Kalekim

Kalekim

Son dakika kalekim haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kalekim gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kalekim haber sayfamızda...

Kalekim

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 68 kalekim haberi bulunmuştur.
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su İş dünyasında yaşanan hızlı değişim ve dönüşüm, CFO'ları (Chief Financial Officer - Mali İşler Başkanı / Finans Direktörü) organizasyonların karar süreçlerinin merkezi figürleri haline getirdi...
2.05.2024 Milliyet Executive
Tracker ile Akışına Bırak!
Tracker ile Akışına Bırak! Intra lighting, çığır açan bir yeniliğe imza atarak Tracker ile akışkan formlu mimaride gömme lineer aydınlatma sorununu çözüyor.
1.01.2024 Mimarlık
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CFO'su
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CFO'su Tüm dünyada belirsizliklerin arttığı bir dönemde CFO'lar (Chief Financial Officer - Mali İşler Başkanı) finans yönetimiyle ilgili, belki de kariyerlerinin en ciddi sınavlarından geçiyor. Dünyada enflasyon başta olmak üzere makroekonomik belirsizliklerin üzerine Türkiye'de CFO'lar doğal afetler, seçim takvimi ve finansa erişim gibi çok önemli konuları da dikkate almak durumunda.
10.03.2023 Milliyet Executive
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su Tüm dünyada belirsizliklerin arttığı bir dönemde CFO’lar (Chief Financial Officer - Mali İşler Başkanı) finans yönetimiyle ilgili, belki de kariyerlerinin en ciddi sınavlarından geçiyor. Dünyada enflasyon başta olmak üzere makroekonomik belirsizliklerin üzerine Türkiye'de CFO'lar doğal afetler, seçim takvimi ve finansa erişim gibi çok önemli konuları da dikkate almak durumunda.
3.03.2023 Milliyet Executive
Bakan Varank: Türkiye, bugün yatırımlarda dünyanın en güvenli limanlarından biri
Bakan Varank: Türkiye, bugün yatırımlarda dünyanın en güvenli limanlarından biri Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Avrupa, Asya ve Afrika'nın kesişim noktası Türkiye, bugün artık yatırımlarda dünyanın en güvenli limanlarından biri konumunda" dedi.
27.07.2022 Ekonomi
Balıkesir’in nüfusu 100 bin kişi artacak!
Balıkesir’in nüfusu 100 bin kişi artacak! Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi, 16 bin kişiye istihdam sağlıyor. Bölge Müdürü Eray, “Buradaki parsellerin tamamı satıldı. Kent merkezindeki nüfusta 5 yıl içinde 100 bin artış bekliyoruz” dedi.
11.05.2022 Ege
Balıkesir OSB ile değişim başladı
Balıkesir OSB ile değişim başladı 5-8 yıl içinde 40 bin kişiye istihdam sağlayacaklarını belirten Balıkesir OSB Müdürü Eray, “Gereken nitelikli iş gücü ve artacak kentleşme için bakanlıklardan belediyelere kadar herkese görev düşüyor” dedi.
26.04.2022 Ege
Yarım milyar TL’lik Kalekim halka arzı
Yarım milyar TL’lik Kalekim halka arzı Kale Grubu bünyesinde yer alan Kalekim, Ak Yatırım liderliğindeki konsorsiyum aracılığıyla halka açılıyor. Halka arz için 6 - 7 Mayıs’ta talep toplanacak.
5.05.2021 Ekonomi
Atığın İhtimalleri: Biçim ve Süreç
Atığın İhtimalleri: Biçim ve Süreç Dünyanın sanat ve tasarımla daha iyi bir yer olacağına inanan ve bu vizyonla sürdürülebilir yatırımlara imza atan Kale Grubu, entelektüel derinliğe ve birikime sahip fikirleri buluşturan Kale Tasarım ve Sanat Merkezi’nde hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekledi. Disiplinler arası paylaşımlara imkân veren üretim ve buluşma platformu olma yolunda hızla ilerleyen Karaköy merkezli KTSM, atık üzerinden dünya ile kurulan ilişkide sorumluluk bilincinin nasıl potansiyeller barındırabileceğini araştıran anlamlı ve özgün bir sergi ve yayın projesine imza atıyor.
1.05.2021 Kültür Sanat
Kalekim Nedir, Ne İşe Yarar? Kalekim Nasıl Kullanılır, Çimentodan Farkları Nelerdir?
Kalekim Nedir, Ne İşe Yarar? Kalekim Nasıl Kullanılır, Çimentodan Farkları Nelerdir? Kalekim çimento sanayinde kullanılmaktadır. Kalekim özellikle inşaat ustaları arasında çok yaygındır. Kalekimin ne işe yaradığı ve kalekimin nasıl kullanıldığı merak edilen detaylardandır. Kalekim inşaat sektöründe oldukça önemlidir. Kalekimin çimentodan farkları araştırma konusu olmuştur. Peki kalekim nedir? Kalekim ne işe yarar? Kalekim nasıl kullanılır? Kalekimin çimentodan farkları nelerdir? İşte kalekim ile ilgili tüm detaylar.
4.04.2021 Ekonomi
Kalekim halka arz için başvuru yaptı
Kalekim halka arz için başvuru yaptı Kale Grubu şirketlerinden ve Türkiye yapı kimyasalları sektörünün önde gelen şirketi Kalekim, şirket paylarının halka arzı kapsamında izahname onayı için Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) başvuruda bulundu. Şirketin halka arz süreci için Ak Yatırım yetkilendirildi.
19.03.2021 Ekonomi
Son dakika... Kan donduran gelişme! Anne ve babası...
Son dakika... Kan donduran gelişme! Anne ve babası... Gelen son dakika haberine göre, üniversiteli Pınar Gültekin’i eziyet çektirerek öldüren Cemal Metin Avcı’nın anne-babası ve bir yakınları ile ilgili, kanun yararına bozma talebiyle Adalet Bakanlığı’na başvuruldu. Gültekin ailesinin avukatının yaptığı başvuruda, olay günü şüphelilere ait araçların cinayetin işlendiği bağ evine girip çıktığı, Avcı ile anne-babası arasında yoğun bir telefon trafiğinin olduğu kaydedildi. Bakanlık başvurusunda, Avcı’nın gözaltına alındığı günün akşamı saat 22.35’de, anne-babası ile kız kardeşinin, cinayetin işlendiği bağ evine, delilleri yok etme amacı ile gittikleri öne sürüldü.
6.11.2020 Gündem
Yerinde üretimle küresel büyüyecek
Yerinde üretimle küresel büyüyecek Balıkesir’de hayata geçirdiği yapı kimyasalları ve boya fabrikasıyla üretim kapasitesini artıran Kalekim, yurtdışı pazarlarda da yerinde üretime yönelerek küresel bir marka olma yolunda ilerliyor.
26.04.2019 Ekonomi
35 milyon TL yatırdı 7. fabrika Balıkesir’de
35 milyon TL yatırdı 7. fabrika Balıkesir’de Kale Grubu’nun yapı kimyasalları sektöründeki şirketi Kalekim, 35 milyon lira yatırımla Balıkesir’de 7...
26.07.2018 Ekonomi
Renkli Derz Dolgusu ‘Ultrafuga’ İle Estetik Mekanlar
Renkli Derz Dolgusu ‘Ultrafuga’ İle Estetik Mekanlar Yüksek performanslı derz dolgu malzemesi ‘Ultrafuga’ ile seramiklerinizle uyumlu estetik mekanlara sahip olabilirsiniz.
18.03.2021 Dekorasyon
Kalekim’den Boya, İzolasyon Ve Seramik Kaplanması Öncesi İdeal Astar: ‘GYPSASTAR’
Kalekim’den Boya, İzolasyon Ve Seramik Kaplanması Öncesi İdeal Astar: ‘GYPSASTAR’ Kalekim; izolasyon uygulamaları ve seramik kaplanması öncesi yüzey hazırlığında kullanılan teknik çözümü ‘GYPSASTAR’ astar ile sunuyor.
18.03.2021 Dekorasyon
39. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul açıldı!
39. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul açıldı! Yapıya dair her şey, 10 - 14 Mayıs’da, Türk yapı sektörünün tek buluşmasında!
9.05.2016 Ekonomi
Türk devi Rusya'daki fabrikasını kapattı
Türk devi Rusya'daki fabrikasını kapattı Vestel'in ardından Kale Grubu'ndan da haber geldi. Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Kalekim Rusya fabrikasının kapanacağını duyurdu.
25.04.2016 Ekonomi
Kale Boya'dan yeni ürün
Kale Boya'dan yeni ürün Kale Boya 'Artcrete' adını verdiği dekoratif kaplama malzemesini satışa sundu.
13.05.2015 Konut
Kalekim'den Tecnica serisi
Kalekim'den Tecnica serisi Kalekim ‘Tecnica’ ile zeminde mükemmel çözümler sunuyor
Kalekim'den Tecnica serisi
Kalekim'den Tecnica serisi Kalekim ‘Tecnica’ ile zeminde mükemmel çözümler sunuyor
9.04.2015 Konut
İzoder'e yeni başkan!
İzoder'e yeni başkan! İzoder Genel Kurulu’nda, başkanlığa oy birliği ile Tayfun Küçükoğlu seçildi.
10.03.2015 Konut
Kalekim’den zeminde iddialı çözüm
Kalekim’den zeminde iddialı çözüm Kalekim, iddiasını zemin kaplama sistemi ‘Tecnica’ ile sürdürüyor.
Kalekim’den zeminde iddialı çözüm
Kalekim’den zeminde iddialı çözüm Kalekim, iddiasını zemin kaplama sistemi ‘Tecnica’ ile sürdürüyor.
12.01.2015 Konut
Kalekim'den Camsıva
Kalekim'den Camsıva Kalekim, camın parlaklığı ve ışıltısını ‘Camsıva’ ile mekanlara taşıyor
10.12.2014 Konut

Benzer Haber Etiketleri

Kalekim ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.