Topaç

Topaç

Son dakika topaç haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan topaç gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan topaç haber sayfamızda...

Topaç

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 328 topac haberi bulunmuştur.
‘Sermaye piyasası potansiyeli büyük’
‘Sermaye piyasası potansiyeli büyük’Gedik Yatırım, 30. kuruluş yıl dönümü kutlaması için Borsa İstanbul’da gong töreni düzenledi.
7.07.2021Ekonomi
Yarışların sonuçları belli oldu! İşte binicilerin almış olduğu dereceler
Yarışların sonuçları belli oldu! İşte binicilerin almış olduğu derecelerKemer Country Club - Bahçeşehir Koleji At Terbiyesi Ligi Yarışmaları 19-20 Haziran tarihlerinde 2. ayak müsabakaları gerçekleşti. İki ayak ve bir finalden oluşan Bahçeşehir Koleji At Terbiyesi Ligi Yarışmaları’nın birinci ayağı 29- 30 Mayıs tarihlerinde gerçekleşirken, ikinci ayağı 19-20 Haziran ( bu hafta sonu) gerçekleşti. Yarışmaların final müsabakaları ise 10-11 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecektir.
20.06.2021Vitrin
‘Yargı ele geçirilecek bir mevzi değildir’
‘Yargı ele geçirilecek bir mevzi değildir’HSK, yeni üyeleriyle yeni dönemin ilk toplantısını dün yaptı. Kurul Başkanı sıfatıyla konuşan Adalet Bakanı Gül, yargının göz bebeğimiz gibi korumamız gereken bir anayasal kurum olduğunu vurguladı
8.06.2021Siyaset
Bakan Gül: Yargı ele geçirilecek mevzi değildir
Bakan Gül: Yargı ele geçirilecek mevzi değildirAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, Hakimler ve Savcılar Kurulu'nun (HSK) ilk genel kurulundaki konuşmasında, "Yargı ele geçirilecek bir mevzi, bir makam, bir kurum değildir. Yargı asla el uzatılmaması gereken, göz bebeğimiz gibi korumamız gereken bir anayasal kurumdur" dedi. Genel kurulda Mehmet Akif Ekinci, HSK başkan vekili seçildi.
7.06.2021Siyaset
HSK'da görev dağılımı belli oldu
HSK'da görev dağılımı belli olduHakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Başkanvekilliği ve 2. Daire Başkanlığına Mehmet Akif Ekinci, 1. Daire Başkanlığına Halil Koç yeniden seçildi.
7.06.2021Gündem
e-yatırım yağmuru
e-yatırım yağmuruTürk firmalara yatırım yağıyor. Getir, 550 milyon dolarlık yeni bir yatırım alarak değerlemesini 7.5 milyar dolara çıkardı. Amerika’ya da açılma planı var. Paylaşımlı e-skuter HOP!, 25.9 milyon lira finansman sağlarken, yatırım çeken diğer girişimler Augmency, Momento, Abonesepeti oldu.
9.06.2021Ekonomi
Topaç Nasıl Oynanır, Nasıl Çevrilir? Topaç Oyun Kuralları Nelerdir?
Topaç Nasıl Oynanır, Nasıl Çevrilir? Topaç Oyun Kuralları Nelerdir?Günümüzde ve eski zamanlarda çocukların oynadığı birçok farklı oyun vardır. Topaç oyunu da herkesin bildiği oyunlardan biridir. Topaç oyunun nasıl oynandığı ve nasıl çevrildiği kişilerce internet üzerinde araştırılan bir bilgidir. Topaç oyunu kurallarını öğrenmek isteyenler internet üzerinde araştırma yapabiliyor. Topaç nasıl oynanır, nasıl çevrilir? Topaç oyunu kuralları nelerdir? Topaç oyunu hakkında sizlere merak edilenleri derledik.
26.05.2021Oyun
HSK’nın yeni üyeleri belirlendi: Uzlaşılan yedi isim seçildi
HSK’nın yeni üyeleri belirlendi: Uzlaşılan yedi isim seçildiTBMM Genel Kurulu’nda, Hakimler ve Savcılar Kurulu’nun (HSK) 7 üyesinin belirlenmesi için seçim yapıldı. Ergün Şahin, Ömür Topaç, Sinan Esen, Aysel Demirel, Cumhur Şahin, Bilal Temel, Hamit Kocabey, HSK’nın yeni üyeleri oldular. TBMM Genel Kurulu’nda, TBMM Anayasa ve Adalet Komisyonları Üyelerinden Kurulu Karma Komisyon tarafından belirlenen 21 aday arasından HSK’da boşalacak 7 üyelik için dün seçim yapıldı.
26.05.2021Siyaset
HSK'da 7 yeni üye belli oldu
HSK'da 7 yeni üye belli olduTBMM Genel Kurulu'nda, Hakimler ve Savcılar Kurulu’nun (HSK) 7 yeni üyesinin seçimi için oylama işlemi sona erdi. Buna göre; Ergün Şahin, Aysel Demirel, Bilal Temel, Hamit Kocabey, Ömür Topaç, Sinan Esen ve Cumhur Şahin yeni HSK üyeleri oldu.
25.05.2021Haberler
HSK'da 7 yeni üye belli oldu
HSK'da 7 yeni üye belli olduTBMM Genel Kurulu'nda, Hakimler ve Savcılar Kurulu’nun (HSK) 7 yeni üyesinin seçimi için oylama işlemi sona erdi. Buna göre; Ergün Şahin, Aysel Demirel, Bilal Temel, Hamit Kocabey, Ömür Topaç, Sinan Esen ve Cumhur Şahin yeni HSK üyeleri oldu.
25.05.2021Siyaset
Topaç oyunu nasıl oynanır?
Topaç oyunu nasıl oynanır?Son zamanlarda evde çok zaman geçirdiğini biliyoruz. O halde yeni öğreneceğin ama çok eskiden beri oynanan bir oyuna ne dersin?
21.05.2021Eğlence
Anlamak şiiri - Cahit Zarifoğlu
Anlamak şiiri - Cahit ZarifoğluCahit Zarifoğlu, İkinci Yeni şiiri anlayışındadır. Şiirlerinde madde-ruh ikilemi ve çatışması, Batıya karşı başkaldırı vardır. Cahit Zarifoğlu’nun eserlerinde bir ideolojinin savunuculuğu yoktur ve didaktik tarzda olmamıştır. İslam, aşk, kadın onun şiirlerinde ele alınmıştır.
3.05.2021Şiirler
Varlıkların Hareket Özellikleri Nelerdir? Kısaca Konu Anlatımı
Varlıkların Hareket Özellikleri Nelerdir? Kısaca Konu AnlatımıVarlık, var olduğu bilinen ya da var olan şeye varlık denir. Varlık kavramını oluşturan şey böyle bir şeyin olması ya da olduğunun söylenmesi anlamını taşır. Hareket ise bu varlıkların farklı yönler de dahil olmak üzere yaptığı faaliyetlere verilen addır. Kısacası bir cismin ya da varlığının yerinin, durumunun değişmesi hareket olarak adlandırılır. Bir diğer adı da varlıkların hareketi demektir. İşte, merak edilen tüm detaylar.
9.04.2021Eğitim
Dev şirket nisan ayında borsada
Dev şirket nisan ayında borsadaInveo Yatırım Holding’in hisseleri 1 Nisan’dan itibaren Borsa İstanbul’da Yıldız Pazar’da işlem görmeye başlayacak. Inveo Yatırım Holding CEO’su Onur Topaç, bu başarının artarak devam etmesi için çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek, “Hâlihazırda Yıldız Pazar’da işlem gören iştirakimiz Gedik Yatırım’ın yanında Inveo Yatırım Holding’in hisselerinin de Türkiye’nin en büyük şirketlerinin yer aldığı Yıldız Pazar’da işlem görecek olmasından dolayı çok mutluyuz” dedi.
18.03.2021Uzmanpara
'İstanbul Boğazı donacak' iddiasına Prof. Dr. Orhan Şen'den açıklama
'İstanbul Boğazı donacak' iddiasına Prof. Dr. Orhan Şen'den açıklamaİzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Enstitüsü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Doğan Yaşar, 2022, 2023 veya 2024'te mini bir soğumaya girileceğini iddia etti. Dondurucu soğuklar gelecek mi? 'Küresel soğumayla İstanbul Boğazı donacak' iddiası sonrası CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen önemli bilgiler verdi. İşte Orhan Şen son dakika açıklamaları...
26.02.2021Haberler
Son dakika... 'İstanbul Boğazı donacak' iddiasına Prof. Dr. Orhan Şen'den açıklama
Son dakika... 'İstanbul Boğazı donacak' iddiasına Prof. Dr. Orhan Şen'den açıklamaİzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Enstitüsü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Doğan Yaşar, 2022, 2023 veya 2024'te mini bir soğumaya girileceğini iddia etti. Dondurucu soğuklar gelecek mi? 'Küresel soğumayla İstanbul Boğazı donacak' iddiası sonrası CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen önemli bilgiler verdi. İşte Orhan Şen son dakika açıklamaları...
26.02.2021Gündem
Son dakika | Bakan Selçuk'tan yüz yüze eğitim açıklaması! "Kısa vadede..."
Son dakika | Bakan Selçuk'tan yüz yüze eğitim açıklaması! "Kısa vadede..."Gelen son dakika haberine göre, milyonlarca veli ve öğrenci yüz yüze eğitim ile ilgili yaşanan son dakika gelişmelerini yakından takip ediyor. Sınıflar yeni normaliyle öğrencileri bekliyor. MEB ile TSE işbirliği yaptı. Okulların yüzde 98’ine “Okulum Temiz” belgesi verildi. Okullar eğitime hazır hale getirildi. Ayrıca yüz yüze eğitimin kademeli olarak başlamasına ilişkin çalışmaları yakından takip eden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sürece ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. İşte bazı kısıtlamaların kaldırılmasıyla birlikte okullarda ve yüz yüze eğitimin en kritik noktası olan sınıflardaki normalleşme hazırlıklarıyla ilgili son durum...
11.02.2021Gündem
Son Dakika... 3 bin TL'lik borç başını yaktı! '190 bin TL ödedim'
Son Dakika... 3 bin TL'lik borç başını yaktı! '190 bin TL ödedim'Gelen son dakika haberine göre, İstanbul'da Ali Ekber Topaç, "Sülün Mehmet" olarak tanınan tefeciden yıllardır yakasını kurtaramıyor. 11 yıl önce, bir ay sonra ödemek üzere 3 bin TL borç alan Topaç, bitmek bilmeyen bir borç sarmalının içine girdi.
6.02.2021Gündem
T İle Eşya İsimleri: T Harfi İle Başlayan Eşyalar Nelerdir?
T İle Eşya İsimleri: T Harfi İle Başlayan Eşyalar Nelerdir?Çocuklarımıza herhangi bir harf ile başlayan eşyaları öğretmemiz, onların hem harfleri hem de eşyaları öğrenmesine aynı anda katkı sağlayabilir. Bu yüzden bu, aynı zamanda eğitim kurumlarında da uygulanan bir yöntemdir. Peki T ile eşya isimleri var mıdır? T harfi ile başlayan eşyalar nelerdir? İşte merak edilen tüm detaylar.
31.12.2020Eğitim
MEB'den öğrencilerin dil becerilerini geliştirecek e-kitap
MEB'den öğrencilerin dil becerilerini geliştirecek e-kitapMilli Eğitim Bakanlığı, ilkokul 3 ve 4. sınıf öğrencilerinin Türkçe dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerini geliştirmek için eğlenceli bir e-kitap hazırladı.
4.12.2020Gündem
PKK’nın bombacısı SİHA ile vuruldu
PKK’nın bombacısı SİHA ile vurulduTerör yuvası Kandil’de uzun yıllar intihar saldırıları için kadın canlı bombalar yetiştiren ve 174 kişinin katledildiği birçok saldırının faili olan terörist Müzeyyen Aydınlı, Lice’de SİHA ile yapılan operasyonla etkisiz hale getirildi.
6.10.2020Gündem
E-ticarete hazırlık
E-ticarete hazırlıkE-ticaret pazarına giriş stratejileri, Ege İhracatçı Birlikleri’nin Yalın Enstitü ve OTTE Chrysalis işbirliğinde e-ihracat Danışmanı Ömür Topaç’ın katılımıyla düzenlediği online video konferansta konuşuldu.
30.09.2020Ege
TSPB’nin yeni başkanı Tevfik Eraslan oldu
TSPB’nin yeni başkanı Tevfik Eraslan olduTürkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nin (TSPB) 20’nci Olağan Genel Kurul Toplantısı İstanbul’da yapıldı.
5.09.2020Ekonomi
Ağustos kitap önerileri
Ağustos kitap önerileriTüm yaz boyunca kaç kitap okudun bilmiyoruz ama okudukça okumak istediğini biliyoruz. Hayatın boyunca okuyabileceğin kitap sayısını bilmek ister miydin? Bunun cevabını bilmek biraz zor ama bu Ağustos için sana tam 5 farklı kitap önerimiz var.
18.08.2020Kültür Sanat
'Şans Kapıyı Çalınca' ilk bölümüyle bu akşam başlıyor
'Şans Kapıyı Çalınca' ilk bölümüyle bu akşam başlıyorŞans Kapıyı Çalınca, genç ve yetenekli oyuncu Ferit Aktuğ’un sunumu ile bu akşam saat 20.00'de atv’de ekrana gelecek. Babaların aileleri adına 50.000 lira kazanmak için mücadele ettiği bu program, birbirinden renkli ailelere konuk olacak ve sıra dışı oyunları ile kendinden söz ettirecek.
28.07.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

hskseçimekonomiborsaistanbul

Topaç ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.