Sözleşmeli Personel Alımı

Sözleşmeli Personel Alımı

Son dakika Sözleşmeli Personel alımı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sözleşmeli Personel alımı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sözleşmeli Personel alımı haber sayfamızda...

Sözleşmeli Personel Alımı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 802 sözleşmeli personel alımı haberi bulunmuştur.
RESMİ GAZETE YAYIMLADI| SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI 2024 BAŞVURU | Sağlık Bakanlığı 36 bin sözleşmeli personel alımı başvurular ne zaman, kılavuz yayınlandı mı?
RESMİ GAZETE YAYIMLADI| SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI 2024 BAŞVURU | Sağlık Bakanlığı 36 bin sözleşmeli personel alımı başvurular ne zaman, kılavuz yayınlandı mı? Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurusu ile ilgili karar Resmi Gazete'de yayımlandı. 36 bin sağlık personeli alımı ilanına göre 1 diyetisyen, 9 ebe, 2 hemşire, 25 sağlık memuru, 1 sağlık teknikeri, 3 bin 498 tabip, 32 bin 464 de uzman tabip istihdamı gerçekleşecek. Başvuru yapacak adaylar ÖSYM başvuru ve tercih kılavuzunu bekliyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman yapılacak?
27.04.2024 Bilgi Rehberi
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI 2024 | İçişleri Bakanlığı 1608 sözleşmeli personel alımı şartları, sınav tarihi...
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI 2024 | İçişleri Bakanlığı 1608 sözleşmeli personel alımı şartları, sınav tarihi... İçişleri Bakanlığı tarafından merkez ve taşra teşkilatlarında görevlendirilmek üzere bin 608 sözleşmeli personel alımı yapılıyor. Alıma ilişkin başvuru kılavuzu yayımlandı. KPSS puan türüne göre gerçekleştirilecek personel temini için ayrıca sözlü sınav da uygulanacak. Peki, 2024 İçişleri Bakanlığı 1608 personel alımı başvurusu nasıl yapılır?
27.04.2024 Bilgi Rehberi
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI başvurusu başladı mı, ne zaman? İçişleri Bakanlığı 1608 personel alımı başvuru şartları ve branş dağılımı
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI başvurusu başladı mı, ne zaman? İçişleri Bakanlığı 1608 personel alımı başvuru şartları ve branş dağılımı İçişleri Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere bin 608 sözleşmeli personel alımı yapılıyor. Personel alımına dair kılavuz ise ilgili adayların erişimine sunulmuştu. Personel temini KPSS puan türü ile yapılacak. Lisans, ön lisans ve lise mezunları KPSS puanları ile başvurularını yapabilecek. 2024 İçişleri Bakanlığı personel alımı başvurusu başladı mı, ne zaman?
17.04.2024 Bilgi Rehberi
İçişleri Bakanlığı 1608 sözleşmeli personel alımı başvuruları başladı mı, şartlar neler? İçişleri Bakanlığı alım yapılacak meslek grupları...
İçişleri Bakanlığı 1608 sözleşmeli personel alımı başvuruları başladı mı, şartlar neler? İçişleri Bakanlığı alım yapılacak meslek grupları... İçişleri Bakanlığı 1.608 sözleşmeli personel alımı başvurularına ilişkin araştırmalar hız kesmeden devam ediyor. Merkez ve Taşra teşkilatı bünyesine yapılacak olan alımlar kapsamında Merkez teşkilata 96, Taşra teşkilatına 1.512 olmak üzere personel alımı yapılacak. Peki İçişleri Bakanlığı 1.608 sözleşmeli personel alımı başvuruları başladı mı şartlar neler?
4.04.2024 Bilgi Rehberi
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI 2024 BAŞVURUSU 📍 İçişleri Bakanlığı 1608 sözleşmeli personel alımı başvurusu ne zaman, şartlar nedir?
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI 2024 BAŞVURUSU 📍 İçişleri Bakanlığı 1608 sözleşmeli personel alımı başvurusu ne zaman, şartlar nedir? İçişleri Bakanlığı tarafınan merkez ve taşra teşkilatlarında görevlendirilmek üzere bin 608 sözleşmeli personela alımı yapılıyor. Kılavuzu yayımlanan personel alımı ilanına başburu tarihi ve branş dağılımları açıklandı. İçişleri Bakanlığı personel alımı başvurusu ne zaman?
3.04.2024 Bilgi Rehberi
İçişleri Bakanlığı'na personel alımı yapılacak! İşte aranan şartlar...
İçişleri Bakanlığı'na personel alımı yapılacak! İşte aranan şartlar... İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sözleşmeli personel alımıyla ilgili önemli bir paylaşım yaptı. Yerlikaya, bakanlığa alınacak personel ile ilgili detayları paylaştı.
3.04.2024 Gündem
AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI 2024 ne zaman açıklanacak? Aile Bakanlığı 8 bin personel alımı sonuçları sorgulama...
AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI 2024 ne zaman açıklanacak? Aile Bakanlığı 8 bin personel alımı sonuçları sorgulama... Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 8 bin sözleşmeli personel alımı yapılıyor. Başvuru süreci tamamlanan Aile Bakanlığı personel alımı ilanının sonuçları bekleniyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 8 bin personel alımı sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?
22.03.2024 Bilgi Rehberi
AİLE ve SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI personel alımı sonuçları SORGULAMA: Aile Sosyal Hizmetler Bakanlığı 8 bin personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak?
AİLE ve SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI personel alımı sonuçları SORGULAMA: Aile Sosyal Hizmetler Bakanlığı 8 bin personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 8 bin sözleşmeli personel alımı yapılıyor. Başvurular yapıldı ve adaylar arasından KPSS puanına göre alım gerçekleşecek. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 8 bin personel alımı sonuçları nasıl sorgulanır, ne zaman açıklanacak?
15.03.2024 Bilgi Rehberi
KPSS 2024/5 SAĞLIK BAKANLIĞI 27 BİN SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI yerleştirme sonuçları açıklandı! ÖSYM Sağlık Bakanlığı KPSS 2024/5 yerleştirme sonucu sorgulama ekranı
KPSS 2024/5 SAĞLIK BAKANLIĞI 27 BİN SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI yerleştirme sonuçları açıklandı! ÖSYM Sağlık Bakanlığı KPSS 2024/5 yerleştirme sonucu sorgulama ekranı KPSS-2024/5:Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli alımı yerleştirme sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. 21-28 Şubat tarihleri arasında tercihleri alınan KPSS-2024/5:Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli personel alımının ardından gözler yerleştirme sonuçlarının açıklanacağı tarihe çevrilmişti. Beklenen açıklama az önce ÖSYM'den geldi. KPSS-2024/5:Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli personel alımı yerleştirme sonuçları adayların erişimine açıldı.
4.03.2024 Bilgi Rehberi
ÖSYM GİRİŞ SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI KPSS 2024/5 TERCİH BAŞVURULARI | Sağlık Bakanlığı kadro ve branş dağılımı
ÖSYM GİRİŞ SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI KPSS 2024/5 TERCİH BAŞVURULARI | Sağlık Bakanlığı kadro ve branş dağılımı Sağlık Bakanlığı personel alımı kadro ve branş dağılımı ÖSYM tercih kılavuzu ile belli oldu. Sağlık Bakanlığı'na 27 bin personel alımına ilişkin tercihler elektronik ortamda yapılıyor. ÖSYM KPSS 2024/5 tercih kılavuzun bilgilerine göre Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurularını gerçekleştirebiliyorsunuz. İşte 2024 Sağlık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı tercih işlemleri.
24.02.2024 Bilgi Rehberi
AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI 8 bin personel alımı başvuru ekranı 2024: Aile Bakanlığı sözleşmeli personel alımı başvuru şartları, kontenjan dağılımı
AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI 8 bin personel alımı başvuru ekranı 2024: Aile Bakanlığı sözleşmeli personel alımı başvuru şartları, kontenjan dağılımı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından sözleşmeli personel alımı yapılıyor. Alıma ilişkin başvuru kılavuzu yayımlandı. Farklı branşlarda toplamda 8 bin personel temini gerçekleştiriliyor. Başvurular ise e-devlet üzerinden alınıyor. 2024 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 8 bin personel alımı başvurusu ne zaman, şartlar neler?
23.02.2024 Bilgi Rehberi
SAĞLIK BAKANLIĞI ÖSYM TERCİH BAŞVURU EKRANI 2024: KPSS 2025/5 Sözleşmeli personel tercih başvurusu nereden, nasıl yapılır?
SAĞLIK BAKANLIĞI ÖSYM TERCİH BAŞVURU EKRANI 2024: KPSS 2025/5 Sözleşmeli personel tercih başvurusu nereden, nasıl yapılır? Sağlık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı için tercih kılavuzu erişime açıldı. ÖSYM tarafından duyurulan KPSS 2024/5 Sağlık Bakanlığı 27 bin personel alımı için tercih başvuruları elektronik ortamda alınacak. Sağlık Bakanlığı personel alımı için tercihlerin alınmaya başlamasıyla kadro ve branş dağılımı da merak ediliyor. İşte 2024 Sağlık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı için tercih işlemleri ve detayları.
22.02.2024 Bilgi Rehberi
2024 SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞVURU EKRANI-KILAVUZU-ÜCRETİ: 📌 Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Sağlık Bakanlığı 27 bin personel alımı başvurusu branş dağlımı nedir?
2024 SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞVURU EKRANI-KILAVUZU-ÜCRETİ: 📌 Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Sağlık Bakanlığı 27 bin personel alımı başvurusu branş dağlımı nedir? Sağlık Bakanlığı 27 bin personel alımı başvurusu adaylar tarafından merak ediliyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, kılavuz hakkında açıklama yaptı. Bakan Koca'nın açıklaması sonrasında ise Sağlık Bakanlığı personel alımı kılavuzu beklenmeye başlandı. Sağlık Bakanlığı, 27 bin sözleşmeli personel alımı için ilana çıktı. Sağlık Bakanlığı personel alımı kılavuzu yayımlandı ve başvuru ekranı açıldı. Peki Sağlık Bakanlığı 27 bin personel alımı başvurusu nasıl yapılır?
21.02.2024 Bilgi Rehberi
Son dakika: Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru tarihleri netleşti! İşte tercih kılavuzu
Son dakika: Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru tarihleri netleşti! İşte tercih kılavuzu Sağlık Bakanlığı 27 bin sözleşmeli personel alımı ilanı paylaşmıştı. İlanın ardından KPSS-2024/5 tercih kılavuzu yayımlandı.
21.02.2024 Gündem
Sağlık Bakanlığı 27 bin sözleşmeli personel alacak! İlan Resmi Gazete'de yayımlandı
Sağlık Bakanlığı 27 bin sözleşmeli personel alacak! İlan Resmi Gazete'de yayımlandı Sağlık Bakanlığı, 27 bin sözleşmeli personel alımı için ilana çıktı. KPSS sonuçlarına göre gerçekleştirilecek yerleştirme için adaylar 21-28 Şubat tarihleri arasında tercih yapacak.
20.02.2024 Gündem
Bakan Koca: Hastanelerde koordinasyon kurulu kurulması düşünülüyor
Bakan Koca: Hastanelerde koordinasyon kurulu kurulması düşünülüyor Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Teşvik veya performans adını verdiğimiz bakılan hastaya göre verilen ücretin eksilme durumu söz konusu değil. Motivasyon ve ödüllendirme amaçlı verilen taban ödemenin bir disiplin durumu olmama durumuna bağlandı. Bu zaten vardı yönetmelikte. Kanunla bu düzenleme yapılmış oluyor" dedi.
15.02.2024 Gündem
KPSS-2024/4 TERCİH SONUÇLARI | Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Alımı Tercih Sonuçları ne zaman açıklanacak? 5 bin 500 Tarım Orman Bakanlığı sözleşmeli personel alımı branş dağılımı
KPSS-2024/4 TERCİH SONUÇLARI | Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Alımı Tercih Sonuçları ne zaman açıklanacak? 5 bin 500 Tarım Orman Bakanlığı sözleşmeli personel alımı branş dağılımı Tarım ve Orman Bakanlığı 2024 personel alımı takvimine göre 7 bin 158 kadro istihdamı olacak. Söz konusu kadronun ilk olarak 158 ardından 5 bin 500'lük kısmı için başvuru süreçleri tamamlanmıştı. ÖSYM tarafından Tarım ve Orman Bakanlığı 5500 personel alımı tercih başvuruları 7 Şubat günü son buldu. Peki, Tarım Orman Bakanlığı personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak, nasıl sorgulanır?
12.02.2024 Bilgi Rehberi
KPSS 2024/4 TARIM ve ORMAN BAKANLIĞI personel alımı 2024 tercih başvurusu: Tarım Orman Bakanlığı 7 bin 158 sözleşmeli personel alımı başvuru şartları neler?
KPSS 2024/4 TARIM ve ORMAN BAKANLIĞI personel alımı 2024 tercih başvurusu: Tarım Orman Bakanlığı 7 bin 158 sözleşmeli personel alımı başvuru şartları neler? Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından farklı branşlarda 7 bin 158 personel alımı yapılıyor. İstihdam sürecinin ilk aşamasında 158 personel alımı için başvurular başlamıştı. ÖSYM tarafından KPSS 2024/4 tercih kılavuzu yayımlandı ve Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı tercih süreci başladı. Peki, Tarım Orman Bakanlığı tercih başvurusu ne zaman bitiyor?
3.02.2024 Bilgi Rehberi
Açıklandı! MEB PERSONEL ALIMI KPSS-2024/3 tercih sonuçları SORGULAMA 📌 MEB 695 sözleşmeli personel alımı sonuç ekranı
Açıklandı! MEB PERSONEL ALIMI KPSS-2024/3 tercih sonuçları SORGULAMA 📌 MEB 695 sözleşmeli personel alımı sonuç ekranı Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafındandan farklı branşlarda görevlendirilmek üzere 695 sözleşmeli personel alımı tercihleri alındı. KPSS-2024/3 tercih kılavuzuna göre MEB personel alımı 2024 sonuçları açıklandı mı, nasıl sorgulanır? İşte, sorgulama ekranı...
3.02.2024 Bilgi Rehberi
KÜLTÜR TURİZM BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞVURU EKRANI 2024: Kültür ve Turizm Bakanlğı 1629 sözleşmeli personel alımı şartları ev kontenjanlar
KÜLTÜR TURİZM BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞVURU EKRANI 2024: Kültür ve Turizm Bakanlğı 1629 sözleşmeli personel alımı şartları ev kontenjanlar Kültür ve Turizm Bakanlğı tarafından 1629 sözleşmeli personel alımı yapılıyor. Başvuru kılavuzu yayımlanan alım ilanında şartlar da belirtildi. Kültür Turizm Bakanlığı personel temini ise KPSS puanı ile yapılıyor olacak. Personel alımı branş dağılımı ve başvuru yapılacak iller...
26.01.2024 Bilgi Rehberi
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı personel alımı 2024: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 62 sözleşmeli personel alımı başvuru şartları...
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı personel alımı 2024: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 62 sözleşmeli personel alımı başvuru şartları... Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesinde merkez teşkilatında görevlendirilmek üzere 62 sözleşmeli personel alımı yapılıyor. Büro ve destek personeli alımı ise KPSS puanı ile gerçekleştirilecek. Peki, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 2024 personel alımı başvurusu nasıl yapılır, şartlar neler? İşte, branş dağılımı...
26.01.2024 Bilgi Rehberi
TİCARET BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI 2024: Ticaret Bakanlığı 602 personel alımı başvurusu ne zaman, şartları neler?
TİCARET BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI 2024: Ticaret Bakanlığı 602 personel alımı başvurusu ne zaman, şartları neler? Ticaret Bakanlığı 930 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. İlan Resmi Gazete'de yayımlandı. Gümrük ve dış ticaret bölge müdürlükleri ile Bakanlığın taşra ve döner sermaye teşkilatı birimlerinde görevlendirilecek personel alımı için son başvuru tarihleri merak ediliyor. Ticaret Bakanlığı 602 personel alımı başvurusu ne zaman, şartları neler? İşte son başvuru tarihleri…
24.01.2024 Bilgi Rehberi
Çalışma Bakanlığı, 62 sözleşmeli personel alacak
Çalışma Bakanlığı, 62 sözleşmeli personel alacak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 62 sözleşmeli personel alınacağını duyurdu.
24.01.2024 Ekonomi
2024 GSB PERSONEL ALIMI SONUÇLARI ne zaman açıklanacak? GSB 1071 personel alımı sonuçları sorgulama ekranı açıldı mı, nereden bakılır?
2024 GSB PERSONEL ALIMI SONUÇLARI ne zaman açıklanacak? GSB 1071 personel alımı sonuçları sorgulama ekranı açıldı mı, nereden bakılır? GSB personel alımı sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı 1071 sözleşmeli personel alımı başvuruları tamamlandı. Gençlik çalışanı başvuruları yapanlar KPSS puanına göre sözlü sınava çağrılacaklar. Peki GSB personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak 2024?
24.01.2024 Bilgi Rehberi
TİCARET BAKANLIĞI 602 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI | Ticaret Bakanlığı 602 sözleşmeli personel alımı başvurusu nasıl yapılır, şartlar neler? KPSS şartı var mı?
TİCARET BAKANLIĞI 602 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI | Ticaret Bakanlığı 602 sözleşmeli personel alımı başvurusu nasıl yapılır, şartlar neler? KPSS şartı var mı? Ticaret Bakanlığı 602 sözleşmeli personel alımı başvuruları bugün alınmaya başlandı. Gümrük Muhafaza Memuru, Muayene Memuru olmak üzere iki farklı meslek grubundan 602 personel alımı yapılacak. Lisans mezunu adaylar arasında yapılacak olan alım için adaylardan 2022 KPSS sınavından en az 70 puan almış olma şartı aranacak. Peki Ticaret Bakanlığı sözleşmeli personel alımı başvuru şartları neler, başvurular nasıl yapılacak?
23.01.2024 Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Sözleşmeli Personel Alımı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.