Yeni Görüntü

Yeni Görüntü

Son dakika yeni görüntü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yeni görüntü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yeni görüntü haber sayfamızda...

Yeni Görüntü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9.654 yeni görüntü haberi bulunmuştur.
Yerli otomobilden yeni görüntüler geldi!
Yerli otomobilden yeni görüntüler geldi! Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), farklı lokasyonlardaki akredite test merkezlerinde deneme süreci devam ediyor. TOGG, yapılan testlere ilişkin görüntüleri de sosyal medya hesabından paylaştı. TOGG'un şasi prototipi yol testi, dayanım testi, aerodinamik ve aeroakustik testlerinden görüntüler yayınlandı.
6.11.2021Haberler
TOGG'dan yeni görüntü!
TOGG'dan yeni görüntü!Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), yerli araç üretiminden yeni görüntüler paylaştı. TOGG'dan yapılan açıklamada, "Hedeflerimizi adım adım gerçekleştiriyoruz. Yeni Lige yolculuğumuz hız kesmeden devam ediyor" denildi.
1.11.2021Haberler
TOGG'dan yeni görüntü!
TOGG'dan yeni görüntü!Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), yerli araç üretiminden yeni görüntüler paylaştı. TOGG'dan yapılan açıklamada, "Hedeflerimizi adım adım gerçekleştiriyoruz. Yeni Lige yolculuğumuz hız kesmeden devam ediyor" denildi.
1.11.2021Ekonomi
NASA'dan Geleceğin Vizyonu: Gelecekteki uzay yolculukları nasıl olacak?
NASA'dan Geleceğin Vizyonu: Gelecekteki uzay yolculukları nasıl olacak?NASA’nın yayımladığı Goddard Uzay Uçuş Merkezi’nde hazırlanan video, gelecekteki insanlı uzay görevleri tasvir edildi. Görüntüler bilimkurgu filmlerini aratmadı.
20.10.2021Teknoloji
NASA’nın Perseverance’ından yeni görüntü geldi! Hızlandırılmış Mars turu
NASA’nın Perseverance’ından yeni görüntü geldi! Hızlandırılmış Mars turuBir süre önce bağlantının kesildiği haberleriyle gündeme gelen Perseverance, tekrar hareketlendi ve Mars’ın yüzeyinden yeni görüntüler göndermeyi başardı.
20.10.2021Teknoloji
Son dakika haberler: Fotoğraf bu sabah çekildi! Taliban kutlama yapıyor...
Son dakika haberler: Fotoğraf bu sabah çekildi! Taliban kutlama yapıyor...Son dakika haberlere göre, dünyanın saniye saniye izlediği Afganistan'dan son ABD askerinin de çekilmesiyle Taliban militanları Kabil Havalimanı'na girdi. Sabah saatlerinde ise Taliban yöneticileri gövde gösterisi yaptı.
31.08.2021Dünya
Son dakika haberi: Biden uyarmıştı... Afganistan'da bir patlama daha!
Son dakika haberi: Biden uyarmıştı... Afganistan'da bir patlama daha!Son dakika haberine göre, Afganistan'ın başkenti Kabil'de havaalanı yakınlarında bir patlama meydana geldi. Saldırıda biri çocuk toplam altı kişinin hayatını kaybettiği aktarıldı. Askeri uçağın içinde çekilmiş fotoğraflar dün gece paylaşıldı. Açıklamalar ise peş peşe geldi. Dünyanın gözü kulağı Afganistan'dayken, İkinci Dünya Savaşı'ndan beri ilk kez yaşanan operasyon, tarihin en büyükleri arasına girdi. Öte yandan dünya ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan'ın açıklamasına kilitlendi.
29.08.2021Dünya
Son dakika haberler: Afganistan'da peş peşe patlamalar! Can kaybı artıyor
Son dakika haberler: Afganistan'da peş peşe patlamalar! Can kaybı artıyorSon dakika haberlere göre, Kabil Havalimanı bölgesinde büyük bir patlama meydana geldi. Milli Savunma Bakanlığı, olayda iki patlamanın yaşandığını bildirdi. Reuters'ın iddiasına göre, DEAŞ saldırıyı sosyal medyadan üstlendi. Yaşanan patlamada can kayıplarının sayısı artıyor. Öte yandan başkent Kabil'de 6. patlamanın meydana geldiği bildirildi. Türkiye'den "Bu menfur saldırıyı en güçlü şekilde kınıyor; hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz." açıklaması geldi. Pentagon konuya ilişkin basın açıklaması düzenledi. Bütün programlarını iptal eden ABD Başkanı Biden "Saldırıları DEAŞ'ın Horasan grubunun yaptığını düşünüyoruz." dedi. İşte tüm sıcak gelişmelerin ayrıntıları...
27.08.2021Dünya
Son dakika... Kanlar içinde kaldı! ABD'nin tüm uyarılarına rağmen...
Son dakika... Kanlar içinde kaldı! ABD'nin tüm uyarılarına rağmen...Son dakika haberlere göre, tek amacı Kabil havaalanına ulaşmaya çalışmak olan bir Avustralya vatandaşının başına gelenler, ABD'nin gücünün iyiden iyiye sorgulanmasına sebep oldu. Görünüşe bakılırsa, Taliban'ın eylemleri daha uzun süre konuşulmaya devam edecek.
25.08.2021Dünya
Son dakika haberleri: Dünyanın gözü önünde ilan etti! Taliban...
Son dakika haberleri: Dünyanın gözü önünde ilan etti! Taliban...Son dakika haberlere göre, Afganistan'da şiddetli çatışmaların yaşandığı vadide çok sayıda can kaybı var. Bir vilayet dışında Afganistan'ın tümünü elinde tutan Taliban'ın siyasi lideri, Pazartesi günü Kabil'de sürpriz bir isimle bir araya geldi. Amerikan Washington Post gazetesi, gizli buluşmayı 'son dakika' koduyla duyurdu. Kabil Havalimanı önünde sivil kıyafetlerle sıraya girenlerden biri tanıdıktı. Taliban Sözcüsü Zabibullah Mücahid, tarih vererek geri adım atmadıklarını dünyaya duyurdu. İşte son dakika haberler...
24.08.2021Dünya
Son dakika... Ruslar sahaya indi! Müttefiklere apar topar çağrı...
Son dakika... Ruslar sahaya indi! Müttefiklere apar topar çağrı...Taliban'ın Afganistan'da estirdiği fırtına tüm dünyayı etkisi altına aldı. Moskova da bu duruma kayıtsız kalmadı ve bölgenin kaderini değiştirebilecek bir karar aldı. Taliban'ın ele geçiremediği vilayette ise militanlara pusu kuruldu, 300 Taliban üyesinin öldürüldüğü bildiriliyor.
24.08.2021Dünya
Son dakika haber: Sokaklar kan gölü: Taliban evlerinden çıkarıp infaz etti! AB'den açıklama...
Son dakika haber: Sokaklar kan gölü: Taliban evlerinden çıkarıp infaz etti! AB'den açıklama...Son dakika haberlere göre, Afganistan'da yönetimi yıldırım hızıyla ele geçiren Taliban'ın vahşeti bitmiyor. Taliban militanlarının ABD üniformalarıyla dolaşmaya başladığı görüntüler herkesi şoka uğratırken, kadın haklarına saygı göstereceklerini iddia eden savaşçıların bir kadını canlı canlı ateşe vermeleri ise dünyayı dehşete düşürdü. Taliban savaşçılarının peşine düştüğü insanları evlerinden çekip çıkararak sokaklarda infaz ettiği aktarılıyor.
21.08.2021Dünya
Son dakika: Dünyanın kanını donduran fotoğraf! Kefenin içinde...
Son dakika: Dünyanın kanını donduran fotoğraf! Kefenin içinde...Son dakika haberlere göre, Afganistan'da yönetimi yıldırım hızıyla ele geçiren Taliban'ın vahşeti bitmiyor. Yeni görüntüler özgürlüğe, eşitliğe ve temel insanlığa saygı göstereceğini iddia eden Taliban'ın saçtığı dehşeti ortaya koyarken, Kabil'den kalkan bomboş uçağın fotoğrafı bomba etkisi yarattı. Henüz 14 yaşındaki kız çocuğunun kefen içerisindeki görüntüsü ise dünyayı utandırdı. İşte son dakika haberinin detayları...
21.08.2021Dünya
Son dakika... AP fotoğrafı dünyaya geçti! Taliban'ın insan avı...
Son dakika... AP fotoğrafı dünyaya geçti! Taliban'ın insan avı...Son dakika haberlere göre, sokaklarda insanlara ateş açan, stadyumlarda idam gerçekleştiren Taliban'ın vahşetini ortaya koyan yeni fotoğraflar yayınlandı. BM'ye sunulan gizli rapor örgüt ABD ve NATO ile çalışan herkesin peşine düştü, teslim olmayanların aileleri ve çocukları öldürülüyor. AP haber ajansı, Kabil'in merkezinden kan donduran fotoğraflar servis etti. Taliban'dan kaçmak isteyenler Kabil Havalimanı'na yığıldı, izdiham ve açılan ateşlerde can kaybı artıyor.
19.08.2021Dünya
Son dakika... Taliban'ın 'özel timi' Kabil'de! Dünya basını flaş koduyla geçti
Son dakika... Taliban'ın 'özel timi' Kabil'de! Dünya basını flaş koduyla geçtiSon dakika haberlere göre, Taliban'ın ele geçirmesiyle birlikte kaosa sürüklenen Kabil'den, yeni kaçış öyküleri geliyor. Afganistan'ın en ünlü kadın popstarı da, idam edileceği korkusuyla Türkiye'ye sığınarak mesaj paylaştı.
19.08.2021Dünya
Son dakika haberi... Taliban stadyumda idam etti! Binlerce kişi izledi
Son dakika haberi... Taliban stadyumda idam etti! Binlerce kişi izlediSon dakika haberlere göre, Afganistan'da Taliban'a karşı ilk isyan başladı ve örgüte ait bayraklar indirildi. Aynı kentteki bir stadyumda ise Taliban dört tanınmış komutanı astı. Kabil Havalimanı kapısında ABD askerlerine yalvaran Afgan kadınlar, dünyayı ayağa kaldırdı. Kabil sokaklarında kaydedilen bir video ise, Taliban'ın verdiği mesajların aksine gerçek yüzünü gösterdi. Biden Afganistan ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu. İşte son dakika gelişmeler...
19.08.2021Dünya
Son dakika: Dünyanın kanı dondu! Kadın haklarına saygı sözü veren Taliban'dan kurşun yağmuru
Son dakika: Dünyanın kanı dondu! Kadın haklarına saygı sözü veren Taliban'dan kurşun yağmuruSon dakika haberlere göre, Kabil'den kaçanların uçakların kanatlarına tutunduğu görüntülerin ardından yeni bir video kaydı ortaya çıktı. Taliban hiçbir büyükelçilik ve eve girilmeyeceğini duyurdu, militanları ise ABD Büyükelçiliği önünde nöbet tutuyor. Taliban Sözcüsü canlı yayında kameraların karşısına geçti. Taliban Sözcüsü Zabibullah Mücahit, Afganistan'da tüm tarafları kapsayacak hükümet kurmak istediklerini söyledi. Eski askeri yetkililer ve yabancı güçlerle çalışan kişiler dahil kimseden intikam almayı planlamadıklarını, "herkesi affettiklerini" dile getiren Mücahit, Afgan kadınlara haklarını "İslami temelde" sağlamayı taahhüt etti ve kadınlara karşı ayrımcılık yapılmayacağını belirtti ancak son gelen görüntüler tüm dünyada deprem etkisi yarattı.
18.08.2021Dünya
58 can kaybı 77 kayıp var
58 can kaybı 77 kayıp varBatı Karadeniz’i vuran sel felaketinde Kastamonu’da 48, Sinop’ta 9, Bartın’da 1 kişinin hayatını kaybettiği açıklandı. İçişleri Bakanı Soylu, 77 kayıp ihbarı olduğunu duyurdu
15.08.2021Gündem
Bozkurt’ta Ezine Çayı’nın taştığı ilk anlardan yeni görüntü
Bozkurt’ta Ezine Çayı’nın taştığı ilk anlardan yeni görüntüKastamonu Bozkurt'ta yaşanan sel felaketinde Ezine Çayı'nın taşmaya başladığı ilk anlara ait yeni görüntüler ortaya çıktı.
14.08.2021Haberler
Bozkurt'taki sel felaketinin ilk anlarından yeni görüntü! Sokaklarda can pazarı...
Bozkurt'taki sel felaketinin ilk anlarından yeni görüntü! Sokaklarda can pazarı...Kastamonu'da meydana gelen sel felaketinin ilk anlarına ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Sel sırasında sokaklarda adeta can pazarı yaşandığı kaydedildi.
14.08.2021Haberler
Altınoluk'ta kısa süreli fırtına paniğe neden oldu
Altınoluk'ta kısa süreli fırtına paniğe neden olduBalıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk Mahallesi'nde meydana gelen kısa süreli fırtına nedeniyle, sahildeki vatandaşlar panik yaşadı.
24.07.2021Haberler
Sahilde panik anlarıi! Anbean kaydedildi
Sahilde panik anlarıi! Anbean kaydedildiBalıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk Mahallesi'nde, fırtınanın ardından oluşan hortuma ait yeni görüntü ortaya çıktı.
24.07.2021Gündem
Son dakika... AFAD'dan sel felaketi yaşanan Rize ile ilgili açıklama
Son dakika... AFAD'dan sel felaketi yaşanan Rize ile ilgili açıklamaRize'de meydana gelen sel felaketiyle ilgili AFAD son dakika açıklaması yaptı. AFAD açıklamasında, '13 Temmuz tarihinde başlayıp 14 Temmuz Çarşamba günü akşam saatlerinde şiddetini artıran yağışlar neticesinde Merkez İlçe, Güneysu ve Çayeli ilçeleri başta olmak üzere Rize ilimizde sel ve su baskınları meydana gelmiştir. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre metrekareye; Güneysu ilçesinde 213,6 kg, Çayeli Madenli Beldesine 188,2 kg yağış düşmüştür.' denildi.
18.07.2021Gündem
Rize'deki sel felaketinden yeni görüntü! Evin yarısı yok oldu...
Rize'deki sel felaketinden yeni görüntü! Evin yarısı yok oldu...Rize'deki sel felaketinden yeni görüntüler ortaya çıktı. Rize'deki Ballıdere Köyü'nde selin evin yarısını alıp götürdüğü anlar kameraya yansıdı. 12 kişinin yaşadığı evin sakinleri panik halinde kaçışırken can kaybı olmadı.
17.07.2021Haberler
Son dakika: Rize'deki sel felaketinden yeni görüntü! Evin yarısı yok oldu...
Son dakika: Rize'deki sel felaketinden yeni görüntü! Evin yarısı yok oldu...Rize'deki sel felaketinden yeni görüntüler ortaya çıktı. Rize'deki Ballıdere Köyü'nde selin evin yarısını alıp götürdüğü anlar kameraya yansıdı. 12 kişinin yaşadığı evin sakinleri panik halinde kaçışırken can kaybı olmadı.
17.07.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Yeni Görüntü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.