Savaş Gemisi

Savaş Gemisi

Son dakika savaş gemisi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan savaş gemisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan savaş gemisi haber sayfamızda...

Savaş Gemisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.935 savas gemisi haberi bulunmuştur.
Kuzey Kore'den Birleşik Krallık'a tepki! ''Siz Brexit'e odaklanın''
Kuzey Kore'den Birleşik Krallık'a tepki! ''Siz Brexit'e odaklanın''Kuzey Kore, Asya-Pasifik bölgesinde kalıcı olarak iki savaş gemisini konuşlandıracağını açıklayan Birleşik Krallık'a (BK) tepki gösterdi.
4.08.2021Dünya
Yedi dakika boyunca sürdü! Şekil değiştiren UFO'yu gördüler
Yedi dakika boyunca sürdü! Şekil değiştiren UFO'yu gördülerUFO hakkında pek çok iddia bulunuyor. Gerçek olduğunu savunanlardan, göz yanılması olduğunu savunanlara kadar pek çok yorum yapılıyorken, yeni bir video ortalığı karıştırdı.
28.07.2021Dünya
Son dakika haberi... Moskova kükredi! 'Bunu siz istediniz'
Son dakika haberi... Moskova kükredi! 'Bunu siz istediniz'Son dakika haberlere göre, Rusya ile Batı arasındaki ipler kopmak üzere. Rusya'nın 'durduralamaz' diye tanıttığı hipersonik füze denemelerine ABD'den yanıt gecikmedi. Kremlin ise Batı dünyasına net mesaj gönderdi: Bize başka çare bırakmadınız...
21.07.2021Dünya
Son dakika haberi... S-500'ler ateşlendi! Rusya dur durak bilmiyor...
Son dakika haberi... S-500'ler ateşlendi! Rusya dur durak bilmiyor...Putin'in NATO'ya ve dünyaya "Ne karadan ne havadan ne de denizden üzerimize gelmeyi düşünmeyin" mesajı verdiği Rusya Deniz Kuvvetleri Günü öncesinde, önce Zikron Hipersonik füze denemesi yaparak 350 kilometredeki hedefi vurdu, ardından da S-500'leri ateşledi. İşte son dakika haberinin detayları...
21.07.2021Dünya
Son Dakika: Putin böyle ilan etti! Jetler havalandı, savaş gemileri peş peşe...
Son Dakika: Putin böyle ilan etti! Jetler havalandı, savaş gemileri peş peşe...Putin'in NATO'ya ve dünyaya "Ne karadan ne havadan ne de denizden üzerimize gelmeyi düşünmeyin" mesajı verdiği Rusya Deniz Kuvvetleri Günü öncesinde, en son teknolojiye sahip savaş gemileri denize açıldı. Mayın tarama uçaklarının yanı sıra savaş uçakları da havalandı. İşte son dakika haberinin detayları...
19.07.2021Dünya
ABD savaş gemisi, Çanakkale Boğazı'ndan geçti
ABD savaş gemisi, Çanakkale Boğazı'ndan geçtiÇanakkale Boğazı'ndan geçen, ABD Donanması'na ait 154 metrelik 'USS Ross' adlı savaş gemisi, Ege Denizi'ne doğru yol aldı.
16.07.2021Gündem
ABD savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti
ABD savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçtiABD savaş gemisi USS Ross, İstanbul Boğazı'ndan geçerek Marmara Denizi'ne açıldı. 1,5 saatte boğaz geçişini tamamlayan savaş gemisi 21 gün sonra Karadeniz'den ayrılarak Marmara Denizi'ne açıldı.
16.07.2021Haberler
ABD savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti
ABD savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçtiABD savaş gemisi USS Ross, İstanbul Boğazı'ndan geçerek Marmara Denizi'ne açıldı. 1,5 saatte boğaz geçişini tamamlayan savaş gemisi 21 gün sonra Karadeniz'den ayrılarak Marmara Denizi'ne açıldı.
16.07.2021Gündem
Son dakika... Küplere bindi! Çin'den tehlikeli 'savaş gemisi' adımı
Son dakika... Küplere bindi! Çin'den tehlikeli 'savaş gemisi' adımıBloomberg'in yayınladığı son dakika haberine göre, Pekin yönetiminin ABD donanmasına ait bir gemiye karşı attığı adım deprem etkisi yarattı. Öte yandan ABD'de yapılan istihbarat sunumu ülkeyi alarma geçirdi. Çin'in yeni askeri uzay girişimleri ve geliştirmekte oldukları lazer sisteminin detaylarının paylaşıldığı istihbarat sunumunda yaklaşan tehlikeye dikkat çekildi.
12.07.2021Dünya
Son dakika: NASA Başkanı'ndan bomba itiraf: 'Gizli raporu gördüm, UFO'lar gerçek'
Son dakika: NASA Başkanı'ndan bomba itiraf: 'Gizli raporu gördüm, UFO'lar gerçek'NASA Başkanı Bill Nelson, evrende insanlardan başka akıllı varlıkların olduğuna inandığını ve dünya ile iletişime geçeceklerini açıkladı. NASA'nın dünya dışı yaşama ilişkin çalışmalarını yıllardır sürdürdüğünü aktaran Nelson, Pentagon tarafından geçen ay yayımlanan UFO raporunun gizli versiyonunu gördüğünü de açıkladı.
8.07.2021Dünya
ABD savaş gemisi Boğaz'dan geçti
ABD savaş gemisi Boğaz'dan geçtiABD savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçerek Karadeniz'e açıldı.
8.07.2021Gündem
Son dakika... ABD savaş gemisi Boğaz'dan geçti! Dikkat çeken detay
Son dakika... ABD savaş gemisi Boğaz'dan geçti! Dikkat çeken detayGelen son dakika haberine göre; ABD savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçerek Karadeniz'e açıldı. 1,5 saatte Boğaz geçişini tamamlayan ön ve arka bölümünde silahlı askerlerin nöbet tuttuğu görüldü.
8.07.2021Gündem
Son dakika... Bu görüntüler gerçek! Savaş hazırlıkları dudak uçuklattı
Son dakika... Bu görüntüler gerçek! Savaş hazırlıkları dudak uçuklattıSon dakika haberlere göre, Rus tankları akıl almaz bir tatbikat gerçekleştirdi. Tatbikatlar sürerken Karadeniz'de ise hareketli dakikalar yaşandı. Bölgede artan tansiyon nedeniyle askeri eylemlerine hız veren Moskova'nın tek sürprizi de bu değil. Moskova, tarihinde ilk kez denediği başka bir sistemin de başarıya ulaştığını duyurdu.
8.07.2021Dünya
Son dakika haberi... Putin bizzat denetledi! Yeni Rus 'savaşçılar' tatbikatta
Son dakika haberi... Putin bizzat denetledi! Yeni Rus 'savaşçılar' tatbikattaSon dakika haberlere göre, Rus ordusu olası bir savaş için tatbikatlarını artırdı. İlk kez denenecek yeni sistem başarılı olursa seneye teslimatı yapılacak. Rus lider Putin'in de bu tatbikatlara özel önem gösterdiği belirtildi.
7.07.2021Dünya
'Türkiye kendi savaş gemisini inşa eden 10 ülke arasında'
'Türkiye kendi savaş gemisini inşa eden 10 ülke arasında'Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, "Türkiye kendi savaş gemisini tasarlayan, inşa eden ve idamesini yapabilen 10 ülke arasında." dedi.
2.07.2021Ekonomi
Gerilime neden olmuştu! Peş peşe boğaza girdiler
Gerilime neden olmuştu! Peş peşe boğaza girdilerRusya ile İngiltere arasında gerilime neden olan İngiliz savaş gemisi Hollanda savaş gemisi ile peş peşe İstanbul Boğazı'ndan geçerek Karadeniz'den ayrıldı.
2.07.2021Gündem
Son dakika... Bayraktar şov yaptı! Putin'in karşısında Bayraktar ve savaş gemisi
Son dakika... Bayraktar şov yaptı! Putin'in karşısında Bayraktar ve savaş gemisiSon dakika haberlere göre, bir NATO üyesi ülkenin daha savaş gemisinin İstanbul Boğazı'nı geçmesi Kremlin'i paniğe sürükledi. Öte yandan, Rusya'nın en büyük korkularından birisi olan Bayraktar dronelarına sahip Ukrayna ordusu da, Türkiye yapımı SİHA'larla Moskova'ya gözdağı verdi.
1.07.2021Dünya
İtalyan savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti!
İtalyan savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti!İtalya Donanması'na ait bir savaş gemisi, İstanbul Boğazı'ndan geçti.
1.07.2021Dünya
Son dakika: Hollanda Savunma Bakanlığı: Rus jetleri Karadeniz'de gemimizi taciz etti!
Son dakika: Hollanda Savunma Bakanlığı: Rus jetleri Karadeniz'de gemimizi taciz etti!Son dakika açıklamasına göre Hollanda Savunma Bakanlığı, açıklama yaparak Karadeniz'de Rus jetlerinin gemilerini taciz ettiğini açıkladı.
29.06.2021Dünya
Rusya’nın itiraz ettiği dev tatbikat başladı
Rusya’nın itiraz ettiği dev tatbikat başladıABD ile NATO müttefiklerinin Karadeniz’de 1997’den beri her yıl düzenlediği ve 32 ülkeden 5 bin askerin katıldığı “Deniz Esintisi” tatbikatı, Rusya’nın itirazlarına rağmen başladı.
29.06.2021Dünya
Son dakika haberi: Ruslar ateşledi! 'Şehir katili...'
Son dakika haberi: Ruslar ateşledi! 'Şehir katili...'Son dakika haberlere göre, 'Şehir katili' denizaltıyı suya indiren Putin'in Avrupa'nın dibinde fırlattığı kıtalararası balistik füze, ulusalararası ajanslar tarafından 'son dakika' koduyla geçiliyor.
28.06.2021Dünya
Gizli belge ‘durağı!’ Planlar ortaya saçıldı
Gizli belge ‘durağı!’ Planlar ortaya saçıldıİngiltere’de bir otobüs durağında Savunma Bakanlığı’na ait gizli belgeler bulundu. Belgeler güncel konularla ilgili...
28.06.2021Dünya
Son dakika... İngiliz gizli belgeleri ortaya çıktı! Moskova'ya karşı savaş uçakları..
Son dakika... İngiliz gizli belgeleri ortaya çıktı! Moskova'ya karşı savaş uçakları..Dünyanın en büyük devletlerinden biri olan İngiltere'nin Savunma Bakanlığı'na ait gizli belgeler, bir otobüs durağında bulundu. Belgelerde açığa çıkan Rusya'ya karşı yapılan planlar ve alınacak önlemlere ilişkin talimatlar dünya gündeminde birinci sıraya oturdu.
27.06.2021Dünya
Otobüs durağında gizli belgeler bulundu!
Otobüs durağında gizli belgeler bulundu!İngiltere'de bir otobüs durağında, İngiliz ordusuyla ilgili ayrıntı bilgilerin ve Afganistan'da olası bir İngiliz askeri varlığına ilişkin planların yer aldığı Savunma Bakanlığına ait gizli belgeler bulundu.
27.06.2021Dünya
Son dakika: Resmi TV yeni görüntüleri buzlayıp yayınladı! 'Akdeniz'i sarsacak...'
Son dakika: Resmi TV yeni görüntüleri buzlayıp yayınladı! 'Akdeniz'i sarsacak...'Son dakika haberlere göre, Karadeniz'de savaşın eşiğinden dönülmesinden bir gün sonra Akdeniz'de olağanüstü bir gelişme yaşandı, Putin uçak gemisinin önünü kesmek için bir ilke imza attı. Görüntüleri yayınlayan resmi televizyon, beş savaş gemisi, iki denizaltı ve jetlerin Akdeniz'i sarsacağını duyurdu. İşte son dakika gelişmeler...
25.06.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

savaş gemisiRusyason dakika haberlerKaradenizABD

Savaş Gemisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.