Show

Show

Son dakika show haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan show gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan show haber sayfamızda...

Show

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 15.262 show haberi bulunmuştur.
Murat Yıldırım takipçilerini geçmişe götürdü
Murat Yıldırım takipçilerini geçmişe götürdüŞimdilerde Show TV'de yayınlanan 'Aziz' adlı dizide başrol oynayan Murat Yıldırım, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla adından söz ettirdi. Ünlü oyuncunun "Yaş 11" notunu düştüğü nostaljik karesine beğeni yağdı.
3.12.2021Cadde
Türk markası tercih  etti
Türk markası tercih ettiLiza Koshy; ‘The Tonight Show Jimmy Fallon’a katıldı.
3.12.2021Cadde
Rüya gibi bir ‘Kuğu Gölü’
Rüya gibi bir ‘Kuğu Gölü’Dünyaca ünlü bale topluluğu Saint Petersburg Classic Ballet Theater, 42 kişilik ekibi ve dünyanın en eski bale topluluklarından Bolşoy Balesi’nin baş solistleri Antonina Chapkina ve Fuad Mamedov’un katılımıyla Türkiye’ye geliyor.
Yapay zekâ film afişi de yaptı
Yapay zekâ film afişi de yaptıYapay zekâ her ne kadar kendisine yapay dense de orijinal işler yaparak bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Maharetlerini çoğunlukla tablo çizmekte gösteren yapay zekâ bu defa film afişleri tasarladı.
Ünlü Türk doktor Mehmet Öz, ABD Senatosu için adaylığını açıkladı
Ünlü Türk doktor Mehmet Öz, ABD Senatosu için adaylığını açıkladıABD'de yaşayan ünlü kalp cerrahı ve televizyon programı sunucusu Mehmet Öz, Pensilvanya eyaletinden Senato'ya girebilmek için eski ABD Başkanı Donald Trump'ın partisi Cumhuriyetçi Parti'den aday olduğunu açıkladı.
30.11.2021Dünya
Ünlü Türk doktor Mehmet Öz, ABD Senatosu için adaylığını açıkladı
Ünlü Türk doktor Mehmet Öz, ABD Senatosu için adaylığını açıkladıABD'de yaşayan ünlü kalp cerrahı ve televizyon programı sunucusu Mehmet Öz'ün eski ABD Başkanı Donald Trump'ın partisi Cumhuriyetçi Parti'den aday olarak Senato'ya girmek için yarışacağı ifade edildi.
30.11.2021Haberler
ABD'de ünlü Türk doktor Mehmet Öz siyasete atılıyor
ABD'de ünlü Türk doktor Mehmet Öz siyasete atılıyorABD'de yaşayan ünlü kalp cerrahı ve televizyon programı sunucusu Mehmet Öz'ün eski ABD Başkanı Donald Trump'ın partisi Cumhuriyetçi Parti'den aday olarak Senato'ya girmek için yarışacağı ifade edildi.
30.11.2021Dünya
‘Türk insanlarını seviyorum’
‘Türk insanlarını seviyorum’Romanyalı şarkıcı Alexandra Stan, YouTube’da yayınlanan ‘Enes Hergüneş Show’a konuk oldu.
30.11.2021Cadde
İstanbul’u seviyorlar
İstanbul’u seviyorlarDünyaca ünlü Güney Koreli K-pop müzik grubu A.C.E, Kore Kültür Merkezi’nin 10’uncu yıl kutlamaları kapsamında TİM Show Center’da konser verdi.
29.11.2021Cadde
Kuzeyin oğlu Volkan Konak kimdir, kaç yaşında? Volkan Konak şarkıları ve albümleri...
Kuzeyin oğlu Volkan Konak kimdir, kaç yaşında? Volkan Konak şarkıları ve albümleri...Volkan Konak hayatı ve kariyeri hakkında bilgiler araştırma konusu olmaya devam ediyor. Kariyerine 1983 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı'nda girerek başladı. İlk albümünü 1989 yılında çıkardığı Suların Horon Yeri adıyla çıkardı. İşte Volkan Konak hayatı, kariyeri, albümleri ve şarkıları hakkında merak edilenler...
27.11.2021Cadde
'Belli zevkleri olan bir insanım! Taviz vermiyorum'
'Belli zevkleri olan bir insanım! Taviz vermiyorum'Oyuncu Yasemin Kay Allen ve talk show sunucusu olan Sergen Deveci, GAİN'de yayınlanan 'Dayı Şov' programına konuk oldu. Kendisine 'snob' diyenler olduğu söylenen Yasemin Allen'ın açıklaması dikkat çekti.
27.11.2021Cadde
İbrahim Tatlıses'ten Simay Barlas paylaşımı: Yüzünde makyaj bile yok
İbrahim Tatlıses'ten Simay Barlas paylaşımı: Yüzünde makyaj bile yokShow TV'de ekranlara gelen 'Aziz' dizisini izlediği anları sosyal medyada paylaşan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, 'Efnan' karakterine hayat veren genç oyuncu Simay Barlas'ı öve öve bitiremezken, 'estetik' vurgusuyla dikkat çekti.
28.11.2021Cadde
7. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022
7. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022İngilizce dersi ortaokul öğrencilerinin alması gereken derslerden bir tanesidir. Ancak öğrencilerin okul dışında hayat boyu ihtiyaç duyacağı alanlardandır. İngilizce ders konuları sınıf derecesine göre değişiklik gösterir. Konular MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. MEB yayınları 7. sınıf İngilizce ders kitabında da toplamda 9 ünite bulunmaktadır. Bu ünitelerde öğrencilerin konuşma, yazma ve okuma yeteneklerini geliştirecek pek çok etkinlik ve alıştırmalar bulunur. 2021-2022 MEB yayınları 7. sınıf İngilizce ders kitabı cevaplarını içeriğimizden öğrenebilirsiniz.
26.11.2021Eğitim
Papağan Fiyatları 2021: Sultan, Cennet, Jako, Kakadu, Pakistan, Forpus, Macaw Papağan Fiyatları
Papağan Fiyatları 2021: Sultan, Cennet, Jako, Kakadu, Pakistan, Forpus, Macaw Papağan FiyatlarıPapağanlar sıcak ülkelerde yaşayan kıvrık gagalı, etli ve kalın dilli, parlak tüylü bir kuş türüdür. Taklit yetenekleri oldukça iyi olan bu hayvanların bazı cinsleri söylenen şeyleri tekrar edebilirler. Genellikle Afrika, Amerika, Asya ve Okyanusya’nın tropikal orman bölgelerinde yaşamaktadırlar. Türkiye’de de evcil hayvan olarak evlerde bakılmaktadır. Sultan, Cennet, Jako, Kakadu, Pakistan, Forpus, Macaw gibi papağan türleri vardır. Bu yüzden papağan fiyatları yavru oluşuna ve türlerine göre değişiklik gösterir. 2021 yılında papağan fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsunuz içeriğimize göz atabilirsiniz.
26.11.2021Evcil Hayvan
Muhabbet Kuşu Fiyatları 2021: Albino, Show Jumbo, Rinbow, Japones Muhabbet Kuşu Fiyatları
Muhabbet Kuşu Fiyatları 2021: Albino, Show Jumbo, Rinbow, Japones Muhabbet Kuşu FiyatlarıAvustralya’ya özgü olan muhabbet kuşları evlerde beslenen evcil hayvan türlerinden birisidir. Papağan ailesinden gelirler. Mavi, yeşil, sarı renkleri ve uzun tüyleri ile kendilerine hayran bırakırlar. Muhabbet kuşlarının Albino, Çekoslavak, Jumbo, Lutino, Açık Yeşil, Rinbow, Japones türleri vardır. Bu nedenle muhabbet kuşu fiyatları türlerine ve yavru oluşlarına göre değişiklik göstermektedir. Cinslerine göre muhabbet kuşu fiyatlarını merak ediyorsanız “Muhabbet Kuşu Fiyatları 2021” içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
26.11.2021Evcil Hayvan
Takma İsimler 2021: İnstagram için Etkileyici, Tatlı, Güzel Takma Lakaplar
Takma İsimler 2021: İnstagram için Etkileyici, Tatlı, Güzel Takma LakaplarÖzellikle sanal dünyada ve sosyal ortamda sıkılıkla duyduğumuz terimlerden birisi de takma isimlerdir. Genellikle takın arkadaşlar ve kişinin kendi karakteri, görünüşü, kariyeri gibi özelliklerine uygun takma lakaplar verilir. Şaka amacıyla verilen takma isimler İnstagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya ağlarında da kullanılmaktadır. Özellikle oyun sektöründe takma isimler tercih edilir. Oyuncular kendilerine uygun etkileyici, havalı ve en güzel ismi vermek isterler. İngilizce veya Türkçe fark etmeksizin lakaplar kişinin insanlarda oluşturduğu etkiye katkı sağlamaktadır. İnstagram için etkileyici, tatlı, güzel takma lakaplar arıyorsanız “Takma İsimler” içeriğimize göz atabilirsiniz.
26.11.2021Yaşam
A.C.E Türkiye'ye geliyor
A.C.E Türkiye'ye geliyorGüney Koreli müzik grubu A.C.E, yarın akşam İstanbul’daki sevenleriyle buluşacak
26.11.2021Cadde
IMDb Top 250 Film Listesi 2021: İzlenmesi Gereken Gelmiş Geçmiş En İyi 250 Film
IMDb Top 250 Film Listesi 2021: İzlenmesi Gereken Gelmiş Geçmiş En İyi 250 FilmDünyanın en iyi filmlerinin yer aldığı IMDb Top 250 film listesinde yerli ve yabancı filmler bulunuyor. Aksiyondan maceraya, bilim kurgudan fantastiğe, komediden drama kadar çeşit çeşit filmlerin yer aldığı listede dünya genelinde kültleşmiş durumda. Dünyanın en iyi filmleri IMDb Top 250 listesinde yayınlanmaktadır. İzlendiğinde kendine hayran bırakan filmler gelmiş geçmiş en iyi yapımlar arasında yer alıyor. Gelmiş geçmiş en iyi 250 film önerisi için “IMDb Top 250 Film Listesi” içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.11.2021Kültür Sanat
Klan İsimleri 2021: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı Klan ve Takım Nickleri
Klan İsimleri 2021: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı Klan ve Takım NickleriTablet, cep telefonları ve bilgisayarlar iş ve özel yaşamın dışında oyun oynamak için de kullanılıyor. Popüler oyunlar arasında yer alan PUBG, Valorant, CS GO tarzı oyunlar için klan isimleri ve oyun nickleri büyük önem taşıyor. Klan isimlerinin bu denli önem arz etmesinin nedenleri arasında oyuncunun klanına olan bağlılığını simgeliyor. Klan isimleri seçerken bu yüzden dikkat edilmesi gerekiyor. Oyun oynarken klanlara şekilli, Türkçe, İngilizce ve kısa isimler verme imkanı bulunuyor. Takım arkadaşlarınızla birlikte seçebileceğiniz bu klan isimleri oyunda akılda kalıcı olmanızı da sağlıyor. En iyi, Türkçe, İngilizce, şekilli, kısa klan ve takım isimleri için “Klan İsimleri 2021” içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.11.2021Oyun
Kanye West eve dönmek istiyor: Hikayeyi değiştirmek için buradayım!
Kanye West eve dönmek istiyor: Hikayeyi değiştirmek için buradayım!Dünyaca ünlü rap şarkıcısı Kanye West, boşanma aşamasında olduğu reality show yıldızı Kim Kardashian'ın komedyen Pete Davidson ile yeni bir aşka yelken açmasının ardından eve geri dönmek istediğini açıkladı.
25.11.2021Cadde
Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'den 'Yalancı'ya veda paylaşımları
Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'den 'Yalancı'ya veda paylaşımları Show TV ekranlarında yayınlanan 'Yalancı' dizisi, 23 Kasım Salı akşamı yayınlanan 10'uncu bölümüyle ekranlara veda etti. Başrol oyuncuları Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci de sosyal medya hesaplarından hayranlarına veda mesajları paylaştı.
24.11.2021Cadde
Üç Kuruş Ferhan kimdir, gerçek adı nedir? Üç Kuruş dizisinde Ferhan'ı hangi oyuncu oynuyor?
Üç Kuruş Ferhan kimdir, gerçek adı nedir? Üç Kuruş dizisinde Ferhan'ı hangi oyuncu oynuyor?Üç Kuruş dizisinin son bölümünde Ferhan Şensoy sahnesi izleyene duygu dolu anlar yaşatmıştı. Dizide Kartal, kardeşinin Ferhan'ın mezarına giderek geçmişi anması öne çıktı. Öte yandan Oktay'ın Ferhan'ı bulması ise bölüme damga vurmuştu. Peki, Ferhan kim, hangi oyuncu oynuyor?
22.11.2021Cadde
Üç Kuruş oyuncuları ve karakterler! Üç Kuruş dizisi nerede, hangi semtte çekiliyor, konusu nedir?
Üç Kuruş oyuncuları ve karakterler! Üç Kuruş dizisi nerede, hangi semtte çekiliyor, konusu nedir?Üç Kuruş dizisi 1 Kasım tarihinde Show TV ekranında ilk bölüm ile ekrana geldi. Dizi oyuncu kadrosu ve karakterleri ile dikkat çekerken dizinin başrollerinde Uraz Kaygılraoğlu ve Ekin Koç'un yanı sıra Nesrin Cevadzade ve Aslıhan Malbora gibi isimler yer alıyor. İşte dizinin konusu ve oyuncu kadrosu...
22.11.2021Cadde
'Güldür Güldür'de duygusal anlar
'Güldür Güldür'de duygusal anlarShow TV'nin beğenilen eğlence programlarından 'Güldür Güldür'ün son bölümüne katılan bir yarışmacı, anlattığı bir anıyla başta Ali Sunal olmak üzere tüm seyircilere duygusal anlar yaşattı.
21.11.2021Magazin
'Güldür Güldür'de duygulandıran Kemal Sunal anısı
'Güldür Güldür'de duygulandıran Kemal Sunal anısıShow TV'nin beğenilen eğlence programlarından 'Güldür Güldür'ün son bölümüne katılan bir seyirci, anlattığı bir anıyla başta Ali Sunal olmak üzere tüm izleyenlere duygusal anlar yaşattı.
21.11.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Show ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.