Şüpheli Çanta

Şüpheli Çanta

Son dakika şüpheli çanta haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan şüpheli çanta gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan şüpheli çanta haber sayfamızda...

Şüpheli Çanta

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 669 supheli canta haberi bulunmuştur.
Fünye ile patlatılan çantadan pikap çıktı
Fünye ile patlatılan çantadan pikap çıktıKocaeli'nin İzmit ilçesinde, otobüs durağında unutulan bir çanta panik yarattı. Çanta fünye ile patlatılırken, içerisinden pikap çıktı.
15.09.2021Haberler
Hastane bahçelerindeki sahipsiz çantalar tedirgin etti
Hastane bahçelerindeki sahipsiz çantalar tedirgin ettiŞanlıurfa'da hastane bahçesinde unutulan çantalar, tedirginliğe neden oldu. Biri fünye ile patlatılan çantalardan kirli elbiseler çıktı.
27.08.2021Haberler
Hastane bahçelerindeki sahipsiz çantalar tedirgin etti
Hastane bahçelerindeki sahipsiz çantalar tedirgin ettiŞanlıurfa'da hastane bahçesinde unutulan çantalar, tedirginliğe neden oldu. Biri fünye ile patlatılan çantalardan kirli elbiseler çıktı.
27.08.2021Gündem
ABD’de kilise önüne bırakılan şüpheli çantadan 7 kedi çıktı
ABD’de kilise önüne bırakılan şüpheli çantadan 7 kedi çıktıABD’nin Ohio eyaletinde kilise kapısının önüne bırakılan şüpheli çanta panik yarattı. Bomba imha ekibi tarafından kontrol edilen çantadan anne kedi ve 6 adet yavru çıktı.
20.02.2021Dünya
Konya’da şüpheli çanta alarmı!
Konya’da şüpheli çanta alarmı!Konya’da cadde üzerindeki kaldırıma bırakılan çanta paniğe neden olurken, bomba imha uzmanı tarafından fünye ile patlatılan çanta boş çıktı.
12.01.2021Gündem
Eskişehir’de şüpheli çanta paniği
Eskişehir’de şüpheli çanta paniğiEskişehir’in şehir merkezinde bir caddeye bırakılan şüpheli çanta paniğe neden oldu.
6.01.2021Haberler
Şüpheli çanta alarmı! Bomba imha uzmanları sevk edildi
Şüpheli çanta alarmı! Bomba imha uzmanları sevk edildiEskişehir'de bir banka şubesi önüne bırakılan kadın çantası panik yarattı. Bomba imha uzmanınca fünye ile patlatılan çantadan para, cep telefonu ve cüzdan çıktı.
6.01.2021Gündem
Şüpheli çanta paniğe neden oldu! Vatandaşlar film gibi izledi
Şüpheli çanta paniğe neden oldu! Vatandaşlar film gibi izlediSivas’ta, çocuk parkına bırakılan spor çantası, paniğe neden oldu. İhbarla gelen ekiplerin fünyeyle patlattığı çantadan eşofman ve forma çıktı.
28.12.2020 Gündem
Hastane bahçesinde unutulan çanta paniğe neden oldu
Hastane bahçesinde unutulan çanta paniğe neden olduAydın'ın Nazilli ilçesinde Devlet Hastanesi bahçesindeki bir bankın üzerinde unutulan sırt çantası endişe yarattı. Bomba imha uzmanlarının fünye ile patlatmaya hazırlandığı sırada çantanın sahibinin gelmesiyle çalışma durduruldu. Çantadan kitap ve giysiler çıktı.
3.11.2020Haberler
Şüpheli çanta paniği... Patlatılmak üzereyken gerçek ortaya çıktı
Şüpheli çanta paniği... Patlatılmak üzereyken gerçek ortaya çıktıAydın'ın Nazilli ilçesinde Devlet Hastanesi bahçesindeki bir bankın üzerinde unutulan sırt çantası endişe yarattı. Bomba imha uzmanlarının fünye ile patlatmaya hazırlandığı sırada çantanın sahibinin gelmesiyle çalışma durduruldu. Çantadan kitap ve giysiler çıktı.
3.11.2020Gündem
Şişli'de şüpheli çanta paniği! İçinden telefon ve broşürler çıktı
Şişli'de şüpheli çanta paniği! İçinden telefon ve broşürler çıktıŞişli'de özel bir banka şubesinin önünde bulunan çanta paniğe neden oldu. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Fünye ile patlatılan çantanın içerisinden cep telefonu ve broşürler çıktı.
15.10.2020Gündem
Sivas'ta şüpheli çanta paniği
Sivas'ta şüpheli çanta paniğiSivas'ta inşaatta çalışan Ömer Şahin, içinde kıyafet ve iş malzemeleri bulunan çantasını dalgınlıkla Jandarma Komutanlığı nizamiyesi önüne bıraktı. Şahin, çantasını unuttuğunu hatırlayıp tekrar döndüğünde fünyeyle patlatılmış olarak buldu.
9.08.2020Haberler
Son dakika haberi: İstiklal Caddesi'nde şüpheli paket alarmı
Son dakika haberi: İstiklal Caddesi'nde şüpheli paket alarmıBeyoğlu İstiklal Caddesi'nde bulunan şüpheli çanta polisi harekete geçirdi. Fünyeyle patlatılan çantanın boş olduğu anlaşıldı
20.07.2020Gündem
Metrobüs Durağına bırakılan şüpheli çanta paniğe neden oldu
Metrobüs Durağına bırakılan şüpheli çanta paniğe neden olduistanbul Zincirlikuyu Metrobüs Durağındaki şüpheli çanta paniğe neden oldu. Bomba İmha ve İnceleme ekipleri tarafından müdahale edilen çantanın içinden elektronik kablolar ve günlük eşyalar çıktı.
14.06.2020Haberler
Zincirlikuyu Metrobüs Durağında şüpheli paket alarmı!
Zincirlikuyu Metrobüs Durağında şüpheli paket alarmı!İstanbul Zincirlikuyu Metrobüs Durağına bırakılan şüpheli çanta paniğe neden oldu. Bomba İmha ve İnceleme ekipleri tarafından müdahale edilen çantanın içinden elektronik kablolar ve günlük eşyalar çıktı.
14.06.2020Gündem
Fünye ile patlatılan çanta boş çıktı
Fünye ile patlatılan çanta boş çıktıİstanbul Beyoğlu'nda kaldırıma bırakılan çanta paniğine neden oldu. Polis ekipleri caddeyi araç ve yaya trafiğine kapatarak önlem aldı. Bomba uzmanının fünye yerleştirdiği çantanın yanına gelen iki sokak köpeğini özel kıyafetli bomba uzmanı uzaklaştırmaya çalışırken ilginç görüntüler ortaya çıktı. Daha sonra fünye ile patlatılan çanta boş çıktı.
10.06.2020Haberler
Son dakika...İstanbul'da şüpheli çanta paniği!
Son dakika...İstanbul'da şüpheli çanta paniği!İstanbul Beyoğlu'nda kaldırıma bırakılan çanta paniğine neden oldu. Polis ekipleri caddeyi araç ve yaya trafiğine kapatarak önlem aldı. Bomba uzmanının fünye yerleştirdiği çantanın yanına gelen iki sokak köpeğini özel kıyafetli bomba uzmanı uzaklaştırmaya çalışırken ilginç görüntüler ortaya çıktı. Daha sonra fünye ile patlatılan çanta boş çıktı.
10.06.2020Gündem
Unutulan el çantası paniğe neden oldu
Unutulan el çantası paniğe neden olduAydın’ın Efeler ilçesinde, Atatürk Kent Meydanı'nda unutulan el çantası polis ekiplerini harekete geçirdi.
19.12.2019Gündem
Bolu'da şüpheli çanta alarmı
Bolu'da şüpheli çanta alarmıBolu'da, kentin en işlek meydanında unutulan sırt çantasını görenler durumu polise bildirdi. Çevre güvenliğinin sağlanmasının ardından bomba imha uzmanınca fünye ile patlatılan çantanın içinden defter ve kitap çıktı.
22.10.2019Haberler
Taksim'de şüpheli çanta paniği
Taksim'de şüpheli çanta paniğiTaksim Meydanı'nda tramvay durağındaki sahipsiz çanta polisi alarma geçirdi. Polisin incelediği çantanın içinden kıyafet çıktı.
4.02.2019Gündem
Cezayir'in İstanbul Başkonsolosluğu'nda şüpheli paket
Cezayir'in İstanbul Başkonsolosluğu'nda şüpheli paketCezayir'in İstanbul Başkonsolosluğu önünde bulunan  şüpheli çanta fünye ile patlatıldı.
10.01.2019Gündem
Haydarpaşa Numune Hastanesi önünde şüpheli paket alarmı
Haydarpaşa Numune Hastanesi önünde şüpheli paket alarmıİstanbul Üsküdar'da bulunan Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin önüne bırakılan şüpheli çanta polisi alarma geçirdi.Polis olay yerini şerit çekerek, kapatırken bölgeye bomba imha uzmanları sevk edildi.
11.09.2019Yaşam
Son dakika... Haydarpaşa Numune Hastanesi önünde şüpheli paket alarmı
Son dakika... Haydarpaşa Numune Hastanesi önünde şüpheli paket alarmıÜsküdar'da bulunan Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin önüne bırakılan şüpheli çanta polisi alarma geçirdi. Bomba İmha ekiplerinin yaptığı incelemede çantanın içinden kıyafet çıktı.
1.01.2019Gündem
Son dakika... Haydarpaşa Numune Hastanesi önünde şüpheli paket alarmı
Son dakika... Haydarpaşa Numune Hastanesi önünde şüpheli paket alarmıÜsküdar'da bulunan Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin önüne bırakılan şüpheli çanta polisi alarma geçirdi. Bomba İmha ekiplerinin yaptığı incelemede çantanın içinden kıyafet çıktı.
1.01.2019Gündem
Böyle merak görülmedi
Böyle merak görülmediAydın’ın Kuşadası ilçesinde sahilde bulunan şüpheli bir çanta polis ekiplerini alarma geçirdi. Valizin içinde bomba olma ihtimaline karşı polis bölgeyi güvenlik çemberine alırken, meraklı vatandaşlar şüpheli valizin patlayışını izleyebilmek için olay yerine akın etti. Fünye ile patlatılan valizden kıyafet çıkarken, merakını gideren vatandaşlar da bölgeden ayrıldı.Akşam saatlerinde Atatürk Bulvarı Sahil Bandı üzerinde bulunan çay bahçelerinin yakınına bırakılmış bir valizden şüphelenen vatandaşlar, durumu polise bildirerek yardım istedi. Hemen bölgeye gelen polis ekipleri başında kimsenin bulunmadığı ve kimsenin de sahiplenmediği valizin bulunduğu alanı güvenlik çemberine alıp, bölgedeki vatandaşları da uzaklaştırdı. Atatürk Bulvarı güvenlik gerekçesi ile araç trafiğine kapatılarak, vatandaşların da bölgeden uzaklaşması istendi. Olay yerine gelen bomba imha uzmanı ekipler, gerekli çalışmaları yaptıktan sonra şüpheli valizi fünye ile patlattı. Herkesi şüphelendiren valizin içinden kıyafet çıkarken, canını hiçe sayıp şüpheli paketin imhasını yakından izlemek isteyen vatandaşların merakı şaşırttı.
11.09.2019Haberler

Benzer Haber Etiketleri

şüpheli çantaçantaaydınfünye ile patlatıldıhastane

Şüpheli Çanta ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.