Seyhan Baraj Gölü

Seyhan Baraj Gölü

Son dakika Seyhan Baraj Gölü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Seyhan Baraj Gölü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Seyhan Baraj Gölü haber sayfamızda...

Seyhan Baraj Gölü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 293 seyhan baraj golu haberi bulunmuştur.
'Dev' yakalandı! Boyu 2.5 metre, bin liraya sattılar...
'Dev' yakalandı! Boyu 2.5 metre, bin liraya sattılar... Adana'da, Seyhan Baraj Gölü'nde balıkçıların ağına 2,5 metre boyunda, 77 kilo ağırlığında yayın balığı takıldı. 3 balıkçı, yaklaşık 2 saatlik çalışmayla tekneye çıkardıkları balığı bir otele 1000 TL'ye sattı.
19.02.2021Gündem
Adana'da Seyhan Baraj Gölü kıyısına koronavirüs kısıtlaması
Adana'da Seyhan Baraj Gölü kıyısına koronavirüs kısıtlamasıAdana'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında, Seyhan Baraj Gölü kıyısına yönelik kısıtlama kararı alındı.
5.12.2020Gündem
Vatandaşlar dünya ikincisi sörfçüyü mahsur kaldı sandı
Vatandaşlar dünya ikincisi sörfçüyü mahsur kaldı sandıAdana’da Seyhan Baraj Gölünde uçurtma sörfü yapan iki kez dünya ikincisi 8 kez Türkiye birincisi olan profesyonel sörfçü rüzgarın etkisini kaybetmesiyle gölde kalınca onun mahsur kaldığını zanneden vatandaşlar yardım çağırdı. Sörfçü öz çekim yaparken kendini kurtarmaya gelen dalgıç polisleri geri gönderdi.
26.11.2020Haberler
Denizde gören telefona sarıldı! Gerçek çok farklı çıktı
Denizde gören telefona sarıldı! Gerçek çok farklı çıktıAdana’da Seyhan Baraj Gölü'nde uçurtma sörfü yapan iki kez dünya ikincisi 8 kez Türkiye birincisi olan profesyonel sörfçü rüzgarın etkisini kaybetmesiyle gölde kalınca onun mahsur kaldığını zanneden vatandaşlar yardım çağırdı. Sörfçü öz çekim yaparken kendini kurtarmaya gelen dalgıç polisleri geri gönderdi.
26.11.2020Gündem
Gölde mahsur kaldı, yardımına polis koştu
Gölde mahsur kaldı, yardımına polis koştuAdana'da, Seyhan Baraj Gölü'nde uçurtma sörfü yapan Gökhan Karaköse (38), rüzgarın kesilmesiyle suda mahsur kaldı. Kendi çabalarıyla kıyıya çıkmaya çalışan sörfçüyü görenler, durumu polise bildirdi. Yardıma gelen dalgıç polislere iyi olduğunu söyleyen ve özçekim de yapan sörfçü, polis botunun oluşturduğu dalgayla kıyıya çıktı.
25.11.2020Haberler
Gölde mahsur kaldı, yardımına polis koştu
Gölde mahsur kaldı, yardımına polis koştuAdana'da, Seyhan Baraj Gölü'nde uçurtma sörfü yapan Gökhan Karaköse (38), rüzgarın kesilmesiyle suda mahsur kaldı. Kendi çabalarıyla kıyıya çıkmaya çalışan sörfçüyü görenler, durumu polise bildirdi. Yardıma gelen dalgıç polislere iyi olduğunu söyleyen ve özçekim de yapan sörfçü, polis botunun oluşturduğu dalgayla kıyıya çıktı.
25.11.2020Gündem
Çantadan şüphelendi! Korkunç gerçek ortaya çıktı
Çantadan şüphelendi! Korkunç gerçek ortaya çıktıAdana'da, Seyhan Baraj Gölü'nde bir kadına ait ceset bulundu. Yapılan incelemede cesedin Seldağ G.'ye (30) ait olduğu belirlendi.
13.09.2020Gündem
Nefes verdiği oğlunu kaybeden acılı baba: Keşke ben öleydim
Nefes verdiği oğlunu kaybeden acılı baba: Keşke ben öleydimAdana’da alabora olan yelkenliden göle düşen 3 kişiyi kurtarmak için atladığı suda boğulma tehlikesi atlatan genç, dalgıç polislerin dakikalarca kalp masajı yapması ve babasının nefes vermesiyle hayata döndükten 3 gün sonra hastanede hayatını kaybetti. Acılı baba, “Keşke ben öleydim, oğlum öleceğini bildi arkadaşlarına bunu anlatmış” diyerek gözyaşı döktü.
18.08.2020Gündem
Nefes verdiği oğlu hayata tutunamadı
Nefes verdiği oğlu hayata tutunamadıAdana’da alabora olan yelkenliden göle düşen 3 kişiyi kurtarmak isterken boğulma tehlikesi atlatan genç, dalgıç polislerin dakikalarca kalp masajı yapması ve babasının nefes vermesiyle hayata döndükten 3 gün sonra hastanede can verdi.
17.08.2020Gündem
Babanın nefesi hayata döndürdü
Babanın nefesi hayata döndürdü Adana’da alabora olan yelkenliden göle düşen 2‘si genç kız toplam 3 kişiyi kurtarmak isterken boğulma tehlikesi atlatan genç dalgıç, polislerin dakikalarca kalp masajı yapması ve babasının nefes vermesiyle hayata döndü.
14.08.2020Gündem
Boğulma tehlikesi atlatan oğluna nefes verdi, hayata döndürdü
Boğulma tehlikesi atlatan oğluna nefes verdi, hayata döndürdü Adana’da alabora olan yelkenliden göle düşen 2‘si genç kız toplam 3 kişiyi kurtarmak isterken boğulma tehlikesi atlatan genç dalgıç, polislerin dakikalarca kalp masajı yapması ve babasının nefes vermesiyle hayata döndü.
14.08.2020Gündem
Adana'da gölde bulunan cesedin kimliği belirlendi
Adana'da gölde bulunan cesedin kimliği belirlendiAdana’da Seyhan Baraj Gölü’nde bulunan erkek cesedinin, Enes Şendur’a (22) ait olduğu belirlendi. Şendur'un 23 Temmuz günü yüzmeye gittiğini söyleyip evden çıktığı, bir daha da kendisinden haber alınamadığı belirtildi.
28.07.2020Gündem
Seyhan Baraj Gölü'nde erkek cesedi bulundu!
Seyhan Baraj Gölü'nde erkek cesedi bulundu!Adana'nın merkez Çukurova ilçesinde, Seyhan Baraj Gölü'nde erkek cesedi bulundu.
26.07.2020Haberler
Adana'da baraj gölünde erkek cesedi bulundu
Adana'da baraj gölünde erkek cesedi bulunduAdana'da, Seyhan Baraj Gölü’nde erkek cesedi bulundu. Gölden çıkarılan ceset, kimliğinin tespiti için Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.
26.07.2020Gündem
Adana'da sporculardan anlamlı pankart
Adana'da sporculardan anlamlı pankartAdana'da kano sporcuları, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Seyhan Baraj Gölü'nde Türk bayrağı ve "Unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız" yazılı pankart açtı.
15.07.2020Tatil
Arkadaşının gözleri önünde hayatını kaybetti!
Arkadaşının gözleri önünde hayatını kaybetti!Adana’da Hacı Mustafa Yıldız, serinlemek için girdiği Seyhan Baraj Gölü’nde boğuldu. Yıldız’ın arkadaşının, “Yüzenler vardı, yardım istedik, kimse yardım etmedi. Allah’ım ne olur, bir şey olmasın ona” diye feryat etmesi yürek burktu.
2.07.2020Haberler
Kimse yardım etmedi! Boğularak can verdi
Kimse yardım etmedi! Boğularak can verdiAdana’da Hacı Mustafa Yıldız, serinlemek için girdiği Seyhan Baraj Gölü’nde boğuldu. Yıldız’ın arkadaşının, “Yüzenler vardı, yardım istedik, kimse yardım etmedi. Allah’ım ne olur, bir şey olmasın ona” diye feryat etmesi yürek burktu.
2.07.2020Gündem
'Çay bayat' deyip öğretmene kurşun yağdırdı!
'Çay bayat' deyip öğretmene kurşun yağdırdı!Gelen son dakika haberine göre; Adana'da kafe işleten ailesine yardıma giden matematik öğretmeni Şakir Y. (33), servis yaptığı çay için "Bayat" diyerek tartıştığı gruptaki bir kişi tarafından kurşun yağmuruna tutuldu. Vücuduna isabet eden 3 kurşunla yaralanan Şakir Y., hastaneye kaldırılırken, şüpheli Ö.Ş. ise polis ile yaşanan kovalamaca sonucu saklandığı otoparkta yakalandı.
30.06.2020Gündem
Ağabeyinin gölde cansız bedeni bulundu! Feryadı yürekleri dağladı
Ağabeyinin gölde cansız bedeni bulundu! Feryadı yürekleri dağladıAdana’da 5 gün önce bileklerini kesip, Seyhan Baraj Gölü'ne atlayan Alaattin Seyhan'ın bugün su altı polislerince cansız bedeni bulundu. Ağabeyinin acı haberini alıp, olay yerine gelen Zeynep Seyhan, "Ağabeyim değildir. O böyle bir şey yapmaz. Ben şimdi annemlere ne söyleyeceğim?" diyerek gözyaşı döktü.
23.06.2020Gündem
Seyhan Baraj Gölü'ne atlayan kişi bulunamadı
Seyhan Baraj Gölü'ne atlayan kişi bulunamadıAdana'da Seyhan Baraj Gölü'ne atlayan kişi, tüm aramalara rağmen bulunamadı.
18.06.2020Haberler
Adana'da korkunç olay! Herkesin gözü önünde suda kayboldu
Adana'da korkunç olay! Herkesin gözü önünde suda kaybolduAdana'da, köprü üzerinde çevredekilerin gözü önünde bileklerini kesip, Seyhan Baraj Gölü'ne atlayan kimliği belirsiz kişi, suda kayboldu.
18.06.2020Gündem
Son dakika... Sevgilisini darp etti, "intihar etmesini önledim" dedi!
Son dakika... Sevgilisini darp etti, "intihar etmesini önledim" dedi!Adana’da, birlikte yaşadığı Semiha N.'yi (28) evde zorla tuttuğu ve darbedip, kolundan bıçakla yaraladığı iddiasıyla gözaltına alınan İbrahim A. (23), ifadesinin ardından serbest bırakıldı. İbrahim A.'nın, sorgusunda, Semiha N.'nin intihar edeceğini söylemesi üzerine engel olmak istediği için aralarında arbede yaşandığını ve kapıyı kilitlediğini öne sürdü.
14.06.2020 Gündem
Boğularak yaşamını yitiren kardeşinin cansız bedenine sarılıp ağladı
Boğularak yaşamını yitiren kardeşinin cansız bedenine sarılıp ağladıAdana'da pikniğe gittiği arkadaşlarıyla serinlemek için girdiği Seyhan Baraj Gölünde boğulan Alperen Karataş'ın kardeşi Hüseyin, "Ben şimdi sensiz ne yapacağız, sana gitme dedim. Senin kalbini kırıp buraya gönderdim" diyerek kardeşinin cesedine sarılıp ağladı.
8.06.2020Haberler
Yürek yaktı! Cansız bedenine sarılıp ağladı
Yürek yaktı! Cansız bedenine sarılıp ağladıAdana'da pikniğe gittiği arkadaşlarıyla serinlemek için girdiği Seyhan Baraj Gölünde boğulan Alperen Karataş'ın kardeşi Hüseyin, "Ben şimdi sensiz ne yapacağız, sana gitme dedim. Senin kalbini kırıp buraya gönderdim" diyerek kardeşinin cesedine sarılıp ağladı.
8.06.2020Gündem
Son dakika... Üç kişinin kurduğu aşk tuzağı sonu oldu! Kan donduran olayda flaş gelişme...
Son dakika... Üç kişinin kurduğu aşk tuzağı sonu oldu! Kan donduran olayda flaş gelişme...Adana'da besicilik yapan Mehmet Nuri Delibaş'a 2015 yılında 'aşk tuzağı' kurup, iple boğarak, öldürdükleri öne sürülen 7 şüpheliden firari olan ve 'tasarlayarak öldürme' suçundan hakkında ömür boyu hapis cezası verilen Hanife İbili (43), polis operasyonuyla saklandığı evde yakalandı.
3.06.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

adanaseyhan baraj gölüseyhanÇukurovaBoğulma

Seyhan Baraj Gölü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.