Sadi

Sadi

Son dakika Sadi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sadi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sadi haber sayfamızda...

Sadi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.637 sadi haberi bulunmuştur.
Ramazan’ın  ruhunu yansıtan fotoğraflar belirlendi
Ramazan’ın ruhunu yansıtan fotoğraflar belirlendi  NUN Eğitim ve Kültür Vakfı’nın bu yıl üçüncüsünü düzenlediği “Ramazanın Işığını Yakala! Uluslararası Fotoğraf Yarışması”nda dereceye girenler belirlendi.
25.05.2022Eğitim
Kuaförlüğü bırakıp çiftçi oldu! 'Metropol bir şehirde köy hayatı yaşıyorum'
Kuaförlüğü bırakıp çiftçi oldu! 'Metropol bir şehirde köy hayatı yaşıyorum'Tuzla’nın Postane Mahallesi’nde çiftçilik yapan 28 yaşındaki Meral Bilgin, azmi ve hayat hikâyesiyle herkesi kendisine hayran bırakıyor. 2 sene önce kadın kuaförlüğü yaparken ani bir kararla çiftçiliğe başlayan Bilgin, tohum üretiyor, saksıya tohum ekiyor, bitkileri suluyor ve elleriyle gübre poşetliyor. Tuzla Belediyesi’nin kadın girişimcileri destekleme programına katılarak hayatını değiştiren Bilgin, "İnsanların isteyip elde edemeyeceği bir yerdeyim. Metropol bir şehirde köy hayatı yaşıyorum" dedi.
15.05.2022Gündem
S ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: S Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
S ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: S Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Dünyanın en güzel duyguları arasında anne baba olmak yer alıyor. Yeni aile bireylerini kucağına alacağı günü sayan anne ve baba adayları çocuklarına ne isim vereceği konusunda da kafa koruyor. En güzel ve en anlamlı isimleri çocuklarına vermek isteyen aileler seçici oluyor. Keşfedilmemiş isimler, duyulmamış, değişik, nadir bulunan isimler anne ve baba adaylarının tercihi oluyor. İsimlerin dışında anlamlarına da dikkat ediliyor. S harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “S ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
6.05.2022Bebek
Ş ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: Ş Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
Ş ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: Ş Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba olmak dünyanın en güzel duygularında bir tanesi. Aile üyesine yeni bir bireyin gelme duygusu anne ve baba adaylarını heyecanlandırıyor. Bebekleri için her şeyin en güzelini yapmaya çalışan çiftler isimleri konusunda da seçici oluyor. Yeni doğacak erkek bebeklerine aileler isim verirken özellikle kulağa hitap ediş şekli ve anlamlarına dikkat ediyor. Hayat boyu taşıyacakları ismi verirken aileler nadir bulunan, duyulmamış, keşfedilmemiş isimleri tercih ediyor. Ş harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “Ş ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
6.05.2022Bebek
İşte Türki̇ye’nin EN ETKİN 50 CHRO’SU
İşte Türki̇ye’nin EN ETKİN 50 CHRO’SUDataExpert iş birliğinde BMI tarafından yürütülen ‘En Etkin 50 CHRO’ araştırması kapsamında, Türkiye’de açıklanan 500 listeleri, borsaya kote şirketler, holdingler ve araştırmaya yapılan başvurular baz alınarak 1.500’ün üzerinde organizasyon belirlendi. Cirosal büyüklüğü, aktif büyüklüğü, çalışan sayısı, organizasyonun sektördeki repütasyonu yönlerinden araştırmaya dahil edilen 1.000’in üzerinde organizasyonun en üst düzey İnsan Kaynakları yöneticisine ulaşıldı. Adaylar belirlenirken, görev süresi 1 yıldan kısa olan ve araştırmada yer almak istemeyen CHRO’lar kapsam dışı bırakıldı. Adaylardan, performans ve iş deneyimlerine ek olarak; pandemi döneminde üstlendikleri sorumluluklar ve geçirdikleri değişimlere ilişkin bilgiler temin edildi. Temin edilen bilgiler, danışma kurulu tarafından analiz edildi. Danışma kurulunun oylama ve değerlendirmeleri sonucunda performanslarıyla dikkat çeken Türkiye’nin En Etkin 50 İK Yöneticisi belirlendi.
Özlü Sözler 2022: Sevgiliye Etkileyici, Güzel, Anlamlı, Duygusal, Romantik Kısa ve Uzun Özlü Sözler
Özlü Sözler 2022: Sevgiliye Etkileyici, Güzel, Anlamlı, Duygusal, Romantik Kısa ve Uzun Özlü SözlerSevgiliye, eşe, arkadaşa veya aile bireylerine duygularını dile getirmek isteyen için birbirinden güzel özlü sözler vardır. Duygularını daha anlamlı ve daha derin anlatmak isteyen kişiler manalı, romantik etkileyici özlü sözler ile kalbinden geçenleri anlatmak ister. Duygularını açık açık ifade etmekte zorlanan kişiler için özlü ve güzel sözler hislerini daha kolay bir şekilde dışarı vurabilirler. Sevgiliye etkileyici, güzel, anlamlı, duygusal, romantik kısa ve uzun özlü sözler araştırması içerisindeyseniz “Özlü Sözler 2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
4.05.2022 Güzel Sözler
Aşk Bu Mu oyuncuları kim, konusu nedir? Aşk Bu Mu filmi nerede çekildi?
Aşk Bu Mu oyuncuları kim, konusu nedir? Aşk Bu Mu filmi nerede çekildi?Aşk Bu Mu? filmi 2018 yılında filmseverlerin beğenisine sunuldu. Filmin başrollerinde ise Afra Saraçoğlu ve Kubilay Aka yer alıyor. Filmde ansızın karşılaşan Umut ile Gülüm'in hikayesi anlatılıyor. Peki, Aşk Bu Mu? filmi oyuncu kadrosunda kimler var?
3.05.2022Cadde
AYKUT ENİŞTE OYUNCULARI kim, konusu nedir? Aykut Enişte filmi ne zaman, nerede çekildi?
AYKUT ENİŞTE OYUNCULARI kim, konusu nedir? Aykut Enişte filmi ne zaman, nerede çekildi?Aykut Enişte filmi, 2019 yılında vizyona girdi. Durum komedisi türündeki filmin başrolünde ise Cem Gelinoğlu yer alıyor. Devamı niteliğinde Aykut Enişte 2 çekilmiştir. Peki, Aykut Enişte filmi nerede çekildi, oyuncu kadrosunda kimler var?
3.05.2022Cadde
Mehmet Ali Erbil: Ortalık çok tehlikeli!
Mehmet Ali Erbil: Ortalık çok tehlikeli!Sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, 2011 yılında boşandığı Tuğba Coşkun ve 15 yaşındaki oğlu Ali Sadi Erbil ile önceki akşam Beyoğlu'nda bir mekanda bir araya gelerek, iftar yemeği yedi.
24.04.2022Cadde
Bestemsu Özdemir-Serkan Mehmet Durdu ilk kez el ele! 'Aradığım aşkı buldum'
Bestemsu Özdemir-Serkan Mehmet Durdu ilk kez el ele! 'Aradığım aşkı buldum'Sadi Türker Dağdelen'den ayrılan Bestemsu Özdemir (29), yeni bir aşka yelken açmıştı. Geçtiğimiz haftalarda birlikte görüntü vermemek için gazetecilerle köşe kapmaca oynayan ünlü oyuncu ve sevgilisi Serkan Mehmet Durdu, bir mekandan çıkarken el ele görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerle sohbet eden Özdemir, mutluluğunu paylaştı.
23.04.2022Cadde
"Ortalık çok tehlikeli”
"Ortalık çok tehlikeli”Mehmet Ali Erbil, eski eşi Tuğba Coşkun ve oğlu Ali Sadi Erbil ile Zebra Lounghe adlı mekanda iftar yaptı.
23.04.2022Cadde
‘Zaman iyilik için işleyecek’
‘Zaman iyilik için işleyecek’Tuzla Belediyesi’nin başlattığı İyilik Şampiyonası’nın tanıtımı dün yapıldı. Toplantıda konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Saatlerimizi iyiliğe ayarlıyoruz ve şu andan itibaren artık zaman iyilik için işleyecek” diye konuştu.
21.04.2022Diğer
Son dakika... YSK üyelerine hakaret davası! İmamoğlu için istenen ceza belli oldu
Son dakika... YSK üyelerine hakaret davası! İmamoğlu için istenen ceza belli oldu31 Mart 2019 seçimlerinin iptal edilmesinin ardından YSK üyelerine hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun davasında mütalaasını açıklayan savcılık 4 yıl 1 aya kadar hapis cezasıyla cezalandırılmasını istedi.
20.04.2022 Gündem
'İyilik Şampiyonası' başlıyor! Bakan Kasapoğlu'ndan '81 ilimize yaygınlaştıracağız' müjdesi
'İyilik Şampiyonası' başlıyor! Bakan Kasapoğlu'ndan '81 ilimize yaygınlaştıracağız' müjdesiGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara'da Tuzla Belediyesi'nin iş birliğinde gerçekleştirilecek 'İyilik Şampiyonası'nın tanıtımına katıldı. Bakan Kasapoğlu, 'Başlangıçta İstanbul için öngörülen bir proje ve bu projeyi inşallah hep birlikte 81 ilimize tüm noktalara, tüm bölgelere birlikte yaygınlaştıracağız' dedi.
20.04.2022Gündem
Merkez Bankası faiz kararını açıkladı
Merkez Bankası faiz kararını açıkladıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Para Politikası Kurulu (PPK), politika faizi olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını yüzde 14'te sabit bıraktı. Peki konuyla ilgili uzmanlar ne diyor? İşte cevabı...
14.04.2022Haberler
Son dakika: Merkez Bankası faiz kararını açıkladı
Son dakika: Merkez Bankası faiz kararını açıkladıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Para Politikası Kurulu (PPK), politika faizi olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını yüzde 14'te sabit bıraktı. Peki konuyla ilgili uzmanlar ne diyor? İşte cevabı...
14.04.2022Ekonomi
Nisa Mihriban bebeği terk eden anne hakkında iddianame kabul edildi
Nisa Mihriban bebeği terk eden anne hakkında iddianame kabul edildiİstanbul’da terk edilmiş halde bulunduktan sonra kendisine süt annelik yapan ATT Büşra Durmaz’ın Nisa Mihriban adını verdiği bebeğin biyolojik annesi Ebru S. hakkında dava açıldı. Anne Ebru S., “terk etme” suçundan 2 yıla kadar hapis cezası istemi ile 28 Nisan’da hakim karşısına çıkacak.
14.04.2022Gündem
Son dakika! Nisa Mihriban bebeği sokağa terk eden anne için istenen ceza belli oldu
Son dakika! Nisa Mihriban bebeği sokağa terk eden anne için istenen ceza belli olduİstanbul Pendik'te 'Nisa Mihriban' olarak tanınan Ebrar Nil bebeği sokağa terk eden anne Ebru S. hakkında "Terk" suçundan iddianame hazırlandı.
11.04.2022Gündem
Hem tüysüz hem tek gözlü! 'İlk defa böyle bir şeye şahit oldum'
Hem tüysüz hem tek gözlü! 'İlk defa böyle bir şeye şahit oldum'Elazığ’da hayvancılıkla uğraşan Sadi Ateş’in beslediği keçinin doğurduğu tüysüz ve alnında tek gözü bulunan yavrusunu görenler büyük şaşkınlık yaşadı.
9.04.2022Gündem
Son dakika: Bakan Koca'dan Nisa bebeğin son durumuna ilişkin açıklama: Sevindirici haber var
Son dakika: Bakan Koca'dan Nisa bebeğin son durumuna ilişkin açıklama: Sevindirici haber var Gelen son dakika haberine göre; Bakan Koca Türkiye'nin yakından takip ettiği Nisa bebeğin sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı. Bakan Koca, "Durumu beyin ölümü açısından takip edilen Nisa bebekten sevindirici haber var. Hastaneye kaldırıldıktan sonra ilk kez, ağrılı uyaranlara bilinçli olmasa da tepki veriyor." ifadelerini kullandı. İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi başhekimliğinden, Nisa bebeğin sağlık durumuyla ilgili açıklama yapılarak, “Daha önce ağrılı uyaranlara yanıt vermeyen Nisa bebek, bugün ağrılı uyarana deserebre yanıt vermiştir” denildi.
9.04.2022Gündem
Nisa Mihriban bebeği sokağa bırakan annenin ailesi sırra kadem bastı
Nisa Mihriban bebeği sokağa bırakan annenin ailesi sırra kadem bastıİstanbul Pendik’te 3 aylık bebeğini sokağa terk ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Ebru S.’nin Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde yaşadığı ortaya çıktı. Ailesi ise sırra kadem bastı. Ebru S. ifadesinde çocuğunun babasına hamile olduğunu söyleyince avucuna kurşun sıkıştırıp tehdit ettiği, ailesinin ise hamile olmasını öğrendiği takdirde çocuğa zarar verebileceğini söylemişti.
8.04.2022Gündem
Bakan Koca'dan Nisa bebeğin sağlık durumuna ilişkin paylaşım
Bakan Koca'dan Nisa bebeğin sağlık durumuna ilişkin paylaşımSağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Nisa bebeğin beyin fonksiyonları, beyin ölümü açısından araştırıldığında beyin ölümü tespit edilmemiştir. Genel durumu ciddi olup, yakın takip ve tedavisi devam etmektedir." açıklamasında bulundu.
8.04.2022Gündem
Tek suçlu anne mi?
Tek suçlu anne mi?Nisa bebeğin 20 yaşındaki annesi, şiddet nedeniyle sığındığı sığınma evinden çıkarılınca çaresizlikten çocuğunu sokağa terk ettiğini söyledi.
7.04.2022Gündem
Nisa bebeğin bakıcısının ifadesi ortaya çıktı
Nisa bebeğin bakıcısının ifadesi ortaya çıktıİstanbul Pendik'te boş bir arazide bulunan ve Nisa Mihriban adı verilen bebeğin yoğun bakımdaki tedavisi devam ediyor. Çocuk bakımevinde ihmal iddiasıyla ifadesi alınan bakıcı D.Y.'nin, "Nisa bebeği besledim ve daha sonra götürüp yatağına bıraktım. Yatağına bıraktığımda herhangi bir sorun yoktu" dediği öğrenildi.
6.04.2022Haberler
Son dakika: Nisa bebeğin bakıcısının ifadesi ortaya çıktı
Son dakika: Nisa bebeğin bakıcısının ifadesi ortaya çıktıPendik'te boş bir arazide bulunan ve Nisa Mihriban adı verilen bebeğin yoğun bakımdaki tedavisi devam ediyor. Çocuk bakımevinde ihmal iddiasıyla ifadesi alınan bakıcı D.Y.'nin, "Nisa bebeği besledim ve daha sonra götürüp yatağına bıraktım. Yatağına bıraktığımda herhangi bir sorun yoktu" dediği öğrenildi.
6.04.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Sadi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.