Savaş Gemisi

Savaş Gemisi

Son dakika savaş gemisi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan savaş gemisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan savaş gemisi haber sayfamızda...

Savaş Gemisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.339 savaş gemisi haberi bulunmuştur.
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
15.08.2022Oyun
Türkiye'nin bölgede kaderini değiştiren soru! Berat Albayrak'ın şükrettiği gün
Türkiye'nin bölgede kaderini değiştiren soru! Berat Albayrak'ın şükrettiği günTürkiye'nin sondaj gemileri Akdeniz ve Karadeniz'de peş peşe göreve başlarken, tarihi adımın temellerinin nasıl atıldığı da ortaya çıkıyor. Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ın o dönem çalışma arkadaşı olan Bakan Fatih Dönmez'e yönelttiği bir soruyla kritik sürecin adımları atıldı.
14.08.2022Gündem
Uzunluğu 290 metre! ABD silahlarını geri götürüyor
Uzunluğu 290 metre! ABD silahlarını geri götürüyorYunan ordusuyla neredeyse her hafta tatbikat yapan ABD, Batı Trakya'daki Dedeağaç'tan devasa bir sevkiyata imza atmaya hazırlanıyor.
12.08.2022Dünya
Son dakika... Rus savaş uçakları paramparça! Görüntüler dünyayı sarstı
Son dakika... Rus savaş uçakları paramparça! Görüntüler dünyayı sarstıHava üssünde meydana gelen bir dizi patlama Moskova'yı sersemletti, sabaha karşı 05.52'de yayınlanan fotoğraflar bir yıkımı gözler önüne seriyor.
11.08.2022Dünya
Çin'den yeni cephe! Bayrağa dikkat...
Çin'den yeni cephe! Bayrağa dikkat...Tayvan etrafındaki kuşatmayı bitirmeyen Çin ordusu, Sarı Deniz ve Bohai Denizi'nde de sahne aldı. Komünist Partisi'nin resmi yayın organında yer alan bir haber ise, zehir zemberek.
8.08.2022Dünya
Çin resmi medyası öfke kusuyor: Savaşın yaylım ateşi açıldı!
Çin resmi medyası öfke kusuyor: Savaşın yaylım ateşi açıldı!Nancy Pelosi, çeyrek asır sonra Tayvan'a ayak basan en üst düzey ABD'li oldu. Gözünü karartan Çin ordusu adayı her yönden abluka altına alırken, Global Times gazetesinin çizimleri gözden kaçacak gibi değil.
3.08.2022Dünya
Pelosi Tayvan’da!
Pelosi Tayvan’da!Dün tüm dünya nefesini tuttu ve Nancy Pelosi’nin uçağının nereye ineceğine kilitlendi. Tüm riskleri alan ABD Temsilciler Meclisi Başkanı, dün Tayvan’ın başkenti Taipei’ye indi.
3.08.2022Dünya
Pelosi'nin uçağı Tayvan'a iniş yaptı! Dünya anbean izliyor
Pelosi'nin uçağı Tayvan'a iniş yaptı! Dünya anbean izliyorABD resmi uçağı SPAR19 Tayvan hava sahasına girdi ve başkent Taipei'ye iniş yaptı. ABD ve Çin'e ait uçak gemileri ise harekete geçti. Global Times dünyayı sarsan bir Twitter mesajı paylaştı. Tayvan medyasından yapılan son açıklamalara göre ise; Çin'in Tayvan Boğazı üzerindeki hava sahasını tüm sivil uçuşlara kapattığını duyurdu.
3.08.2022Dünya
Çin Tayvan yakınlarında 'savaş uçağı uçurdu', ABD Pekin'i uyardı
Çin Tayvan yakınlarında 'savaş uçağı uçurdu', ABD Pekin'i uyardıABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi'nin bir sürprize imza atıp Tayvan’ı ziyaret edeceğine yönelik haberler gelirken, Çin Salı sabahı Tayvan Boğazı'ndaki sınır hattı yakınlarında jetlerle gözdağı verdi. Beyaz Saray ise Pelosi'nin olası bir Tayvan gezisine aşırı tepki vermemesi konusunda Pekin'e uyarıda bulundu.
2.08.2022Dünya
Sivastopol vuruldu Putin sert konuştu
Sivastopol vuruldu Putin sert konuştuSivastopol’da Rus filosunun karargahına SİHA saldırısı düzenlenirken, burada törenler iptal edildi. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, stratejik denizaltı ve savaş gemilerinin “Zirkon” gibi süpersonik füzelerle donatıldığını söyledi.
1.08.2022Dünya
Putin Donanma Günü'nde geçit törenini izledi
Putin Donanma Günü'nde geçit törenini izlediRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya’da kutlanan “Donanma Günü” dolayısıyla St. Petersburg şehrinde düzenlenen Rus donanması geçit törenine katıldı.
31.07.2022Dünya
'Uçağını düşürelim, sorun değil!' Acil koduyla duyurdular
'Uçağını düşürelim, sorun değil!' Acil koduyla duyurdularSüper güçler arasında günlerdir süren restleşmede bir Twitter mesajı dünyayı dehşete sürükledi, uluslararası haber ajansları Washington'dan yapılan duyuruyu 'son dakika' koduyla servis ediyor.
31.07.2022Dünya
F-35 Yunan bayrağı önünde! Suda'da ABD'yle skandal fotoğraflar
F-35 Yunan bayrağı önünde! Suda'da ABD'yle skandal fotoğraflarKalabalık heyet Girit Adası'ndaki Suda Üssü'ne çıkarma yaptı, aralarında ABD Büyükelçisi de vardı. Bol bol F-35 jetlerinin önünde fotoğraf çektirip Türkiye'yi hedef aldılar. Yunan medyası ise, 'Türkler korktu' başlıkları attı.
21.07.2022Dünya
Osmanlı Padişahları Sıralaması: Osmanlı Devleti Padişah Listesi ve Soy Ağacı
Osmanlı Padişahları Sıralaması: Osmanlı Devleti Padişah Listesi ve Soy AğacıOsmanlı Devleti 6 asrı aşkın bir dönem hüküm sürmüştür. Türk tarihinin yanı sıra dünya tarihinde de büyük yer kaplayan Osmanlı İmparatorluğu'nun öyküsü 1200’lü yıllara dayanır. Doğudan Batı’ya Kuzey’den Güney’e kadar geniş kara parçasına ulaşan Osmanlı Devleti’nin padişah listesi de oldukça uzundur. Osmanlı padişahları sıralaması Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Gazi ile başlarken son padişah VI. Mehmed veya diğer adıyla Sultan Vahdettin ile sona erer. Yükselmeden sonraki dağılma dönemine dek genişleyen Osmanlı’nın soy ağacı oldukça uzundur. Uzun geçmişe sahip olması nedeniyle sırasıyla kuruluş, yükselme, gerileme ve dağılma dönemi olarak tarihe yansımıştır. Osmanlı İmparatorluğu ilk ve son padişah sıralaması nasıldır? Osmanlı padişahları sıralaması ve listesi ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
21.07.2022Eğitim
Pasifik'te heyecan verici keşif: Suyun 3 bin metre altında görüntülendi...
Pasifik'te heyecan verici keşif: Suyun 3 bin metre altında görüntülendi...Keşif gemisi Nautilus, Pasifik Okyanusu'nda suyun 2 bin 994 metre altında sıradışı bir keşif yaptı.
18.07.2022Dünya
290 kişi hayatını kaybetti! Yapılan açıklama 'pes' dedirtti
290 kişi hayatını kaybetti! Yapılan açıklama 'pes' dedirttiİçinde 290 sivilin bulunduğu uçak, havalandıktan kısa bir süre sonra Amerika’ya ait bir savaş gemisi tarafından İran hava sahasında güdümlü füzelerle vuruldu. Olayın ardından yapılan açıklama pes dedirtti.
12.07.2022Haberler
290 kişi hayatını kaybetti! Yapılan açıklama 'pes' dedirtti
290 kişi hayatını kaybetti! Yapılan açıklama 'pes' dedirttiİçinde 290 sivilin bulunduğu uçak, havalandıktan kısa bir süre sonra Amerika’ya ait bir savaş gemisi tarafından İran hava sahasında güdümlü füzelerle vuruldu. Olayın ardından yapılan açıklama ise 'pes' dedirtti.
16.07.2022Dünya
Rusya'dan Harkiv'e füzeli saldırı! Yaralılar var...
Rusya'dan Harkiv'e füzeli saldırı! Yaralılar var...Rusya-Ukrayna savaşı devam ederken flaş bir son dakika gelişmesi yaşandı. Rusya Ukrayna'nın Harkiv şehrine füzeli saldırı düzenlendi. Saldırıda 7 kişinin yaralandığı bilgisi geldi.
9.07.2022Dünya
Üçüncü Dünya Savaşı korkusu! Rus savaş gemisi NATO ülkesinin kıyısında
Üçüncü Dünya Savaşı korkusu! Rus savaş gemisi NATO ülkesinin kıyısındaGerilimin zirveye tırmandığı bölgede hipersonik füzelerle yüklü Amiral Gorshkov radarda göründü, NATO savaş gemileri harekete geçti.
9.07.2022Dünya
Dünya NATO zirvesini izledi! Gözler Erdoğan'daydı
Dünya NATO zirvesini izledi! Gözler Erdoğan'daydıYeni Stratejik Konsept Belgesi'nin üyeler tarafından kabul edildiği tarihi NATO Zirvesi'ne, Türkiye'nin aldığı karar açık şekilde yön verdi. Genel Sekreter Stoltenberg, kameralar önünde Türkiye'ye teşekkür etti.
29.06.2022Dünya
ABD'den Yunanistan'a en büyük sevkiyat! Fotoğraflar Dedeağaç'ta çekildi
ABD'den Yunanistan'a en büyük sevkiyat! Fotoğraflar Dedeağaç'ta çekildiNATO zirvesi öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerini manşetine taşıyan Yunan medyası, ARC Endurance'taki askeri ekipmanları boşaltmanın bir hafta süreceğini yazdı.
28.06.2022 Dünya
Dünyanın en derin batık gemisi bulundu! Denizin 7 kilometre dibinde...
Dünyanın en derin batık gemisi bulundu! Denizin 7 kilometre dibinde...İkinci Dünya Savaşı sırasında kanlı bir muharebe sırasında vuruldu ve battı. ABD donanmasına ait destroyer, deniz seviyesinin yaklaşık 7 kilometre altında bulundu.
25.06.2022Dünya
ABD'den Yunanistan'a 'Suda' kıyağı!
ABD'den Yunanistan'a 'Suda' kıyağı!ABD uçak gemilerinin ağırlandığı Girit Adası'nda gerçekleşecek 190 milyon euroluk değişiklik, Yunan donanmasının Doğu Akdeniz planının bir parçası. Kathimerini, ABD tarafından verilen 'dolaylı' desteği yazdı.
23.06.2022Dünya
Putin'den tek yön bilet! 3 bin 650 dolar ek maaş
Putin'den tek yön bilet! 3 bin 650 dolar ek maaşUkrayna'ya gönderilen gönüllülerin çoğu 45 yaş üstü, yalnızca birkaç gün eğitimin ardından cepheye sürülüyorlar. Bazıları canlı tank bile görmedi, giydikleri ise Sovyet iç çamaşırları!
21.06.2022Dünya
Rusya'dan NATO ülkesine savaş tehdidi: Harekete geçeriz!
Rusya'dan NATO ülkesine savaş tehdidi: Harekete geçeriz!Avrupa'nın göbeğindeki Rus toprağı Kaliningrad'a giden trenlere geçiş izni verilmemesi Moskova'nın gözünün dönmesine yol açtı, hem Kremlin hem de Rusya Dışişleri Bakanlığı tehditler savurdu.
20.06.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Savaş Gemisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.