı tarafından sızdırıldı. Dünyada infial yaratan kayıtla ilgili İngilizler, Almanya Başbakanı Scholz'a hakaret etti. Telegraph gazetesine konuşan İngiliz yetkililer ayrıca olası Rusya-İngiltere savaşını dile getirdi.
5.03.2024 Dünya
30 dakikalık Rus kaydı dünya gündemini alt üst etti! 'Almanya'nın savaşa katıldığı doğrulanıyor'
30 dakikalık Rus kaydı dünya gündemini alt üst etti! 'Almanya'nın savaşa katıldığı doğrulanıyor' Vladimir Putin'in en prestijli projesinin Taurus füzeleriyle yok edilmesi planı için Rus medyası 'yıkım' yorumunu yaptı, Alman medyası ise 'Patlayıcı ses kaydı' ve 'İnanılmaz Bundeswehr çöküşü' başlıkları attı.
3.03.2024 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Rusya'nın Ukrayna'yı İşgali ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.