Sıcak Çatışma

Sıcak Çatışma

Son dakika sıcak çatışma haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sıcak çatışma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sıcak çatışma haber sayfamızda...

Sıcak Çatışma

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.332 sıcak çatışma haberi bulunmuştur.
Son dakika | Fırat Kalkanı bölgesine teröristlerden taciz ateşi!
Son dakika | Fırat Kalkanı bölgesine teröristlerden taciz ateşi!Fırat Kalkanı bölgesinde taciz ateşi açan teröristlere sıcak çatışma yaşandı. Konuyla ilgili MSB'den açıklama yapıldı.
29.07.2022Gündem
MSB'den bir açıklama daha! Etkisiz hale getirilen terörist sayısı 11 oldu
MSB'den bir açıklama daha! Etkisiz hale getirilen terörist sayısı 11 olduTerör örgütüne yönelik operasyonlar tüm hızıyla devam ederken son haber Barış Pınarı bölgesinden geldi. Bölgede sıcak çatışma yaşanırken konuyla ilgili Milli Savunma Bakanlığı'ndan açıklama yapıldı. Öte yandan Pençe-Kilit bölgesinde de 2 teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi.
15.07.2022Gündem
Bitlis'te 2 terörist silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildi
Bitlis'te 2 terörist silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildiİçişleri Bakanlığı, Eren Abluka Operasyonları kapsamında Bitlis'in Hizan ilçesinde düzenlenen operasyonda biri gri kategori olmak üzere 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini paylaştı.
14.07.2022Gündem
Barış Pınarı ve Zeytin Dalı'nda teröristlerle sıcak çatışma
Barış Pınarı ve Zeytin Dalı'nda teröristlerle sıcak çatışmaTerör örgütüne yönelik operasyonların yürütüldüğü Barış Pınarı ve Zeytin Dalı bölgelerinde teröristlerle sıcak çatışma yaşandı. Konuyla ilgili MSB'den açıklama yapıldı.
14.07.2022Gündem
MSB paylaştı! 3 bölgede 8 terörist etkisiz hale getirildi
MSB paylaştı! 3 bölgede 8 terörist etkisiz hale getirildiTerör örgütüne yönelik operasyonlar tüm hızıyla devam ederken son haber Pençe-Kilit, Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgesinden geldi. Toplam 8 teröristin etkisiz hale getirildiği bildirilirken konuyla ilgili Milli Savunma Bakanlığı'ndan da konuyla ilgili açıklama yapıldı.
7.07.2022Gündem
MSB detayları paylaştı! İki bölgede sıcak çatışma
MSB detayları paylaştı! İki bölgede sıcak çatışmaTerör örgütüne PKK'ya darbeler vurulmaya devam ediyor. Dün Pençe-Kilit, Barış Pınarı ve Fırat Kalkanı bölgelerinde 20 teröristin etkisiz hale getirilmesinin ardından bugün de Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerinden haberler var. İki bölgede örgüte yönelik düzenlenen operasyonlarda çok sayıda teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi.
6.07.2022Haberler
MSB detayları paylaştı! İki bölgede sıcak çatışma
MSB detayları paylaştı! İki bölgede sıcak çatışmaTerör örgütüne PKK'ya darbeler vurulmaya devam ediyor. Dün Pençe-Kilit, Barış Pınarı ve Fırat Kalkanı bölgelerinde 20 teröristin etkisiz hale getirilmesinin ardından bugün de Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerinden haberler var. İki bölgede örgüte yönelik düzenlenen operasyonlarda çok sayıda teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi.
6.07.2022Gündem
ENFLASYON 2022 HAZİRAN KAÇ OLDU? Yeni enflasyon oranı 2022 Haziran belirlendi mi?
ENFLASYON 2022 HAZİRAN KAÇ OLDU? Yeni enflasyon oranı 2022 Haziran belirlendi mi?Bugün yeni ayın ilk günü olduğundan dolayı akıllara enflasyon oranı ile ilgili sorular geldi. 2022 Yılının Haziran ayı sona erdikten sonra 'enflasyon kaç' sorusu yoğun ilgi görmeye başladı. Milyonlarca vatandaş Haziran 2022 enflasyon oranı açıklandıktan sonra emekliye ve memura yapılacak olan zammı konuşuyor. Peki Haziran 2022 enflasyon oranı açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Enflasyon oranı beklentisi nedir?
1.07.2022Ekonomi
PPK toplantı özeti yayımlandı
PPK toplantı özeti yayımlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) toplantı özetinde para politikasında sürdürülebilir fiyat istikrarı hedefi doğrultusunda finansal istikrara yönelik riskleri de gözeten liralaşma odaklı bir yaklaşımın sergilenmeye devam edileceği belirtildi.
30.06.2022Uzmanpara
'Dünyanın en saçma binası' tarih oldu!
'Dünyanın en saçma binası' tarih oldu!İnternet arama motorlarında, ‘Dünyanın en saçma binası’ yazılıp arama yapıldığında yaklaşık 300 bin sonuç arasında ilk sırada çıkan Kahramanmaraş İl Özel İdare İş Merkezi Binası tamamen yıkıldı.
23.06.2022Gündem
Diyarbakır'da sıcak çatışma! 2 asker şehit
Diyarbakır'da sıcak çatışma! 2 asker şehitDiyarbakır'ın Lice ilçesinde teröristlerle yaşanan silahlı çatışma esnasında 3 asker yaralandı. Hastaneye sevk edilen 2 asker tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Yaralı askerin ise tedavisi sürüyor.
23.06.2022Gündem
Memurlara 3600 ek gösterge tamam
Memurlara 3600 ek gösterge tamamCumhurbaşkanı Erdoğan, tüm memurların ek göstergelerinde 600 puanlık bir yükseltmeye gidileceğini açıkladı. Düzenlemeye göre; ek göstergesi 3600’e çıkan 30 yıllık hizmeti bulunan memurların emekli aylığı bin 234 ile bin 391 lira arasında, emekli ikramiyesi ise 44 bin 500 lira ile 50 bin 150 lira arasında artacak.
7.06.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kredi paketini açıkladı! Daire başına 50 bin lira ödenecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kredi paketini açıkladı! Daire başına 50 bin lira ödenecekCumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantısı sonrası alınan kararları açıkladı. Erdoğan yeni kredi paketinin ayrıntılarını duyurdu.
6.06.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Tüm memurlara 600 puan artış
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Tüm memurlara 600 puan artışCumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantısı sonrası alınan kararları duyurdu. Tüm memurları ilgilendiren 3600 ek göstergede detayları açıklayan Erdoğan, "Kamu görevlimizin tamamı yılbaşından itibaren bu düzenlemeden yararlanacaktır." dedi. Erdoğan, faiz, enflasyon farkı ve asgari ücretle ilgili de net mesajlar verdi.
7.06.2022Siyaset
TCMB: “Makroihtiyati politika ek tedbirlerle uygulanacak”
TCMB: “Makroihtiyati politika ek tedbirlerle uygulanacak”Merkez Bankası PPK toplantı özetinde makroihtiyati politika setinin ilave tedbirlerle kararlılıkla uygulanmaya devam edeceğini belirtildi.
2.06.2022Ekonomi
PPK toplantı özeti yayımlandı
PPK toplantı özeti yayımlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK) toplantı özetinde makroihtiyati politika setinin ilave tedbirlerle kararlılıkla uygulanmaya devam edileceği belirtildi.
2.06.2022Uzmanpara
Terör devletine izin verilmedi
Terör devletine izin verilmediTerör örgütünün Suriye’nin kuzeyinde kantonları birleştirerek bir devlet kurma hayali, 7 yıl önce Doski Vadisi’nde başlatılan ve sonuncusu Irak’ın kuzeyinde süren Pençe Kilit gibi operasyonlarla suya düştü. 7 yılda olağanüstü günler yaşandı.
3.05.2022Gündem
Fırat Kalkanı bölgesinde terör örgütüyle sıcak çatışma
Fırat Kalkanı bölgesinde terör örgütüyle sıcak çatışmaMilli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı bölgesinde taciz ateşi açan 7 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
30.04.2022Gündem
Barış Pınarı bölgesinde 5 PKK'lı etkisiz hale getirildi
Barış Pınarı bölgesinde 5 PKK'lı etkisiz hale getirildiBarış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığında olan teröristlerle sıcak çatışma yaşandı. Konuyla ilgili açıklama yapan Milli Savunma Bakanlığı, 5 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini belirtti.
21.04.2022Gündem
PPK toplantı özeti yayımlandı
PPK toplantı özeti yayımlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK) toplantı özetinde enflasyonda yakın dönemde gözlenen yükselişte jeopolitik gelişmelerin yol açtığı enerji maliyeti artışları, ekonomik temellerden uzak fiyatlama oluşumlarının geçici etkileri, küresel enerji, gıda ve tarımsal emtia fiyatlarındaki artışların oluşturduğu güçlü negatif arz şoklarının etkili olmaya devam ettiği belirtildi.
21.04.2022Uzmanpara
Merkez Bankası PPK toplantı özeti yayımlandı
Merkez Bankası PPK toplantı özeti yayımlandıMerkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK) toplantı özetinde enflasyonda yakın dönemde gözlenen yükselişte jeopolitik gelişmelerin yol açtığı enerji maliyeti artışları, ekonomik temellerden uzak fiyatlama oluşumlarının geçici etkileri, küresel enerji, gıda ve tarımsal emtia fiyatlarındaki artışların oluşturduğu güçlü negatif arz şoklarının etkili olmaya devam ettiği belirtildi.
21.04.2022Ekonomi
Sıcak çatışma uyarısı verilen Donetsk'te halk tren garına akın etti
Sıcak çatışma uyarısı verilen Donetsk'te halk tren garına akın ettiUkrayna’nın Donetsk bölgesinde sıcak çatışma uyarısının ardından Kramatrosk kentindeki siviller tren garına akın etti.
7.04.2022Haberler
'Dezenflasyonist süreç başlayacak'
'Dezenflasyonist süreç başlayacak'Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu, "Sürdürülebilir fiyat istikrarı ve finansal istikrarın tesisi için atılan ve kararlılıkla sürdürülmekte olan adımlar ile birlikte, küresel barış ortamının yeniden tesis edilmesi ve enflasyonda baz etkilerinin de ortadan kalkmasıyla dezenflasyonist sürecin başlayacağını öngörmekteyiz" dedi.
30.03.2022Ekonomi
Lviv Belediye Başkanı Sadoviy: 'Rusya Lviv’i vurarak Başkan Biden’a selam gönderdi'
Lviv Belediye Başkanı Sadoviy: 'Rusya Lviv’i vurarak Başkan Biden’a selam gönderdi'Lviv Belediye Başkanı Andriy Sadoviy, Polonya sınırına yakın mesafede bulunan Ukrayna’nın Lviv şehrinin vurulmasının ABD Başkanı Joe Biden’in Polonya’da olduğu güne denk getirildiğini belirterek, “Rusya, Polonya'da bulunan Başkan Biden’e selam gönderdi” dedi
26.03.2022Dünya
Son dakika: Lviv'de patlama! Bir çağrı daha geldi: Sığınaklarda kalın!
Son dakika: Lviv'de patlama! Bir çağrı daha geldi: Sığınaklarda kalın!Son dakika haberine göre; Rus birliklerinin, Ukrayna’nın Polonya sınırındaki Lviv kentine saldırı gerçekleştirdiği bildirildi. CNN TÜRK ekibi Lviv'den son durumu aktardı. Lviv Valisi, "Hava alarmı devam ediyor." açıklamasında bulundu. Lviv Belediye Başkanı Andriy Sadoviy, Polonya sınırına yakın mesafede bulunan Ukrayna’nın Lviv şehrinin vurulmasının ABD Başkanı Joe Biden’in Polonya’da olduğu güne denk getirildiğini belirterek, “Rusya, Polonya'da bulunan Başkan Biden’a selam gönderdi” dedi.
26.03.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Sıcak Çatışma ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.