Sabancı

Sabancı

Son dakika Sabancı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sabancı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sabancı haber sayfamızda...

Sabancı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 14.226 sabancı haberi bulunmuştur.
Kontrolden çıkan otomobil önündeki otomobile çarptı
Kontrolden çıkan otomobil önündeki otomobile çarptıAntalya'da aynı yönde seyir halindeki iki otomobilin çarpışması sonucu yaşanan trafik kazasında 1'i çocuk 3 kişi hafif şekilde yaralandı. Araçların hurdaya döndüğü kazada 3 kişi kontrol amaçlı hastaneye kaldırıldı.
2.12.2021Haberler
Antalya'da kaza: 1'i çocuk 3 kişi yaralandı
Antalya'da kaza: 1'i çocuk 3 kişi yaralandıAntalya'da aynı yönde seyir halindeki iki otomobilin çarpışması sonucu yaşanan trafik kazasında 1'i çocuk 3 kişi hafif şekilde yaralandı. Araçların hurdaya döndüğü kazada 3 kişi kontrol amaçlı hastaneye kaldırıldı
2.12.2021Gündem
Mor Sertifika’nın büyük başarısı
Mor Sertifika’nın büyük başarısıÖğretmenlerin ve öğretmen adaylarının toplumsal cinsiyet eşitliği alanında farkındalıklarının geliştirilmesini sağlayarak eğitimde toplumsal cinsiyete yönelik ayrımcılığın giderilmesini hedefleyen Mor Sertifika Programı, UNESCO Kadın ve Kız Çocuklarının Eğitimi Ödülü’ne aday gösterildi
2.12.2021Gündem
İspanyol kadınlara ‘çimento’ daveti
İspanyol kadınlara ‘çimento’ davetiSabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Sabancı Holding CEO'su Cenk Alper, Sabancı Holding Yapı Malzemeleri Grup Başkanı Burak Orhun ve Çimsa Genel Müdürü Umut Zenar, geçtiğimiz temmuz ayında Cimsa Sabanci Cement BV tarafından devralınan İspanya’nın Valensiya şehrindeki Buñol Çimento Fabrikası’nı ziyaret ederek, fabrika çalışanlarıyla bir araya geldi.
2.12.2021Ekonomi
En önemlisi, Türkiye’nin ulusal katkı beyanını güncellemesi
En önemlisi, Türkiye’nin ulusal katkı beyanını güncellemesiÜmit Şahin, Sabancı Üniversitesi İstanbul Politikalar Merkezi Kıdemli Uzmanı, İklim Çalışmaları KoordinatörüBirleşmiş Milletler (BM) 26...
30.11.2021Vitrin
Beklentiler, COP27’ye ertelenmiş görünüyor
Beklentiler, COP27’ye ertelenmiş görünüyorGezegen için “son umut” olarak görülen COP26 kararlarını başarılı bulanlar da var bulmayanlar da. 2030’da yüzde 45 oranında emisyon azaltımı hedefinin altına tüm ülkelerin imza atması en önemli karar olarak dikkat çekiyor. Ancak genel olarak beklentiler, önümüzdeki sene Mısır’da gerçekleştirilecek COP27’ye ertelenmiş görünüyor.
30.11.2021Vitrin
Güzellik baskısı sosyal medyada başlıyor
Güzellik baskısı sosyal medyada başlıyorSosyal Medyadaki Güzellik Baskısı Araştırması, sosyal medyada kız çocuklarının ‘güzellik baskısını’ yoğun olarak hissettiklerini ortaya koydu.
30.11.2021Gündem
Güvercinada Kalesi kalıcı listeye aday
Güvercinada Kalesi kalıcı listeye adayTurkey One yöneticileri, Kuşadası’ndaki Güvercinada Kalesi’ni ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Çetindoğan, tarihi kalenin UNESCO Dünya Mirası Kalıcı Listesi’ne girmesi için çalışacaklarını kaydetti
30.11.2021Ege
Önyargılara ilk şut kızlardan
Önyargılara ilk şut kızlardanAdidas, “Kızlar Sahada” platformuyla bir araya gelerek kadın futbolunun daha da yaygınlaştırılması, kız çocuklarının hayallerini gerçekleştirebilmesi için güçlerini birleştirdi. adidas ve Kızlar Sahada’nın hayata geçirdiği “İlk Topum” projesi ile futbola gönül veren kız çocuklarına bin futbol topu hediye ediliyor.
29.11.2021Ekonomi
CarrefourSA bayi sayısını 2022’de 250’ye çıkaracak
CarrefourSA bayi sayısını 2022’de 250’ye çıkaracakSabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, küçük esnafı desteklemek ve girişimcilere perakende sektöründe fırsat sunmak amacıyla başlattığı bayilik sistemine büyük ilgi görerek bir yılda 60 bayiye ulaştı.
29.11.2021Ekonomi
Boğaz turu
Boğaz turuDemsa Grup’un sahibi Demet Sabancı Çetindoğan, oğlu Cevdet Çetindoğan ile Bebek sahilindeydi...
29.11.2021Cadde
Çocuk yaşta evliliklere geçit yok
Çocuk yaşta evliliklere geçit yokÇocuk yaşta erken ve zorla evliliklerin önlenmesi için çalışmalarını sürdüren UNFPA Türkiye ve Sabancı Vakfı işbirliğiyle 2019 yılında ilk fazı gerçekleştirilen Çocuk Yaşta Evliliklerin Önlenmesi Projesi’nin ikinci aşamasına geçildi.
28.11.2021Gündem
Eğitim için poz verdiler
Eğitim için poz verdilerBaşarım Sensin Derneği’nin Pera Palace Hotel’deki ‘Ağaçlar Toprağın Göğe Yazdığı Şiirlerdir’ adlı sergiye, ünlü isimler destek verdi
27.11.2021Cadde
İTÜ, istihdamda ilk sırada
İTÜ, istihdamda ilk sıradaİngiltere merkezli yükseköğretim derecelendirme kuruluşu Times Higher Education (THE) Küresel Üniversite İstihdam Sıralaması 2021’i yayınladı.
26.11.2021Eğitim
Bakan Varank kaza geçiren muhabiri kendi kullandığı aracıyla evine bıraktı
Bakan Varank kaza geçiren muhabiri kendi kullandığı aracıyla evine bıraktıSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden kendi kullandığı minibüsle evine gittiği sırada, içinde bulunduğu taksi kazaya karışan muhabiri aracına alarak evine bıraktı.
24.11.2021Gündem
İtalya’dan Liyakat Nişanı aldı
İtalya’dan Liyakat Nişanı aldıSabancı Üniversitesi Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşe Betül Çelik’e, İtalya’nın şövalyelik derecesindeki en yüksek düzey devlet madalyası olan Liyakat Nişanı takdim edildi.
24.11.2021Eğitim
Baba-çocuk ilişkisini güçlendiren proje
Baba-çocuk ilişkisini güçlendiren projeSamsun’da bir anaokulunda uzun yıllardır idarecilik yapan Nurten Akkuş, “Baba Bana Masal Anlat” projesiyle çocuğu anaokulunda okuyan babalara eğitimler verdi. Nurten öğretmen, ilk başlarda sadece bir veliyle başladığı projeye daha sonra ilçede yaşayan onlarca babayı dahil etti ve onlara baba-çocuk ilişkisi konulu seminerler verdi.
24.11.2021Eğitim
Gelişim ve eğitim bu akademide
Gelişim ve eğitim bu akademideTürkiye’nin üretici ve girişimci kadınlarına pazar desteği sağlamak amacı ile yola çıkan Shopsa.com.tr, üretimin kalite, standart ve sürdürülebilirliğini sağlamak için yerel dinamiklerle işbirliği sağlayarak hayata geçirdiği “Shopsa Kadın Gelişim Eğitim ve İletişim Akademisi”nin ilk ayağını Nevşehir’de gerçekleştirdi.
22.11.2021Ekonomi
‘İşbirliğine ihtiyaç var’
‘İşbirliğine ihtiyaç var’Balıkesir Kent Konseyi ev sahipliğinde ‘Geleceğin Kentlerinde İş birliği ve Dayanışma’ temasıyla düzenlenen 3. Kent Konseyleri Sempozyumu başladı.
22.11.2021Ege
‘Hayırlı’ destek
‘Hayırlı’ destekEsas Holding’in sosyal yatırım birimi Esas Sosyal’in üniversiteli gençlerin yabancı dil yetkinliğini güçlendirmek için hayata geçirdiği ‘Hayırlı Sabancı Desteğiyle İngilizce Fırsatım Programı’ ikinci döneminde 200 gence daha eğitim fırsatı verecek.
19.11.2021Cadde
“Dün Bugün İstanbul” sergisi 28 Kasım’a kadar ziyaretçilerini bekliyor
“Dün Bugün İstanbul” sergisi 28 Kasım’a kadar ziyaretçilerini bekliyorEylül ayında Sakıp Sabancı Müzesi’nde başlayan “Dün Bugün İstanbul” sergisi, “Yeni Neslin Sabancı’sı” vizyonu doğrultusunda, Sabancı Holding’in desteği ile devam ediyor.
18.11.2021Kültür Sanat
Mirkelam: Annemle ilgileniyorum
Mirkelam: Annemle ilgileniyorumBir dönemin ünlü şarkıcısı Mirkelam, önceki gün annesi ile birlikte özel bir hastaneden çıkarken görüntülendi.
18.11.2021Cadde
"28. Sakıp Sabancı Sanat Ödülleri" verildi
"28. Sakıp Sabancı Sanat Ödülleri" verildiKariyerlerinin başındaki genç sanatçıları desteklemek amacıyla 1994 yılında Sakıp Sabancı'nın başlattığı sanat ödülleri, 28'inci kez sahiplerini buldu.
17.11.2021Kültür Sanat
‘Kadın Dostu şirket listesinde ilk Türk’
‘Kadın Dostu şirket listesinde ilk Türk’Ekonomi dergisi Forbes’un gerçekleştirdiği Dünyanın En Kadın Dostu Şirketleri (World’s Top Female Friendly Companies) araştırması yayınlandı. Buna göre Sabancı Holding Türkiye’den listeye giren ilk ve tek Türk şirketi oldu.
17.11.2021Ekonomi
Kovid-19'a yakalanan hamilelerde erken doğum riski artıyor
Kovid-19'a yakalanan hamilelerde erken doğum riski artıyorBebeğin beklenen doğum tarihinden 3 hafta erken doğması olarak bilinen prematüre doğum nedenlerine yeni tip koronavirüs de eklendi.
16.11.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Sabancı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.