Simone Biles

Simone Biles

Son dakika Simone Biles haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Simone Biles gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Simone Biles haber sayfamızda...

Simone Biles

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 36 simone biles haberi bulunmuştur.
ABD'li cimnastikçi Simone Biles denge aletinde 3. oldu
ABD'li cimnastikçi Simone Biles denge aletinde 3. oldu2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nın 11. gününde ABD'li cimnastikçi Simone Biles denge aletinde 3. oldu.
Son dakika - Tokyo 2020'de Simone Biles geri dönüyor
Son dakika - Tokyo 2020'de Simone Biles geri dönüyor2020 Tokyo’da yaşadığı zihinsel sağlık sorunu sebebiyle artistik cimnastikte 4 finale çıkmayan ABD’li Simone Biles'ın denge aletinde madalya mücadelesinde yer alacağını bildirdiği kaydedildi.
ABD'li cimnastikçi Simone Biles, Tokyo 2020'de yer hareketleri finalinden çekildi
ABD'li cimnastikçi Simone Biles, Tokyo 2020'de yer hareketleri finalinden çekildi2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda artistik cimnastikte mücadele eden ABD'li Simone Biles, yaşadığı zihinsel sağlık sorunu sebebiyle yarın yapılacak kadınlar yer hareketleri finalinden çekildi.
Madalyonun diğer yüzü
Madalyonun diğer yüzüTüm zamanların en iyi kadın cimnastikçisi olarak kabul edilen ABD’li Simon Biles’ın Tokyo 2020 Olimpiyatları’ndan psikolojik nedenlerden dolayı çekilmesi sporun zirvesine tırmanmanın ağır bedellerini hatırlattı
1.08.2021Pazar
Tokyo 2020'de iki dünya, iki olimpiyat rekoru kırıldı
Tokyo 2020'de iki dünya, iki olimpiyat rekoru kırıldı2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nın sekizinci gününde yüzmede iki dünya, atletizmde ise iki olimpiyat rekoru kırıldı.
ABD'li cimnastikçi Simone Biles bireysel yarışmalarda yok
ABD'li cimnastikçi Simone Biles bireysel yarışmalarda yok2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda, yaşadığı zihinsel sağlık sorunları nedeniyle kadınlar takım ve bireysel genel tasnif finallerinden çekilme kararı alan ABD'li cimnastikçi Simone Biles, yarın yapılacak yarışlarda da yer almayacak.
Son dakika - Novak Djokovic'den Simon Biles çıkışı!
Son dakika - Novak Djokovic'den Simon Biles çıkışı!Mental problemlerin ardından oyunlardan çekilen Simon Biles’a destek mesajları yağarken, Sırp tenisçi ise ayrı telden çaldı, “Profesyonel sporun olduğu yerde baskı da olur. Zirveyi hedefliyorsanız, bununla başa çıkmayı öğrenmelisiniz” dedi
Simone Biles, hayat hikayesiyle dikkati çekiyor
Simone Biles, hayat hikayesiyle dikkati çekiyorYaşadığı zihinsel zorluklar nedeniyle 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'ndaki iki finalden çekilme kararı alan dünyaca ünlü ABD'li kadın cimnastikçi Simone Biles, daha önce özel hayatında birçok engelin üstesinden geldi.
Simone Biles'ın jimnastik finalinden mental sebeplerden çekilmesi doğru bir karar mı?
Simone Biles'ın jimnastik finalinden mental sebeplerden çekilmesi doğru bir karar mı?Simone Biles'ın Tokyo 2020'den mental sorunlar sebebiyle çekildiği haberini aldık. Dünyaca ünlü, başarılı atletin bu kararının arkasında ne yatıyor? Simone Biles Tokyo 2020'den çekilmesi doğru bir karar mıydı? Gelin hep birlikte Molatik olalım...
29.07.2021Spor
Simone Biles sağlık sorunlarıyla nedeniyle çekildi
Simone Biles sağlık sorunlarıyla nedeniyle çekildiSimone Biles, sağlık gerekçesiyle bireysel genel tasnif finallerine de katılmayacak. Dünkü finalin kendisi için çok stresli geçtiğini belirten Biles, "Yüzde 100 orada olmanız gerekiyor, bunu yapamazsanız incinirsiniz. Titriyordum, uyuyamadım. Daha önce bir yarışma öncesinde hiç böyle hissetmemiştim. Performansımdan sonra devam etmek istemedim" ifadelerini kullanmıştı.
ABD'li cimnastikçi Simone Biles, Tokyo 2020'de sağlık problemi nedeniyle takım finalinden çekildi
ABD'li cimnastikçi Simone Biles, Tokyo 2020'de sağlık problemi nedeniyle takım finalinden çekildi2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda mücadele eden ABD'li cimnastikçi Simone Biles, sağlık sorunu nedeniyle kadınlar takım finalinden çekildi.
En ilginç rekorları kıran ünlüler
En ilginç rekorları kıran ünlülerBir sürü Guinness Dünya Rekorları'na giren ve ağzımızı açık bırakan rekor çeşidi var. Fakat bu ünlü simaların kazandıkları rekorlar da biraz enteresan. Hangi ünlü hangi ilginç rekorları kırmış? Gelin hep birlikte öğrenelim.
27.05.2021Ünlüler
Simone Biles'ten inanılmaz meydan okuma...
Simone Biles'ten inanılmaz meydan okuma...Amerikalı kadın jimnastikçi Simone Biles, amuda kalkıp eşofmanını çıkararak karantina sürecinde yaşanan meydan okumalara bambaşka bir boyut getirdi.
12.04.2020Diğer Sporlar
Dünya'da 2019 böyle geçti: Futbola kadın eli değdi
Dünya'da 2019 böyle geçti: Futbola kadın eli değdiFIFA Kadınlar Dünya Kupası’nda izleyici rekoru kırıldı. Şampiyonluğa ulaşan ABD Milli Takımı, ‘eşit ücret’ taleplerinin de sözcüsü haline geldi. İlk kez bir UEFA finalini kadın hakem yönetirken, kadın futboluna ayrılan paralar artırıldı.
1.07.2020Diğer
Simone Biles'ten tarihi rekor
Simone Biles'ten tarihi rekorABD'li Simone Biles, Dünya Artistik Cimnastik Şampiyonası tarihinin en fazla madalya kazanan sporcusu oldu.
1.07.2020Diğer
Simone Biles'tan rekor
Simone Biles'tan rekorABD'li Simone Biles, Dünya Artistik Cimnastik Şampiyonası tarihinin en fazla madalya kazanan kadın sporcusu oldu.
1.07.2020Diğer
Nike, yeni nesil kadın sporculara verdiği desteği artırıyor!
Nike, yeni nesil kadın sporculara verdiği desteği artırıyor!Dünyanın en iyi kadın sporcularından 40’ı, bu yaz Fransa’da yapılacak turnuva için 14 Milli Takım Koleksiyonu’nu tanıtmak üzere Nike ile Paris’te bir araya geldi. Rekortmen jimnastikçi Simone Biles, şampiyon eskrimci Ibtihaj Muhammad, iki kez Grand Slam şampiyonluğu kazanan Li Na ve diğer elit atletler, spor yapan kadınları ve kız çocukları desteklemeye yönelik yeni ortaklıkları duyurmak amacıyla tanıtım etkinliğine katıldı.
1.07.2020Diğer
Simone Biles'ten tarihi başarı
Simone Biles'ten tarihi başarıDünya Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda mücadele eden ABD'li kadın sporcu Simone Biles, elde ettiği 3 altın madalya ile tarihi bir başarıya imza attı.
1.07.2020Diğer
ABD cimnastiğinde taciz skandalı
ABD cimnastiğinde taciz skandalıOlimpiyat altın madalyalı Biles, milli takım eski doktoru Nassar'ın kendisine cinsel tacizde bulunduğunu iddia etti
1.07.2020Diğer
Kariyerinin zirvesindeki 5 sporcunun alışkanlıkları
Kariyerinin zirvesindeki 5 sporcunun alışkanlıklarıSporcular ve olimpik atletler hayatlarını belli bir düzen içerisinde yaşarlar. Bu düzen içerisinde beslenme rutinlerinden, egzersiz alışkanlıklarına ve kaliteli uyuma taktiklerine kadar birçok davranış bulunuyor.
20.12.2017Kariyer
IAAF'ye siber saldırı
IAAF'ye siber saldırıUluslararası Atletizm Federasyonları Birliği (IAAF), siber saldırıya uğradıklarını ve sporcuların tedavi amaçlı kullandığı ilaçların bulunduğu listelerin risk altında olduğunu açıkladı.
1.07.2020Diğer
Laureus ödül törenine Nusret damgası!
Laureus ödül törenine Nusret damgası!Laureus Spor Ödülleri, Monaco'da düzenlenen görkemli gecede sahiplerini buldu. Geceye, tuzlama hareketi ile küresel çapta fenomen haline gelen Nusret Gökçe de davetliydi. Sporun yıldızları, Türk konuğa büyük ilgi gösterdi.
15.02.2017Cadde
Nusret geceye damga vurdu!
Nusret geceye damga vurdu!Laureus Dünya Spor Ödülleri'nde yılın erkek sporcusu Jamaikalı atlet Usain Bolt, yılın kadın sporcusu ise ABD'li cimnastikçi Simone Biles seçilirken Nusret Gökçe geceye damgasını vurdu. #SaltBae adı verilen tuzlama hareketiyle dünyada çapında fenomen haline gelen restoran işletmecisi Nusret Gökçe, Laureus Spor Ödülleri'nde Yılın Kadın Sporcusu Simone Biles'ın masasında tuzlama şovunu yaptı. Ardından törende karşılaştığı dünyaca ünlü ABDli yüzücü Michael Phelps'e tuzlama hareketi öğretmeye çalıştı.
15.02.2017Diğer Sporlar
Yılın sporcusu Usain Bolt
Yılın sporcusu Usain BoltLaureus Dünya Spor Ödülleri'nde yılın erkek sporcusu Jamaikalı atlet Usain Bolt, yılın kadın sporcusu ise ABD'li cimnastikçi Simone Biles seçildi.
1.07.2020Diğer

Benzer Haber Etiketleri

Simone BilescimnastikabdolimpiyatTokyo 2020

Simone Biles ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.