KonutKonut seferberliğine Sur Yapı’dan 12 Projesiyle Büyük Destek

Konut seferberliğine Sur Yapı’dan 12 Projesiyle Büyük Destek

08.02.2017 - 15:15 | Son Güncellenme:

Sur Yapı, 3’ü yeni olmak üzere 12 farklı projesinde 240 aya varan farklı ödeme alternatifleriyle ev sahibi yapıyor.

Konut seferberliğine Sur Yapı’dan 12 Projesiyle Büyük Destek

Sur Yapı, Emlak Konut GYO öncülüğünde ve Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER) ile Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği’nin (GYODER) de desteğiyle gerçekleşen yeni konut seferberliğindeki yerini alıyor. “Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” söylemiyle ülke genelinde birçok firma veprojeyi kapsayan kampanyada Şubat ayı itibariyle sıfır peşinat ile10 yıl için 0.45vadeve 20 yıl için 0.79 vade ile ev sahibi olmak mümkün…

Haberin Devamı

Kampanyaya 3’ü yeni olmak üzere 12 farklı projesiyle dahil olan Sur Yapı,Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan GYODER ve KONUTDER’inde desteklediği kampanyaya ek olarak ilgi gören ‘Olur Olur Bal Gibi Olur’ kampanyasıyla da alternatiflerini artırıyor.

Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı, ülke ekonomisinin istikrarını koruması adına başlatılan ikinci büyük kampanyaya ilgi gören‘Olur Olur Bal Gibi Olur’ kampanyasıyla da destek oluyor. 20 yıl vadeli 0,79 ve 10 yıl vadeli 0,45 kredi oranı ve 15 yıl vadeli 0,74 kredi oranı ile konut sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlayan Sur Yapı, “Olur Olur Bal Gibi Olur” kampanyasını da dahil ederek çeşitli ödeme alternatifleri sunuyor. Sur Yapı, İstanbul’un iki ayrı yakasında 9 farklı ilçede 11 proje ve Bursa’da yer alan 1 proje ile kampanyaya katılıyor.

Haberin Devamı

Sur Yapı’dan 0 Peşinat + 0 Faiz = 1 Ev!

Emlak Konut GYO’nun sunduğu 240 ay vade, 120 ay vadeimkânının yanı sıra Sur Yapı, dileyenlere sıfır peşinat, sıfır faizle 60 ay vade farksız ödemefırsatı da sağlıyor. Sur Yapı buna ek olarak tüm ödeme seçeneklerinde sıfır peşinat imkânı sunarak kampanyasını farklılaştırıyor. Sur Yapı, 120 ay için 0.45 vade, 180 ay için 0.74 vadeve 240 ay için 0.79 vade seçenekleri ile peşinatsız ev sahibi yapıyor. Sur Yapı, kampanyaya ek olarak peşin ve peşin + banka kredili ödemelerde yüzde 10 + 10 indirim uyguluyor.

Sur Yapı’nın 3’ü yeni 12 projesinde 4423 konut, 400 A plus ofis ve ticari alankampanya kapsamında yer alıyor. Sur Yapı’nın her biri bulunduğu bölgeye değer katan Lavender Sancaktepe, Bahçeyaka Ispartakule, Gölbahçe Evleri Sultanbeyli ve İlkbahar Sultanbeyli, Mirage Rezidans Güneşli, Şehir Konakları Ümraniye ve Exen İstanbul Ümraniye, Axis İstanbul Eyüp, Marka Rezidans Nilüfer Bursa projeleri kampanya kapsamında yer alıyor. Kampanyada ayrıca Sur Yapı’nın bu yıl yeni inşa edeceği Kağıthane, Maltepe ve Koşuyolu projeleri de bulunuyor.

Kampanya ile konut alıcısına büyük fırsat sunduklarını belirten Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas,“15 Temmuz sonrasında iş dünyası olarak bir araya geldik ve ülkemizin refahı için büyük bir kampanya başlatarak ülke ekonomimize canlılık getirmiştik. Tüm Türkiye’ye yayılan konut alımı ile sektör olarak Ülke ekonomimizin içerisinde bulunduğu zor dönemin en az hasarla atlatılması için hep birlikte hareket ettik. O günden bu yana Sur Yapı olarak yatırımlarımıza ve kampanyalarımıza ara vermedik. Şimdi birlik ve beraberliğin devamı için ikinci bir kampanyaya başlıyoruz. “Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” söylemiyle başlayan kampanyada 60 ay, 120 ay, 180 ayve 240 ay vade imkânları ile tüm Türkiye’ye yayılacak konut alımını,geniş kitleler için erişilebilir duruma getirmiş olacağız. Kampanya Şubat ayında başlayacak ve Mart ayı sonuna kadar devam edecek. Konut almak için en doğru zaman… Kampanya ile konut alıcısı kira öder gibi ev sahibi olacak” dedi.

Haberin Devamı

Emlak Konut’un kampanyasına ek olarak tüm ödeme modellerinde peşinatı sıfırlayarak kampanyaların farklılaştırdıklarını belirten Elmas,“Olur Olur Bal Gibi Olur kampanyamız büyük ses getirdi. Bu nedenle Emlak Konut GYO, GYODER ve KONUTDER’in başlattığı kampanyaya ek olarak mevcut kampanyamızla da destek vereceğiz” dedi.

Haberin Devamı

Sur Yapı da iş dünyasındaki bu birliğe 7’den 70’e herkesi kucaklayan kampanyaya katılarak destek veriyor. Ekonomiye ve gayrimenkul sektörüne ciddi bir ivme ve hareketlilik kazandıracak ikinci kampanyada Sur Yapı ülke ekonomisine karşı sorumluluklarını yerine getirme hedefiyle yer alıyor.

5 Yıl / 60 Ay 0 Peşinat ve 0 Faiz

10 Yıl / 120 Ay 0 Peşinat ve 0,45 Vade İmkanı

15 Yıl / 180 Ay 0 Peşinat ve 0,74 Vade İmkanı

20 Yıl / 240 Ay 0 Peşinat ve 0,79 Vade İmkanı

*Peşin ve peşin + banka kredili ödemelerde yüzde 10 + 10 indirim

Sur Yapı’dan 3 Yeni Proje

Sur Yapı Anadolu Yakasında 2, Avrupa Yakası’nda 1 yeni projeyi hayata geçiriyor. Anadolu Yakasında Koşuyolu ve Maltepe’de, Avrupa Yakasında da Kâğıthane’de hayata geçecek 3 yeni proje de Bal Gibi Olur kampanyası fırsatlarıyla satışta.

Anadolu Yakası Konut ve Ofis Projeleri:

SUR YAPI MALTEPE:

Sur Yapı İstanbul Anadolu Yakası’nın köklü ve seçkin bölgesi Maltepe’de panoramik deniz manzarası ve Kayışdağı Ormanı’nın tertemiz havası ile çevrili yüksek yaşam standartlarına sahip yepyeni projesini çok yakında hayata geçiriyor.

Haberin Devamı

Sur Yapı Maltepe projesi Anadolu Yakası’nın Adalar ve Avrupa Yakası ile bağlantısını kolaylaştıran Bostancı Deniz Otobüsü İskelesi ve Anadolu Yakası’nın en önemli caddesi Bağdat Caddesi’ne 5 dakika mesafede yer alıyor. Ayrıca projeye yakınlığı ile dikkat çeken E5 karayolu ve Kartal – Kadıköy metro hattı ile Anadolu Yakası’nın birçok önemli noktasına kolay ulaşılabiliyor.

İstanbul’un en yüksek yerleşim alanında hayata geçecek Sur Yapı’nın yeni konut projesinde tüm bloklar ve daireler panoramik deniz manzarasını görecek şekilde tasarlandı. Sur Yapı Maltepe projesinde panoramik deniz manzarası ile Marmara Denizinin eşsiz güzelliğini gören kesintisiz bir manzaraya sahip olabilirsiniz. Ayrıca projeye çok yakın mesafede bulunan Kayışdağı Ormanı’nın tertemiz havasını soluyabilirsiniz.

SUR YAPI KOŞUYOLU:

Kadıköy’ün gözde semtlerinden Koşuyolu’nda bulunacak olan proje, sakinlerine her cephesinden farklı bir İstanbul manzarası sunacak. Batı cephesinden Tarihi Yarım Ada, güney cephesinden Kadıköy ve Haydarpaşa, doğu cephesinden Adalar ve Marmara Denizi, kuzey cephesinden Çamlıca manzaralarının görüleceği proje harika bir İstanbul panoraması yaşatacak.

E5 otoyoluna komşu konumda yer alacak olan Koşuyolu projesi, Anadolu Yakası’nın en önemli ve tarihi ilçelerinden Üsküdar’ın da yakınında yer alıyor. Hizmete açılan ve projeye komşu konumda bulunan Avrasya Tüneli ile Avrupa ve Anadolu yakası arasında geçiş sağlanabiliyor. Projenin, Kadıköy – Kartal metrosunun Acıbadem istasyonuna yakınlığı sayesinde Anadolu Yakasında birçok noktaya ulaşım kolaylıkla gerçekleştirilebilecek. Ayrıca Marmaray’ın başlangıç durağı olan Ayrılıkçeşmesi durağına yakınlığı ile Avrupa Yakasına geçişte Marmaray’ı kullanmak isteyenlere kolaylık sunacak. İki kıta arasını Metrobüs ile geçmek isteyenlere Altunizade, Acıbadem ve Uzunçayır duraklarına yakınlığı ile kolay bir ulaşım imkânı ile buluşturacak.

LAVENDER:

Anadolu Yakası’nın en çok değer kazanan ve tercih edilen bölgesi Sancaktepe’de satışına başlanan Lavender projesi, lokasyonu ile avantaj sağlıyor. Üç cephesinden yola bağlantılı olan projenin Tem otoyoluna da cephesi bulunuyor. Kuzey Marmara otoyoluna, hızlı tren hattına komşu konumda yer alan Lavender tamamlanmak üzere olan Çekmeköy – Sancaktepe metrosunun Samandıra durağının da yanı başında… Metro ağı ile Sancaktepe’den Üsküdar’a 20 dk., Yenikapı’ya 30 dk.,Taksim’e ise 45 dk. da gidilebilecek.

ŞEHİR KONAKLARI:

Şehir Konakları 200 milyon TL yatırım değeriyle 13 dönüm arazi üzerine Ümraniye’de inşa ediliyor. Şehir Konakları, önemli anayollar ve bağlantı yolları üzerinden İstanbul’un dört bir yanına hızlı şekilde ulaşım imk?nı sunan, merkezi bir konumda yer alıyor. Şehir Konakları konut projesi, Üsküdar-Çekmeköy Metro Hattı üzerindeki istasyona yalnızca 600 metre uzaklıkta yer alıyor. Metrobüs ve otobüs hatlarıyla kesişen bu istasyon, Marmaray bağlantısıyla da projeyi toplu ulaşımın merkezine taşıyor.

GÖLBAHÇE EVLERİ:

Paşaköy gişeleri, Kuzey ormanları ve TEM otoyolunun yanı başında bulunan Gölbahçe Evleri, Ataşehir’e yaklaşık 10 dakika mesafede bulunuyor. Hızlı tren,yapımı devam eden 3. köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakınlığıyla avantaj sunan proje ayrıca, 100 dönümlük üniversite alanının yanı başında, 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne ve ihale aşamasında olan metro hattına komşu konumda yer alıyor. Ayrıca Gölbahçe Evleri, yapımı devam eden ve Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir arası mesafeyi kısaltacak otoyolun bağlantı yollarına çok yakın konumda bulunuyor.

İLKBAHAR:

3.köprü ile beraber Anadolu yakasının hızla gelişen ilçesi Sultanbeyli’de yükselen İlkbahar, Ataşehir’e 10 dakika mesafede bulunuyor. Aileler için yaşam kompleksi olan İlkbahar, uygun fiyatlı dubleks ve bahçe teraslı daireleriyle dikkat çekiyor. Yeşilin her tonunu içinde barındıran projenin birinci ve ikinci etabı dubleks ve farklı katlarda yer alan teraslı daireleriyle geniş aileler için dört dörtlük bir yaşam fırsatı sunuyor.

EXEN İSTANBUL:

Her iki boğaz köprüsüne olan yakınlığı ve merkezi lokasyonu ile dikkat çeken Exen İstanbul’da, 10 dönümlük meyve bahçeleri ile bezeli kendine özel bir koru, 3.500m²’lik alan üzerinde yer alan sosyal tesis, 1.000m²’lik fun golf sahası, çocuklar için özel tasarlanan macera parkuru ve daha birçok sosyal imkân, ek ücret ödemeksizin ev sahiplerine hizmet veriyor. Exen İstanbul, 3 köprüyü de gören tek proje olması ile dikkat çekiyor.

Avrupa Yakası Konut ve Ofis Projeleri:

TEMPO CİTY:

Sur Yapı, hayata geçirdiği konut projelerine İstanbul’un önemli noktalarına yakınlığı ve son yıllarda yaşamış olduğu değişim ile dikkat çeken Kâğıthane Cendere Caddesi’nde yepyeni bir proje daha ekliyor.

Kâğıthane ilçesi Osmanlı döneminde birçok önemli törene ev sahipliği yapmış ve sınırları içerisinde birçok kasır ve köşk bulundurmuştur. Bu özellikleriyle tarih boyunca İstanbul’da şehir hayatının önemli bir noktası olmuştur. Son yıllarda yeniden gelişimi ile şehrin temposunu tekrar hissettirmektedir. Kâğıthane; Sarıyer, Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu ve Eyüp gibi İstanbul’un önemli ilçelerine komşu konumda yer almaktadır. Kâğıthane ayrıca Mecidiyeköy’den başlayan ve Levent - Maslak hattına uzanan önemli iş merkezlerine 5 dakika, Dolmabahçe Tüneli ile Beşiktaş’a 10 dakika mesafede yer almaktadır. Ayrıca proje Yenikapı’dan başlayıp Taksim’den geçerek Levent – Maslak hattından Hacıosman durağına ulaşan metro hattına 5 dakika mesafede bulunmaktadır. Yapımı devam eden Mecidiyeköy – Mahmutbey metro hattının Kağıthane durağına da çok yakın konumda yer alıyor. Bu yakınlığı ile hem yaşam hem de sosyal ihtiyaçlar için iş hayatının nefes alma noktası olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca ilçe İstanbul’un gelişen iş yaşamında önemli iş merkezleri ve şirketleri de içerisinde bulundurmaktadır.

Sur Yapı Haziran 2013’de hizmete açmış olduğu Axis Kâğıthane Alışveriş Merkezi ile ilçenin dönüşümü ve iş yaşamının sosyal ihtiyaçlarına çözüm olmuştur. Projenin yanı başında bulunan Sur Yapı Axis Kâğıthane Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan 110 marka ile bölgenin tek alışveriş merkezi olma unvanını korumaktadır.

AXİS İSTANBUL:

Ticari hayatın tam merkezinde bulunan Axis İstanbul Ofis ve AVM projesi, konumu ve ulaşım ağlarına yakınlığıyla da avantaj sağlıyor. A Plus ofislerin bulunduğu Axis İstanbul projesinin ön girişinde Bayrampaşa Metro İstasyonu, arka girişinde ise Demirkapı Metro İstasyonu yer alıyor. Metrobüse sadece 600 metre mesafede bulunan Axis İstanbul’un yakınındaki Bayrampaşa Metro İstasyonu vasıtasıyla Atatürk Havalimanı, Taksim-Mecidiyeköy-Levent, Aksaray-Yenikapı-Sultanahmet-Sirkeci, Üsküdar-Kadıköy-Kartal gibi şehrin önemli finans, ticaret, sanayi, turizm, eğitim, kültür ve sanat merkezleri gibi noktalarına kolayca ulaşılabiliyor. Axis İstanbul’da resepsiyon ve concierge hizmetlerinin yanı sıra; geniş toplantı odaları, yeni nesil sessiz çalışma odaları, IT hizmetleri, teknoloji, arşiv, hobi ve oyun odaları, vale hizmeti, Print Center, kargo-posta dağıtım odası ve fitness center gibi modern çalışma hayatının tüm gereksinimleri bir arada bulunuyor.

ISPARTAKULE BAHÇEYAKA:

Avrupa Yakası’nın modern kent dokusuna sahip bölgesi Ispartakule’de 220 milyon TL yatırımla Bahçeyaka Ispartakule projesinin inşası sürüyor. Kanal İstanbul projesine komşu konumdaki proje Avrupa Otoyolu Ispartakule gişelerinin de hemen yanı başında bulunuyor. Yapımı hızla devam eden Ispartakule metro istasyonuna yürüme mesafesindeki proje, 26 Ağustos’ta açılışı gerçekleştirilen Kuzey Marmara Otoyolu’nun da bağlantı yollarının da yakınında yükseliyor. Sağlık Kent, 3. Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de kolayca ulaşımın sağlandığı proje, Atatürk Havalimanı’na da çok yakın…

MİRAGE REZİDANS:

Avantajlı lokasyonu ile dikkat çeken Mirage Rezidans, Atatürk Havalimanı’nın yanı başında, TEM otoyolu ile E5 otoyolunun arasında ve Kanal İstanbul projesinin yakınında bulunuyor. İki milyon nüfusa sahip bölgede yer alan Mirage Rezidans, metro vemetrobüs gibi toplu ulaşım ağlarının da yakınında yer alıyor. Sur Yapı Mirage, bu sene tamamlanacak olan Kabataş – Mahmutbey metrosunun Kirazlı istasyonuna komşu ve hayata geçecek olan Ataköy – İkitelli raylı sisteminin yanı başında bulunuyor.

Bursa:

MARKA REZİDANS:

Sur Yapı’nın Bursa Nilüfer’de yapımına başladığı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi’nin yapımı hızla sürüyor. Sosyal tesisleri, dağ manzarası, içerisinde sevilen ve seçkin ulusal ve uluslararası markalarının yer alacağı alışveriş merkezi ile Marka Rezidans, “lüks”ün Bursa’daki yeni simgesi haline gelecek. Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi, Bursa’da henüz mağazası bulunmayan dünyaca ünlü markaların tek buluşma noktası olma özelliği ile de Bursalılara ayrıcalıklar sunacak.

Gördüğü yoğun talep üzerine, gerçekleştirilen ek yatırımla birlikte 650 milyon USD yatırım büyüklüğüne ulaşan Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM, 373 lüks rezidans dairesi, home ofisleri ve alışveriş merkezinde bulunan 250 mağazasıyla Bursa’nın en prestijli karma projesi…

Detaylı bilgi için: - 444 5 787

Bu sayfada ''reklam uygulaması'' yapılmıştır.