Tilki

Tilki

Son dakika Tilki haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tilki gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tilki haber sayfamızda...

Tilki

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.386 tilki haberi bulunmuştur.
Beyaz Aleyna
Beyaz AleynaŞarkıcı Aleyna Tilki, Alaçatı The Beach’te sahneye çıktı.
4.07.2022Cadde
Küçük Prens Sözleri: Küçük Prens'ten En Güzel Alıntılar
Küçük Prens Sözleri: Küçük Prens'ten En Güzel AlıntılarBüyük küçük herkesin okuması gereken kitaplar arasında yer alan Küçük Prens kitabı okuyanlarda derin bir etki bırakır. İçerdiği mesajlar ve resimlerle okuyanlara farklı bakış açısı katar. Her ne kadar çocuklara yazılmış bir kitap gibi gözükse de yetişkin bireylerinde okuması gerekir. Her okunduğunda kişiye farklı mesajlar veren Küçük Prens sözleri sosyal medya mecralarında paylaşılmaya devam ediyor. En güzel Küçük Prens sözleri için içeriğimize göz atabilirsiniz.
Aleyna Tilki'den direk dansı pozu
Aleyna Tilki'den direk dansı pozuHem paylaşımları, hem de iddialı açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen ünlü isim Aleyna Tilki, son pozlarıyla adından söz ettirdi. Geçtiğimiz günlerde "Sesim iyi olmasaydı Las Vegas'taki en ünlü direk dansçısı olurdum" diyen şarkıcı, direk üzerinde poz verdi.
2.07.2022Cadde
Heijan & Muti ve Uzi, Boğaz'ı salladı
Heijan & Muti ve Uzi, Boğaz'ı salladıDemirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında dün akşam Uzi & Heijan & Muti, Boğaz’ı salladı.
1.07.2022Cadde
Teoman: Öyle bir para alsaydım çalışmama gerek kalmazdı
Teoman: Öyle bir para alsaydım çalışmama gerek kalmazdıGeçtiğimiz günlerde Aleyna Tilki ve rapçi Çakal ile birlikte fotoğrafı paylaşılan Teoman, Cihangir'de görüntülendi. "Çakal ve Alena ile yeni bir proje olacak mı?" sorusuna yanıt veren şarkıcı, oynadığın reklam filminden 2 milyon TL'ye yakın para aldığı iddialarına da son noktayı koydu.
1.07.2022Cadde
‘Gençleri seviyorum’
‘Gençleri seviyorum’Teoman, Cihangir’de görüntülendi.
1.07.2022Cadde
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
30.06.2022Oyun
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
30.06.2022Oyun
Oyun Nickleri 2022: En Havalı, İyi, Güzel, Yaratıcı, Türkçe, Yabancı, Kısa Oyun İsimleri ve Anlamları
Oyun Nickleri 2022: En Havalı, İyi, Güzel, Yaratıcı, Türkçe, Yabancı, Kısa Oyun İsimleri ve AnlamlarıBilgisayar ve akıllı telefonlarda oynanan oyunlar ve oyun konsolları son dönemlerde popüler hale geldi. LOL, PUBG, CS GO, Valorant gibi çok oyunculu video oyunları dünya ve Türkiye üzerinde en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Ancak oyunları oynarken kendinize öncelikle nick veya isim vermeniz gerek. Mobil, bilgisayar veya konsollardaki oyun nickleri de en az seçilen karakter kadar öneme sahiptir. İyi, yaratıcı, güzel ve havalı nickler ve anlamları oyunda öne çıkmanızı sağlar ve akılda kalıcılığı artırır. En havalı, iyi, güzel, yaratıcı, şekilli, Türkçe ve komik oyuncu isimleri önerileri için “Oyun Nickleri ve Anlamları 2022” içeriğimizden detaylıca bakabilirsiniz.
30.06.2022Oyun
Takma İsimler 2022: İnstagram için Etkileyici, Tatlı, Güzel Takma Lakaplar
Takma İsimler 2022: İnstagram için Etkileyici, Tatlı, Güzel Takma LakaplarÖzellikle sanal dünyada ve sosyal ortamda sıkılıkla duyduğumuz terimlerden birisi de takma isimlerdir. Genellikle takın arkadaşlar ve kişinin kendi karakteri, görünüşü, kariyeri gibi özelliklerine uygun takma lakaplar verilir. Şaka amacıyla verilen takma isimler İnstagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya ağlarında da kullanılmaktadır. Özellikle oyun sektöründe takma isimler tercih edilir. Oyuncular kendilerine uygun etkileyici, havalı ve en güzel ismi vermek isterler. İngilizce veya Türkçe fark etmeksizin lakaplar kişinin insanlarda oluşturduğu etkiye katkı sağlamaktadır. İnstagram için etkileyici, tatlı, güzel takma lakaplar arıyorsanız “Takma İsimler” içeriğimize göz atabilirsiniz.
29.06.2022Yaşam
Kedi İsimleri ve Anlamları 2022: En Güzel Türkçe, Yabancı, Beyaz, Siyah, Gri Erkek ve Dişi Kedi İsim Önerileri
Kedi İsimleri ve Anlamları 2022: En Güzel Türkçe, Yabancı, Beyaz, Siyah, Gri Erkek ve Dişi Kedi İsim ÖnerileriKediler sevimli ve sevecen halleri kendisine hayran bırakır. İnsanlarla dost olan kedilerin kendilerine has özellikleri vardır. Kedilerin 70’ten fazla ırkı bulunur. Dünyada en çok sahiplenen evcil hayvandır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Yeni kedi sahiplenen pek çok kişi kedisine isim vermek ister. Sahipler kedi isimleri konusu üzerine derin bir araştırma sürecine girerler. Ancak isim seçme konusunda kararsızlık yaşarlar. Erkek ve dişi kediler için birbirinden ayrı yabancı, Türkçe, mitolojik ve yaratıcı kedi isimleri bulunur. Ancak her geçen gün yeni kedi isimleri popüler olmaktadır. En güzel erkek ve dişi kedi isimleri için Kedi İsimleri 2022 içeriğimize göz atabilirsiniz.
29.06.2022Evcil Hayvan
Klan İsimleri 2022: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı, Oyun Klan ve Takım Nickleri
Klan İsimleri 2022: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı, Oyun Klan ve Takım NickleriTablet, cep telefonları ve bilgisayarlar iş ve özel yaşamın dışında oyun oynamak için de kullanılıyor. Popüler oyunlar arasında yer alan PUBG, Valorant, CS GO tarzı oyunlar için klan isimleri ve oyun nickleri büyük önem taşıyor. Klan isimlerinin bu denli önem arz etmesinin nedenleri arasında oyuncunun klanına olan bağlılığını simgeliyor. Klan isimleri seçerken bu yüzden dikkat edilmesi gerekiyor. Oyun oynarken klanlara şekilli, Türkçe, İngilizce ve kısa isimler verme imkanı bulunuyor. Takım arkadaşlarınızla birlikte seçebileceğiniz bu klan isimleri oyunda akılda kalıcı olmanızı da sağlıyor. En iyi, Türkçe, İngilizce, şekilli, kısa klan ve takım isimleri için “Klan İsimleri 2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
29.06.2022Oyun
Konya’da kaçak tabanca imalathanesine baskın
Konya’da kaçak tabanca imalathanesine baskınKonya’da, kaçak tabanca imalathanesi olarak kullanılan 3 farklı adrese düzenlenen operasyonda çok sayıda tabanca ve silah malzemeleri ele geçirildi. Olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.
28.06.2022Haberler
Konya’da kaçak tabanca imalathanesine baskın!
Konya’da kaçak tabanca imalathanesine baskın!Konya’da, kaçak tabanca imalathanesi olarak kullanılan 3 farklı adrese düzenlenen operasyonda çok sayıda tabanca ve silah malzemeleri ele geçirildi. Olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.
28.06.2022Gündem
Tekerlemeler - Dünyanın En Zor Tekerlemeleri... Kısa, Komik, Oyun, Çocuk ve Türkçe Tekerleme Örnekleri
Tekerlemeler - Dünyanın En Zor Tekerlemeleri... Kısa, Komik, Oyun, Çocuk ve Türkçe Tekerleme ÖrnekleriÇocukların gelişiminde önemli yere sahip olan tekerlemeler "ağızda yuvarlanan söz, saçma sapan söz, eş sesli kelimelerle kurulu konuşma" anlamına gelir. Halk edebiyatına özgü bir türdür. Tekerlemelerin masal, oyun, tören ve bağımsız olarak 4 çeşidi bulunur. Tekerlemeler hem eğlenceli vakit geçirmede hem de çocukların konuşma kabiliyetini geliştirmede önemli rol oynar. Çocukların yanı sıra halk ozanları da şiirlerinde tekerlemelere yer vermiştir. Gerçek yaşamla ilgisi olmayan sözlerden meydana gelen söylemesi en zor, kısa, uzun, kolay, iyi diksiyon, komik, oyun, çocuk tekerlemeleri ve tekerleme örneklerine içeriğimizden detaylıca bakabilirsiniz.
28.06.2022Eğlence
Açıkgöz Kelimesinin Eş Anlamlısı Nedir? Açıkgözün Eş Anlamlısı Olan Sözcükler
Açıkgöz Kelimesinin Eş Anlamlısı Nedir? Açıkgözün Eş Anlamlısı Olan SözcüklerAçıkgöz deyimi, açık ve göz kelimelerinin birleşmesiyle oluşan birleşik bir isimdir. Bu deyim, genellikle kolay kolay kandırılması mümkün olmayan insanları tanımlamak için kullanılır. "Bildiğini yedi mahalle bilmez" de aynı anlamda kullanılan bir deyimdir. Açıkgöz deyimi ile eş anlamlı olan tüm sözcükler hakkında merak edilenleri sizler için derledik.
Bingöl'de yaban hayatı fotokapanda
Bingöl'de yaban hayatı fotokapandaBingöl'de Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü (DKMP) ekiplerince kırsaldaki farklı noktalara yerleştirilen fotokapanlar, yaban hayvanlarını görüntüledi.
21.06.2022Haberler
Meslek seçiminiz kişiliğinize uygun mu?
Meslek seçiminiz kişiliğinize uygun mu?Meslek seçimi ve kariyer danışmanlığı, gencin seçimlerini daha akıllıca ve kişiliğine uygun bir şekilde yapmasının yollarını araştıran bir disiplindir ve meslek tercihi yaparken, hem ebeveynlerin hem gençlerin özellikle dikkat etmeleri gereken bazı noktalar vardır. Öncellikle gencin kendini tanıma yolculuğunda bir kapıdan geçmesi, kendisine dönerek hangi potansiyellere ve kişilik özelliklerine sahip olduğunu anlama gayretinde olması gerekir; yani kariyer yolculuğunda kendisine “açıl susam açıl, yeterliliklerim, potansiyellerim ortalığa saçıl!” diyerek ve merakla kişiliğine ve sahip olduğu yetkinliklere eğilmelidir.
20.06.2022Yaşam
Tayland'da kediden insana geçen ilk Covid-19 vakası
Tayland'da kediden insana geçen ilk Covid-19 vakasıTayland'da yaklaşık bir senedir yapılan bilimsel çalışmalar sonucunda, ilk kez bir kediden insana Covid-19 bulaştığı tespit edildi.
20.06.2022Dünya
Bilim insanları uyarmıştı! Kediden insana koronavirüs bulaştı
Bilim insanları uyarmıştı! Kediden insana koronavirüs bulaştıTayland’da ilk kez bir kediden insana koronavirüs bulaştığı tespit edildi.
19.06.2022Dünya
Aleyna Tilki'nin çantasındaki mesaj dikkat çekti
Aleyna Tilki'nin çantasındaki mesaj dikkat çektiMüzik kariyerinin dışında sosyal medya paylaşımları ve iddialı açıklamalarıyla da gündemden düşmeyen Aleyna Tilki, önceli gün İstinyePark'da objektiflere takıldı. Arkadaşıyla AVM'ye gelen genç şarkıcı, Markalar Sokağı'nda bulunan bir restoranda akşam yemeği yedi.
18.06.2022Cadde
Melisa Döngel'in jet-ski keyfi
Melisa Döngel'in jet-ski keyfi'Bizim Hikay' dizisi ile yıldızı parlayan, son olarak 'Aşk Mantık İntikam' dizisiyle ekranlarda boy gösteren Melisa Döngel, önceki gün Bodrum Torba'da kaldığı otelin iskelesinde görüntülendi. İskelede neşeli tavırları ile dikkat çeken Döngel, bir ara arkadaşıyla birlikte jet-ski'ye bindi.
17.06.2022Cadde
Bakan Kurum: “Tam 65 bin konutluk kentsel dönüşüm projesi başlattık”
Bakan Kurum: “Tam 65 bin konutluk kentsel dönüşüm projesi başlattık”Mutlu Mahallesi riskli alandaki hak sahipleri, konut belirleme kura çekimi ile 238 daire sahiplerini buldu. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum bizzat 10 hak sahibine daireleri teslim ederek, “Mamak’a donatıları, parkları, bahçeleriyle toplamda 15 bin 696 konut kazandırmış olacağız” dedi.
14.06.2022Ekonomi
Aleyna Tilki'den kafa karıştıran 'ters kelepçe' çıkışı
Aleyna Tilki'den kafa karıştıran 'ters kelepçe' çıkışıÜnlü şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya sayfasından paylaştığı gönderilerle sık sık dikkat çekiyor. Son günlerde yeni şarkısı 'Al ya da Bırak (Take It or Leave It)' ile gündemden düşmeyen Aleyna Tilki, son olarak kafa karıştıran bir paylaşımda bulundu. Tilki'nin, daha sonra Twitter hesabından yazdığı tweet'i silmesi dikkat çekti.
14.06.2022Cadde
Justin Bieber’dan sevenlerini üzen haber: Hastalığım kötüye gidiyor
Justin Bieber’dan sevenlerini üzen haber: Hastalığım kötüye gidiyorÜnlü çift Hailey Baldwin (24) ile Kanadalı popçu Justin Bieber (28), evliliklerinde üçüncü yılı geride bıraktı. Geçtiğimiz günlerde Hailey Baldwin, kahvaltı esnasında felç benzeri belirtiler gösterince acil olarak hastaneye kaldırılmıştı. Justin Bieber, 7 Haziran'da Toronto'daki Scotiabank Arena'da başlayacak olan Kuzey Amerika Turu'nu erteledikten sonra sağlık durumuyla ilgili hayranlarını üzen bir haber verdi.
12.06.2022Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Tilki ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.