Yağmur Sarnıç

Yağmur Sarnıç

Son dakika Yağmur Sarnıç haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Yağmur Sarnıç gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Yağmur Sarnıç haber sayfamızda...

Yağmur Sarnıç

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 79 yağmur sarnıç haberi bulunmuştur.
Emre Aşık’ı öldürmeyi planladığı iddia edilmişti! Yağmur Sarnıç hakkında karar çıktı
Emre Aşık’ı öldürmeyi planladığı iddia edilmişti! Yağmur Sarnıç hakkında karar çıktıDüzce’de Emre Aşık’ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla yargılanan; eski milli futbolcunun boşandığı Yağmur Sarnıç, Erdi Sungur ve Baycan Şenürek, bugün görülen karar duruşmasında beraat etti. Emre Aşık’ın avukatı, "Hepimiz hala ölümle tehdit ediliyoruz. Evladımı öldürmekle tehdit ediyor. Birileri ölmeden adaletin yerini bulmasını istiyorum” dedi.
4.11.2021Cadde
Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyordu
Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.
20.10.2021Magazin
Emre Aşık: Mesajda beni öldüreceği yazıyordu
Emre Aşık: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık, ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi.
21.10.2021Cadde
Emre Aşık - Yağmur Sarnıç davasında flaş gelişme!
Emre Aşık - Yağmur Sarnıç davasında flaş gelişme!Düzce'de, eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla boşandığı eşi Yağmur Sarnıç, Erdi Sungur ve Baycan Şenürek hakkında açılan davada cumhuriyet savcısı, sanıkların adam öldürmeye teşebbüs suçundan cezalandırılmalarını talep etti.
1.10.2021Gündem
Yağmur Sarnıç'tan hakimeye veryansın!
Yağmur Sarnıç'tan hakimeye veryansın!Emre Aşık, üç yıl önce boşanma davası açtığı eşi Yağmur Sarnıç’tan boşandı. Sarnıç, üç çocuğun velayetini babaya veren mahkemeye veryansın etti.
7.09.2021Cadde
Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç boşandı
Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç boşandıFutbolcu Emre Aşık ile anlaşmalı boşanma davası açtığı eşi Yağmur Sarnıç arasında yaklaşık üç yıldır devam eden boşanma davasında sona gelindi. Olaylı sürecin ardından üç çocukları olan ikili, boşandı.
6.09.2021Magazin
Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç boşandı
Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç boşandıFutbolcu Emre Aşık ile anlaşmalı boşanma davası açtığı eşi Yağmur Sarnıç arasında yaklaşık üç yıldır devam eden boşanma davasında sona gelindi. Olaylı sürecin ardından üç çocukları olan ikili, boşandı.
6.09.2021Cadde
Şiddet davasında karar! Emre Aşık'a hapis cezası
Şiddet davasında karar! Emre Aşık'a hapis cezasıEski futbolcu Emre Aşık ile çekişmeli olarak boşanma aşamasında olduğu Yağmur Sarnıç arasında ipler yine gerildi. Sarnıç’ın şikâyeti üzerine Aşık ve çocukların dadısı hapis cezasına çarptırıldı.
28.07.2021Cadde
Üç gün zorlama hapis
Üç gün zorlama hapis Emre Aşık ve Yağmur Aşık’ın çekişmeli boşanma davası ileri bir tarihe ertelendi.
15.06.2021Cadde
Yağmur Aşık'a hapis şoku!
Yağmur Aşık'a hapis şoku!Eski milli futbolcu Emre Aşık ve eşi Yağmur Aşık'ın çekişmeli boşanma davasında, mahkeme Yağmur Aşık'ın 3 günlük zorlama hapsine karar verdi.
14.06.2021Magazin
'Yağmur Sarnıç, Emre Aşık'a pis kan içirdi!'
'Yağmur Sarnıç, Emre Aşık'a pis kan içirdi!'Savcılığa suç duyurusunda bulunan modacı Süleyman Tezcan, Yağmur Sarnıç hakkında korkunç iddialarda bulundu: Eşi Emre Aşık'a (boşandılar) satanist büyüler yaptı. Bana da şifalı su diye lağım suyu içirdi.
19.05.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (3 Mayıs 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (3 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
3.05.2021Magazin
Son dakika: Emre Aşık'tan şoke eden iddia! 'Yağmur çocukları istismar ediyor'
Son dakika: Emre Aşık'tan şoke eden iddia! 'Yağmur çocukları istismar ediyor'Eski futbolcu Emre Aşık'ın, anlaşmalı boşanma davası açtığı sekiz yıllık eşi Yağmur Aşık hakkındaki iddialar şoke etti. Aşık, çocuklarının, anneleri tarafından cinsel istismara maruz kaldığını, internette ölüm tehlikesi saçan korku dolu videolar izletilerek sevgilisiyle çocuklarının yalnız bırakıldığını ileri sürdü. Yağmur Sarnıç hakkında, 'çocuğun cinsel istismarı' suçundan soruşturma başlatıldı.
3.05.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (9 Nisan 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (9 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan haber başlıkları;
9.04.2021Magazin
Emre Aşık'ın Yağmur Sarnıç'a açtığı tazminat talebi reddedildi
Emre Aşık'ın Yağmur Sarnıç'a açtığı tazminat talebi reddedildiEski futbolcu Emre Aşık, iki yıl önce İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak boşanma davası süren eşi Yağmur Sarnıç'ın, kendisini FETÖ üyesi olmakla suçladığını iddia etmişti. Aşık, 2 TL’lik tazminat davası açmıştı. Davanın sonucu belli oldu.
9.04.2021Cadde
Yağmur Sarnıç, Seren Serengil'den ne istiyor?
Yağmur Sarnıç, Seren Serengil'den ne istiyor?Bir gün olmasın ki kadın kadına karşı şiddet göstermesin. Son zamanlarda kadının kadına karşı gösterdiği en çirkin şiddetlerden biri de Yağmur Sarnıç'ın, Seren Serengil'e sözsel olarak uyguladığı şiddet. Peki, Yağmur Sarnıç, Seren Serengil'e ne dedi? Yağmur Sarnıç, Seren Serengil'den ne istiyor? Gelin, hep birlikte Molatik olalım...
19.03.2021Ünlüler
Yağmur Sarnıç kimdir? Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç kaç yaşında?
Yağmur Sarnıç kimdir? Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç kaç yaşında?Eski futbolcu Emre Aşık'ın eşi olan Yağmur Sarnıç son dönemde sık sık magazin gündemine geliyor. Emre Aşık ile olaylı boşanma davası devam eden Yağmur Sarnıç son olarak Emre Aşık2ı öldürmek için cinayet planı yaptığı iddiasıyla mahkemede yargılanıyordu. Peki, Yağmur Sarnıç kimdir, kaç yaşında?
18.03.2021Cadde
Yağmur Sarnıç'a 2 yıl 9 ay 22 gün hapis cezası!
Yağmur Sarnıç'a 2 yıl 9 ay 22 gün hapis cezası!Eski futbolcu Emre Aşık ile olaylı boşanması devam eden Yağmur Sarnıç'tan gelen son dakika haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. Düzce'de yapılan jandarma kontrolünde 'dur' ihtarına uymayıp kaçan, daha sonra yakalanan Sarnıç ve Erdi Sungur, burada da hakaret içerikli ifadeler kullanıp sorun çıkardı. Mahkeme, ikili hakkında kararını verdi.
16.03.2021Cadde
Emre Aşık'ın ikinci tetikçisi Yağmur Sarnıç'ın sevgilisi çıktı!
Emre Aşık'ın ikinci tetikçisi Yağmur Sarnıç'ın sevgilisi çıktı!Emre Aşık'ın boşanma aşamasındaki eşi Yağmur Sarnıç’ın, kendisini öldürtmek için Baycan Şenürek’i ikinci tetikçi olarak tuttuğunu iddia edilmişti. Sarnıç’ın "Aile dostum" dediği Şenürek ile birliktelik yaşadığı ortaya çıktı.
3.01.2021Cadde
Pandeminin gölgesinde 2020'nin magazin olayları
Pandeminin gölgesinde 2020'nin magazin olayları2020 yılında dünyayı sarsan koronavirüs salgını, ülkemizde de özellikle sosyal hayatta fazlasıyla etkisini gösterdi
31.12.2020Cadde
Şoke eden iddialar! 'Emre Aşık’ı öldürtmek için kanlı ete ateş ettirdi'
Şoke eden iddialar! 'Emre Aşık’ı öldürtmek için kanlı ete ateş ettirdi'Eski milli futbolcu Emre Aşık’ın boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Aşık tarafından öldürülmek istendiği iddiasıyla açılan davanın ilk duruşması, Düzce’de görüldü. Emre Aşık, mahkeme için avukatı ile adliyeye geldi. İddianamede; Yağmur Aşık’ın, Erdi Sungur’dan eşini öldürmesini istediğini, adam öldürüp öldüremeyeceğini test etmek için kanlı ete ateş ettirdiği iddiaları yer aldı. Mahkemede Erdi Sungur'un ardından ifade veren Emre Aşık, Yağmur Sarnıç'ın kendisini "Sonun Vatan Şaşmaz gibi olacak" diye tehdit ettiğini dile getirdi.
2.12.2020Cadde
Yağmur Sarnıç: Beş parasız kaldım
Yağmur Sarnıç: Beş parasız kaldımEski futbolcu Emre Aşık’la çekişmeli bir boşanma süreci yaşayan Yağmur Sarnıç, UçanKuş TV’de yayınlanan “Hayatın İçinden” programına telefonla bağlandı.
2.12.2020Cadde
‘Olaylar geriye çekti’
‘Olaylar geriye çekti’Emre Aşık, Metropol İstanbul’da görüntülendi.
28.10.2020Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (2 Ekim 2020)
Magazin Haberleri Bülteni (2 Ekim 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
2.10.2020Magazin
Yağmur Sarnıç ile Emre Aşık arasında sular durulmuyor! 'Rezillik artık sınırları aştı'
Yağmur Sarnıç ile Emre Aşık arasında sular durulmuyor! 'Rezillik artık sınırları aştı'Emre Aşık'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı basın açıklamasının ardından Yağmur Sarnıç da sessizliğini bozdu. Sarnıç, boşanmak üzere olduğu eşi Emre Aşık'a yanıt verdi.
2.10.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Yağmur Sarnıç ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.