Sevgiliye

Sevgiliye

Son dakika sevgiliye haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sevgiliye gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sevgiliye haber sayfamızda...

Sevgiliye

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 989 sevgiliye haberi bulunmuştur.
Son dakika... Evlilikleri pandemi vurdu! Online aldatmalar arttı, ayrılıklar patladı
Son dakika... Evlilikleri pandemi vurdu! Online aldatmalar arttı, ayrılıklar patladıSon dakika haberlere göre, yaşamımızın her alanını derinden etkileyen ve oldukça travmatik sonuçlara yol açabilen pandemi, bireylerin özel hayatında önemli değişimler yarattı. Birçok çiftin ilişkisi hasar gördü, çatırdadı. Çiftlerin birbirlerine karşı sabrı ve tahammülü azaldı. Avukat Altın Mimir, pandemide online aldatmaların arttığına dikkat çekerek, ‘Aldatanların yakalanma riski yükseldi. Bu da ayrılıkları getirdi’ dedi.
22.02.2021Gündem
Son dakika haberi... Evlilikleri eve tıkılmak yıktı! Hastane diye sevgiliye
Son dakika haberi... Evlilikleri eve tıkılmak yıktı! Hastane diye sevgiliyePandemi döneminde boşanmalar ikiye katlandı. Sebebi aile içi şiddet, kadının iş yükünün artması ve fazla vakit geçiren çiftlerin birbirinin gerçek yüzlerini görmesi. Avukat Gözde Egemen’e göre boşanmalarda asıl artış pandemi hafifleyince yaşanacak. Psikolog Funda Cansu ise, aynı eve tıkılan çiftlerin birbirine tahammülü kalmadığını belirtti.
21.02.2021Gündem
Anlam dolu Sevgililer Günü mesajları ve aşk sözleri... İşte en etkileyici 14 Şubat mesajları
Anlam dolu Sevgililer Günü mesajları ve aşk sözleri... İşte en etkileyici 14 Şubat mesajlarıBugün 14 Şubat Sevgililer Günü... Fakat bu yıl pandemi nedeniyle Sevgililer Günü buruk geçiyor. Hafta sonu sokağa çıkma yasağı nedeniyle sevgililer buluşamayacak. İşte burada görüntülü aramalar ve mesajlaşmalar devreye girecek. Sevgililer en romantik ve anlamlı mesajı atmak için adeta yarışacak. Biz de sizler için en romantik, anlamlı, uzun, kısa, resimli Sevgililer Günü mesajlarını ve sözlerini derledik.
14.02.2021Gündem
Çiçekçiler açık mı? Bugünkü çiçekçi çalışma saatlari...
Çiçekçiler açık mı? Bugünkü çiçekçi çalışma saatlari...Bu yılki Sevgililer Günü hem pandemiye hem de hafta sonu kesintisiz sokağa çıkma yasağına denk geldi. Sevgililer bu yıl kavuşmazken birbirlerine çiçek göndermekle yetinecekler... Şimdi bugün özellikle "Çiçekçiler açık mı?" sorusu epey bir aratılıyor. İşte sorunun yanıtı...
14.02.2021Gündem
Kartpostallarla Sevgililer Günü
Kartpostallarla Sevgililer GünüKoleksiyoner Sertaç Kayserilioğlu, 14 Şubat Sevgililer Günü’nün gerçek anlamını 180 yıl önce gönderilmeye başlanan kartpostallarla bulduğunu söyledi. Kayserilioğlu “1850’den sonra ABD’den Esther Howland’ın gönderdiği ilk 14 Şubat kartpostalı, dünya savaşında bile romantik iletişime örnek olmuş” dedi
14.02.2021Gündem
Sevgiliye en iyi hediye ‘sarılmak’
Sevgiliye en iyi hediye ‘sarılmak’Lüks şekerleme ve hediye sepeti tedarikçisi olan ‘Cartwright and Butler’ın İngiltere’de yaptığı bir araştırmada, koronavirüs salgını süresince gerçekleşen ilk 14 Şubat Sevgililer Günü’nde en fazla arzu edilen hediyenin ‘sarılmak’ olduğu ortaya çıktı.
14.02.2021Gündem
SEVGİLİYE ANLAMLI  HEDİYE!
SEVGİLİYE ANLAMLI HEDİYE!Türkiye’nin 25 önemli şefi 25 özel kutlama yemeği tarifiyle, gelirinin tamamı TOÇEV’e aktarılan Özlem Ardıyok’un Kutlamalar’ kitabında buluştu
13.02.2021Cadde
Feriğim Ne Demek? Şarkılarda Geçen Feriğim Kelimesinin Anlamı Nedir?
Feriğim Ne Demek? Şarkılarda Geçen Feriğim Kelimesinin Anlamı Nedir?Feriğim kelimesi çok fazla kullanılmakta olan bir kelime değildir. Ancak özellikle şarkılarda geçen feriğim kelimesi ile ilgili siz de bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Feriğim ne demek? Şarkılarda geçen feriğim kelimesinin anlamı nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
12.02.2021Eğitim
Sevgiliye hediyeler  BONESMEN’DEN
Sevgiliye hediyeler BONESMEN’DENModa tasarımcısı Dinçer Kosovalı’nın yarattığı Bonesmen’in, sevgililer günü tasarımları, Telegram aplikasyonu üzerinden tüm dünya ile aynı anda online bir defile ile tanıtılarak satışa sunuldu.
12.02.2021Ege
Romantik Sözler: Sevgiliye Söylenecek Romantik, Duygusal Ve En Etkileyici Aşk Sözleri
Romantik Sözler: Sevgiliye Söylenecek Romantik, Duygusal Ve En Etkileyici Aşk SözleriRomantik sözlere özellikle sosyal medyada sık sık karşımıza çıkmaktadır. Duyguları daha hisli hale getiren kelimelerle hazırlanan romantik kelimeler etkileyici olmaktadır. Sizlerde sevgiliye söylenecek romantik, duygusal ve en etkileyici aşk sözlerini derledik.Romantik sözler duyguların karşı tarafa aktarılmasında yardımcı olmaktadır. Romantik olmak demek hislerinizin yoğunluğu duyduğunuz aşkın derinliğini karşı tarafa hissettirebilmektir.
10.02.2021Güzel Sözler
Sevgiliye tekno hediye
Sevgiliye tekno hediyeSevgililer Günü'nde sevgilisine teknolojik bir hediye satın almak isteyenlere Oppo seçenekler sunuyor. A Serisi ve Reno4 Serisi modelleriyle romantik anlarınızı ölümsüzleştirebilir.
9.02.2021Ekonomi
Eski Sevgiliye Sözler: Terk Eden Eski Sevgiliye Ağır Ve Anlamlı Güzel Sözler
Eski Sevgiliye Sözler: Terk Eden Eski Sevgiliye Ağır Ve Anlamlı Güzel SözlerSevgi her canlının ihtiyacı olan duygulardan biridir. İnsanlar arasında karşılıklı yoğun sevgi ve aşk duygusunun paylaşılması ile insanlar birbiri ile sevgili olurlar ve bazen sevgililer eski sevgiliye dönüşebilir. Eski sevgiliye söylenecek sözler nelerdir? Eski sevgiliye söylenecek anlamlı sözler nelerdir? Eski sevgiliye söylenecek ağır sözler nelerdir? İşte eski sevgiliye sözler.
Anna şiiri - Tarık Tufan
Anna şiiri - Tarık TufanTarık Tufan'ın Anna isimli şiiri, bir çok edebiyat severin benimsediği bir şiir olarak bilinir. Şair şiirinde pek çok kişiye ve duruma göndermeler yapar ve sevgiliye olan sevgisini betimleme üzerinden kaleme döker. İşte Tarık Tufan'ın Anna şiirinin sözleri.
1.02.2021Şiirler
Seni sevmek şiiri - Hikmet Ertaş
Seni sevmek şiiri - Hikmet ErtaşŞair Hikmet Ertaş seni sevmek isimli şiirinde sevgiliye duyduğu sevgiyi anlatmaktadır. Şair sevgilisinin gözlerine baktığında yıldızlarda kaybolduğunu, sevgisinin kendisi için bir yaşama kaynağı olduğunu ve baktığı her yerde sevdiği insanı gördüğünü anlatır. İşte Hikmet Ertaş'ın seni sevmek isimli şiirinin sözleri.
1.02.2021Şiirler
Ferdi Özbeğen kimdir, ne zaman öldü? Ferdi Özbeğen nereli, kaç yaşında vefat etti?
Ferdi Özbeğen kimdir, ne zaman öldü? Ferdi Özbeğen nereli, kaç yaşında vefat etti?Ferdi Özbeğen şarkıları ile son dönemin aranan isimlerinden oldu. Ünlü sanatçı özellikle Bir Başkadır dizisinde kullanılan şarkılarla gündemde yer almaya devam ediyor. Ferdi Özbeğen hayatı araştırılıyor. Popüler yabancı şarkıları seslendirerek farklı bir bakış açısı getirdi. İşte, Ferdi Özbeğen biyografisi...
27.01.2021Cadde
Bu dizeler âşık Veysel’e ait değil
Bu dizeler âşık Veysel’e ait değil.Halk ozanı Âşık Veysel Şatıroğlu’nun torunu Gündüz Şatıroğlu, dedesi Âşık Veysel’in ölüm yıl dönümünün yaklaşması vesilesiyle onun imzasıyla sosyal medyada yapılan paylaşımların yeniden hareketlenmeye başladığını söyledi.
27.01.2021Kültür Sanat
Duygusal Sözler 2021 - En Duygulu, Etkileyici Ve Anlamlı Güzel Sevgi Mesajları
Duygusal Sözler 2021 - En Duygulu, Etkileyici Ve Anlamlı Güzel Sevgi Mesajlarıİnsanları etkilemenin birçok farklı yolu bulunmaktadır. Özellikle söz konusu sevgi ve aşk olduğu zamankarşı tarafı etkilemek için, kullanılacak sevgili sözleri önemli etki yapabilir. Tabii sadece sevgiliye sözlerdeğil aynı zamanda arkadaşa ya da aileye karşı da pek çok farklı etkili söz bulunuyor. Bu sözlerarasından tercih yaparak, değer verdiğiniz insanları arzu ettiğiniz gibi etkileyebilirsiniz. İşte duygusalsözler 2021 - en duygulu, etkileyici ve anlamlı güzel sevgi mesajları.
25.01.2021Güzel Sözler
Keşke Atatürk’ü dinleseydik!
Keşke Atatürk’ü dinleseydik!Sevenlerinin karşısına yeni albümle çıkacağını müjdeleyen Orhan Gencebay “Ben sanatı ve sanatçıyı korumak için her şeyi yaptım” diyor.
24.01.2021Ege
Seni Seviyorum Sözleri 2021: Sevgiliye En Güzel Ve En Etkileyici Seni Seviyorum Sözleri
Seni Seviyorum Sözleri 2021: Sevgiliye En Güzel Ve En Etkileyici Seni Seviyorum SözleriSevgiyi anlatmanın binbir türlü yolu vardır. Fakat hiçbirisi, sözler kadar etkileyici ve anlamlı değildir. Sevgiye dair şu ana kadar birçok söz söylenmiştir. Siz de seni seviyorum sözleri hakkında bilgi sahibi olabilir, sevdiğiniz kişiye seni seviyorum mesajları gönderebilirsiniz. Sevgiliye seni seviyorum mesajı ile ilgili detayları, sizler için bir araya getirdik.
22.01.2021Güzel Sözler
Bekleyen şiiri - Necip Fazıl Kısakürek
Bekleyen şiiri - Necip Fazıl KısakürekNecip Fazıl Kısakürek şiirlerinde Sade, yalın okuyan herkesin rahatça anlayacağı günlük hayatta kullanılan dil kullanmıştır. Şair tür olarak bakıldığında Cumhuriyet sonrası serbest şiir geleneğine uygun eserler ortaya koymuştur. Teması aşk ve özlem olan Bekleyen şiirinde Necip Fazıl Kısakürek kendine has üslubuyla aşk ve sevgiliye özlemi dillendirmiştir. İşte Bekleyen şiirinin sözleri.
21.01.2021Şiirler
Sevgiliye Ağır Sözler: Ayrılan Ve Çekip Giden Sevgili İçin Sitem İçeren Sözler
Sevgiliye Ağır Sözler: Ayrılan Ve Çekip Giden Sevgili İçin Sitem İçeren SözlerBazen ilişkilerde mutlaka bir taraf nankör olabilir. Özellikle verilen onca sevgi ve emeğin ardından, sonuç olarak kişi bir anda ilişkiyi bırakıp gidebilir. Çekip giden sevgiliye veya eşe karşı ona en ağır sözleri kullanmak için çok özel cümle grupları bulunuyor. Bunu özellikle sosyal medya hesapları üzerinden değerlendirmek suretiyle, pek çok insan yaşadıklarını başkalarına da anlatma imkanı elde edebilmektedir. İşte sevgiliye ağır sözler: ayrılan ve çekip giden sevgili için sitem içeren sözler.
18.01.2021Güzel Sözler
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı: Sevgili İçin Uzun Doğum Günü Kutlama Sözleri Ve Kısa Mesajlar
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı: Sevgili İçin Uzun Doğum Günü Kutlama Sözleri Ve Kısa MesajlarSöz konusu sevgili olduğu zaman en anlamlı sözler ona gider. Özellikle de doğum günü olduğunda sözler çok daha büyük bir etki yaratmaktadır. Öyle ki sevdiğiniz kişiye verdiğiniz değeri ve aşkı en iyi biçimde anlatması gerekir. İşte bunun için hazırlanmış sevgiliye özel uzun ya da kısa mesajları doğum gününde ona hitap edebilirsiniz. İşte sevgiliye doğum günü mesajı: sevgili için uzun doğum günü kutlama sözleri ve kısa mesajlar sizlerle.
Sevgiliye Günaydın Mesajı: Etkileyici Ve Romantik Uzun Günaydın Aşkım Mesajları, Kısa Sabah Sözleri
Sevgiliye Günaydın Mesajı: Etkileyici Ve Romantik Uzun Günaydın Aşkım Mesajları, Kısa Sabah SözleriÖzellikle sevgiliye atılan mesajlar daha özenle seçilmektedir. Günaydın mesajında bile bazı günler romantik bir kaç söz eklemek isteriz. Böyle bir günaydın mesajı sevgilinizi çok mutlu edecektir. Sizlere sevgiliye günaydın mesajı: etkileyici ve romantik uzun günaydın aşkım mesajlarını bir araya getirdik.Romantik bir günaydın mesajı ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Etkileyici bir günaydın mesajı il güne romantik bir başlangıç yapabilirsiniz.
Sevgiliye Güzel Sözler: Sevgiliye Söylenecek Anlamlı Uzun Sözler Ve Etkileyici Güzel Kısa Mesajlar
Sevgiliye Güzel Sözler: Sevgiliye Söylenecek Anlamlı Uzun Sözler Ve Etkileyici Güzel Kısa MesajlarAnlamlı ve güzel bir söz söylenecek ise bu elbette ilk olarak sevgili için dile getirilir. İnsanlık tarihinden bu yana edebiyat açısından etkili ve anlamlı sözler her daim aşk ve sevgi üzerine işlenmiştir. İnsanların duygu ve düşüncelerini aşk ve sevgi konusunda anlatabilmesi adına, günümüzde pek çok önemli sözler bulunur. Duygusal açıdan derinden etkileyen bu özel sözleri, sevgiliniz için ne zaman isterseniz kullanabilirsiniz. İşte sevgiliye güzel sözler: sevgiliye söylenecek anlamlı uzun sözler ve etkileyici güzel kısa mesajlar sizlerle.
Ayrılık Sözleri 2021 - Duygusal Ayrılık Mesajları, Ayrılıkla İlgili Sevgiliye En İçten Mesajlar
Ayrılık Sözleri 2021 - Duygusal Ayrılık Mesajları, Ayrılıkla İlgili Sevgiliye En İçten MesajlarÇiftler arasında mutluluk ve birleşme ile beraber aynı zamanda ayrılıklar yaşanabilir. Böyle durumlarda güzel ve samimi bir şekilde, kavgalı olmadan ayrılmak çok önemlidir. Bunu sağlayabilmek için ise günümüzde birçok değişik samimi ve hoş sözler bulunmaktadır. Bu sözleri kullanılarak siz de sevdiğiniz insandan saygılı ve sevgili bir şekilde ayrılabilirsiniz. Dediğiniz mesajlar arasından tercih yapabilir ve bir zamanlar sevdiğiniz insanın karakterine uygun şekilde mesajları kullanabilirsin. İşte ayrılık sözleri 2021 - duygusal ayrılık mesajları, ayrılıkla ilgili sevgiliye en içten mesajlar hakkında farklı örnekler.

Benzer Haber Etiketleri

2021güzel sözlersevgililer günüen güzel sözlerŞiir

Sevgiliye ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.