Yenişehir

Yenişehir

Son dakika Yenişehir haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Yenişehir gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Yenişehir haber sayfamızda...

Yenişehir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.705 yenişehir haberi bulunmuştur.
ÇBK Mersin Başkanı Serdar Çevirgen’den Fenerbahçe maçında yaşananlara dair açıklama
ÇBK Mersin Başkanı Serdar Çevirgen’den Fenerbahçe maçında yaşananlara dair açıklama Çukurova Basketbol, EuroLeague Kadınlar Dörtlü yarı final maçında Fenerbahçe Alagöz Holding'le karşılaşmış, sarı-lacivertli ekip mücadeleye kazanıp finale çıkmıştı. Mersin ekibinin başkanı Serdar Çevirgen mücadele sırasında yaşananlarla ilgili açıklama yaptı.
16.04.2024 Basketbol
İznik Ultra Maratonu ve Koşu Festivali için geri sayım
İznik Ultra Maratonu ve Koşu Festivali için geri sayım Bursa'nın İznik ilçesinde 3 gün boyunca sürecek, Dünya’da büyük ilgi ile takip edilen, Marmara Bölgesi'nin en büyük gölünde gerçekleşen İznik Ultra Maratonu ve Koşu Festivali 19-21 Nisan’da...
15.04.2024 Diğer
Ataşehir'de inşaat alanında vinç devrildi! 1 kişi hayatını kaybetti
Ataşehir'de inşaat alanında vinç devrildi! 1 kişi hayatını kaybetti Ataşehir'de inşaat alanında çalışmalar sırasında mobil vinç devrildi. İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekiplerin yaptıkları ilk incelemede bir kişinin hayatını kaybettiğini belirledi.
14.04.2024 Gündem
Mersin'de Dörtlü Final şöleni
Mersin'de Dörtlü Final şöleni EuroLeague Kadınlar Dörtlü Finali, Mersin'in ev sahipliğinde yapılacak. Organizasyonun basın lansmanı gerçekleştirildi.
3.04.2024 Basketbol
Doktoru vuran sanık MİT mensubu olduğunu beyan eden mesaj atmış
Doktoru vuran sanık MİT mensubu olduğunu beyan eden mesaj atmış İntörn Doktor Nida Nur Nergiz'i pompalı tüfekle 6 el ateş ederek bir bacağının ampute olmasına neden olan eski erkek arkadaşı sanık Ersin Karakuş'un yargılanmasına devam edildi.
2.04.2024 Gündem
‘Sorumluluğu alıyoruz’
‘Sorumluluğu alıyoruz’ İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçimde partisinin oylarının yüzde 3.77’ye gerilemesinin ardından olağanüstü kongre kararı aldı.
2.04.2024 Gündem
Yerel Seçim Sonuçları 2024 | Bursa'da 6 ilçede CHP, 9 ilçede AK Parti, 2 ilçede İYİ Parti ipi göğüsledi
Yerel Seçim Sonuçları 2024 | Bursa'da 6 ilçede CHP, 9 ilçede AK Parti, 2 ilçede İYİ Parti ipi göğüsledi 31 Mart yerel seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara göre Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Bozbey yüzde 47.60 oy oranıyla seçildi. 6 ilçe CHP, 9 ilçe AK Parti, 2 ilçede ise İYİ Parti ipi göğüsledi.
1.04.2024 Gündem
Yerel Seçim Sonuçları 2024 | Diyarbakır’da DEM Parti’li Küçük başkan seçildi
Yerel Seçim Sonuçları 2024 | Diyarbakır’da DEM Parti’li Küçük başkan seçildi Diyarbakır’da Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na DEM Parti'nin Adayı Ayşe Serra Bucak Küçük seçildi. 13 ilçeyi DEM Parti, 4 ilçeyi ise AK Parti kazandı.
1.04.2024 Gündem
Antalya’da ‘Böcek’ yeniden
Antalya’da ‘Böcek’ yeniden Akdeniz Bölgesi’nde 8 ilin 4’ünü CHP, 3’ünü AK Parti, 1’ini MHP kazandı. Antalya’da resmi olmayan sonuçlara yüzde 48.65 oy alarak yerini koruyan Muhittin Böcek, “Herkesin belediye başkanı olmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğiz” dedi.
1.04.2024 Gündem
Mersin’de CHP'li Vahap Seçer yeniden seçildi
Mersin’de CHP'li Vahap Seçer yeniden seçildi Mersin’de 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlara göre mevcut belediye başkanı CHP’li Vahap Seçer, seçimi kazandı.
31.03.2024 Gündem
Bursa'da yerel seçimin kazanan ismi Mustafa Bozbey oldu
Bursa'da yerel seçimin kazanan ismi Mustafa Bozbey oldu Bursa'da Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde kesin olmayan sonuçlara göre CHP'li Mustafa Bozbey, büyükşehir belediye başkanı oldu. İlçelerde ise 6’sında CHP, 9’unda AK Parti, 2’sinde İYİ Parti kazandı.
1.04.2024 Gündem
2024 YENİŞEHİR SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Mersin Yenişehir Seçim Sonuçları ve Oy Oranları
2024 YENİŞEHİR SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Mersin Yenişehir Seçim Sonuçları ve Oy Oranları Türkiye'deki yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 Pazar günü vatandaşlar sandık başına gitti. Seçim sonucunda il/ilçe belediye başkanı, büyükşehir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri ile il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri de belirlenecek. Milliyet.com.tr’nin ‘Mersin Yenişehir Yerel Seçim Sonuçları 2024’ sayfasından Yenişehir ilçesine ait yerel seçim sonuçlarını takip edebilirsiniz. İşte ‘Mersin Yenişehir Seçim Sonuçları’ hakkında detaylı bilgiler…
31.03.2024 Bilgi Rehberi
2024 YENİŞEHİR SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Diyarbakır Yenişehir Seçim Sonuçları ve Oy Oranları
2024 YENİŞEHİR SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Diyarbakır Yenişehir Seçim Sonuçları ve Oy Oranları Türkiye'deki yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 Pazar günü vatandaşlar sandık başına gitti. Seçim sonucunda il/ilçe belediye başkanı, büyükşehir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri ile il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri de belirlenecek. Milliyet.com.tr’nin ‘Diyarbakır Yenişehir Yerel Seçim Sonuçları 2024’ sayfasından Yenişehir ilçesine ait yerel seçim sonuçlarını takip edebilirsiniz. İşte ‘Diyarbakır Yenişehir Seçim Sonuçları’ hakkında detaylı bilgiler…
31.03.2024 Bilgi Rehberi
2024 YENİŞEHİR SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Bursa Yenişehir Seçim Sonuçları ve Oy Oranları
2024 YENİŞEHİR SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Bursa Yenişehir Seçim Sonuçları ve Oy Oranları Türkiye'deki yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 Pazar günü vatandaşlar sandık başına gitti. Seçim sonucunda il/ilçe belediye başkanı, büyükşehir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri ile il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri de belirlenecek. Milliyet.com.tr’nin ‘Bursa Yenişehir Yerel Seçim Sonuçları 2024’ sayfasından Yenişehir ilçesine ait yerel seçim sonuçlarını takip edebilirsiniz. İşte ‘Bursa Yenişehir Seçim Sonuçları’ hakkında detaylı bilgiler…
31.03.2024 Bilgi Rehberi
Türkiye sandık başına gitti! En yaşlı aday olarak kayıtlara geçti
Türkiye sandık başına gitti! En yaşlı aday olarak kayıtlara geçti Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimi için oy verme işlemleri 07.00’de başladı.
31.03.2024 Gündem
Diyarbakır’da 'Piyon' operasyonu! 1 kişi mutfak dolabından çıktı
Diyarbakır’da 'Piyon' operasyonu! 1 kişi mutfak dolabından çıktı Diyarbakır’da polisin hırsızlık ve gasp yapan şebekeye yönelik düzenlenen ‘Piyon’ operasyonunda 1’i mutfak dolabında 9 şüpheli yakalanıp, tutuklandı.
29.03.2024 Gündem
Yıllar sonra kan donduran intikam! Eski patronunu sokak ortasında öldürdü
Yıllar sonra kan donduran intikam! Eski patronunu sokak ortasında öldürdü Beyoğlu’nda, Mustafa S., yıllar önce marketinde çalışırken kendisine sürekli mobbing uygulayıp, aşağıladığını iddia ettiği eski patronu Salih Aka'yı (66) pazar tezgahının başında kurşunlayarak öldürdü.
28.03.2024 Haberler
Yıllar sonra kan donduran intikam! Eski patronunu sokak ortasında öldürdü
Yıllar sonra kan donduran intikam! Eski patronunu sokak ortasında öldürdü Beyoğlu’nda, Mustafa S., yıllar önce marketinde çalışırken kendisine sürekli mobbing uygulayıp, aşağıladığını iddia ettiği eski patronu Salih Aka'yı (66) pazar tezgahının başında kurşunlayarak öldürdü.
28.03.2024 Gündem
Son dakika: Bursa'da 3.5 büyüklüğünde deprem
Son dakika: Bursa'da 3.5 büyüklüğünde deprem Bursa'nın Osmangazi ilçesinde 3.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
27.03.2024 Gündem
Asırlık tiyatro hayata döndü
Asırlık tiyatro hayata döndü Bursa’nın İznik ilçesinde bulunan ve Anadolu’nun ayakta kalan en görkemli Roma eserlerinden olan İznik Roma Tiyatrosu, 1800 yıllık bir uykudan uyandı.
23.03.2024 Kültür Sanat
Galeria Sitesi davasında 4 sanık için karar çıktı
Galeria Sitesi davasında 4 sanık için karar çıktı Kahramanmaraş merkezli depremlerde Diyarbakır’da yıkılan 89 kişinin yaşamını yitirdiği Galeria Sitesi'ne ilişkin görülen davada tutuklu yargılanan müteahhitler Sedat Eser, Mehmet Şirin Yiğit, Şeyhmus Yiğit ve inşaat mühendisi fenni mesul Tevfik Demir, 17 yıl 6'şar ay hapis cezasına çarptırıldı.
22.03.2024 Gündem
Bakan Uraloğlu İznik Roma Tiyatrosu-İstanbul Kapı-Yenişehir Kapı'yı ziyaret etti
Bakan Uraloğlu İznik Roma Tiyatrosu-İstanbul Kapı-Yenişehir Kapı'yı ziyaret etti Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından İznik ilçesinde düzenlenen iftarı katılan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, ardından restorasyon çalışmaları tamamlanan 'İznik Roma Tiyatrosu-İstanbul Kapı-Yenişehir Kapı'yı ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
20.03.2024 Gündem
Sokak ortasında çifte infaz: Aslan gibi yaşadım, paşalar gibi de yatacam
Sokak ortasında çifte infaz: Aslan gibi yaşadım, paşalar gibi de yatacam Batman'da birlikte yaşadığı Esra Yılmaz (25) ile yanındaki Rüknettin Özdemir'i (25), mesajlaştıkları iddiasıyla tabancayla öldüren Ramazan Baykara'nın, olaydan sonra gittiği lokantada yemek yediği ve çektirdiği fotoğrafa da 'Aslan gibi yaşadım, paşalar gibi de yatacam' paylaşımı yaptığı ortaya çıktı.
20.03.2024 Haberler
Sokak ortasında çifte infaz: Aslan gibi yaşadım, paşalar gibi de yatacam
Sokak ortasında çifte infaz: Aslan gibi yaşadım, paşalar gibi de yatacam Batman'da birlikte yaşadığı Esra Yılmaz (25) ile yanındaki Rüknettin Özdemir'i (25), mesajlaştıkları iddiasıyla tabancayla öldüren Ramazan Baykara'nın, olaydan sonra gittiği lokantada yemek yediği ve çektirdiği fotoğrafa da 'Aslan gibi yaşadım, paşalar gibi de yatacam' paylaşımı yaptığı ortaya çıktı.
20.03.2024 Gündem
Bakan Uraloğlu açıkladı: Seyahat süresi 35 dakika daha kısalıyor
Bakan Uraloğlu açıkladı: Seyahat süresi 35 dakika daha kısalıyor Yenişehir-Bilecik kara yolunu ulaşıma açan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Doğançay Ripajı-1 ve 2. kesimlerdeki işlerin tamamlanmasının ardından Ankara-İstanbul YHT Hattı'ndaki seyahat süresini 35 dakika daha kısaltacağız” dedi.
20.03.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Yenişehir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.