Geri Dön

Cellat'ınla tanışmaya hazır mısın?

Soyadım Mutluluk, Askı Bize Yanlış Öğrettiler ve İlişkini Kurtar kişisel gelişim kitaplarının yazarı Aşk Psikoloğu Işıl Evrim Akgün "Cellat" isimli romanı ile okuyucularla bu kez bambaşka bir tarzda buluşuyor...

Cellat'ınla tanışmaya hazır mısın?

Büyük bir aşkın ardından yaşanan tüm duygusal değişimleri en etkili şekilde gözler önüne seren ‘CELLAT’ içinden çıkılamayacak sanılan tarifsiz bir acının buğulu yolculuğunda geçen sancılı süreci anlatıyor.

‘’Ben bundan 5 sene önce öldüm. asla öyle kolay bir ölüm olmadı benimkisi. Kan kusarak acılar içinde yavaş yavaş can verdim. Feryadımı duyup yardımıma koşan kimselerim olmadı. Ben de babam üzülmesin diye yaşıyormuş gibi davrandım" cümleleri ile başlayan roman, aşk acısının nasıl yenilebileceğinin de ip uçlarını veriyor.

Roman kahramanı Elsa’nın kendini yaşayan bir ölü olarak gördüğü ve hayattan hiçbir tat alamadığı sırada tedavi için kapısını çaldığı Marta’nın da kendi yaşamını sorgulamasının müthiş bir ustalıkla anlatıldığı, sürükleyici ve her anını soluksuz okuyacağınız "Cellat’’ ile bitmiş bir aşkın her evresini yaşamaya hazır mısınız?

Peki ya Elsa'nın rüyalarındaki o gizemli kadın? Elsa hayalperest bir yalancı mı yoksa spiritüel bir telepatik mi?

Aşk Psikoloğu’ nun gerçek hikayelerle süslediği, herkesi derinden etkileyecek bu spiritüel yolculukta sayfaların nasıl akıp gittiğini, yaralarınızı nasıl sardığınızı anlamayacaksınız bile…

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber