Sokağa Çıkma

Sokağa Çıkma

Son dakika sokağa çıkma haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sokağa çıkma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sokağa çıkma haber sayfamızda...

Sokağa Çıkma

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 10.740 sokaga cikma haberi bulunmuştur.
Baro seçimlerine yine salgın molası
Baro seçimlerine yine salgın molasıTürkiye Barolar Birliği’nin yönetimini de belirleyecek baro seçimleri, yine salgın tedbirlerine takıldı.
16.04.2021Gündem
‘Kısmi Kapanma’da  merak edilenler
‘Kısmi Kapanma’da merak edilenlerİçişleri Bakanlığı, Kovid-19’la mücadelede “Kısmi Kapanma” sürecine ilişkin yayımlanan genelge konusunda sıkça sorulan soruları resmi internet sitesi üzerinden yanıtladı.
16.04.2021Gündem
‘Yoğunlaştırılmış dinamik denetim’
‘Yoğunlaştırılmış dinamik denetim’İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine, “yoğunlaştırılmış dinamik denetim faaliyetleri” konulu genelge gönderdi.
16.04.2021Gündem
'Dövizi bozduran cumartesi ev aldı'
'Dövizi bozduran cumartesi ev aldı'Konut satışları mart ayında önemli bir eşiği aşarak, yeniden 110 bin sınırının üzerine çıktı. Artışta, pandemi yasaklarının gevşetilmesi ve dövizden çıkıp gayrimenkul yatırımına geçenlerin etkisine dikkat çekildi.
16.04.2021Ekonomi
İspanya'da Kovid-19 nedeniyle son 24 saatte 126 kişi öldü
İspanya'da Kovid-19 nedeniyle son 24 saatte 126 kişi öldüİspanya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle son 24 saatte 9 bin 663 yeni vaka tespit edildi, 126 kişi hayatını kaybetti.
15.04.2021Dünya
Market çalışma saatleri değişti mi? Marketler hafta içi kaça kadar açık, kaçta kapanıyor? Yeni tedbirler genelgesi
Market çalışma saatleri değişti mi? Marketler hafta içi kaça kadar açık, kaçta kapanıyor? Yeni tedbirler genelgesiHafta içi ve hafta sonu marketler kaçta kapanıyor, sahurda marketler açık mı? Kırmi kapanma genelgesi ile market çalışma saatlerinde ne gibi değişiklik oldu araştırılıyor. İçişleri Bakanlığı yeni yasaklar genelgesini yayımladı. Ramazan'da kısmi kapanma kararı sonrası market çalışma saatleri de aranmaya başladı. Hafta içi sokağa çıkma yasağı saatleri değişti. Vatandaşların ise 'Marketler hafta içi kaçta kapanıyor, kaçta açılıyor?' sorusuna yanıt arıyor. İşte, yeni yasaklar genelgesine göre market çalışma saatleri...
15.04.2021Gündem
Marketler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? BİM, A101, ŞOK, Migros, Carrefour açılış ve kapanış saatleri...
Marketler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? BİM, A101, ŞOK, Migros, Carrefour açılış ve kapanış saatleri...Market çalışma saatleri vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Salı günü gerçekleştirilen son kabine toplantısından alınan kararlar neticesinde hafta içi sokağa çıkma yasağı saatleri değiştirilmişti. Sokağa çıkma yasağı saatlerinin daha öne çekilmesinin ardından marketlerin çalışma saatleri merak içerisinde araştırma konusu olmaya başladı. Peki BİM, A101, ŞOK, Migros, Carrefour saat kaçta açılıyor/kapanıyor? İşte çalışma saatleri...
15.04.2021Gündem
Seyahat yasağı başladı mı, şehirler arası yasak hangi gün ve saatlerde olacak? Özel araçla seyahat yasak mı 2021?
Seyahat yasağı başladı mı, şehirler arası yasak hangi gün ve saatlerde olacak? Özel araçla seyahat yasak mı 2021?Şehirler arası seyahat yasağı ve özel araçla seyahat kısıtlaması son dakika haberleri yoğun olarak araştırılıyor. Vatandaşlar, 'kendi aracımla seyahat edebilir miyim, yasak mı?' sorusunu yöneltiyor. Ramazan ayı ilave tedbirleri Kabine Toplantısının hemen ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklandı. Açıklanan yasaklar arasında şehirler arası seyahat yasağı da yer aldı. Hafta içi 19:00-05:00 arasında uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı saatlerinde ve hafta sonu sokağa çıkma yasağı günlerinde özel araçla şehirler arası seyahatlere izin verilmeyecek. Peki özel araçla şehirler arası seyahat edilebilir mi hangi saatler arasında seyahat edilebilecek.
15.04.2021Gündem
SON DAKİKA! Sokağa çıkma yasağı saatleri yeni genelge ile belli oldu! Hafta içi - hafta sonu sokağa çıkma saatleri neler?
SON DAKİKA! Sokağa çıkma yasağı saatleri yeni genelge ile belli oldu! Hafta içi - hafta sonu sokağa çıkma saatleri neler?Sokağa çıkma saatleri hafta içi ve hafta sonu konusunda araştırmalar devam ediyor. Kısmi kapanma kararına yönelik yeni tedbirler genelgesi yayımlandı. 13 Nisan'da gerçekleştirilen son Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı'nda alınan kararlar neticesinde hafta içi sokağa çıkma saatlerinin öne çekildiği açıklanmıştı. Yasak saatlerinin değişmesinin ardından İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan ve 81 ile gönderilen kısmi kapanma genelgesinde yeni sokağa çıkma yasağı saatleri ve detaylar açıklandı. Peki Hafta içi sokağa çıkma yasağı saat kaçta başlıyor? İşte detaylar...
15.04.2021Gündem
Seyahat izin belgesi nasıl, yol belgesi nereden alınır (özel araçla)? E-Devlet şehirler arası seyahat izin belgesi alma ekranı, telefonla nasıl alınır?
Seyahat izin belgesi nasıl, yol belgesi nereden alınır (özel araçla)? E-Devlet şehirler arası seyahat izin belgesi alma ekranı, telefonla nasıl alınır?Seyahat izin belgesi, yol izin belgesi alma ile ilgili detaylar araştırılmaya başlandı. Şehirler arası seyahat yasağı sonrası merak edilen başlıca konulardan. Şehirler arası seyahat kısıtlaması hakkında detaylar belli oldu. Seyahat yasağı sonrasında ise seyahat belgesi ayrıntıları gündeme geldi. Seyahat izin belgesi e-Devlet üzerinden başvuru gerçekleştirilebiliyor. Peki seyahat izin belgesi nasıl alınır? İşte seyahat belgesi alma ekranı...
15.04.2021Gündem
AVM'ler kapandı mı? Ramazan'da AVM'ler kapanıyor mu, açık mı son dakika? İşte, AVM çalışma saatleri
AVM'ler kapandı mı? Ramazan'da AVM'ler kapanıyor mu, açık mı son dakika? İşte, AVM çalışma saatleriSon dakika AVM'ler kapanıyor mu, kaça kadar açık soruları yeniden gündeme geldi. Alışveriş merkezleri kapanıyor mu merak konusu. Kabine'den çıkar karar doğrultusunda AVM çalışma saatleri sorgulanmaya başladı. Yeme - içe yerleri gibi mekanların da olduğu AVM'ler hafta sonu ve hafta içi illerin risk durumuna göre hizmet veriyordu. Düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli illerde AVM'lerin çalışma durumu değişiklik gösteriyor. Peki, Ramazan ayında AVM'ler açık mı, saat kaça kadar açık?
15.04.2021Gündem
İstanbul'da sokağa çıkma kısıtlaması öncesi trafikte yoğunluk oluştu
İstanbul'da sokağa çıkma kısıtlaması öncesi trafikte yoğunluk oluştuİçişleri Bakanlığının "Kısmi Kapanma" konulu genelgesi doğrultusunda saat 19.00 itibarıyla uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması öncesi İstanbul'da trafik yoğunluğu oluştu.
15.04.2021Haberler
Son dakika... İstanbul’da iftar ve kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu böyle görüntülendi
Son dakika... İstanbul’da iftar ve kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu böyle görüntülendiİstanbul’da Ramazan ayının üçüncü  iftar gününde vatandaşlar, mesai saatinin sona ermesiyle evlerine dönüş için yollara döküldü.9.00'da uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması öncesi, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve çevresinde trafik yoğunluğu yaşandı.
15.04.2021Gündem
Koronavirüs risk haritası değişti: Risk haritasına göre düşük, orta, yüksek, çok yüksek riskli iller ve renk kodları
Koronavirüs risk haritası değişti: Risk haritasına göre düşük, orta, yüksek, çok yüksek riskli iller ve renk kodlarıKoronavirüs risk haritası yayınlandı. Güncel rakamlara göre son risk haritasında hangi iller düşük, orta, yüksek, çok yüksek riskli. 14 Nisan İçişleri Bakanlığı yeni genelgesiyle birlikte sokağa çıkma yasağı ile ilgili Ramazan ayında ek tedbirler alındı. Peki, risk haritasına göre illerin vaka sayılarında değişiklik oldu mu? Haftalık vaka sayısına göre illerin son durumuna Sağlık Bakanlığı resmi sayfasından ulaşmak mümkün. İşte koronavirüs risk haritasına göre düşük riskli, orta riskli, yüksek riskli, çok yüksek riskli iller...
15.04.2021Gündem
İnternet kafeler kapandı mı? Bilardo salonları ve oyun yerleri ile ilgili son dakika
İnternet kafeler kapandı mı? Bilardo salonları ve oyun yerleri ile ilgili son dakikaİnternet kafeler, bilardo salonları ve oyun yerleri kapandı mı? 14 Nisan tarihinde yayınlanan yeni koronavirüs genelgesine göre Ramazan ayı içi ek tedbirler alındı. Sokağa çıkma yasağı ile ilgili değişikliklerin yapılması ile birlikte kısıtlamalar arttı. Peki, internet kafeler ve bilardo salonları için durum değişti mi? İnternet kafeler kapandı mı? İşte yeni genelge...
15.04.2021Gündem
Son dakika: Bir ilden flaş koronavirüs kararı! Sahiller kapatıldı
Son dakika: Bir ilden flaş koronavirüs kararı! Sahiller kapatıldıGelen son dakika haberine göre, Türkiye'de son 24 saatte 318 bin 217 Kovid-19 testi yapıldı, 61 bin 400 kişinin testi pozitif çıktı, 297 kişi yaşamını yitirdi, hasta sayısı 2 bin 845 oldu. Günlük vakaların 60 bini geçmesi üzerine kısmi kapanmaya gidildi. Artan koronavirüs vakaları nedeniyle İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu tarafından bir ilde sahiller yaya trafiğine kapatıldı.
15.04.2021Gündem
İçişleri Bakanlığı'ndan 'Yoğunlaştırılmış Dinamik Denetim' genelgesi
İçişleri Bakanlığı'ndan 'Yoğunlaştırılmış Dinamik Denetim' genelgesiİçişleri Bakanlığı, kısmi kapanma sürecinde ülke genelinde bugünden itibaren 'Yoğunlaştırılmış Dinamik Denetim' uygulanacağını, denetimlerin odak noktasını, sokağa çıkma kısıtlamaları, şehirlerarası seyahat kısıtlaması, konaklama tesislerine dair tedbirler ve iş yerlerinin açılış-kapanış saatlerine uyulması hususları oluşturacağını açıkladı.
15.04.2021Gündem
Ramazan Bayramı ne zaman, ayın kaçında başlıyor? 2021 Ramazan Bayramı'nda yasak uygulanacak mı?
Ramazan Bayramı ne zaman, ayın kaçında başlıyor? 2021 Ramazan Bayramı'nda yasak uygulanacak mı?Ramazan Bayramı ile ilgili meraklı arayış devam ediyor. 13 Nisan'da Ramazan Bayramı'nın başlamasıyla birlikte gündeme gelen Ramazan Bayramı ne zaman sorusu yoğun ilgi görüyor. Koronavirüs salgını nedeniyle Ramazan ayında kısmi kapanma uygulanıyor. Peki bu gidişat bayramı nasıl etkileyecek? Bayramda yasak var mı, tam kapanma olacak mı? İşte Ramazan Bayramı 2021 hakkında merak edilenler...
15.04.2021Gündem
Son dakika... Yola çıkacaklar dikkat! İçişleri Bakanlığı'ndan kısmi kapanma açıklaması
Son dakika... Yola çıkacaklar dikkat! İçişleri Bakanlığı'ndan kısmi kapanma açıklamasıGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığı, kısmi kapanma sürecinde ülke genelinde bugünden itibaren "yoğunlaştırılmış dinamik denetim" uygulanacağını açıkladı. Sokağa çıkma kısıtlaması saatlerinde şehirler arası yollarda araçlar durdurularak izin belgesi, muafiyet nedeni, zaman ve güzergah kontrol edilecek. Denetimlerin odak noktasını sokağa çıkma kısıtlaması, konaklama tesisi tedbirleri, iş yerlerinin açılış-kapanış saatlerine uyum konuları oluşturacak. İşte haberin ayrıntıları...
15.04.2021Gündem
23 Nisan resmi tatil mi? 23 Nisan Cuma günü sokağa çıkma yasağı var mı, 3 gün yasak olur mu?
23 Nisan resmi tatil mi? 23 Nisan Cuma günü sokağa çıkma yasağı var mı, 3 gün yasak olur mu?23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl Cuma gününe denk geliyor. Hafta içi gününe denk gelen 23 Nisan vatandaşları meraklandırdı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da bayramdan önce 23 Nisan resmi tatil mi sorusu gündeme geldi. Hafta sonu yasaklarının uygulanmasıyla birlikte akıllara yeni bir soru daha geldi. 23 Nisan Cuma günü sokağa çıkma yasağı olur mu?
15.04.2021Gündem
SON DAKİKA: Özel araçla şehirler arası seyahat edilebilir mi? Seyahat yasağı hangi saatler arasında uygulanıyor?
SON DAKİKA: Özel araçla şehirler arası seyahat edilebilir mi? Seyahat yasağı hangi saatler arasında uygulanıyor?Şehirler arası seyahat yasağı konusunda araştırmalar devam ediyor. Kabine Toplantısında alınan kısmi kapanma kararlarının açıklanmasının ardından seyahat yasağına ilişkin detaylarda belli oldu. Uzun bir aradan sonra yeniden getirilen seyahat yasağı kapsamında vatandaşlar yasakların hangi saatler arasında uygulanacağı ve özel araçla seyahat etmenin mümkün olup olmadığı konusunda araştırmalarını sürdürüyor. İşte seyahat yasağına ilişkin tüm detaylar...
15.04.2021Gündem
Bir günde 3 bin 500 kişi daha öldü!
Bir günde 3 bin 500 kişi daha öldü!Latin Amerika ülkelerinde yeni tip koronavirüs vakaları ve virüse bağlı can kayıpları artmaya devam ediyor. Salgın nedeniyle son 24 saatte Brezilya'da 3 bin 459, Meksika'da 518, Arjantin'de 368, Kolombiya'da 337 kişi yaşamını yitirdi.
15.04.2021Dünya
Sokağa çıkma yasağından muaf olanlar: 14 Nisan genelgesine göre kimler sokağa çıkma yasağından muaf?
Sokağa çıkma yasağından muaf olanlar: 14 Nisan genelgesine göre kimler sokağa çıkma yasağından muaf?Sokağa çıkma yasağından muaf olanlar kimler? Kabine Toplantısının ardından Ramazanda sokağa çıkma yasağı ile ilgili yeni tedbirler alındı. Sokağa çıkma yasağı kararlarının değişmesiyle birlikte yasaktan muaf olanların kim olduğu araştırılıyor. Peki, sokağa çıkma yasağından kimler muaf?
15.04.2021Gündem
Kuaförler açık mı, kapandı mı? Berberler ve kuaförler Ramazanda açık mı?
Kuaförler açık mı, kapandı mı? Berberler ve kuaförler Ramazanda açık mı?Kuaför ve berberlerin çalışma saatleri araştırılıyor. Kabine Toplantısının ardından Ramazanda alınacak yeni önlemlerle birlikte son değişiklikler merak ediliyor. Ramazan ayının ilk iki haftasında tedbirler sıkıştırıldı ve kısmi kapanma getirildi. Peki, kuaför ve berberler açık mı? Ramazanda kuaför ve berberlerin çalışma saatleri nedir?
15.04.2021Gündem
İçişleri'nden flaş kısmi kapanma açıklaması!
İçişleri'nden flaş kısmi kapanma açıklaması!Gelen son dakika haberine göre, İçişleri Bakanlığı, kısmi kapanma konulu genelge ile ilgili olarak merak edilen sorulara yanıt verdi.
15.04.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

koronavirüsKısmi kapanmasokağa çıkma yasağısokağa çıkma kısıtlamasıyasak

Sokağa Çıkma ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.