Konut Kalekim'den Tecnica serisi

Kalekim'den Tecnica serisi

09.04.2015 - 13:44 | Son Güncellenme:

Kalekim ‘Tecnica’ ile zeminde mükemmel çözümler sunuyor

Kalekimden Tecnica serisi

Yapı kimyasalları sektörünün lideri Kalekim, çok geniş bir kullanım alanına sahip yenilikçi ürün grubu ‘Tecnica’ ile her türlü zemin için ideal seçenekler sunuyor.
Ürün kalitesi ve uzun yıllar koruduğu performansı ile epoksi ve çimento esaslı olmak üzere birçok seçenek sunan ‘Tecnica’, bütünsel zemin sistemi çözümlerinin yeni adı olarak pazarda büyümeye devam ediyor. Kalekim’in köklü Ar-Ge tecrübesi ile üretilen ‘Tecnica’, zemin sistemlerine getirdiği yeniliklerle; yaratıcı, ekonomik, estetik, güvenli ve uzun ömürlü uygulamalar sunuyor.
Her yerde ‘Tecnica’
Çok geniş bir kullanım alanı olan ‘Tecnica’; ‘yüksek kimyasal ve mekanik dayanım gerektiren üretim alanları’, ‘lojistik depolama alanları’, ‘gıda ve ilaç üretim alanları’, ‘katlı otoparklar’, ‘genel üretim alanları’, ‘ticari yapılar’, ‘ofisler ve dış mekan aktivite alanları’nda estetik, uzun ömürlü ve hızlı çözümler üretiyor.
İhtiyaca göre ideal seçenekler
Kalekim, zemin çözümlerinde çimento esaslı kuvars ve korund agregalı yüzey sertleştiricileri ‘Tecnica 32 DS’ ve ‘Tecnica 34 DS’, akrilik kür malzemesi ‘Tecnica 22 CW’ ve epoksi esaslı ürünlerinden astar, tesviye harcı, tamir harcı olarak kullanılabilen ‘Tecnica 132’ ve ‘Tecnica 142’, kendiliğinden yayılan kaplama malzemesi ‘Tecnica 242 SL’, son kat kaplama malzemesi ‘Tecnica 332’ ve portakal kabuğu tekstürlü kaplama malzemesi ‘Tecnica 342 OP’ sayesinde kullanım alanının ihtiyacına göre ideal seçenekler sunuyor.
Solventsiz olması sebebiyle çevreye duyarlılığından asla ödün vermeyen ürün ailesiyle, üretim ve yaşam alanlarında sürdürülebilirliğe katkıda bulunan Kalekim, ‘Tecnica Zemin Çözümleri’ ile birlikte sunduğu profesyonel teknik destek ve servis hizmetleriyle de her aşamada mükemmelliği hedefliyor.