Teravih Namazı

Teravih Namazı

Son dakika Teravih Namazı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Teravih Namazı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Teravih Namazı haber sayfamızda...

Teravih Namazı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 488 teravih namazi haberi bulunmuştur.
Bugün cuma namazı var mı? 14 Mayıs camiler açık mı, cuma namazı serbest mi?
Bugün cuma namazı var mı? 14 Mayıs camiler açık mı, cuma namazı serbest mi?Cuma namazı camilerde kılınabilecek mi merakla yanıt arıyor. Koronavirüs nedeniyle uygulanan tam kapanma sürecinde cuma namazı var mı sorusu gündeme geldi. Ramazan Bayramı ile birlikte eda edilecek olan namaz İslam aleminde büyük heyecana neden oldu. Cuma gününde camilerde cuma namazı serbest mi? İşte, detaylar...
13.05.2021Gündem
Son dakika... İsrail polisi, Mescid-i Aksa’da Filistinli gençlere saldırdı!
Son dakika... İsrail polisi, Mescid-i Aksa’da Filistinli gençlere saldırdı!Gelen son dakika haberine göre, İsrail polisi, işgal altındaki Doğu Kudüs’te bulunan Mescid-i Aksa’da ses bombalarıyla Filistinli gençlere saldırıda bulundu. Filistinli gençler ise taş ve havai fişeklerle karşılık verdi.
11.05.2021Dünya
Mescidi Aksa nerede, hangi şehirde ? Mescidi Aksa'da neler oluyor, tarihi ve önemi nedir?
Mescidi Aksa nerede, hangi şehirde ? Mescidi Aksa'da neler oluyor, tarihi ve önemi nedir?Mescid-i Aksa nedir, nerede soruları Mescid-i aksa olayları nedeniyle araştırma konusu olmaya devam ediyor. İsrail, İslam dininin ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırılarına devam ediyor. Sosyal medya platformalarında terörist ve çocuk katili İsrail'e tepkiler çığ gibi büyüyor. Peki Mescid-i Aksa nerede, tarihi ve önemi nedir, neler oluyor?
11.05.2021Gündem
Son dakika... İsrail polisinden Şam Kapısı'nda Filistinlilere saldırı!
Son dakika... İsrail polisinden Şam Kapısı'nda Filistinlilere saldırı!Gelen son dakika haberine göre, İsrail polisi, işgal altındaki Doğu Kudüs’ün Eski Şehir bölgesinin Şam Kapısı'nda Filistinli gençlere müdahale etti. İsrail güçlerinin ayrıca Gazze sınırı yakınında toplananlara müdahalesinde çok sayıda kişi göz yaşartıcı gazdan etkilendi.
9.05.2021Dünya
Son dakika... Mısır'dan İsrail'e 'ibadet özgürlüğü' çağrısı!
Son dakika... Mısır'dan İsrail'e 'ibadet özgürlüğü' çağrısı!Mısır Dışişleri Bakanlığı, İsrail'e Mescid-i Aksa'da ibadetlerin özgür ve güvenli şekilde yapılmasına izin vermesi ve cemaatin korunması gerektiğini belirtti. İsrail polisi, 7 Mayıs akşamı teravih namazı sırasında Mescid-i Aksa'daki cemaate ses bombaları ve plastik mermiyle müdahale etmişti.
9.05.2021Dünya
Cezayir'den BMGK'ye İsrail saldırılarının sona ermesi için çağrı!
Cezayir'den BMGK'ye İsrail saldırılarının sona ermesi için çağrı!Cezayir, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'ne (BMGK), Filistin halkının korunması ve İsrail'in işgal altındaki Doğu Kudüs'te saldırılarının son bulması için harekete geçme çağrısında bulundu.
9.05.2021Dünya
Şili Ligi takımı Deportivo Palestino'dan Filistin halkına puşili destek
Şili Ligi takımı Deportivo Palestino'dan Filistin halkına puşili destekŞili Ligi'nde mücadele eden Deportivo Palestino takımı futbolcuları sahaya boyunlarına taktıkları puşiyle çıkarak, Filistin halkına destek verdi.
9.05.2021Futbol
Son dakika... İsrail'in Mescid-i Aksa'daki saldırıları Hollanda'da protesto edildi!
Son dakika... İsrail'in Mescid-i Aksa'daki saldırıları Hollanda'da protesto edildi!İsrail güçlerinin, işgal altındaki Doğu Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa'da ibadet eden Müslümanlara yönelik saldırıları ve Şeyh Cerrah Mahallesi'ndeki Filistinlileri zorla evlerinden çıkarması, Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da protesto edildi.
9.05.2021Dünya
Papa Franciscus: Kudüs'te yaşanan gelişmeleri özel bir endişeyle takip ediyorum
Papa Franciscus: Kudüs'te yaşanan gelişmeleri özel bir endişeyle takip ediyorumKatoliklerin ruhani lideri Papa Franciscus, İsrail polisinin işgal altındaki Doğu Kudüs'te yaşayan Filistinlilere yönelik ihlalleri sonrasında yükselen tansiyon sebebiyle endişesini dile getirdi.
9.05.2021Dünya
Son dakika! İsrail polisi saldırılarına devam ediyor! Filistinlilere ses bombalarıyla müdahale...
Son dakika! İsrail polisi saldırılarına devam ediyor! Filistinlilere ses bombalarıyla müdahale...Gelen son dakika haberine göre;  Filistin Kızılayı, Kudüs ve çevresinde İsrail polisi ile Filistinliler arasında yaşanan arbedede yaralananların sayısının 90'a yükseldiğini, yaralananlar arasında bir yaşında bebek ve çocukların da olduğunu açıkladı.
9.05.2021Dünya
İsrail polisi Doğu Kudüs'ün Şam Kapısı'nda Filistinlilere müdahale etti
İsrail polisi Doğu Kudüs'ün Şam Kapısı'nda Filistinlilere müdahale ettiİsrail polisi işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesinde yer alan Şam Kapısı'nda toplanan Filistinlileri dağıtmak için ses bombası kullandı.
8.05.2021Haberler
Bayram namazı kılınacak mı? Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan bayram namazı açıklaması
Bayram namazı kılınacak mı? Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan bayram namazı açıklamasıBayram namazı camilerde kılınacak mı? Bayram namazı evde kılınır mı? Koronavirüs salgını nedeniyle Ramazan ayı boyunca kılınan teravih namazı camilerde kılınmadı. Cuma namazı ise kısa bir namaz olduğu için salgın sürecinde camilerde kılınmasına izin verildi. Peki, bayram namazı camilerde kılınacak mı? Ramazan Bayramı'nın yaklaşması ile birlikte bayram namazı evde kılınır mı, araştırılıyor. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş bayram namazı ile ilgili açıklamalarda bulundu.
7.05.2021Gündem
Bugün camiler açık mı, cuma namazı camilerde kılınacak mı? Tam kapanmada 7 Mayıs 2021'de cuma namazı kılınacak mı?
Bugün camiler açık mı, cuma namazı camilerde kılınacak mı? Tam kapanmada 7 Mayıs 2021'de cuma namazı kılınacak mı?Camilerin tam kapanmada açık olup olmadığı ve camilerde namaz kılınıp kılınamayacağı merak konusu. 29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci 17 Mayıs saat 05.00'de sona erecek. Cuma gününe yaklaşırken cuma namazı detayları merak konusu oldu. Peki camiler açık mı? 7 Mayıs'ta camilerde cuma namazı kılınacak mı?
7.05.2021Gündem
Cuma kaçta? Tüm illerin cuma namazı saati 2021 | Cuma namazı kaç rekat, nasıl kılınır? Diyanet'ten cuma namazı kılınışı
Cuma kaçta? Tüm illerin cuma namazı saati 2021 | Cuma namazı kaç rekat, nasıl kılınır? Diyanet'ten cuma namazı kılınışıBugün haftanın en mübarek günü. Her hafta olduğu gibi bu hafta da cuma namazı kılınacak. 81 İlin en çok merak edilen sorusu ise cuma namazı saati oldu. 7 Mayıs 2021 Cuma namazı kaçta sorusunun yanıtını il il haberimize ekledik. Peki cuma namazı kaç rekat, nasıl kılınır? İşte Diyanet'ten cuma namazı kılınışı...
7.05.2021Gündem
Bugün Cuma namazı kılınacak mı? 30 Nisan Diyanet'ten cuma namazı açıklaması...
Bugün Cuma namazı kılınacak mı? 30 Nisan Diyanet'ten cuma namazı açıklaması...Bugün cuma namazı kılınacak mı? Camiler açık mı? 29 Nisan 19.00 itibariyle başlayan tam kapanma süreci 17 Mayıs tarihine kadar sürecek. Vatandaşlar tam kapanma sürecinde camiler açık mı, cuma namazı kılınacak mı sorularına yanıt arıyor. İşte Diyanet İşleri Başkanı tarafından yapılan son açıklamalar...
30.04.2021Gündem
Tam kapanmada camiye gitmek serbest mi? Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş açıkladı...
Tam kapanmada camiye gitmek serbest mi? Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş açıkladı...Tam kapanmada camiye gitmek serbest mi sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 29 Nisan Perşembe akşamı saat 19:00'da başlayan ve 81 ilde uygulanan sokağa çıkma yasağı süresince vatandaşlar camiye namaz kılmaya gitmek serbest mi sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki Tam kapanmada camiye gitmek serbest mi?
30.04.2021Gündem
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş: Kapanma sürecinde camilerimiz açık
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş: Kapanma sürecinde camilerimiz açıkDiyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, tam kapanma sürecinde camilerin açık olacağını belirterek, "Bu kapanma günlerinde camilerde cemaatle namaz kılınacak. Kapanma günleri bundan önce de oldu. Camilerimiz açık. Teravih namazı hariç cuma ve vakit namazlarımız kılınıyor" dedi.
28.04.2021Gündem
Hollanda'da hayat normale döndü
Hollanda'da hayat normale döndüHollanda'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele tedbirleri kapsamında 23 Ocak'ta yürürlüğe giren sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi.
28.04.2021Dünya
Son dakika... İsrail askerlerinden Batı Şeria'da Filistinlilere müdahale!
Son dakika... İsrail askerlerinden Batı Şeria'da Filistinlilere müdahale!İsrail askerleri, işgal altındaki Batı Şeria'nın çeşitli bölgelerinde Doğu Kudüs'teki Filistinlilere destek amacıyla gösteri düzenleyen Filistinlilere müdahale etti.
27.04.2021Dünya
Son dakika... İsrail , Kudüs ve Batı Şeria'da Filistinlilere saldırılarına devam ediyor!
Son dakika... İsrail , Kudüs ve Batı Şeria'da Filistinlilere saldırılarına devam ediyor!İsrail ordusu, işgal altındaki Kudüs'teki Mescid-i Aksa'nın kapılarından Şam Kapısı'ndan çekilmesinin ardından orada bulunan Filistinlilere sert müdahalede bulundu.
25.04.2021Dünya
Son dakika... Ürdün ve Mısır'dan, İsrail'e 'ihlalleri durdurma' çağrısı!
Son dakika... Ürdün ve Mısır'dan, İsrail'e 'ihlalleri durdurma' çağrısı!Ürdün ve Mısır, İsrail'in, işgal altındaki Kudüs şehrinde gerginliği sona erdirmek ve sükuneti yeniden sağlamak için tüm saldırıları ve provokatif eylemleri durdurması gerektiğini belirtti.
25.04.2021Dünya
Son dakika... Filistinliler Şam Kapısı’ndaki barikatları kaldırdı!
Son dakika... Filistinliler Şam Kapısı’ndaki barikatları kaldırdı!Filistinlilerin 12 gündür süren mücadelesinin ardından İsrail polisi, geri adım atarak işgal altındaki Doğu Kudüs’ün Şam Kapısı önünde bulunan oturma alanlarındaki barikatların kaldırılmasına müsaade etti.
25.04.2021Dünya
Son dakika... Fransız gazeteciden İsrail'e 'Filistin' tepkisi!
Son dakika... Fransız gazeteciden İsrail'e 'Filistin' tepkisi!Fransız gazeteci Dominique Vidal, İsrail polisinin işgal altındaki Doğu Kudüs'te Filistinlilere müdahale etmesine uluslararası medyanın sessiz kalmasına tepki göstererek, "İsrailli olmak, neden cezası verilmeyen ve büyük haber araçları (medyaları) tarafından 'unutulan' suçların işlenmesine izin veriyor? Fransız, gazeteci ve Yahudi olarak utanıyorum." ifadelerini kullandı.
25.04.2021Dünya
Kudüs’te korkutan gerginlik
Kudüs’te korkutan gerginlikİnternette bazı videoların yayılması sonrasında Kudüs’te aşırı sağcı Yahudi gruplar “ayağa kalkma” çağrısı yaparken, Filistinliler ve aşırı sağcılar arasında çatışmalar yaşandı. Polisin müdahalesinde 100’den fazla kişi yaralandı
24.04.2021Dünya
Son dakika... İsrail polisi yine Doğu Kudüs’te Filistinlilere müdahale etti!
Son dakika... İsrail polisi yine Doğu Kudüs’te Filistinlilere müdahale etti!Gelen son dakika haberine göre, İsrail polisinin, işgal altındaki Doğu Kudüs’te teravih namazı sonrası Filistinlilere ses bombası ve atlı müdahalesinde 8 kişi yaralandı. ABD’nin İsrail Büyükelçiliği, vatandaşlarına olay yerlerinden uzak durması çağrısı yaptı.
23.04.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

filistinisrailcuma namazıali erbaşcamiler

Teravih Namazı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.