Sazan

Sazan

Son dakika sazan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sazan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sazan haber sayfamızda...

Sazan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 738 sazan haberi bulunmuştur.
7 km sonrası kirli
7 km sonrası kirliAfyonkarahisar’ın Dinar ilçesi yakınlarında Suçıkan mevkisinde doğan Denizli, Uşak ve Aydın’dan geçerek Ege Denizi’ne dökülen 548 kilometre uzunluğundaki Büyük Menderes Nehri’nin ana kaynağında suyun berrak olduğu ve balıkların yaşadığı gözlemlenirken, yaklaşık 7 kilometre sonra oluşan aşırı kirlilik endişe yaratıyor.
30.11.2021Ege
S ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2021: S Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
S ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2021: S Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Dünyanın en güzel duyguları arasında anne baba olmak yer alıyor. Yeni aile bireylerini kucağına alacağı günü sayan anne ve baba adayları çocuklarına ne isim vereceği konusunda da kafa koruyor. En güzel ve en anlamlı isimleri çocuklarına vermek isteyen aileler seçici oluyor. Keşfedilmemiş isimler, duyulmamış, değişik, nadir bulunan isimler anne ve baba adaylarının tercihi oluyor. İsimlerin dışında anlamlarına da dikkat ediliyor. S harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “S ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
30.11.2021Bebek
Balıkçılar, Hirfanlı Barajı'nda avladıkları gümüş balığı için işleme tesisi istiyor
Balıkçılar, Hirfanlı Barajı'nda avladıkları gümüş balığı için işleme tesisi istiyorHirfanlı Barajı gölünde gümüş balığı avlayan kooperatif üyeleri, Avrupa'da cips olarak sofraları süsleyen ürün için işleme tesisi kurulmasını istedi.
22.11.2021Ekonomi
Yılmaz Erdoğan'dan yeni film: 'Organize İşler-Karun Hazinesi'
Yılmaz Erdoğan'dan yeni film: 'Organize İşler-Karun Hazinesi''Organize İşler' serisinin üçüncü filmi 'Organize İşler-Karun Hazinesi'ni seyirciyle buluşturmaya hazırlanan Yılmaz Erdoğan, aylardır senaryo yazımı üzerinde çalışıyor. Sanatçı, yazım aşamasından sonra oyuncu kadrosunu belirleyecek.
17.11.2021Cadde
'Sazan sarmalı' yöntemiyle 617 bin TL dolandırdılar!
'Sazan sarmalı' yöntemiyle 617 bin TL dolandırdılar!Adana’da Cengiz K. (38), otomobilini almak için 300 bin TL’ye anlaştığı Ömer Y.’ye sahte banka dekontu gönderip, aracı olaydan haberi olmayan oto galerici Erhan Y.’ye devrettirdi. Bu satış karşılığında Erhan Y.’den 277 bin TL alan Cengiz K.’nin, polisin araştırması sırasında Mersin ve Konya’daki iki kişiyi 340 bin TL dolandırdığı belirlendi. Toplamda 617 bin TL dolandırıcılık olayına karışan Cengiz K. ile birlikte çalıştığı Ramazan P. (22) ve Mustafa Ç. (53) yakalandı. Cengiz K. ile Ramazan P. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, Mustafa Ç. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
12.11.2021Gündem
Hayvanlar Alemi İle İlgili Bilgiler; Özellikleri, Çeşitliliği Ve Sınıflandırılması
Hayvanlar Alemi İle İlgili Bilgiler; Özellikleri, Çeşitliliği Ve SınıflandırılmasıHayvanlar alemi bir çok insanın dikkatini çeken ve farklı olan bir topluluktur. Hayvan canlılar dünyasında yaşayan kendi içerisinde gruplara ayrılan organizmaların ortak ismidir. Hayvanlar üst alem olarak Eukaryota ismiyle adlandırılır. Bu ortak isimde anılan canlılar arasında evcil olanları evde insanlar tarafından beslenmektedir. Evcil olmayanların kendi yaşam tarzlarına göre hayat alanları bulunmaktadır. Bu yüzden hayvanlar alemi insanlara çok değişik ve farklı gelmektedir. Hayvanlar alemiyle ilgili merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
30.10.2021Eğitim
Dünyanın En Küçük Hayvanları Nelerdir? Küçüklüğüyle Bilinen Hayvanlar…
Dünyanın En Küçük Hayvanları Nelerdir? Küçüklüğüyle Bilinen Hayvanlar…Dünya üzerinde yaşamanı sürdüren birçok canlı türü bulunmaktadır. Hayvanlarda bu canlıların büyük bir çoğunluğunu oluşturmaktadır. Dünyada yaşayan hayvanların her birinin ise farklı boyutlara sahip olduğu bilinmektedir. Dünyanın en küçük hayvanları nelerdir? Küçüklüğüyle bilinen hayvanlar nelerdir? Dünyanın en küçük hayvanları ile ilgili tüm detayları sizler için derledik.
28.10.2021Evcil Hayvan
Organize İşler Sazan Sarmalı oyuncuları kim? Organize İşler 2 filmi nerede çekildi, konusu nedir?
Organize İşler Sazan Sarmalı oyuncuları kim? Organize İşler 2 filmi nerede çekildi, konusu nedir?Organize İşler filminin devamı niteliğindeki Organize İşler 2: Sazan Sarmalı oyuncu kadrosuyla yine dikkatleri çekti. Filmin konusu da izleyeni ekrana bağlıyor. Sinema salonlarının ardından televizyon ekranlarında seyirci karşısına çıkan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi ne zaman ve nerede çekildi?
24.10.2021Cadde
Uzungöl’ün yeni ‘imar planı’nda 3 kat sınırı
Uzungöl’ün yeni ‘imar planı’nda 3 kat sınırıTrabzon'da, imar kirliliği tartışmalarıyla gündeme gelen, dünyaca ünlü turizm merkezi Uzungöl’de revize edilen ‘koruma amaçlı imar planı’nda yöresel mimaride yapılaşma esas alınıyor, konut ve pansiyonlar için 2, oteller için 3 kat sınırlaması getiriliyor. Kullanım amacı dışında tesis yapılamayacağına yer verilen planda, otopark ve hafif raylı sistemle trafik sorununa çözüm öneriliyor.
22.10.2021Emlak
Sülüklü Göl Bolu'da Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve Tarihçesi
Sülüklü Göl Bolu'da Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve TarihçesiÜlkemiz göller bakımından oldukça zengin bir ülkedir. Her coğrafyasında ayrı güzel göllerin yer aldığı bir ülke olan Türkiye'de en ünlü göller arasında Sülüklü göl yer almaktadır. Bolu'yu ziyaret edenlerin gezmiş olduğu göllerden bir tanesi olan Sülüklü göl görülmeye değer olan bir göldür. Sülüklü gölün oluşumu ve özellikleri merak konusu haline gelmiştir. Peki, Sülüklü göl Bolu'da nerede yer almaktadır? Sülüklü gölün özellikleri nelerdir tüm detayları ile derledik.
21.10.2021Eğitim
Nazik Gölü Bitlis'te Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve Tarihçesi
Nazik Gölü Bitlis'te Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve TarihçesiBitlis Türkiye'nin doğal güzelliklerini barındıran sadece bir ilidir. Bitlis'te yer alan birçok göl vardır. Bu göllerden en ünlüleri arasında da Nazik gölüdür. Nazik gölünü ilk defa duyan kişiler sosyal medya başta olmak üzere internetten bu gölün fotoğraflarını araştırmaktadırlar. Nazik gölünün Bitlis'te nerede olduğu merak edilmektedir. Peki Nazik gölü Bitlis'te nerede? Nazik gölünün özellikleri nelerdir? İşte Nazik gölü ile ilgili bilinmesi gereken detaylar.
18.10.2021Eğitim
Haçlı Gölü Muş'da Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve Tarihçesi
Haçlı Gölü Muş'da Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve TarihçesiÜlkemiz üç tarafı sularla kaplı olduğu gibi içerisinde de pek çok göle ev sahipliği yapmaktadır. Balıkçılık, enerji kazanımı ve turizm açısından oldukça önemli olan göllerimiz bulunmaktadır. İşte bunlardan biri de Haçlı Gölü'dür. Haçlı Gölü'nün nerede ve ne gibi özelliklere sahip olduğu merak edilir. Bu bakımdan Haçlı Gölü Muş'da nerede? Gölün özellikleri, oluşumu ve tarihçesi nelerdir tüm detayları ile derledik.
18.10.2021Eğitim
Eber Gölü Afyonkarahisar'da Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve Tarihçesi
Eber Gölü Afyonkarahisar'da Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve TarihçesiAfyon'a gelenlerin en çok gezdiği yerlerin başında Eber gölü gelmektedir. Eber gölü gerek oluşumu gerekse de güzelliği ile her zaman ön plana çıkan bir yer olmuştur. Eber gölü ile alakalı olarak birçok kişi araştırma yapmaktadırlar. Özellikle bu gölün Afyon'da tam olarak nerede olduğu ve gölün öne çıkan özellikleri merak edilmektedir. Peki, Eber gölü Afyon'da nerededir? Eber gölünün en bilinen özellikleri nelerdir? Eber gölü nasıl oluştu tüm detayları ile derledik.
18.10.2021Eğitim
Aydos Gölü İstanbul'da Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve Tarihçesi
Aydos Gölü İstanbul'da Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve TarihçesiTürkiye'nin en güzel gölleri arasında yer alan Aydos gölü güzelliği ile dikkat çekmektedir. Aydos gölünü ziyaret etmek isteyen kişiler öncelikle Aydos gölü ile alakalı olarak araştırma yapmaktadırlar. Aydos gölü İstanbul'da bulunan en güzel göller arasında yer almaktadır. Aydos gölünün bir takım özellikleri bulunmaktadır. Peki, Aydos gölü nerededir? Aydos gölünün özellikleri nelerdir? Aydos gölünün oluşumu nasıldır tüm detayları ile derledik.
18.10.2021Eğitim
Sapanca Gölü Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve Tarihçesi
Sapanca Gölü Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve TarihçesiSapanca Gölü, ülkemizin turizm bakımından büyük öneme sahip durumda olan göllerinden birisidir. Sahip olduğu yeşil alanları ve huzur veren etkileyici ortamıyla çevre, yerleşim bölgelerinde bulunan insanların önemli dinlenme noktasıdır. Sapanca Gölü nerede? Gölün özellikleri, oluşumu ve tarihçesi hakkında merak edilenleri sizler için derledik.
18.10.2021Eğitim
Kuruyan Acı Göl'de kurbağa bile kalmadı
Kuruyan Acı Göl'de kurbağa bile kalmadıSivas’ın Ulaş ilçesindeki Acı Göl, kuraklık ve tarım arazilerinin düzensiz sulanması nedeniyle tamamen kurudu. Göçmen kuşlar ile aynalı sazan popülasyonunun yoğun görüldüğü göl sessizliğe bürünürken, köylülerden Kadir Kılıç, "Sular çekilince artık kurbağa bile kalmadı" dedi.
15.10.2021Gündem
Beyşehirli balıkçılar Çin sazanıyla yurt dışına açıldı
Beyşehirli balıkçılar Çin sazanıyla yurt dışına açıldıKonya'nın Beyşehir ilçesinde, gölde ağları doldurmaya başlayan ve kilosu 1 liradan satılan Çin sazanı, Suriye ve Irak'tan talep görüyor.
11.10.2021Ekonomi
N İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu N Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
N İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu N Harfi İle Biten Kelimeler ListesiM harfinden sonra O harfinden önce gelen N, alfabenin 17. harfidir. Ülkemizde N harfi ile biten il ve ilçelerden bazıları şu şekilde sıralanabilir: 1- Karaman 2- Adıyaman 3- Aydın 4- Seyhan 5- Erzincan 6- Ceyhan 7- Van 8- Merzifon 9- Ağaçören 10- Ardahan. N ile biten ülkeler ise şunlardır: 1- Azerbaycan 2- Afganistan 3- Özbekistan 4- Türkmenistan 5- Tacikistan. N ile biten kelimeler nelerdir ve tüm detayları sizler için ile derledik.
9.10.2021Eğitim
Sazlıktan havalanan kuşlar mazide kaldı
Sazlıktan havalanan kuşlar mazide kaldı200 tür kuş ve sayısız bitki türüyle cennetten bir parça olan Seyfe, gölü besleyen su kaynaklarının kesilmesi ve tarımda kullanmak amacıyla yer altı sularının alınmasıyla hızla çölleşiyor...
8.10.2021Gündem
Maya tutmadı ve Akşehir çöl oldu
Maya tutmadı ve Akşehir çöl olduYağışların azlığı ve vahşi sulama, Akşehir ve Eber göllerini de vurdu. Nasrettin Hoca’nın maya çaldığı Akşehir Gölü ne yazık ki çöle döndü. Eber Gölü de kuraklıktan nasibini alınca bölge halkı çareyi göç etmekte buldu...
5.10.2021Haberler
Maya tutmadı ve Akşehir çöl oldu
Maya tutmadı ve Akşehir çöl olduYağışların azlığı ve vahşi sulama, Akşehir ve Eber göllerini de vurdu. Nasrettin Hoca’nın maya çaldığı Akşehir Gölü ne yazık ki çöle döndü. Eber Gölü de kuraklıktan nasibini alınca bölge halkı çareyi göç etmekte buldu...
5.10.2021Gündem
Konya’nın denizi Beyşehir kuruyor
Konya’nın denizi Beyşehir kuruyorBir zamanlar su derinliği nedeniyle Konya’nın denizi olarak anılan Beyşehir Gölü, neredeyse çöle dönmek üzere. Gölün derinliği 24 metreden 4 metreye kadar düştü. Vahşi sulamanın gölü kaybetme noktasına getirdiği belirtiliyor
4.10.2021Gündem
Sazlıklar büyümüyor kuşlar bile uçmuyor
Sazlıklar büyümüyor kuşlar bile uçmuyorDünyayı tehdit eden iklim değişikliği ve kuraklık, ülkemizi de endişe verici boyutta etkiliyor. Milliyet ekibi de kuruyan gölleri yerinde inceledi, tehlikenin boyutlarını gözler önüne serdi. Türkiye’nin en büyük ikinci tatlı su kaynağı olan Isparta’daki Eğirdir Gölü de kuraklıktan nasibini aldı. Bir zamanlar 7-8 metre olan gölün derinliği şimdilerde 1-2 metreye inmiş
3.10.2021Gündem
Sular 10 metre çekildi! Bölgede tedirginlik
Sular 10 metre çekildi! Bölgede tedirginlikArdahan- Kars sınırlarında yer alan Çıldır Gölü'nün suları, son haftalarda 10 metre kadar çekildi. Göldeki çekilme yöre balıkçılarını da olumsuz etkiledi.
28.09.2021Haberler
Sular 10 metre çekildi! Bölgede tedirginlik
Sular 10 metre çekildi! Bölgede tedirginlikArdahan- Kars sınırlarında yer alan Çıldır Gölü'nün suları, son haftalarda 10 metre kadar çekildi. Göldeki çekilme yöre balıkçılarını da olumsuz etkiledi.
28.09.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Sazan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.