Urkayna

Urkayna

Son dakika urkayna haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan urkayna gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan urkayna haber sayfamızda...

Urkayna

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8 urkayna haberi bulunmuştur.
Rus turistte uçak korkusu
Rus turistte uçak korkusu Türkiye'de bu yıl 2.5 ila 3.5 milyon Rus turistin tatil yapması bekleniyor. Ancak birçok yaptırıma maruz kalan Rusya, turistleri taşıyacak uçaklara Türkiye'de el konulmaması için garanti talep ediyor...
16.04.2022Gündem
Katliamı saklayamadılar!
Katliamı saklayamadılar!Rusya'nın Ukrayna'da işlediği savaş suçlarının ortaya çıkması Kremlin'i rahatsız etti. Rus yönetimin 'kurgu' iddiaları ise uzmanlar ve uydu görüntüleri sayesinde yalanlandı.
6.04.2022Dünya
Ukrayna’dan müzakerelere ev sahipliği yapan Türkiye’ye teşekkür
Ukrayna’dan müzakerelere ev sahipliği yapan Türkiye’ye teşekkürUkrayna Dışişleri Bakanlığı, Rusya ile yapılacak müzakerelerde yeni turun Türkiye’de düzenlenecek olmasından dolayı Türkiye’ye teşekkür etti
28.03.2022Gündem
Savaş uzarsa %80'i ülkelerine dönmez
Savaş uzarsa %80'i ülkelerine dönmezSavaşla birlikte yaklaşık 3.5 milyon Ukraynalı başka ülkelere göç etti. Başombudsman Malkoç, savaşın uzaması, barışın geçikmesi halinde bu göçmenlerin yüzde 80'inin ülkelerine dönmeyeceği uyarısında bulundu.
21.03.2022Gündem
AFAD'ın mobil mutfak TIR'ı Ukrayna'ya ulaştı
AFAD'ın mobil mutfak TIR'ı Ukrayna'ya ulaştıAfet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığınca (AFAD), Rusya ile Ukrayna arasında yaşanan savaş sonrası Ukrayna'ya yardım amaçlı gönderilen mobil mutfak TIR'ı Ukrayna'ya ulaştı.
20.03.2022Gündem
Kiev’de sokağa çıkma yasağı ilan edildi
Kiev’de sokağa çıkma yasağı ilan edildiUkrayna, Rusya'nın askeri operasyonunun ardından ülkenin başkenti Kiev'de halkın güvenliğinin sağlanması adına bugünden itibaren kentte sokağa çıkma yasağı ilan etti.
24.02.2022Dünya
Son dakika... Bugün Türkiye'de! Ukrayna Devlet Başkanı'ndan flaş mesaj
Son dakika... Bugün Türkiye'de! Ukrayna Devlet Başkanı'ndan flaş mesajUkrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın davetlisi üzerine Türkiye ziyareti öncesi Demirören Haber Ajansı'na konuştu. Zelenskiy, Türkiye silahlı kuvvetlerinin dünyanın en güçlü ordularından biri olduğunu ifade ederek, 'Bölgede Türkiye olmadan hiçbirşey olmaz' dedi.
16.10.2020Dünya
Önce denedi, sonra Türklere teşekkür etti
Önce denedi, sonra Türklere teşekkür ettiUkrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski, büyük bölümünün yapımını Türk şirketinin üstlendiği, ülkenin doğusundaki Zaporoje-Mariupol otoyolunu bizzat test etti.
29.10.2019Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Urkayna ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.