Geri Dön

Türkiye'nin en büyük ofis projesi

SVR Group'un Business İstanbul projesi Türkiye'nin en büyük ofis projesi olarak yükseliyor.

Türkiye'nin en büyük ofis projesi

Göztepe E-5 üstünde 6 blok halinde inşa edilen Business İstanbul, tamamlandığında 150.000 metrekare ofis alanıyla Türkiye'nin en büyük, kentsel dönüşüm bölgesinin ise tek ofis projesi olarak Kadıköy'e büyük katma değer sağlamaya hazırlanıyor.

Haziran 2017'de tamamlanacak

İstanbul Kadıköy'de kent yaşamının en merkezi konumunda bulunan, yenilikçi mimari tasarımı ile öne çıkan ve ileri teknolojik ofis donanımı ile iş dünyasına konforlu ve verimli bir çalışma ortamı sunan Business İstanbul, Türkiye'nin en büyük A plus modern ofis projesi olmasıyla fark yaratıyor. 2017 Haziran ayında tamamlanacak olan Business İstanbul'un Anadolu Yakasına büyük katma değer sağlayacağı ve bölgenin değerini zirveye taşıyacağı belirtiliyor.

Göztepe E-5 üzerinde gerçekleştirilen büyük ölçekli kentsel dönüşüm projesinin tek ofis projesi olan Business İstanbul, İki adada altı blok olarak tasarlanıyor ve toplam 270 bin m² inşaat alanında 150 bin m² kiralanabilir alana sahip bulunuyor. Yüksek tavanlı, ferah çalışma ortamı sunan modern ofis katları "Shell&Core" tarzında tasarlanan Business İstanbul, dünyada yeni iş konseptleriyle zirveye ulaşan ofis modelini Türkiye'de iş dünyası ile buluşturuyor

Business İstanbul, kat kullanım kolaylığı da sağlayarak şirketlere tek katta 1.500 m²'ye kadar iş alanı sağlıyor. İstanbul Anadolu Yakasının dünya ticaret merkezi olma iddiasıyla fark yaratan Business İstanbul, global yatırımcıların Türkiye'de büyük ilgi gösterdiği projelerin başında geliyor. Projeyi geliştiren SVR Gayrimenkul Yatırım, 2015 Dubai Cityscape Fuarı'nda küresel yatırımcıların büyük ilgisini çeken Business İstanbul'un beş katının komple satışı fuarda gerçekleştirmiş bulunuyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber