Vurma

Vurma

Son dakika vurma haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan vurma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan vurma haber sayfamızda...

Vurma

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.950 vurma haberi bulunmuştur.
Son dakika... Gizemli füzelerin görüntüleri yayınlandı! Kuzey Kore yine şoke etti
Son dakika... Gizemli füzelerin görüntüleri yayınlandı! Kuzey Kore yine şoke ettiSon dakika haberlere göre, Kuzey Kore'nin dün fırlattığı 'tanımlanamayan' füzelere ilişkin görüntüler yayınlandı. ABD ile nükleer anlaşma konusunda çıkmaza giren görüşmelerin akabinde, trenden fırlatılan füzeler hayrete düşürdü.
16.09.2021Dünya
Dünya bu görüntülere ağladı: 'Ölüm kaçınılmaz olur!'
Dünya bu görüntülere ağladı: 'Ölüm kaçınılmaz olur!''Dünyanın en yalnız balinası' olarak nitelendirilen ve uzmanların açıkça intihar girişiminde bulunduğunu söylediği Kiska'nın görüntüleri büyük tepki çekti. Milyonları ağlatan görüntüler sonrası hayvan hakları aktivistleri, 42 yıldır esaret altında olan Kiska'yı kurtarmak için seferber oldular. Veteriner Hekim Şükran Demirkol, hiçbir canlının başka canlıları eğlendirmek için esir tutulamayacağını vurguladı ve "Aksi halde ölüm kaçınılmaz olur" dedi. Engelli Hayvanları Koruma ve Hayvan Hakları Derneği Kurucusu Çağrı Sert Özkaya ise, hayvanat bahçelerinde esir tutulan hayvanların kafalarını duvara vurma, tüylerini ya da uzuvlarını yeme gibi normal dışı hareketlerini hatırlatarak, "Yaşam hakkının temel felsefesi, her canlının özgür olmasıdır" vurgusunu yaptı.
15.09.2021Dünya
Dünya bu görüntülere ağladı: 'Ölüm kaçınılmaz olur!'
Dünya bu görüntülere ağladı: 'Ölüm kaçınılmaz olur!'Dünyanın en yalnız balinası olarak nitelenen ve uzmanların açıkça intihar girişiminde bulunduğunu söyleyen balina Kiska'nın götüntüleri, büyük tepki çekti. Milyonları ağlatan görüntüler sonrası hayvan hakları aktivistleri 42 yıldır esaret altında olan Kiska'yı kurtarmak için harekete geçti. Milliyet.com.tr'ye konuşan Hera Veteriner Kliniği'nden Veteriner Hekim Şükran Demirkol, hiçbir canlının başka canlıları eğlendirmek için esir tutulamayacağını vurguladı ve "Aksi halde ölüm kaçınılmaz olur" dedi. Engelli Hayvanları Koruma ve Hayvan Hakları Derneği kurucusu Çağrı Sert Özkaya ise, hayvanat bahçelerinde esir tutulan hayvanların kafalarına duvara vurma, tüylerini ya da uzuvlarını yeme gibi normal dışı hareketlerini hatırlatarak "Yaşam hakkının temel felsefesi, her canlının özgür olmasıdır" ifadelerini kullandı.
14.09.2021Haberler
En çok onları yıpratıyor! 'Casus olarak kullanmayın'
En çok onları yıpratıyor! 'Casus olarak kullanmayın'Boşanmalarda arada kalıp en çok yıpranan taraf ne yazık ki çocuklar oluyor. Oysa ruhen sağlam ve sağlıklı çocuklar yetiştirmek için atılacak her adım büyük önem taşıyor. Bunun yanı sıra 'çocuk olduğu için' sürdürülen mutsuz evlilikler de çocuğun, ilişkilere karşı yanlış bakış açısı kazanmasına yol açıyor! "Yarayı açmak, can yaksa da ona bakım yapmak, iyileştirir" diyen Uzman Klinik Psikolog Ceren Gümüş Yaşa, boşanma kararı sonrası çocuğa nasıl yaklaşılması gerektiği noktasında altın değerinde önerilerde bulundu.
14.09.2021Gündem
İmpetigo Nedir, Neden Olur? İmpetigo Belirtileri Nelerdir, Tedavisi Nasıl Yapılır?
İmpetigo Nedir, Neden Olur? İmpetigo Belirtileri Nelerdir, Tedavisi Nasıl Yapılır?Bakteri cinsi mikroplar nedeni ile ortaya çıkan impetigo, çok sık görülen bir deri enfeksiyonudur. Hastalığı ortaya çıkaran bakteriler ise, staphylococcus aureus ya da streptococcus pyogenes veya ikisi birdendir. Genellikle derinin el ve yüz gibi dışa dönük bölgelerinde ortaya çıkan kabuklu yaralar ile kendini belli eder. İmpetigo nedir, neden olur? İşte, merak edilen tüm detaylar...
10.09.2021Sağlık
Chanthu Tayfunu kıyıya yaklaşıyor
Chanthu Tayfunu kıyıya yaklaşıyorPasifik Okyanusu’nda ortaya çıkan Chanthu Tayfunu nedeniyle Filipinler ve Tayvan’da alarm verildi. Filipinler Atmosfer, Jeofizik ve Astronomi Hizmetleri Dairesinden yapılan açıklamada, saatteki hızı 195 kilometreye ulaşan rüzgarlar taşıyan tayfunun Filipinler’i teğet geçerek kuzeye ilerlediğini bildirdi.
10.09.2021Dünya
Vefa Ve Sadakat Sözleri: Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
Vefa Ve Sadakat Sözleri: Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü SözlerBazen insanlara birtakım iyilikler yaparsın ve karşılığını vefasızlıkla alırsın. İşte böyle zamanlarda insanları bir şekilde haddini bildirmek çok önemlidir. Yapılması gereken ise vefasız insanlar için bununla ilgili sözleri onlara hitaben kullanmaktır. Özellikle bu kişilerle bulunan ortamlarda ya da ortak sosyal medya platformlarında değerlendirmek mümkündür. Böylece kişinin yaptığı vefasızlığı yüzüne vurma şansını elde edebilirsiniz. İşte vefa ve sadakat sözleri: vefasız insanlar için vefasızlık ile ilgili özlü sözler sizlerle.
WhatsApp Durum Sözleri 2021: WhatsApp Hakkımda, Biyografi ve Profil için En Güzel Anlamlı Durum Sözleri
WhatsApp Durum Sözleri 2021: WhatsApp Hakkımda, Biyografi ve Profil için En Güzel Anlamlı Durum SözleriGünümüzün ayrılmaz parçası haline gelen anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Hem mesajlaşma, hem görüntülü hem de sesli görüşme imkanı sağlayan WhatsApp’ta durum paylaşma özelliği de bulunuyor. Kullanıcıları sıklıkla WhatsApp hakkımda, biyografi ve profillerinde durum sözleri paylaşıyor. WhatsApp durum özelliği için kısa, uzun, etkileyici ve anlamlı onlarsa sözler bulunuyor. WhatsApp hakkımda, biyografi ve profil için kısa, uzun ve anlamlı durum sözleri için “Whatsapp Durum Sözleri 2021” içeriğimize göz atabilirsiniz.
Dükkanını bastığı kardeşini tüfekle vurdu!
Dükkanını bastığı kardeşini tüfekle vurdu!Adana’da tartıştığı kardeşinin dükkanını tüfekle basıp yaralayan Abdülaziz T., tutuklandı. Saldırı anları, güvenlik kamerasına yansıdı.
6.09.2021Gündem
K ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri: K Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
K ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri: K Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba olmaya hazırlanan çiftler için en eğlenceli süreçlerden birisi de bebeklerine verecekleri isim oluyor. Bu dönemde derin bir araştırma sürecine giren anne ve baba adayları erkek isimleri ve anlamları konusunda bilgi topluyor. Karar vermesi zor olan isimler konusunda ebeveynler keşfedilmemiş, duyulmamış, nadir bulunan, popüler ve modern çağa uygun isimler seçmek istiyor. Ancak aileler isimlerin yanı sıra anlamları hakkında da özen gösteriyor. K harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “K ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.09.2021Bebek
S ile Başlayan Kız Bebek İsimleri: S Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
S ile Başlayan Kız Bebek İsimleri: S Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba olmaya hazırlanan çiftler için en eğlenceli süreçlerden birisi de bebeklerine verecekleri isim oluyor. Bu dönemde derin bir araştırma sürecine giren anne ve baba adayları kız isimleri ve anlamları konusunda bilgi topluyor. Karar vermesi zor olan isimler konusunda ebeveynler keşfedilmemiş, duyulmamış, nadir bulunan, popüler ve modern çağa uygun isimler seçmek istiyor. Ancak aileler isimlerin yanı sıra anlamları hakkında özen gösteriyor. S harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “S ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.09.2021Bebek
Boğulma tehlikesi geçiren 6 aylık Beren'i kurtaran mucize
Boğulma tehlikesi geçiren 6 aylık Beren'i kurtaran mucizeVan'nın Edremit ilçesinde boğazını tıkayan karpuz parçası nedeniyle boğulma tehlikesi geçiren 6,5 aylık Beren Ada Özkan, bu sırada öğle yemeği için kafede bulunan Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Siahmet Atlı’nın müdahalesiyle kurtuldu. Bu tarz durumlarda ilk müdahalenin önemli olduğunu belirten Dr. Atlı "Bizim orada olmamız çocuk için bir mucize oldu" dedi.
4.09.2021Haberler
Boğulma tehlikesi geçiren 6 aylık Beren'i öğle yemeğine çıkan doktor kurtardı
Boğulma tehlikesi geçiren 6 aylık Beren'i öğle yemeğine çıkan doktor kurtardıVan'nın Edremit ilçesinde boğazını tıkayan karpuz parçası nedeniyle boğulma tehlikesi geçiren 6,5 aylık Beren Ada Özkan, bu sırada öğle yemeği için kafede bulunan Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Siahmet Atlı’nın müdahalesiyle kurtuldu. Bu tarz durumlarda ilk müdahalenin önemli olduğunu belirten Dr. Atlı "Bizim orada olmamız çocuk için bir mucize oldu" dedi.
4.09.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Maraş konusu farklı alanlara çekiliyor
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Maraş konusu farklı alanlara çekiliyorCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) kıyılarına doğru ilerleyen Suriye kaynaklı petrol sızıntısına ilişkin herhangi bir riskin görünmediğini söyledi.
3.09.2021Dünya
Meltem Miraloğlu: Hamile değilim!
Meltem Miraloğlu: Hamile değilim!Meltem Miraloğlu'nun geçtiğimiz günlerde kendisinden 48 yaş büyük eşi Patrick tarafından hortumla dövüldüğü ve bu sırada, 'Vurma hamileyim!' diyerek bağırdı ileri sürülmüştü. Meltem Miraloğlu hakkındaki bu iddiaya sosyal medya hesabından yanıt verdi.
27.08.2021Cadde
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.09.2021Oyun
Voleybol Nedir, Nasıl Oynanır? Voleybol Oyun Kuralları Ve Saha Ölçüleri Nelerdir?
Voleybol Nedir, Nasıl Oynanır? Voleybol Oyun Kuralları Ve Saha Ölçüleri Nelerdir?En popüler sporlar arasına girmeyi başarmış olan voleybol, futbol ve basketbol gibi sıkça tercih edilen bir spor dalı olmuştur. Eskiden daha çok bayanların oynadığı bir sporken hızlı şekilde yayılarak erkekler arasında da popülerlik kazanmıştır. Peki, Voleybol nedir, nasıl oynanır? Voleybol kuralları ve saha ölçüleri nelerdir? Bilmek isteyenler için ayrıntıları ile derledik.
25.08.2021Oyun
Müslüm Gürses kimdir? Kaç yaşındaydı ve neden öldü?
Müslüm Gürses kimdir? Kaç yaşındaydı ve neden öldü?2013 yılında aramızdan ayrılan sanatçı Müslüm Gürses'in bugün ölüm yıl dönümü... 'Müslüm Baba' olarak tanınan usta sanatçı hakkında detaylı bilgiye sahip olmayanlar, Müslüm Gürses kimdir? Kaç yaşın ve neden öldü? sorusunu sıklaştırmış durumda...
24.08.2021Gündem
Kars Çoban Köpeği Nedir? Özellikleri Ve Bakımı
Kars Çoban Köpeği Nedir? Özellikleri Ve BakımıKars Çoban köpekleri, isminden de anlaşılacağı üzere çoban köpeği kategorisinde yer almaktadır. Bu tür 2017 yılında koruma altına alınmıştır. Kars çoban köpekleri sahiplerine aşırı düşkün olmaları ile bilinmektedir. Kars çoban köpeği nedir? Özellikleri ve bakımı nasıldır detayları ile derledik.
20.08.2021Eğitim
Semaveri deviren müşterisini öldüren şüpheli, 3 ay önce cezaevinden çıkmış
Semaveri deviren müşterisini öldüren şüpheli, 3 ay önce cezaevinden çıkmışKonya’da, çayın soğuk geldiği iddiasıyla çıkan tartışmada, semaveri deviren müşterisi Emel Göçer'i (33) tabancayla vurarak öldüren seyyar çaycı Muhammet İlhan'in (35), 'kasten yaralama' suçundan tutuklu bulunduğu cezaevinden 3 ay önce tahliye edildiği ortaya çıktı. Daha önce psikolojik tedavi gördüğü öne sürülen İlhan, ''Bana, annemin yanında hakaret ettiler. Anneme de hakaret ettiler. Vurma niyetim yoktu ama vurdum'' dediği öğrenildi.
16.08.2021Gündem
1650 yıl önce yemek pişirilen toprak ızgara ve kaplar bulundu
1650 yıl önce yemek pişirilen toprak ızgara ve kaplar bulunduÇanakkale'nin Ayvacık ilçesindeki 7 bin yıllık Assos Ören Yeri'nde devam eden kazılarda, agora yanındaki konutlarda, pişmiş topraktan yapılmış Geç Roma dönemine ait 1650 yıllık yemek pişirme ızgarası, et pişirme kabı, tava ve tencere bulundu. Kazı Başkanı Prof. Dr. Nurettin Arslan, "Bu örnekler, o dönemdeki insanların gündelik yaşam tarzı, mutfakta ne tür yemek pişirdikleri ve hangi araç gereçleri kullandığını göstermesi açısından önemli bir buluntu grubu" dedi. Buluntular arasında, Alt ve Orta Paleolitik dönemlere ait yaklaşık 300 bin yıllık olduğu tahmin edilen kesici, sıyırıcı ve vurma gibi farklı taş aletler de yer alıyor.
13.08.2021Gündem
Avcılar'da kardeşini darbederken karnına bıçak saplandı
Avcılar'da kardeşini darbederken karnına bıçak saplandıİstanbul Avcılar’da yaşayan Necmettin Kala, evinden ve dükkanından çıkmasını istediği kardeşi Deniz Kala'yı darbetti. Kavga sırasında Deniz Kala'nın elindeki bıçak ağabey Necmettin Kala'nın karnına saplandı. Ağabey hastaneye kaldırılırken, kardeşi ise ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.
12.08.2021Gündem
'Patrick Grady hamile eşi Meltem Miraloğlu'nu darbetti' iddiası!
'Patrick Grady hamile eşi Meltem Miraloğlu'nu darbetti' iddiası!İki yıl önce kendisinden 48 yaş büyük ABD'li Patrick Grady ile nikah masasına oturan oyuncu Meltem Miraloğlu'nun eşi tarafından darbedildiği iddia edildi. Bu sırada Miraloğlu'nun hamile olduğu ortaya çıktı.
11.08.2021Cadde
Muhabbet Kuşu Neden Isırır? Kuşların Isırma Sebepleri
Muhabbet Kuşu Neden Isırır? Kuşların Isırma SebepleriMuhabbet kuşları, evlerde sıklıkla beslenen evcil hayvanlardan bir tanesidir. Ancak bu kuşların eve ilk geldiğinde eğitilmesi son derece önemlidir. Bazen muhabbet kuşlarında ısırma problemleri meydana gelebilmektedir. Muhabbet kuşu neden ısırır? Kuşların ısırma sebepleri nelerdir detayları ile derledik.
10.08.2021Evcil Hayvan
Antalya'da bir kişi tartıştığı eski eşi ve kayınvalidesini silahla öldürdü
Antalya'da bir kişi tartıştığı eski eşi ve kayınvalidesini silahla öldürdüAntalya’nın Kumluca ilçesinde Ali Alataş (55), 3 yıl önce boşandığı Gülcan Kılınç (35) ve annesi Gülizar Kılınç'ı (54) balkondan girdiği evde başlarından tabancayla vurup öldürdü. Cinayet sonrası binada oturanlardan adını açıklamayan bir komşusu, "Saat 03.45 sıralarında silah sesiyle uyandım. Bir erkek yüksek sesle 'Benim kaybedecek bir şeyim yok' diye bağırıyordu. Ardından silah sesleri geldi. Kız çocuğu 'Annemi öldürme, annemi öldürdün' diye çığlık attı. 5 el silah sesi duydum." ifadelerini kullandı.
9.08.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

son dakika haberlerbebekplusdünyakiska

Vurma ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.