Şeniz

Şeniz

Son dakika Şeniz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Şeniz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Şeniz haber sayfamızda...

Şeniz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 685 şeniz haberi bulunmuştur.
Şevki Pekin Arşivi SALT Araştırma’da
Şevki Pekin Arşivi SALT Araştırma’daSALT Araştırma, çalışmaları Kalebodur desteğiyle yürütülen ve Türkiye’den önemli mimar ve tasarımcıların arşivlerini içeren Mimarlık ve Tasarım Arşivi kapsamında Şevki Pekin’in (1946-2020) arşivini çevrimiçi erişime açtı...
30.05.2022Vitrin
Ş ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: Ş Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
Ş ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: Ş Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Bebek bekleyen anne ve baba adaylarının en çok üzerine düştüğü konulardan bir tanesi de isimler. Cinsiyet öğrendikten sonra çiftler yakınlarından veya internet üzerinden konu ile ilgili fikir sahibi oluyor. Anne ve baba adayları bebeklerine isim vermede kararsızlık yaşıyor. Kız bebekleri için ebeveynler kulağa hoş gelmesinin yanı sıra anlamlarına da dikkat ediyor. İsim verme sürecinde genellikle kararsızlık yaşayan aileler kız bebeklerine modern, popüler, nadir bulunan, değişik ve keşfedilmemiş isimler vermek istiyor. Ş harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “Ş ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
26.05.2022Bebek
Işın Karaca kimdir, kaç yaşında? Işın Karaca nereli? İşte albümleri
Işın Karaca kimdir, kaç yaşında? Işın Karaca nereli? İşte albümleriŞarkılar Bizi Söyler adlı programa konuk olan Işın Karaca hakkında merak edilen sorular gündeme geldi. Işın Karaca kimdir, kaç yaşında nereli soruları ilgi görürkeni Işın Karaca şarkıları da araştırılıyor. Bu akşam Kanal D'de yayınlanacak olan Şarkılar Bizi Söyler programında arabesk gecesine eşlik edecek isim olan Işın Karaca'nın hayatına dair bilinenler haberimizde...
14.05.2022Cadde
Vintage Bazaar’ın tüm geliri eğitime
Vintage Bazaar’ın tüm geliri eğitimeUrla Güvenlik Hizmetleri Geliştirme ve Destekleme Derneği ve Urla Kalkınma ve Gelişme Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şeniz Doğanca ve Urla İlçe Emniyet Müdürü Zeynep Erdoğan’ın işbirliği ve koordinesinde, LeBon Home’un ortaklarından Işıl Ekinbağ’ın destekleriyle düzenlenen ‘Vintage Bazaar’ yoğun ilgi gördü.
4.04.2022Ege
'Erkek arkadaşımla görüştün' iddiası sonrası genç kıza feci dayak: Can güvenliğim yok!
'Erkek arkadaşımla görüştün' iddiası sonrası genç kıza feci dayak: Can güvenliğim yok!Antalya'nın Manavgat ilçesinde, erkek arkadaşıyla görüştüğü iddiasıyla K.E. ve arkadaşları tarafından tekme tokat dövülen Şenız Gülpınar (21), şüphelilerin serbest kaldıktan sonra kendisini tehdit ettiklerini belirterek, “Uzaklaştırma kararı da verilmedi. Can güvenliğim yok" dedi.
2.04.2022Haberler
'Erkek arkadaşımla görüştün' iddiası sonrası genç kıza feci dayak: Can güvenliğim yok!
'Erkek arkadaşımla görüştün' iddiası sonrası genç kıza feci dayak: Can güvenliğim yok!Antalya'nın Manavgat ilçesinde, erkek arkadaşıyla görüştüğü iddiasıyla K.E. ve arkadaşları tarafından tekme tokat dövülen Şenız Gülpınar (21), şüphelilerin serbest kaldıktan sonra kendisini tehdit ettiklerini belirterek, “Uzaklaştırma kararı da verilmedi. Can güvenliğim yok" dedi.
2.04.2022Gündem
Sanat tohumları filizlendi
Sanat tohumları filizlendiSeferihisar’ın Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteren tek bale ve dans okulu Neşeli Akademi, 2022’nin ilk gösterisinde izleyenlerden tam not aldı.
21.02.2022Ege
Ege’nin başarılı başkanları
Ege’nin başarılı başkanlarıAvrasya Araştırma Şirketi’nin gerçekleştirdiği “En başarılı 20 büyükşehir ilçe belediye başkanları” listesinde; Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü (2), Şehzadeler Belediye Başkanı Şeniz Doğan (7), Nazilli Belediye Başkanı K. Engin Özcan (8), Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar (10), Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran (12), Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz (14), Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca da (19) yer aldı.
8.02.2022Ege
'Gözümde canlanır koskoca mazi'
'Gözümde canlanır koskoca mazi'Bir dönemin ünlü gazinoları, geride anılar bırakarak hayattan çekilirken başka konseptlerle devam eden sahne dünyası pandemide büyük yara aldı. Aşı sayesinde koronavirüsle savaş güçlenirken, binlerce kişiye istihdam sağlayan sahne dünyası da şimdi yeni bir gazino anlayışıyla hizmet veriyor
6.02.2022Gündem
Pandeminin yaralarını sanatla sardık
Pandeminin yaralarını sanatla sardıkSanat her zaman iyi gelir. Pandeminin bizi kısıtladığı, umudumuzu tükettiği bu yıl yine sanattan medet umduk. Tiyatrolar perdelerini açamasa da çevrimiçi oyunlarla evlerimize konuk oldular. Keza sinema da ev rahatlığında buluştu bizimle. Nihayetinde kısıtlamalar kalktı ama maalesef yine temkinli olduk salonlara girmek için. Müzik her zaman yanımızdaydı. Podcast'ler ise kurtarıcımız oldu. Ama hiç şüphesiz kazanan edebiyattı. Bu yıl bize iyi gelen, havamızı değiştiren sanatsal etkinliklere bir göz attık. İşin uzmanlarına danışıp kısa bir liste hazırladık.
26.12.2021Kültür Sanat
MSB acı haberi duyurdu! Pençe-Yıldırım operasyon bölgesinde üç şehit
MSB acı haberi duyurdu! Pençe-Yıldırım operasyon bölgesinde üç şehitMilli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Yıldırım operasyon bölgesinde teröristler tarafından yapılan saldırı sonucu üç askerin şehit olduğunu duyurdu. Bölgede devam eden çatışmalarda ilk belirlemelere göre 6 terörist öldürüldü.
9.12.2021Gündem
Evlerdeki küçük patronlar
Evlerdeki küçük patronlarZeynep İşman - Bir tarafta çocuğun yok sayıldığı, istismar ve ihmale uğradığı otoriter aile yapıları, diğer tarafta çocuğu birey olarak görme, özgüvenini geliştirme çabasıyla sınırsız, her isteğinin olmasını bekleyen âdeta “patron” çocuklar! Yok mu bunun bir ortası?Çocuklara sağlıklı ve sürdürülebilir sınırlar koymak, günümüzde ebeveynlerin en zorlandığı konulardan biri...
7.11.2021Pazar
Türkiye'de gündem olan heykellerle ilgili yeni gelişme!
Türkiye'de gündem olan heykellerle ilgili yeni gelişme!Denizli'de Merkezefendi Belediyesi'nin Covid-19 sürecinde yoğun bir çalışma dönemi geçiren sağlık çalışanlarına ithafen inşa ettiği tematik sağlık parkındaki estetik ve mimari yapısı nedeniyle yoğun eleştiri alan heykeller, belediye ekipleri tarafından kaldırıldı.
29.10.2021Gündem
Denizli'de tartışılan heykeller kaldırıldı
Denizli'de tartışılan heykeller kaldırıldıDenizli'de Merkezefendi Belediyesi'nin Covid-19 sürecinde yoğun bir çalışma dönemi geçiren sağlık çalışanlarına ithafen inşa ettiği tematik sağlık parkındaki estetik ve mimari yapısı nedeniyle yoğun eleştiri alan heykeller, belediye ekipleri tarafından kaldırıldı.
29.10.2021Gündem
Organize İşler filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Organize İşler filmi kaç yılında çekildi?
Organize İşler filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Organize İşler filmi kaç yılında çekildi?Organize İşler filmi konusu ve oyuncu kadrosu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 2005 yılında çekilen filmde Yılmaz Erdoğan hem oynayıp hem filmin yönetmenliğini yaparken filmde Tolga Çevik, Cem Yılmaz, Demet Akbağ, Altan Erkekli ve Özgü Namal gibi birçok usta isim filmde rol almıştır. İşte Organize İşler filmi konusu ve oyuncu kadrosu...
16.10.2021Cadde
İstanbul’un en eski aziz mezarı anıtı
İstanbul’un en eski aziz mezarı anıtıKüçükçekmece Gölü’nün kıyısındaki Bathonea kazılarında, aziz mertebesine erişmiş kişilerin hatırasına yapılmış mezar anıtı kabul edilen bir yapı bulundu. “Martiryon” denilen yapının Theodoros Theron adlı azizin anısına yapıldığı sanılıyor
8.09.2021Gündem
Echo’da Karaca fırtınası esti
Echo’da Karaca fırtınası estiUrla’ya yerleşen şarkıcı Işın Karaca, Mordoğan Echo’da unutulmaz bir konser verdi.
26.07.2021Ege
Şeniz Baş'tan yeni kitap
Şeniz Baş'tan yeni kitapİlk çocuk kitabıyla 2017 yılında okurlarıyla buluşan yazar, editör Şeniz Baş, yeni kitabı “Kahraman ve Cellat”ta böyle sesleniyor okuyucusuna… İthaki Yayınları’nda çıkan roman, aile kavramını yeniden tartışmaya açarak yarattığı karakterlerle sadece bireyin değil, toplumun da çıkmazlarına işaret ediyor.
Gökyüzünde imza
Gökyüzünde imzaTürkiye Basketbol Ligi’nde şampiyon olarak yeni sezonda tarihinde ilk kez ING Basketbol Süper Ligi’nde mücadele etmeye hak kazanan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, sponsorluk anlaşmasına havada imza attı.
31.05.2021Ege
Ürettiği çiçeklerle dört bir yanı süslüyor
Ürettiği çiçeklerle dört bir yanı süslüyorMerkezefendi Belediyesi, Başkarcı Mahallesi’nde bulunan Park ve Bahçeler Müdürlüğü Fidanlığı’ndaki serada yetiştirilen 220 bin çiçek ve süs bitkisi, park, kavşak ve refüjleri süslüyor.
29.05.2021Ege
Denizli Basket şampiyonluğu kutladı
Denizli Basket şampiyonluğu kutladıTürkiye Basketbol Ligi'nde şampiyon olarak tarihinde ilk kez ING Basketbol Süper Ligi'ne çıkan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, kentte düzenlenen törenle şampiyonluğu kutladı.
Şampiyon Merkezfendi Denizli Basket kupasına kavuştu
Şampiyon Merkezfendi Denizli Basket kupasına kavuştuTürkiye Basketbol Ligi’nde son hafta mücadelesinde ligi şampiyon tamamlayan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basketbol, GCT Düzce deplasmanından galip gelerek ligi noktaladı: 73-102.
Merkezefendi’nin başarısı ekip işi
Merkezefendi’nin başarısı ekip işiTürkiye Basketbol Ligi’nden tarihinde ilk kez ING Basketbol Süper Ligi’ne çıkmayı başaran Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’te Başkan Veli Deveciler, başarılarının ekip işi olduğunu söyledi.
7.05.2021Ege
Koronavirüse yakalanan genç kız diyabet hastası oldu
Koronavirüse yakalanan genç kız diyabet hastası olduİstanbul’da yaşayan 24 yaşındaki İrem Deniz, geçen ay ailesiyle birlikte koronavirüse yakalandı. Hastalığın 6'ncı gününde mide bulantısı ve nefes almada güçlük sonucu hastaneye kaldırılan İrem'in kan şekerinin 380'e kadar çıktığı belirlendi. Yapılan tetkikler sonrasında genç kıza diyabet tanısı konulurken uzmanlar, koronavirüsün pankreasa bağlanarak diyabet gelişimini hızlandırdığını söyledi.
3.05.2021Gündem
Merkezefendi Süper Lig'de
Merkezefendi Süper Lig'deTürkiye Basketbol Ligi’nde evinde Nadir Gold İstanbul Basket’i 87-63 mağlup etti ve bitime 1 hafta kala şampiyon oldu. Maç sonu Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket büyük coşku yaşadı. Basketbolcular, teknik kadro ve yönetim parkede kutlama yaptı
1.05.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

Şeniz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.