Zeytinlik

Zeytinlik

Son dakika zeytinlik haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan zeytinlik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan zeytinlik haber sayfamızda...

Zeytinlik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.056 zeytinlik haberi bulunmuştur.
Muğla'da tarım arazisini dolduran şahsa büyük ceza kesildi
Muğla'da tarım arazisini dolduran şahsa büyük ceza kesildi Muğla Bodrum'da tarım arazisini dolduran bir şahsa tam 411 bin 127 TL ceza kesildi. Cezanın yanında araziyi 2 ay içinde eski haline dönüştürülmezse bu tutarın 3 katı ceza daha gelecek.
28.02.2024 Gündem
Eşini 4 yaşındaki kızının gözü önünde öldürdü! Katil kocanın cezası belli oldu
Eşini 4 yaşındaki kızının gözü önünde öldürdü! Katil kocanın cezası belli oldu İzmir’de boşanma aşamasındaki eşi Recibe Koluman'ı (39), 4 yaşındaki kızının gözü önünde öldüren Kutbettin Koluman'a (50) indirimsiz ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi.
2.02.2024 Gündem
‘Gemi izleme merkezi’ için imza yarın atılacak
‘Gemi izleme merkezi’ için imza yarın atılacak Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Doğu Akdeniz Gemi Trafik Hizmetleri (GTH) Sistemi Kurulumu Projesi’nde 23 Ocak Salı günü imzaların atılacağını duyurdu.
22.01.2024 Gündem
Tarihin köşe taşı: Ayasofya
Tarihin köşe taşı: Ayasofya İznik Ayasofya’sı, son Ekümenik Konsil’e ev sahipliği yapması nedeniyle Hristiyanlık tarihi açısından çok önemli bir yapı. Bugün kentin merkezinde, halkın günlük yaşamı ile iç içe olan mekânın bir kısmı cami, bir kısmı da müze olarak düzenlenmiş durumda.
21.01.2024 Arkeoloji
Bakan Uraloğlu: Bu proje Doğu Akdeniz'deki etkinliğimizi artıracak
Bakan Uraloğlu: Bu proje Doğu Akdeniz'deki etkinliğimizi artıracak Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kurulacak ‘Gemi Trafik Hizmetleri Sistemi’nin Bakanlık programına dahil edildiğini bildirdi.
15.01.2024 Ekonomi
Engebeli araziler zeytin bahçelerine dönüşüyor
Engebeli araziler zeytin bahçelerine dönüşüyor Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam, “Samsun’da bugün itibarıyla bin dekar alanda zeytin üretiliyor. Yaklaşık 2 bin dönümü aştıktan sonra zeytinin sanayisi de ilimizde artacaktır” dedi.
5.01.2024 Ekonomi
Zeytinlikte cansız bedeni bulunmuştu! Nevrigül'ün ölümündeki sır perdesi aralandı
Zeytinlikte cansız bedeni bulunmuştu! Nevrigül'ün ölümündeki sır perdesi aralandı Bursa'da kaybolduktan 47 gün sonra zeytin bahçesinde cesedi bulunan 22 yaşındaki Nevrigül Alan'ın ölümüne ilişkin sır perdesi aralandı.
29.11.2023 Haberler
Zeytinlikte cansız bedeni bulunmuştu! Nevrigül'ün ölümündeki sır perdesi aralandı
Zeytinlikte cansız bedeni bulunmuştu! Nevrigül'ün ölümündeki sır perdesi aralandı Bursa'da kaybolduktan 47 gün sonra zeytin bahçesinde cesedi bulunan 22 yaşındaki Nevrigül Alan'ın ölümüne ilişkin sır perdesi aralandı.
29.11.2023 Gündem
Rubrum Ofis
Rubrum Ofis Office İstanbul Architects tasarımı Rubrum Ofis, farklı açılarda yarattığı yüksek estetik algı ve ana yapı malzemesi olan renklendirilmiş toprak esaslı mineral sıvayla arazinin kendisinden üretilen ve çoğalan, yerden beslenerek üretme halinin bir temsili olarak öne çıkıyor.
27.11.2023 Mimarlık
Boşanma aşamasındaki eşini öldürmüştü! Evin duvarına 'X' işareti kazımış
Boşanma aşamasındaki eşini öldürmüştü! Evin duvarına 'X' işareti kazımış İzmir’de boşanma aşamasındaki eşi Recibe Koluman'ı (39), 4 yaşındaki kızının gözü önünde öldüren Kutbettin Koluman (50) hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis istemi ile dava açıldı. Cinayete dair korkunç detaylar da ortaya çıktı.
22.11.2023 Gündem
1 dakikada tam 7 milyonluk mücevherat çalındı
1 dakikada tam 7 milyonluk mücevherat çalındı Bakırköy'de motosikletle gelen soyguncular 1 dakikada tam 7 milyon liralık mücevherat çaldı. Soyguncular ellerinde getirdikleri kumanda ile mağazayı açtıktan sonra 7 milyonluk soygunu yapıp kaçtı. Soygun anları kameralara yansıdı.
18.11.2023 Gündem
Bakırköy’de 1 dakikada 7 milyon liralık mücevherat soygunu kamerada
Bakırköy’de 1 dakikada 7 milyon liralık mücevherat soygunu kamerada Bakırköy’de motosikletle bir kuyumcunun önüne gelen maskeli ve kapüşonlu 4 soyguncu, uzaktan kumandayla kepengini açtıkları işyerinden 1 dakika içerisinde 7 milyon lira değerinde mücevherat çaldı. Soygun anları kameralara yansırken, polis şahısların peşine düştü.
18.11.2023 Haberler
Nazmiye Tutaner ablasının cenazesine katılmamıştı! Nedeni ortaya çıktı
Nazmiye Tutaner ablasının cenazesine katılmamıştı! Nedeni ortaya çıktı Müge Anlı'nın programında bir süredir konusu geçen ve Türkiye’nin gündemine oturan Nevrigül Alan’ın kardeşi Nazmiye Tutaner’in kolunu yaraladığı için cenazeye katılamadığı öğrenildi.
28.10.2023 Haberler
Nazmiye Tutaner ablasının cenazesine katılmamıştı! Nedeni ortaya çıktı
Nazmiye Tutaner ablasının cenazesine katılmamıştı! Nedeni ortaya çıktı Müge Anlı'nın programında bir süredir konusu geçen ve Türkiye’nin gündemine oturan Nevrigül Alan’ın kardeşi Nazmiye Tutaner’in cenazeye katılmama nedeni ortaya çıktı.
28.10.2023 Gündem
A Word Cevapları Nedir? A Word Tüm Seviye Cevapları
A Word Cevapları Nedir? A Word Tüm Seviye Cevapları A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
26.09.2023 Oyun
Samsun'da 3 kahraman, yangında mahsur kalan 2 çocuğu ölümden kurtardı
Samsun'da 3 kahraman, yangında mahsur kalan 2 çocuğu ölümden kurtardı Samsun'da bir evde çıkan yangında mahsur kalan 4 ve 6 yaşlarındaki 2 çocuk, yoldan geçen 3 kişi tarafından pencere demiri kesilerek kurtarıldı. Hastaneye kaldırılan çocukların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
18.09.2023 Haberler
Yangın paniği! Evde mahsur kalan 2 çocuğu mahalleli kurtardı
Yangın paniği! Evde mahsur kalan 2 çocuğu mahalleli kurtardı Samsun’da 3 katlı binanın girişindeki dairede yangın çıktı. Evde mahsur kalan 2 çocuğu, mahalleli kurtardı.
18.09.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Zeytinlik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.