Zahide Yetiş

Zahide Yetiş

Çocukluk yıllarında TRT'de belgesel seslendirmeleriyle televizyonculuk hayatı başladı. Reklam Seslendirmeleri yanı sıra Haber Spikeri ve Metin Yazarı olarak görev yaptı.TV8 'de “Kentlerin Dili” adlı programla Türkiye'yi dolaşarak 25 ayrı şehrin yarı belgesel programını yaptı. Altı yıl boyunca Türkiye’nin ilk Teknoloji Programı olan ‘İnternet TV’ yi sundu, ‘İnternet Dünyası’ adlı bir gazete köşesi hazırladı. İzmir Fatih Kolejinde Diksiyon Güzel Konuşma ve Artikülasyon dersleri verdi. TRT Kurumunda, İzmir ve Ankara televizyonlarında "Genç Gözüyle Tartışma" , "İnternet TV", "Türk Site", "Gün Başlıyor", "Şans Karesi" ve "İzlenimler" gibi kadın, eğitim, kültür, eğlence ve tartışma ve yarışma programlarının sunuculuğunu yaptı. Kanal D’de yayınlanan tam üç sezon “Doktorum” Proğramını Op. Dr. Aytuğ Kolankaya ile beraber sundu. Daha sonra ATV'de “Zahide’yle yetiş hayata” adlı programda sunuculuk yaptı. Zahide Yetiş bir kere evlenip boşandı.

Zahide Yetiş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 209 zahide yetiş haberi bulunmuştur.
Özlem Yıldız: Oğlum 'Bu kıyafetle gidemezsin, çok açık' dedi!
Özlem Yıldız: Oğlum 'Bu kıyafetle gidemezsin, çok açık' dedi!Düzgün fiziği ve bronz teniyle her daim adından söz ettiren Özlem Yıldız, erkek çocuklarının anneyi kıskandığını belirterek, 15 yaşındaki oğlu Demir Serter'le yaşadığı bir olayı anlattı. Demir'in giydiği elbiseyi açık buluğunu söyleyen ünlü sunucu, "Kıyafeti giydim ve kaçtım" sözleriyle dikkat çekti.
18.05.2022Cadde
Klass Ödüller
Klass Ödüllerİş, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimleri, önceki akşam İstanbul’da düzenlenen Klass Ödülleri’nde bir araya geldi
18.05.2022Cadde
KURULUŞ OSMAN BU HAFTA YOK MU? Kuruluş Osman yeni bölüm neden yok, ne zaman?
KURULUŞ OSMAN BU HAFTA YOK MU? Kuruluş Osman yeni bölüm neden yok, ne zaman?Kuruluş Osman bu hafta var mı, neden yok? Osmanlı Devleti'nin kuruluşunun anlatıldığı tarihi dizi Kuruluş Osman, 4 Mayıs yayın akışına yer almadı. Sevenleri ise, ''Kuruluş Osman bu hafta yok mu, yeni bölüm ne zaman yayımlanacak?'' sorularını yöneltmeye başladı.
4.05.2022Cadde
Wilma Elles büyüledi
Wilma Elles büyüledi6. Gelin Damat Fashion Day 2022, Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleşti.
2.04.2022Cadde
Bülent Ersoy'dan 'Bergen' açıklaması
Bülent Ersoy'dan 'Bergen' açıklamasıModacı Pınar Kerimoğlu, önceki akşam Etiler’de doğum gününü kutladı. Eşi Yücel Kerimoğlu’nun doğum gününe özel kapattığı mekana 100’e yakın davetli katıldı. Bülent Ersoy, Fatih Ürek, Hakan Akkaya, Zuhal Topal, Zahide Yetiş, Selin Ciğerci, Necati Ateş, Beste Korkmaz, Korhan Saygıner ve Züleyha Ortak gibi ünlü isimlerin katıldığı partide, Cenk Eren sahne aldı.
17.03.2022Cadde
Ödül gecesi
Ödül gecesiBurak Akan Medya tarafından bu sene dokuzuncusu düzenlenen Mood Ödülleri, önceki akşam Dedeman Otel’de sahiplerini buldu.
8.03.2022Cadde
Bu akşam Kalp Yarası yok mu, neden yok? Kalp Yarası 27. yeni bölüm ne zaman yayımlanacak? 10 Ocak ATV kanal yayın akışı...
Bu akşam Kalp Yarası yok mu, neden yok? Kalp Yarası 27. yeni bölüm ne zaman yayımlanacak? 10 Ocak ATV kanal yayın akışı...ATV ekranında Pazartesi akşamları ekrana gelen Kalp Yarası dizisi yeni bölüm ne zaman yayımlanacak sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. ATV yayın akışında yer almayan Kalp Yarası dizisinin yeni bölümünün ne zaman ekrana geleceği merak ediliyor. Peki Kalp Yarası dizisi neden yok?
10.01.2022Cadde
Destan bugün neden yok? Destan dizisi yeni bölüm ne zaman ekrana gelecek? 4 Ocak ATV kanal yayın akışı...
Destan bugün neden yok? Destan dizisi yeni bölüm ne zaman ekrana gelecek? 4 Ocak ATV kanal yayın akışı...ATV ekranında izleyici ile buluşan Destan dizisi ekrana gelen ilk 6 bölümü ile izleyiciden tam not aldı. Başrollerinde Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar gibi isimlerin yer aldığı Destan dizisi bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek. Peki Destan dizisi yeni bölüm bu akşam neden yok?
4.01.2022Cadde
Ünlü desteği
Ünlü desteğiTürk Kızılay İstanbul Büyükşehir Kadın Başkanlığı’nın düzenlediği kız çocuklarına burs etkinliğine sanatçılardan destek yağdı.
26.11.2021Cadde
ATV yayın akışı Salı | Bugün ATV'de neler yayınlanacak? 9 Kasım 2021
ATV yayın akışı Salı | Bugün ATV'de neler yayınlanacak? 9 Kasım 2021Haftanın 7 günü farklı saatlerde yayınlanan diziler, programlar izleyenleri bugün hakkında meraklandırdı. Bugün ATV'de neler yayınlanacak? sorusu ilgi görmeye başladı. ATV yayın akışı Salı araması sabahın ilk ışıklarından bu yana araştırılıyor. İşte 9 Kasım 2021 ATV yayın akışı bugün...
9.11.2021Cadde
Bu akşam ATV kanal yayın akışında hangi dizi ve filmler var? ATV 2 Kasım yayın akışı...
Bu akşam ATV kanal yayın akışında hangi dizi ve filmler var? ATV 2 Kasım yayın akışı...ATV kanal yayın akışı TV başında olan vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Gerek gündüz kuşağı gerekse akşam yayımlanan iddialı yapımları ile ATV kanal yayın akışı sıklıkla araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki ATV yayın akışında bugün hangi dizi ve programlar var?
2.11.2021TV Rehberi
Düğün Dernek 2 oyuncuları tam kadro ve konusu! Düğün Dernek 2: Sünnet oyuncu kadrosu
Düğün Dernek 2 oyuncuları tam kadro ve konusu! Düğün Dernek 2: Sünnet oyuncu kadrosuSerinin ikinci yapımı Düğün Dernek 2: Sünnet filmi, oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyeni kahkaha tufanına sürüklemeyi başardı. Sinema salonlarının ardından televizyon ekranlarında da ilgi gören Düğün Dernek 2 filmi ne zaman çekildi?
28.10.2021Cadde
Kuruluş Osman bu akşam yeni bölüm var mı? Kuruluş Osman yeni sezon tarihi
Kuruluş Osman bu akşam yeni bölüm var mı? Kuruluş Osman yeni sezon tarihiKuruluş Osman yeni sezon için geri sayım. Çarşamba akşamları yayınlanan Kuruluş Osman'ın izleyicisi dizinin yeni bölümünün bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyor. Peki, Kuruluş Osman bu hafta başlıyor mu?
6.10.2021Cadde
EDHO 200. yeni bölüm bu hafta var mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı...
EDHO 200. yeni bölüm bu hafta var mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı...ATV ekranında yayımlanan sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ilk bölüm yayımlandı mı sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Salı akşamları ATV ekranında yayınlan dizi 199. bölüm ile sezon finali yapmıştı. Yeni sezona 200. bölüm ile başlayacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezon ilk bölüm bu akşam yayımlanacak mı sorusu gündeme geldi. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ATV yayın akışında yer alıyor mu?
5.10.2021Cadde
ATV'de bugün hangi dizi ve programlar var? 5 Ekim ATV kanal yayın akışı...
ATV'de bugün hangi dizi ve programlar var? 5 Ekim ATV kanal yayın akışı...ATV kanal yayın akışı araştırma konusu olmaya devam ediyor. Gün içerisinde sıklıkla takip edilen kanallar arasında yer alan ATV'de yayımlanan dizi ve programlar nedeniyle kanalın yayın akışı da sıklıkla araştırılıyor. Peki ATV'de bu akşam hangi dizi ve programlar var?
5.10.2021TV Rehberi
Kuruluş Osman yeni bölüm bu hafta var mı? Kuruluş Osman yeni sezon ilk bölüm ne zaman başlayacak?
Kuruluş Osman yeni bölüm bu hafta var mı? Kuruluş Osman yeni sezon ilk bölüm ne zaman başlayacak?ATV'nin ilgiyle takip edilen dönem dizisi Kuruluş Osman ile ilgili meraklı arayış başladı. Bugün günlerden Çarşamba olması nedeniyle Kuruluş Osman ne zaman başlayacak sorusu gündeme geldi. Peki Kuruluş Osman bu akşam / bu hafta var mı? İşte 29 Eylül Çarşamba ATV yayın akışı...
29.09.2021Cadde
ATV yayın akışı 29 Eylül 2021 Çarşamba! Bugün ATV'de hangi dizi ve programlar yayınlanacak?
ATV yayın akışı 29 Eylül 2021 Çarşamba! Bugün ATV'de hangi dizi ve programlar yayınlanacak?İlgiyle takip edilen ATV kanalının günlük yayın akışı merak konusu oldu. Günden güne farklılık gösteren ATV yayın akışında bugün neler var? 29 Eylül 2021 Çarşamba günü ATV yayın akışında hangi dizi ve programlar bulunuyor?
29.09.2021TV Rehberi
ATV yayın akışı 15 Eylül 2021 | Bugün ATV'de hangi diziler, programlar yayınlanacak? (Çarşamba)
ATV yayın akışı 15 Eylül 2021 | Bugün ATV'de hangi diziler, programlar yayınlanacak? (Çarşamba)ATV kanalında yayınlanan diziler ve programlar merak konusu oldu. ATV kanalının günlük olarak değişen yayın akışı araştırılmaya başladı. ATV yayın akışı Çarşamba araması yoğun ilgi görüyor. Peki bugün ATV'de neler yayınlanacak? İşte 15 Eylül 2021 bugüne ait ATV yayın akışı...
15.09.2021Cadde
Gelin Damat Dergisi 2021 Ödülleri sahiplerini buldu! PembeNar 'Yılın Kadın Portalı' seçildi
Gelin Damat Dergisi 2021 Ödülleri sahiplerini buldu! PembeNar 'Yılın Kadın Portalı' seçildiGelin Damat Dergisi tarafından Ferhat Muğurtay organizatörlüğünde gerçekleşen Gelin Damat Dergisi Ödül törenin sunuculuğunu Pınar Altuğ Atacan ve Burak Törün üstlendi. 69 ayrı kategoride ödülün sahiplerini bulduğu gece Conrad İstanbul Bosphorus'ta görkemli bir davetle gerçekleşti.
14.09.2021Yaşam
Sağlıkçıları unutmadı
Sağlıkçıları unutmadıPınar Bent’in Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirdiği gelinlik defilesi ilgi topladı.
20.04.2021Cadde
Müge Anlı artık Instagram'da
Müge Anlı artık Instagram'daHer fırsatta sosyal medyaya sıcak bakmadığını söyleyen Müge Anlı, sevenlerini şaşırttı. Anlı, canlı yayında Instagram hesabı açtığını duyurdu.
14.04.2021Cadde
‘Bu Türk kadınlarının başarısıdır'
‘Bu Türk kadınlarının başarısıdır'Miss Europe 2021 güzellik yarışmasında üçüncü olan Duygu Çakmak, “Bu ülkemizin, tüm Türk kadınlarının başarısıdır” dedi
10.04.2021Cadde
'İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu
'İbo Show'un bu haftaki konukları belli olduStar TV ekranlarında her cumartesi izleyici karşısına çıkan 'İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu. 27 Mart Cumartesi günü 19. bölümüyle ekranlara gelecek programa birbirinden ünlü isimler konuk oluyor.
25.03.2021Cadde
İBO Show konukları kimler? 20 Mart Bugün İBO Show konuk listesi
İBO Show konukları kimler? 20 Mart Bugün İBO Show konuk listesiİBO Show konukları belli oldu. 20 Mart 2021 Cumartesi günü ekrana gelecek bölümün fragmanı günler öncesinde izleyiciye sunuldu. İzleyiciler ise İBO Show konukları kimler aramasına geçti. İşte her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden başarılı isimlerin izleyici karşısına çıkacağı İBO Show konukları...
20.03.2021TV Rehberi
Zahide Yetiş kaç yaşında, eşi kim? Zahide Yetiş nereli, boyu ve kilosu kaç?
Zahide Yetiş kaç yaşında, eşi kim? Zahide Yetiş nereli, boyu ve kilosu kaç?Bugün İBO Show konuğu olan başarılı televizyoncu Zahide Yetiş'in hayatına dair bilgi almak isteyenler arayışa koyuldu. Zahide Yetiş'in yaşı, boyu, kilosu kaç soruları yoğun ilgi görürken, Zahide Yetiş'in eşi kim? sorusu da yoğun ilgi görüyor. İşte başarılı sunuculuğuyla büyük hayran kitlesine sahip Zahide Yetiş hakkında merak edilenler haberimizde...
20.03.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Zahide Yetiş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.