Sazan

Sazan

Son dakika sazan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sazan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sazan haber sayfamızda...

Sazan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 679 sazan haberi bulunmuştur.
Merve Dizdar'ın eşi Gürhan Altundaşar kimdir? Gürhan Altundaşar nereli?
Merve Dizdar'ın eşi Gürhan Altundaşar kimdir? Gürhan Altundaşar nereli? Son dönemde filmlerde ve dizilerde yıldızı parlayan son oalrak Masumlar Apartmanı'nda Gülben karakterini canlandıran Merve Dizdar ve eşi Gürhan Altundaşar'ın boşanacağı haberleri sevenlerini üzdü. Peki, Gürhan Altundaşar kimdir? Gürhan Altundaşar'ı nereden tanıyoruz?
17.06.2021Cadde
Ata Demirer nereli, kimdir, kaç yaşında? Ata Demirer boyu kaç, evli mi? İşte, Ata Demirer filmleri
Ata Demirer nereli, kimdir, kaç yaşında? Ata Demirer boyu kaç, evli mi? İşte, Ata Demirer filmleriAta Demirer hayatı sevenlerinin aradığı konulardan. Oyuncu ve müzisyen Ata Demirer kim sorusu gündemde yer alıyor. Çeşitli dizi ve filmde rol alsa da asıl çıkışını Avrupa Yakası adlı dizide canlandırdığı Volkan karakteri ile yapmıştır. Peki, Ata Demirer aslen nereli?
13.05.2021Cadde
'Bir Balık Türü' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'Bir Balık Türü' Yanıtları
'Bir Balık Türü' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'Bir Balık Türü' YanıtlarıBulmaca çözmeyi sevenlerin sıklıkla karşılaştığı soruların başında ''Bir balık türü'' geliyor. Kare ve çengel bulmacalarda genellikle aynı balıkların adı sorulsa da bu sorulara verilebilecek 20'den fazla yanıt var. Bir balık türü bulmaca cevabı nedir? Sizin için bulmacalarda sorulan balık türlerinin isimlerini harf sayısına göre listeledik.
3.05.2021Eğitim
Camdaki Kız Tako kim? Tako'yu oynayan Hamza Yazıcı kaç yaşında, nereli?
Camdaki Kız Tako kim? Tako'yu oynayan Hamza Yazıcı kaç yaşında, nereli?Camdaki Kız dizisinde Tako rolü ile hafızalara kazınan Hamza Yazıcı kimdir? Dizinin sevenleri Tako Hamza Yazıcı nereli, kaç yaşında sorularını araştırmaya başladı. Koroğlu konağında çalışan Tako, Camdaki Kız'ın dikkat çeken karakterlerindendir. Peki, Camdaki Kız'ın Tako'u Hamza Yazıcı kim?
29.04.2021Cadde
İç sular da 'istilacı' tehdidi altında! Tüm Türkiye'ye böyle yayıldı
İç sular da 'istilacı' tehdidi altında! Tüm Türkiye'ye böyle yayıldıTarım ve Orman Bakanlığı'na bağlı Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü Kaynak Yönetimi ve Balıkçılık Daire Başkanı Doç. Dr. Mahir Kanyılmaz, göller ve iç su kaynaklarına çeşitli şekillerde taşınıp, getirilmiş, ekolojik dengeye zarar veren istilacı türlere dikkat çekti. Carassius gibelio balığının ilk olarak Trakya'da görüldüğü daha sonra tüm Türkiye'ye yayıldığı belirtildi. Zebra midyeyle ilgili ise, 'Tatlısu ekosistemlerinde yaşayan en önemli tutunucu-kirletici canlılardan biri. Tutundukları yüzeylerde çoğalarak ekosisteme hakim oluyor' ifadelerine yer verildi.
28.04.2021Gündem
Manisa alabalığı sofraları süslüyor
Manisa alabalığı sofraları süslüyorDenize kıyısı olmamasına rağmen Manisa’nın baraj göletlerinde yetişen balıklar, Avrupa başta olmak üzere dünya sofralarını lezzetlendiriyor.
19.04.2021Ege
Denizi olmayan Manisa'dan dünyaya balık ihracı
Denizi olmayan Manisa'dan dünyaya balık ihracıManisa'nın baraj göletlerinde yetiştirilen alabalıklar, dünyanın dört bir yanına gönderiliyor. Üretiminin yüzde 80'i ihraca giden Manisa'nın alabalığı, Türk sofralarının yanı sıra Hollanda, Almanya, İtalya, Rusya ve Amerika ve Arap ülkelerinin sofralarında da yer alıyor. Manisa Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk, balık ihracatında önemli yere sahip olan kentte, ülkeye 1 milyon dolar döviz girdisi sağladıklarını söyledi.
18.04.2021Ekonomi
Ömerli Barajı'na çekilen tellere tepki; canlılara zarar veriyor
Ömerli Barajı'na çekilen tellere tepki; canlılara zarar veriyorİstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ)'nin Ömerli Barajı'na bir süre önce çektiği tellerin canlılara zarar verdiğini iddia eden Ömerli Barajı gönüllüleri, tellerin kaldırılması istedi.
16.04.2021Haberler
Ömerli Barajı'na çekilen tellere tepki; canlılara zarar veriyor
Ömerli Barajı'na çekilen tellere tepki; canlılara zarar veriyorİstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ)'nin Ömerli Barajı'na bir süre önce çektiği tellerin canlılara zarar verdiğini iddia eden Ömerli Barajı gönüllüleri, tellerin kaldırılması istedi.
16.04.2021Gündem
DSİ baraj gölleriyle Türkiye'nin balık üretimine katkı sağlıyor
DSİ baraj gölleriyle Türkiye'nin balık üretimine katkı sağlıyorDevlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü, baraj göllerinde de balıkçılık yapılabilmesine yönelik çalışmalara ağırlık verirken, ticari avcılığa açılan 188 baraj gölünden geçen yıl toplam 13 bin 500 ton su ürünü sağlandı.
11.04.2021Ekonomi
Şüphe üzerine durduruldu! Yapılan aramada ortaya çıktı
Şüphe üzerine durduruldu! Yapılan aramada ortaya çıktıEdirne'nin Keşan ilçesinde kaçak avlandığı tespit edilen 800 kilogram sazanla yakalanan panelvan sürücüsüne 5 bin lira ceza uygulandı.
20.03.2021Gündem
Organize İşler 2 Sazan Sarmalı oyuncuları ve konusu! Organize İşler 2 filmi nerede çekildi?
Organize İşler 2 Sazan Sarmalı oyuncuları ve konusu! Organize İşler 2 filmi nerede çekildi? Organize İşler filminin devamı niteliğindeki Organize İşler 2: Sazan Sarmalı oyuncu kadrosuyla yine dikkatleri çekti. Filmin konusu da izleyeni ekrana bağlıyor. Sinema salonlarının ardından televizyon ekranlarında seyirci karşısına çıkan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi ne zaman ve nerede çekildi?
17.03.2021Cadde
Emre Aslan kimdir, kaç yaşında, nereli? BKM oyuncusu Emre Aslan sevgilisi kim?
Emre Aslan kimdir, kaç yaşında, nereli? BKM oyuncusu Emre Aslan sevgilisi kim? Çok Güzel Hareketler 2 oyuncuları arasında olan Emre Aslan'ın hayatına dair detaylar araştırılıyor. Aslan, BKM Mutfak'ta dikkat çeken isimler arasında bulunuyor. İrem Derici ile adı anılan Emre Aslan aslen nereli, yaşı kaç?
23.02.2021Cadde
Gören inanamadı! Binlerce balık, köprü altında...
Gören inanamadı! Binlerce balık, köprü altında...Çorum'un Osmancık ilçesinde kuraklık nedeniyle debisi düşen Kızılırmak'ta, Koyunbaba Köprüsü altında oluşan gölette binlerce sazan ve kefal balığının toplandığı anlar ilginç görüntüler oluşturdu.
14.01.2021Haberler
Gören inanamadı! Binlerce balık, köprü altında...
Gören inanamadı! Binlerce balık, köprü altında...Çorum’da kuraklık nedeniyle debisi düşen Kızılırmak'ta tarihi köprü altında görülen binlerce sazan ve kefal balığı ilginç görüntü oluşturdu.
14.01.2021Gündem
Hamsinin fiyatı 25 TL’den 15 TL’ye düştü
Hamsinin fiyatı 25 TL’den 15 TL’ye düştüSamsun’da 1 hafta önce 25 TL’den satılan hamsinin kilosu, yaşanan bolluğun ardından 15 TL’ye düştü.Palamut bolluğu ile başlayan balık av sezonu, hamside ise aynı oranda balıkçının yüzünü güldürmedi. Havaların sıcaklığına göre değişen bolluk nedeniyle hamsi fiyatları bir artarken bir düştü. Karadeniz’in incisi olarak nitelendirilen hamsi geçen hafta 25 TL’den satılırken, bugün ise 15 TL’ye kadar düştü.
5.01.2021Ekonomi
Ezgi Mola kimdir, kaç yaşında? Safiye karakteri ile gönülleri fetheden Ezgi Mola aslen nereli?
Ezgi Mola kimdir, kaç yaşında? Safiye karakteri ile gönülleri fetheden Ezgi Mola aslen nereli?Ezgi Mola 31 Aralık Perşembe akşamı TV8 ekranında yayınlanacak olan O Ses Türkiye Yılbaşı özel programının konukları arasında yer alıyor. Son olarak Masumlar Apartmanı adlı dizide hayat verdiği temizlik hastası bir genç kadına hayat veren Ezgi Mola hayat verdiği karakter ile adından söz ettiriyor. Renkli bir kişiliğe sahip olan Ezgi Mola 29 Mart 1983 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İşte Ezgi Mola dizi ve filmleri...
31.12.2020Cadde
Son dakika... Türk bilim insanları keşfetti! 4 yeni tür
Son dakika... Türk bilim insanları keşfetti! 4 yeni türSamsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde 5 öğretim üyesinin 3 yıl süren araştırmaları sonucunda dünyada ilk kez dört yeni parazit türü keşfedildi. Sazangiller familyasından olan 'sıraz' balığında görülen parazit türü keşfi bilimsel bir dergide yayımlanarak bilim dünyasına duyuruldu.
29.12.2020Teknoloji
Elazığ'da üretilen 5 milyon yavru sazan iç sularla buluştu
Elazığ'da üretilen 5 milyon yavru sazan iç sularla buluştuDevlet Su İşleri (DSİ) 9. Bölge Müdürlüğü Keban Su Ürünleri Şube Müdürlüğünce 2020 yılında üretimi gerçekleştirilen 5 milyon yavru pullu sazan, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde yer alan baraj gölleri ile göletlere bırakıldı.
23.12.2020Ekonomi
Balıkesir’e sportif balıkçılık göleti
Balıkesir’e sportif balıkçılık göletiBalıkesir İvrindi’de sportif balık avcılığına yönelik projelendirilen, gölet düzenlemesi çalışmasına başlandı. Balıkesir Büyükşehir ve İvrindi belediyelerinin hazırladığı proje, Karaçepiş Göleti ve çevresindeki araziyi kapsıyor. Proje tamamlandığında, sürdürülebilir balıkçılık için gölette “yakala sev bırak” sloganıyla ulusal ve uluslararası sazan avcılığı yarışmaları yapılabilecek.
15.12.2020Ege
Suçüstü yakalandılar! 39 bin lira ceza kesildi
Suçüstü yakalandılar! 39 bin lira ceza kesildi Samsun'daki Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde, elektroşok cihazı ile suya elektrik vererek balık avı yapan 3 şüpheli suçüstü yakalandı. Şüphelilere toplam 39 bin 450 TL idari para cezası uygulandı.
12.12.2020Gündem
Su ürünlerinde destek miktarları belli oldu
Su ürünlerinde destek miktarları belli olduTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, kilogram başına, alabalık üretimine 0,75 lira, yeni türler, kapalı sistem ve kilogram üstü alabalık üretimine 1,5 lira, midye üretiminde 0,1 lira, toprak havuzlarda balık üretiminde 1 lira ve sazan üretiminde 0,5 lira destekleme yapılacağını bildirdi.
1.12.2020Ekonomi
Su ürünleri destekleri başvuruları için son gün 25 Aralık
Su ürünleri destekleri başvuruları için son gün 25 AralıkSu ürünleri desteklerinden yararlanmak isteyen yetiştiriciler, 25 Aralık'a kadar başvuru yapabilecek.
1.12.2020Ekonomi
Ankara'da barajdaki balık ölümlerine inceleme
Ankara'da barajdaki balık ölümlerine incelemeAnkara'nın Nallıhan ilçesindeki Sarıyar Barajı'nda son bir ayda yüzlerce balık telef oldu. Birkaç gündür suyun yüzeyi yine ölü balıklarla kaplandı. Ankara İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, ölümlerin nedenini belirlemek için sudan ve balıklardan numune aldı.
21.11.2020Gündem
Tarımsal destekler belirlendi! İşte detaylar...
Tarımsal destekler belirlendi! İşte detaylar...Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS) dahil olan çiftçilere bu yıl için ödenecek tarımsal destekler belli oldu. Türkiye Tarım Havzaları Üretim ve Destekleme Modeli kapsamında buğday, arpa, çavdar, yulaf ve tritikale için dekar başına 19 lirası mazot, 8 lirası gübre olmak üzere 27 lira destek sağlanacak.
5.11.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

balıkkaç yaşındakimdirbarajsamsun

Sazan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.