Tilki

Tilki

Son dakika Tilki haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tilki gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tilki haber sayfamızda...

Tilki

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.867 tilki haberi bulunmuştur.
Tekerlemeler – En Zor, Kısa, Uzun, Kolay, Diksiyon, Komik, Oyun, Çocuk Tekerlemeleri ve Tekerleme Örnekleri
Tekerlemeler – En Zor, Kısa, Uzun, Kolay, Diksiyon, Komik, Oyun, Çocuk Tekerlemeleri ve Tekerleme ÖrnekleriÇocukların gelişiminde önemli yere sahip olan tekerlemeler "ağızda yuvarlanan söz, saçma sapan söz, eş sesli kelimelerle kurulu konuşma" anlamına gelir. Halk edebiyatına özgü bir türdür. Tekerlemeler hem eğlenceli vakit geçirmede hem de çocukların konuşma kabiliyetini geliştirmede önemli rol oynar. Çocukların yanı sıra halk ozanları da şiirlerinde tekerlemelere yer vermiştir. Gerçek yaşamla ilgisi olmayan sözlerden meydana gelen en zor, kısa, uzun, kolay, diksiyon, komik, oyun, çocuk tekerlemeleri ve tekerleme örneklerine içeriğimizden detaylıca bakabilirsiniz.
11.06.2021Eğlence
Hayali keko erkek
Hayali keko erkekSöylediği şarkılarla adından söz ettiren Aleyna Tilki, hayalindeki erkeğin keko olmasını istediğini açıkladı
11.06.2021Cadde
İsrail hayvan kürkü ticaretini yasaklayan ilk ülke oldu
İsrail hayvan kürkü ticaretini yasaklayan ilk ülke olduİsrail hayvan kürkünün alınıp satılmasını yasaklayan dünyadaki ilk ülke oldu. PETA, bu yasağı "Tarihi zafer" olarak adlandırdı.
10.06.2021Dünya
Aleyna Tilki: Sevgilim biraz keko olabilir!
Aleyna Tilki: Sevgilim biraz keko olabilir!Aleyna Tilki, Youtube’ta yayınlanan 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk oldu. 21 yaşındaki popçu, hayalindeki erkeği tanımlarken kullandığı ifadelerle dikkat çekti.
10.06.2021Cadde
Etle Beslenen Hayvanlara Ne Denir Ve İsimleri Nelerdir?
Etle Beslenen Hayvanlara Ne Denir Ve İsimleri Nelerdir?Biyolojide hayvanlar beslenme şekillerine göre sınıflandırılmaktadır. Bu konu ile ilgili pek çok soru sınavlarda sorulmaktadır. Bu nedenle hayvanların beslenme şekillerinin iyi bir şekilde öğrenilmesi gerekmektedir. Etle beslenen hayvanlara ne denir ve isimleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
10.06.2021Eğitim
Bol ödüllü gece
Bol ödüllü geceHead&Shoulders NR1 Video Müzik Ödülleri, önceki akşam sahiplerini buldu.
6.06.2021Cadde
Son dakika: Tatile çıkacaklar dikkat! Mavi bayraklı plaj da salya istilasında
Son dakika: Tatile çıkacaklar dikkat! Mavi bayraklı plaj da salya istilasındaMarmara’yı bitiren müsilaj, Kocaeli’nin doğa harikası plajlarını da öldürmüş. Karamürsel’in tek mavi bayraklı plajı olan Altın Kemer Plajı da yapışkan beyaz deniz salyalarına teslim olmuş durumda...
6.06.2021Gündem
Aleyna Tilki: Babaanne gibi tansiyonumu ölçüyorlar
Aleyna Tilki: Babaanne gibi tansiyonumu ölçüyorlarAleyna Tilki önceki gün Nişantaşı'ndaki bir sağlık kliniğinden çıkarken objektiflere yansıdı. Koluna tansiyon holter cihazı takılan genç şarkıcı, "Gençliğin enerjisini fazlasını tükettiğim için hastalandım" açıklamasında bulundu.
4.06.2021Cadde
‘Babaanne gibiyim’
‘Babaanne gibiyim’Aleyna Tilki, Nişantaşı’ndaki bir sağlık kliniğinden çıkarken görüntülendi.
4.06.2021Cadde
Macera dolu Anadolu
Macera dolu AnadoluYüksek dağları, geniş bozkırları ve gürül gürül akan nehirleriyle Anadolu, kamp ve karavan tatili tercih edenlere sayısız seçenek sunuyor. Anadolu rotasında yer alan antik kalıntılar ise yüzyıllar öncesine uzanan bir yolculuğa çıkarıyor...
3.06.2021Gündem
Haluk Levent'in çağrısına Aleyna Tilki'den destek
Haluk Levent'in çağrısına Aleyna Tilki'den destekAHBAP derneğinin kurucusu şarkıcı Haluk Levent, ekonomik sıkıntılar yaşayan müzisyenler için destek kampanyası başlattıklarını duyurdu. Levent'in, açıklamasından ardından genç şarkıcı Aleyna Tilki de müzisyenler için harekete geçti.
3.06.2021Cadde
Dünyanın orta denizi: Akdeniz
Dünyanın orta denizi: AkdenizAkdeniz bölgesi, eşsiz denizi, doğası ve tarihiyle kamp ve karavan tatili tercih edenlere sayısız alternatif sunuyor. Dingin koylarda kulaç atıp serinleyecek, doğa yürüyüşlerinde eşsiz manzaralar seyredecek, antik kent gezilerinde eski uygarlıkların izini süreceksiniz...
1.06.2021Gündem
Aleyna Tilki: Beni taklit ediyorlar
Aleyna Tilki: Beni taklit ediyorlarHem sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla, hem de açıklamalarıyla gündemden düşmeyen şarkıcı Aleyna Tilki (21), önceki gün Kuruçeşme'de bir ödül töreninin çekimlerine katıldı. Genç şarkıcı, son çıkardığı İngilizce şarkısı 'Retrograde'den bahsetti.
31.05.2021Cadde
‘Ses getirecek!’
‘Ses getirecek!’Aleyna Tilki, DİMES’in yeni reklamında TikTok fenomenleriyle rol aldı.
28.05.2021Cadde
İstiare Nedir? Edebiyatta İstiare (Eğretileme) Söz Sanatı Konu Anlatımı
İstiare Nedir? Edebiyatta İstiare (Eğretileme) Söz Sanatı Konu AnlatımıTürkiye'deki en önemli söz sanatları içerisinde istiare gelir. Hem edebiyatın farklı alanlarında hem de günlük yaşamda yaygın kullanılan bir yapıdır. Peki istiare nedir? Edebiyatta istiare (eğretileme) söz sanatı konu anlatımı üzerine merak edilenler.
27.05.2021Eğitim
Birdir Bir Tekerlemesi: Birdir bir, ikidir iki, ormandaki tilki…
Birdir Bir Tekerlemesi: Birdir bir, ikidir iki, ormandaki tilki…Hızla söylendiğinde dilimiz birbirine dolanır doğru… Bilmeyen birine söyleyince kafası karışabilir bu da doğru… İyice ezberledikten sonra hatasız söylemek ise çok eğlenceli olabilir.
24.05.2021Eğlence
Aleyna Tilki'nin yeni imajı
Aleyna Tilki'nin yeni imajıGeçtiğimiz günlerde Havva Öztel saç rengini değiştirmiş ve gündem olmuştu. Annesinden sonra şarkıcı Aleyna Tilki de imajını yeniledi.
24.05.2021Cadde
Konuşturma Sanatı Nedir? Açıklamaları İle Konuşturma Örnekleri
Konuşturma Sanatı Nedir? Açıklamaları İle Konuşturma ÖrnekleriHem olay hem de düşünce yazılarında birçok söz sanatı kullanılmaktadır. İntak adıyla da bilinen konuşturma sanatı ise daha çok öykü, roman, masal ve fabl gibi olay yazılarında karşımıza çıkar. Anlatımı güçlendirmek ve zenginleştirmek için yapılan konuşturma sanatında hem cansız varlıklar hem de hayvanlar, insanlar gibi konuşabilir. Konuşturma sanatı nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
19.05.2021Eğitim
Başkan ve eşinin 'yasak aşk' yaşadığını iddia etmişti, silahla yaralandı
Başkan ve eşinin 'yasak aşk' yaşadığını iddia etmişti, silahla yaralandıAntalya'nın Elmalı ilçesinde Ahmet Tilki (39), evine gireceği sırada kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce av tüfeğiyle açılan ateş sonucu bacağından vurularak, yaralandı. Hastanede tedaviye alınan Ahmet Tilki, geçen yıl Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk ile eşinin 'yasak aşk' yaşadığı iddialarıyla gündeme gelmişti.
18.05.2021Gündem
Son dakika: Belediye başkanı ile yasak aşk iddiası! Silahla yaralandı
Son dakika: Belediye başkanı ile yasak aşk iddiası! Silahla yaralandıGelen son dakika haberine göre; Elmalı ilçesinde Ahmet Tilki, evine gireceği sırada kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce av tüfeğiyle açılan ateş sonucu bacağından vurularak, yaralandı. Hastanede tedaviye alınan Ahmet Tilki, geçen yıl Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk ile eşinin 'yasak aşk' yaşadığı iddialarıyla gündeme gelmişti.
18.05.2021Gündem
Harname (Eşekname) - Şeyhi
Harname (Eşekname) - ŞeyhiŞeyhi divam edebiyatı şairidir. Asıl adı Yûsuf Sinân olan Şeyhînin asıl mesleği doktorluktur bu sebeple Hekîm Sinân adıyla şöhret kazanan bu büyük şâir Hacı Bayrâm-ı Velî'ye yakınlığı sebebiyle Şeyhî lakabını almış ve böyle tanınmıştır. Şeyhî, kaside ve mesnevide zamanının en ileri gelen şâiri idi. Köyünde uğradığı saldırı üzerine Harnâme (Eşeknâme) isimli mesneviyi yazar. Bu eser ilk fabl türünde eserlerin başında gelir.
10.05.2021Şiirler
Takipsizlik kararı çıktı
Takipsizlik kararı çıktı“İnsanları koronavirüs değil, ilaçlar öldürüyor” diyen Aleyna Tilki hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.
7.05.2021Cadde
Aleyna Tilki hakkındaki 'aşı' soruşturmasında karar!
Aleyna Tilki hakkındaki 'aşı' soruşturmasında karar!"İnsanları korona değil, ilaçlar öldürüyor" diyen Aleyna Tilki hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı. Savcılık, 'halk arasında korku ve paniğe neden olmak' suçlanan şarkıcı hakkında takipsizlik kararı verdi.
6.05.2021Cadde
Topu Aleyna aldı
Topu Aleyna aldıŞarkıcı Yıldız Tilbe, müzisyenler için başlatılan akımda topu attığı ünlülerden cevap alamayınca, Twitter’dan espri yaptı.
6.05.2021Cadde
Rögara düşen tilki yavrularını itfaiye kurtardı
Rögara düşen tilki yavrularını itfaiye kurtardıBurdur'da rögara düşen 3 tilki yavrusu itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
5.05.2021Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

caddemagazinAleyna Tilkitilkişarkıcı

Tilki ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.