Yaşar Güler

Yaşar Güler

Son dakika yaşar güler haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yaşar güler gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yaşar güler haber sayfamızda...

Yaşar Güler

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.551 yaşar güler haberi bulunmuştur.
Son dakika... Bakan Akar ve komutanlar Ege Ordusu Komutanlığı'nda
Son dakika... Bakan Akar ve komutanlar Ege Ordusu Komutanlığı'ndaMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile beraberindeki Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) komuta kademesi, Ege Ordusu Komutanlığı'nda inceleme ve denetlemelerde bulundu.
26.11.2021Gündem
MSB acı haberi duyurdu: 1 askerimiz şehit oldu
MSB acı haberi duyurdu: 1 askerimiz şehit olduMilli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekat Bölgesi Tel Abyad kentinde görev yapan Piyade Binbaşı Mete Yıldırım'ın, eğitim sırasında silah kazası sonucu şehit olduğunu duyurdu.
23.11.2021Gündem
Bakan Akar, Somali Genelkurmay Başkanı'nı kabul etti
Bakan Akar, Somali Genelkurmay Başkanı'nı kabul ettiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Somali Genelkurmay Başkanı Tuğgeneral Odawa Yusuf Rage'yi kabul etti.
23.11.2021Haberler
Bakan Akar, Somali Genelkurmay Başkanı'nı kabul etti
Bakan Akar, Somali Genelkurmay Başkanı'nı kabul ettiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Somali Genelkurmay Başkanı Tuğgeneral Odawa Yusuf Rage'yi kabul etti.
23.11.2021Siyaset
Genelkurmay Başkanı Güler, Somalili mevkidaşıyla görüştü
Genelkurmay Başkanı Güler, Somalili mevkidaşıyla görüştüGenelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, askeri törenle karşıladığı Somali Genelkurmay Başkanı Tuğgeneral Odawa Yusuf Rage ile görüştü.
23.11.2021Gündem
Milli Savunma Bakanı Akar'dan Yunanistan'a "provokasyon" tepkisi
Milli Savunma Bakanı Akar'dan Yunanistan'a "provokasyon" tepkisiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Yunanistan provokatif, gerilimi artırıcı, saldırgan söylem ve eylemler içinde bulunuyor." dedi.
22.11.2021Haberler
Son dakika! Bakan Akar'dan Yunanistan'a sert tepki
Son dakika! Bakan Akar'dan Yunanistan'a sert tepkiBakan Akar, Yunanistan'ın provokatif, gerilimi artırıcı, saldırgan söylem ve eylemler içinde bulunduğunu söyledi. Akar, "Yunan yetkililer 'Yunanistan mağdur, Türkiye saldırgan' algısı oluşturmaya çalışıyor" dedi.
22.11.2021Gündem
Bakan Akar'dan NATO mesajı
Bakan Akar'dan NATO mesajıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Türkiye, NATO'nun ikinci büyük ordusu olarak, İttifak'ın yükünü ve tüm değerlerini paylaşarak NATO'yu kendi güvenliğinin merkezine koymakta ve aynı zamanda NATO'nun güvenliğinin merkezinde yer almaktadır." dedi.
19.11.2021Gündem
‘Halkı terör belasından kurtarmakta kararlıyız’
‘Halkı terör belasından kurtarmakta kararlıyız’Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Erciyes Üniversitesi (ERÜ) akademik yılı açılış törenine katıldı. Fahri doktora unvanı verilen Bakar Akar, “Halkımızı terör belasından kurtarmakta azimliyiz ve kararlıyız. Bunu dağdaki mağaradaki hainler anladı. Bunların hamileri de anlayacak” dedi.
19.11.2021Siyaset
MSB acı haberi duyurdu: 1 askerimiz şehit oldu
MSB acı haberi duyurdu: 1 askerimiz şehit olduMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Şırnak Uludere bölgesinde askeri araç kazasında ağır yaralanan Astsubay Üstçavuş Cihan Geçit'in kaldırıldığı hastanede şehit olduğunu bildirdi.
19.11.2021Gündem
Bakan Akar: Halkımızı terör belasından kurtarmakta kararlıyız
Bakan Akar: Halkımızı terör belasından kurtarmakta kararlıyızMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Erciyes Üniversitesi akademik yılı açılış törenine katıldı. Fahri doktora unvanı verilen Bakar Akar, "Halkımızı terör belasından kurtarmakta azimliyiz ve kararlıyız. Bunu dağdaki mağaradaki hainler anladı. Bunların hamileri de anlayacak" dedi.
18.11.2021Siyaset
Bakan Akar, Kayseri Valiliğini ziyaret etti
Bakan Akar, Kayseri Valiliğini ziyaret ettiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kayseri Valiliğini ziyaret etti.
18.11.2021Siyaset
‘Gazi’nin mirasına sahip çıkan biziz’
‘Gazi’nin mirasına sahip çıkan biziz’Atatürk’ü anma töreninde CHP yönetimini hedef alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İnanın Gazi hayatta olsaydı bunları o partiden sopayla kovalardı. Gerçi bu partinin mevcut yapısı içinde Atatürk, o partinin kapısından içeri sokulur muydu, onu da bilmiyoruz” dedi
11.11.2021Siyaset
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gazi'nin mirasına sahip çıkan birisi varsa, o da biziz
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gazi'nin mirasına sahip çıkan birisi varsa, o da biziz'Atatürk’ü Anma Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Eğer bu ülkede Gazi'nin, bölgemizi ve dünyayı kucaklayan siyasi, diplomatik, ekonomik, askeri mirasına sahip çıkan birisi varsa, o da biziz." dedi. Kılıçdaroğlu'nun büyükelçilere yazdığı mektuba da sert tepki gösteren Erdoğan, "Bizi gidip Avrupa'ya şikayet edenlerden bir şey olur mu? Batı'nın büyükelçilerine bizi şikayet edenlerden bir şey olur mu? Ülkenin en büyük yatırımını engellemek için kendi iş insanlarımızı tehdit ediyor. İnanın gazi hayatta olsaydı bunları o partiden sopayla kovalardı." ifadelerini kullandı.
10.11.2021Siyaset
Türkiye dahil 6 ülke! Bakan Akar: Çok ciddi ilerleme sağlanabilir
Türkiye dahil 6 ülke! Bakan Akar: Çok ciddi ilerleme sağlanabilirAzerbaycan basınına önemli açıklamalarda bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın uzattıkları barış elinin, Ermenistan tarafından bir fırsat olarak değerlendirilmesini ve fırsatın da kullanılmasını istiyoruz. Dolayısıyla burada Azerbaycan, Ermenistan, Türkiye, Gürcistan, Rusya, İran, bunların hep beraber konuşmak suretiyle istikrar ortamının sağlanmasını bekliyoruz. Ermenistan'ın bunu anlaması ve bu manada da olaya sahip çıkmasıdır. Eğer bunu anlar ve gerekli katkılarda, hareketlerde bulunur, gerekli reaksiyonları gösterirse hem güvenlik hem de refah bakımından çok ciddi ilerleme sağlanabilir." dedi.
9.11.2021Siyaset
‘Düşmanlığı artık bırakmalılar’
‘Düşmanlığı artık bırakmalılar’Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüşen Milli Savunma Bakanı Akar, “Kin ve nefret üzerine  bir gelecek inşa edilemeyeceğini artık herkesin bilmesi lazım. Ermenistan, düşmanlığı bırakıp geleceğe bakmalıdır” dedi.
9.11.2021Siyaset
Azerbaycan’da zafer yürüyüşü
Azerbaycan’da zafer yürüyüşüAzerbaycan’ın başkenti Bakü’de Karabağ zaferinin 1. yılı dolayısıyla yürüyüş düzenlendi.
9.11.2021Dünya
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Milli Savunma Bakanı Akar ve TSK komuta kademesini kabul etti
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Milli Savunma Bakanı Akar ve TSK komuta kademesini kabul ettiAzerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve beraberindeki TSK komuta kademesini Şuşa’da kabul etti.
8.11.2021Haberler
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Milli Savunma Bakanı Akar'ı kabul etti
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Milli Savunma Bakanı Akar'ı kabul ettiAzerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve beraberindeki TSK komuta kademesini Şuşa’da kabul etti.
8.11.2021Dünya
Bakan Akar ve beraberindeki TSK komuta kademesi Azerbaycan'da
Bakan Akar ve beraberindeki TSK komuta kademesi Azerbaycan'daMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Bakü'de yaptığı konuşmada "Kin ve nefret üzerine bir gelecek inşa edilemeyeceğini artık herkesin bilmesi lazım. Ermenistan, düşmanlığı bırakıp geleceğe bakmalıdır. Biz bu anlayışla ve üzerimize düşen tarihi sorumluluk gereği bölgemizde barış, huzur ve istikrar için gayret sarf etmeye devam edeceğiz" dedi. Akar, daha sonra Suşa'ya geçti ve Cumhurbaşkanı Aliyev tarafından kabul edildi.
8.11.2021Siyaset
‘Sancak önemli bir kutsalımız’
‘Sancak önemli bir kutsalımız’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 6. Hudut Tugay Komutanlığı Sancak Tevdi Töreni’nde telefondan Mehmetçiğe hitap etti.
8.11.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan hudut kartallarına "güven" mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan hudut kartallarına "güven" mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) komuta kademesinin Van'da katıldığı sancak tevdi töreninde telefon ile katılarak "Sancak, bizim kutsallarımız arasında en önemli yeri tutan değerimizdir. Sancağınıza nasıl sahip çıkacağınızı biliyorum" dedi.
7.11.2021Haberler
Son dakika... Bakan Akar: 'Şehit ailelerimize ve gazilerimize saygı boynumuzun borcudur'
Son dakika... Bakan Akar: 'Şehit ailelerimize ve gazilerimize saygı boynumuzun borcudur'Gelen bir son dakika haberine göre, İYİ Partili Lütfü Türkkan'ın, şehit yakına ettiği küfür sonrası Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Şehit ailelerimize ve gazilerimize her durumda, her şekilde saygılı davranmak bizim boynumuzun borcudur. Bunun dışındaki hareketlerin muhatabı hukuktur, milletimizin vicdanıdır. Hukuk ve milletimiz bunların haddini bildirecek ve biz de her türlü işlemin takipçisi olacağız" dedi.
7.11.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sancağınıza nasıl sahip çıkacağınızı biliyorum
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sancağınıza nasıl sahip çıkacağınızı biliyorumCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) komuta kademesinin Van'da katıldığı sancak tevdi töreninde telefon ile katılarak "Sancak, bizim kutsallarımız arasında en önemli yeri tutan değerimizdir. Sancağınıza nasıl sahip çıkacağınızı biliyorum" dedi.
7.11.2021Gündem
Son dakika! Bakan Akar ve TSK komuta kademesi İran sınırında
Son dakika! Bakan Akar ve TSK komuta kademesi İran sınırındaMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberindeki TSK komuta kademesi ile İran sınır hattında incelemelerde bulunuyor.
7.11.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Yaşar Güler ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.