Ttk

Ttk

Son dakika TTK haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TTK gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TTK haber sayfamızda...

Ttk

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.283 ttk haberi bulunmuştur.
Maden ocağında iş kazası: 1 işçi hayatını kaybetti
Maden ocağında iş kazası: 1 işçi hayatını kaybetti Zonguldak’ta Türkiye Taşkömürü Kurumu’na (TTK) ait maden ocağında kömür vagonu ile tumba arasına sıkışan işçi hayatını kaybetti.
27.02.2024 Gündem
Kaçak maden ocağı, patlatılarak kullanılamaz hale getirildi
Kaçak maden ocağı, patlatılarak kullanılamaz hale getirildi Zonguldak’ın Kilimli ilçesinde, jandarma tarafından tespit edilen kaçak maden ocağı, patlatılarak kullanılamaz hale getirildi.
13.02.2024 Gündem
Karadeniz'deki esrarengiz patlama sesi kıyı şehirlerini tedirgin etti
Karadeniz'deki esrarengiz patlama sesi kıyı şehirlerini tedirgin etti Karadeniz’in kıyı şeridindeki kentlerde duyulan ve sosyal medyanın gündemine oturan esrarengiz sesin kaynağı 36 saattir çözülemedi.
11.02.2024 Haberler
Karadeniz'de gizemli ses! Açıklama geldi... Geriye tek bir ihtimal kaldı
Karadeniz'de gizemli ses! Açıklama geldi... Geriye tek bir ihtimal kaldı Karadeniz’in kıyı şeridindeki kentlerde duyulan ve sosyal medyanın gündemine oturan esrarengiz sesin kaynağı 36 saattir çözülemedi.
11.02.2024 Gündem
43 işçinin hayatını kaybettiği maden faciasına ilişkin yeni gelişme
43 işçinin hayatını kaybettiği maden faciasına ilişkin yeni gelişme Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Bartın'da 43 işçinin hayatını kaybettiği maden faciası ile ilgili eski Türkiye Taş Kömürü Kurumu Genel Müdürü Kazım Eroğlu ve eski Genel Müdür Yardımcısı İsmail Güner hakkında 'görevi kötüye kullanma' suçlamasıyla soruşturma izni verdi.
8.02.2024 Gündem
Zonguldak'ta maden ocağında göçük meydana geldi: 1 işçi hayatını kaybetti
Zonguldak'ta maden ocağında göçük meydana geldi: 1 işçi hayatını kaybetti Zonguldak''ın Kilimli ilçesine bağlı Gelik beldesinde bulunan özel bir maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan 2 işçiden 1'i sağ olarak kurtarıldı.
8.02.2024 Gündem
Sevgililerin korkunç planı! Soruşturmada yeni gelişme
Sevgililerin korkunç planı! Soruşturmada yeni gelişme Zonguldak'ta sevgilisi Güray Çakmak (46) ile Mustafa Kurt'u (43) öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Sevilay Kıral (30), ilk duruşmada psikiyatrik tedavi gördüğünü söyledi. Kıral'ın belirttiği 2 hastaneden evrak talep eden mahkeme heyetine, cevap geldi.
21.01.2024 Gündem
Türkiye Taşkömürü Kurumu’na kurayla alınan işçilerden 373'ü iş başı yaptı
Türkiye Taşkömürü Kurumu’na kurayla alınan işçilerden 373'ü iş başı yaptı Türkiye Taşkömürü Kurumu’nda (TTK) çalıştırılmak üzere yapılan kuradan çıkan 2 bin kişiden sağlık ve güvenlik soruşturmaları tamamlanan 1014 işçinin hangi müessesede çalışacağı belli oldu. 15 Ocak itibariyle işlemleri tamamlanan ilk gruptaki 373 işçi bugün itibariyle iş başı yaptı.
15.01.2024 Gündem
7 kaçak maden ocağı, patlatılarak kullanılamaz hale getirildi
7 kaçak maden ocağı, patlatılarak kullanılamaz hale getirildi Zonguldak’ın Kilimli ilçesinde tespit edilen 7 kaçak maden ocağı, patlatılarak kullanılamaz hale getirildi. Kaçak ocakların sahiplerinin tespiti için inceleme başlatıldı.
12.01.2024 Gündem
Ankara'da 'tarım ve ormancılık' sempozyumu
Ankara'da 'tarım ve ormancılık' sempozyumu ANKARA'da, Tarım ve Orman Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türk Tarih Kurumu (TTK) iş birliğinde, 'Türkiye Cumhuriyeti'nin 100'üncü Yılında Tarım ve Ormancılık Tarihi Sempozyumu' düzenlendi.
18.12.2023 Ekonomi
Zonguldak'ta ikinci büyük heyelan! İş makineleri göçük altında kaldı
Zonguldak'ta ikinci büyük heyelan! İş makineleri göçük altında kaldı Zonguldak'ta meydana gelen heyelan nedeniyle göçük altında kalan evdeki 2 kişiyi kurtarma çalışmalarına katılan iş makineleri, ikinci heyelanda toprak altında kaldı. Zonguldak Valisi'nden açıklama geldi.
10.12.2023 Gündem
Zonguldak’ta kaçak 7 kömür ocağı imha edildi
Zonguldak’ta kaçak 7 kömür ocağı imha edildi Zonguldak’ta, kömür çıkarılan 7 kaçak maden ocağı, komando destekli operasyonda Türkiye Taşkömürü Kurumu ekipleri tarafından imha edildi.
30.11.2023 Gündem
Amasra'daki maden faciası davası devam ediyor
Amasra'daki maden faciası davası devam ediyor Bartın'ın Amasra ilçesinde 43 işçinin hayatını kaybettiği maden faciasıyla ilgili 7'si tutuklu 23 sanığın Bartın Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılandığı davanın 5'nci duruşmasında, kazadan sonra Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) tahlisiye ekibinde yer alan maden işçileri ve amirleri tanık olarak dinlendi.
15.11.2023 Gündem
100. yıl coşkusu tüm yurdu sardı
100. yıl coşkusu tüm yurdu sardı Cumhuriyet’in 100. yılında coşku meydanlara sığmadı. Vatandaşlar törenlere yoğun ilgi gösterirken, kutlamalar havada ve denizde yapılan gösterilerle renklendi.
30.10.2023 Gündem
Türkiye Taşkömürü Kurumu'na müracatlar başladı
Türkiye Taşkömürü Kurumu'na müracatlar başladı Türkiye Taşkömürü Kurumu'na (TTK) işçi alımı için yapılan kurada adı çıkan bin 500 tahlilinin 300'ü Personel Daire Başkanlığı’na evraklarını teslim etti.
23.10.2023 Ekonomi
Cinayetten tutuklu sevgililer, birbirlerini suçladı! ‘Boynumdan öpünce beni kıskandı’
Cinayetten tutuklu sevgililer, birbirlerini suçladı! ‘Boynumdan öpünce beni kıskandı’ Zonguldak’ta iş arkadaşları Mustafa Kurt'u (43) öldürdükleri iddiasıyla 'ağırlaştırılmış müebbet' hapis istemiyle tutuklu yargılanan Sevilay Kıral (38) ile sevgilisi Güray Çakmak (45) ilk duruşmada birbirlerini suçladı. Mahkeme, Kıral'ın tutukluluk halinin devamına, Çakmak'ın ise adli kontrolle tahliyesine karar verdi.
23.10.2023 Haberler
Cinayetten tutuklu sevgililer, birbirlerini suçladı! ‘Boynumdan öpünce beni kıskandı’
Cinayetten tutuklu sevgililer, birbirlerini suçladı! ‘Boynumdan öpünce beni kıskandı’ Zonguldak’ta iş arkadaşları Mustafa Kurt'u (43) öldürdükleri iddiasıyla 'ağırlaştırılmış müebbet' hapis istemiyle tutuklu yargılanan Sevilay Kıral (38) ile sevgilisi Güray Çakmak (45) ilk duruşmada birbirlerini suçladı. Mahkeme, Kıral'ın tutukluluk halinin devamına, Çakmak'ın ise adli kontrolle tahliyesine karar verdi.
23.10.2023 Gündem
TTK KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI BARTIN-KARABÜK: TTK Kura çekimi Bartın-Karabük 500 işçi alımı asil yedek isim listesi
TTK KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI BARTIN-KARABÜK: TTK Kura çekimi Bartın-Karabük 500 işçi alımı asil yedek isim listesi TTK işçi alımı için süreç devam ediyor. 2 bin işçi alımı kapsamında TTK Zonguldak 1.500 işçi alımı kura çekimi tamamlandı. Türkiye Taşkömürü Kurumu işçi alımı Bartın ve Karabük kura çekimi bugün mü yapılacak, ne zaman gerçekleşecek? TTK kura çekimi saati ve ayrıntılar haberimizde.
20.10.2023 Bilgi Rehberi
TTK BARTIN KARABÜK 500 İŞÇİ ALIMI kura çekilişi ne zaman, saat kaçta? TTK 500 İşçi alımı kura çekilişi hangi gün? Nihai aday liste ve aday numaraları
TTK BARTIN KARABÜK 500 İŞÇİ ALIMI kura çekilişi ne zaman, saat kaçta? TTK 500 İşçi alımı kura çekilişi hangi gün? Nihai aday liste ve aday numaraları TTK bünyesinde alınacak 2000 pano-ayak üretim işçiliği kapsamında ilk kuralar geçtiğimiz hafta Zonguldak ili için gerçekleştirildi. 1.500 işçi alımı için gerçekleştirilen kura çekimi canlı yayında noter huzurunda gerçekleştirildi. Karabük ve Bartın illerine alınacak toplam 500 işçi alımı için kura çekiliş tarihleri belirlendi.
19.10.2023 Bilgi Rehberi
TTK ZONGULDAK 2023 KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 📌 TTK 1.500 işçi alımı kura çekiliş sorgulama Asil ve Yedek aday listesi açıklandı mı?
TTK ZONGULDAK 2023 KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 📌 TTK 1.500 işçi alımı kura çekiliş sorgulama Asil ve Yedek aday listesi açıklandı mı? TTK 2000 İşçi alımı kura çekilişi için tarihler netleşti. 13 Ekim günü Zonguldak'ta işe alınacak olan 1.500 işçi alımı için kura çekilişi gerçekleştirildi. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı resmi Youtube hesabı üzerinden canlı olarak yayınlanan kura çekiminde asil adaylar belirlenirken gözler yedek aday listelerine çevrildi. Yedek adayların isimleri de belirlendi ve sonuç listesi araştırılıyor. 1.500 işçi alımı için asil olan adaylar TTK İşçi alımı kura çekiliş sonuçlarını sorguluyor. Peki TTK Zonguldak 1.500 işçi alımı kura çekiliş sonuçları açıklandı mı?
14.10.2023 Bilgi Rehberi
Bin 500 madenci için kuralar çekildi! Bakan Bayraktar: Emeklilik yaşını 50'ye düşürdük
Bin 500 madenci için kuralar çekildi! Bakan Bayraktar: Emeklilik yaşını 50'ye düşürdük Zonguldak'ta Türkiye Taşkömürü Kurumu'nda işe başlayacak olan bin 500 işçi, elektronik kura yöntemi ile belirlendi.
13.10.2023 Ekonomi
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Bayraktar Zonguldak’ta
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Bayraktar Zonguldak’ta Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu’nu ziyaret etti.
13.10.2023 Ekonomi
Mirasımız evine dönüyor
Mirasımız evine dönüyor Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Türk Tarih Kurumu (TTK) Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Kazı Destekleri Çalıştayı’na katıldı.
12.10.2023 Kültür Sanat
TTK İŞÇİ ALIMI KURA ÇEKİMİ ne zaman, hangi tarihte yapılacak? 2023 TTK 2 bin işçi alımı kura çekimi için geri sayım
TTK İŞÇİ ALIMI KURA ÇEKİMİ ne zaman, hangi tarihte yapılacak? 2023 TTK 2 bin işçi alımı kura çekimi için geri sayım TTK işçi alımı için kura çekimi tarihi heyecanla bekleniyor. Türkiye Taşkömürü Kurumu Zonguldak, Bartın ve Karabük illeri için 2 bin işçi alımı yapacak. İşçi alımı kura çekimi ile gerçekleşecek. Peki, TTK işçi alımı kura çekimi ne zaman?
11.10.2023 Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Ttk ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.